Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τελικά έκανε και στο μενού αυτά τα σπασίματα, ξαναέκανα εγκατάσταση τη νέα ρομ και φαίνεται πως δουλεύει σωστά αυτή τη φορά.

Πήγαινε στην ενημέρωση συστήματος και πάτα πάνω δεξιά στις 3 τέλειες ώστε να την ξανακατεβασεις

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα κολλάει,το παρατήρησα και εγώ αλλά δεν έδωσα σημασία.κατεβαζω ξανά την 11.0.5 μπας και στρώσει!
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη τι glass είναι; Έγιναν 2 αμυχες,που σχεδόν δεν φαίνονται,άλλο εγώ τις βλέπω....

Δεν βαριέσαι,για να το χαρω το πήρα....σιγά μην το έχω σε γυάλα,το προσέχω βέβαια....

Η πλάκα είναι χρόνια χρήστης κινητών,1η φορά που το παθαίνω,και δεν ξέρω από που..... μπορεί από κλειδί....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη τι glass είναι; Έγιναν 2 αμυχες,που σχεδόν δεν φαίνονται,άλλο εγώ τις βλέπω....

Δεν βαριέσαι,για να το χαρω το πήρα....σιγά μην το έχω σε γυάλα,το προσέχω βέβαια....

Η πλάκα είναι χρόνια χρήστης κινητών,1η φορά που το παθαίνω,και δεν ξέρω από που..... μπορεί από κλειδί....

 

Gorilla Glass 5 , ήδη το έχω 6 μήνες,το φοράω τζαμί κτλ αλλά ναι κοίτα να το χαρείς και κλαιν.

Εδώ έχω ένα s7 edge και λόγω κυρτής οθόνης δεν μπαίνει τζάμι και το έχω με μια μεμβράνη της πλάκας, αλλά έχει αρκετές γρατσουνιές, σιγά μη σκάσουμε ρε συ,τα δίνουμε πολύ αξία γιατί δε μας περισσεύουν τα λεφτά, αλλά θα το αλλάξουμε σε κάποια φάση,και γω βαρέθηκα να ασχολούμαι με τέτοια.

Αν δε θες να γρατζουνιεται, βάλτου εκεί ένα τζαμί να το έχεις,και όταν περάσει ο καιρός κ νομίζεις ότι σε κάποια φάση θα το αλλάξεις, βγαλτο να το χαρείς.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, στο mi video πως αλλάζουμε αποκωδικοποιητή. Όλα τα βίντεο παίζουν λες και κρασαρει η εφαρμογή. Κατέβασα το xplayer και τον αποκωδικοποιητή από HW ,επέλεξα σε SW ,ανάθεμα και αν ξέρω τι κάνουν αυτά,αλλά με αυτήν την επιλογή τα βίντεο παίζουν κανονικά. Όταν λέω βίντεο δεν εννοώ αυτά που τραβάω με το κινητό αλλά κάποια που κατεβάζω από το ίντερνετ (σειρές,ταινίες κ.α.)
Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Gorilla Glass 5 , ήδη το έχω 6 μήνες,το φοράω τζαμί κτλ αλλά ναι κοίτα να το χαρείς και κλαιν.

Εδώ έχω ένα s7 edge και λόγω κυρτής οθόνης δεν μπαίνει τζάμι και το έχω με μια μεμβράνη της πλάκας, αλλά έχει αρκετές γρατσουνιές, σιγά μη σκάσουμε ρε συ,τα δίνουμε πολύ αξία γιατί δε μας περισσεύουν τα λεφτά, αλλά θα το αλλάξουμε σε κάποια φάση,και γω βαρέθηκα να ασχολούμαι με τέτοια.

Αν δε θες να γρατζουνιεται, βάλτου εκεί ένα τζαμί να το έχεις,και όταν περάσει ο καιρός κ νομίζεις ότι σε κάποια φάση θα το αλλάξεις, βγαλτο να το χαρείς.

 

Σωστος,σε όλα...όταν περάσεις πολλά,και φτάσεις σε μια ηλικία,δεν σε νοιάζει τίποτα,παρά μόνο η υγεία.

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Σωστος,σε όλα...όταν περάσεις πολλά,και φτάσεις σε μια ηλικία,δεν σε νοιάζει τίποτα,παρά μόνο η υγεία.

Απλά έχε υπ' όψη σου (είμαστε ήδη 2 οι... παθόντες εδώ στο topic) ότι η amoled όσο... γρατζουνιέται απλώς καλά είναι!

Αν πέσει λίγο βάρβαρα και κάνει κανένα ράγισμα / σπάσιμο, οι πιθανότητες είναι ότι θα αχρηστευθεί τελείως (ενώ με άλλη συσκευή με μια 'απλή' και... ταπεινή LCD, απλά θα συμβιβαζόσουν με κάποιες ρωγμές και ίσως μπορούσες και να αλλάξεις μόνο το εξωτερικό τζάμι της οθόνης με σχετικά χαμηλό κόστος) - και μαζί της θα αχρηστευθεί και όλο το τηλέφωνο, καθώς το κόστος για την αντικατάστασή της πλησιάζει αυτό μιας καινούριας συσκευής! (άλλο ένα από τα... προνόμια της amoled οθόνης - και του ενσωματωμένου αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος).

Οπότε θέλει προσοχή - και κ ά π ο ι α μορφή προστασίας...

Link to comment
Share on other sites

Απλά έχε υπ' όψη σου (είμαστε ήδη 2 οι... παθόντες εδώ στο topic) ότι η amoled όσο... γρατζουνιέται απλώς καλά είναι!

Αν πέσει λίγο βάρβαρα και κάνει κανένα ράγισμα / σπάσιμο, οι πιθανότητες είναι ότι θα αχρηστευθεί τελείως (ενώ με άλλη συσκευή με μια 'απλή' και... ταπεινή LCD, απλά θα συμβιβαζόσουν με κάποιες ρωγμές και ίσως μπορούσες και να αλλάξεις μόνο το εξωτερικό τζάμι της οθόνης με σχετικά χαμηλό κόστος) - και μαζί της θα αχρηστευθεί και όλο το τηλέφωνο, καθώς το κόστος για την αντικατάστασή της πλησιάζει αυτό μιας καινούριας συσκευής! (άλλο ένα από τα... προνόμια της amoled οθόνης - και του ενσωματωμένου αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος).

Οπότε θέλει προσοχή - και κ ά π ο ι α μορφή προστασίας...

 

Όλα θέλουν προσοχή προφανώς.Εσυ εννοεις το κοστος επισκευης.

Απο την αλλη μετά από amoled και την ευχαρίστηση που προσφέρει στο μάτι δύσκολα γυρνάς πίσω.

Γεγονος αυτο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απλά έχε υπ' όψη σου (είμαστε ήδη 2 οι... παθόντες εδώ στο topic) ότι η amoled όσο... γρατζουνιέται απλώς καλά είναι!

Αν πέσει λίγο βάρβαρα και κάνει κανένα ράγισμα / σπάσιμο, οι πιθανότητες είναι ότι θα αχρηστευθεί τελείως (ενώ με άλλη συσκευή με μια 'απλή' και... ταπεινή LCD, απλά θα συμβιβαζόσουν με κάποιες ρωγμές και ίσως μπορούσες και να αλλάξεις μόνο το εξωτερικό τζάμι της οθόνης με σχετικά χαμηλό κόστος) - και μαζί της θα αχρηστευθεί και όλο το τηλέφωνο, καθώς το κόστος για την αντικατάστασή της πλησιάζει αυτό μιας καινούριας συσκευής! (άλλο ένα από τα... προνόμια της amoled οθόνης - και του ενσωματωμένου αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος).

Οπότε θέλει προσοχή - και κ ά π ο ι α μορφή προστασίας...

 

Καλά να είμαστε,από υγεία και αν τύχει και αχρηστευτεί,από σπάσιμο το δίνουμε για ανταλλακτικά και περνούμε άλλο,οι τιμές κατηφορίζουν και υπάρχουν αξιόλογες επιλογές με μικρό κόστος. Πάνε οι εποχές που τα εσκαγα χοντρά,μα πάρα χοντρα

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Ναι πια και γω από το 2015 που έσκασα φράγκα για ναυαρχίδα τάχα, τελείωσε.

Μια χαρά το πολύ μέχρι 300 ευρώ είναι οκ, παραπάνω πάει πολύ,και από όσο βλέπω όλες οι εταιρείες (και η Xiaomi μέσα σε αυτές) άρχισαν να βγάζουν κινητά με 1000αρικα.

Επίσης πολλά κινητά που δεν έχουν amoled αλλά αυτές τις lcd πέραν του ότι δεν έχουν καθόλου άσχημη εικόνα, έχουν κ φθηνότερα ανταλλακτικά. Και εγώ στο δικό μας για την οθόνη ήρθα, αλλά δεν μπορείς σε καμία περίπτωση να πείς ότι η οθόνη του RN 8 pro είναι χάλια,που είναι μια απλή IPS LCD.

Αυτή κοστίζει 45 ευρώ. Μεγάλη διαφορά.

Τέλος πάντων,για μένα νομίζω πως ξεκίνησε η εποχή που τα κινητά πια είναι υπερτιμημένα, πολλά ευρώ για το τίποτα. Δε λέω αν σου περισσεύουν θα το πάρεις, αλλά πάνω από 500 ευρώ για κάτι που αν πέσει σπάει,και χάνει πολύ γρήγορα την αγοραστική του αξία και μετά από 1 χρόνο ενημερώσεων δεν ανταποκρίνεται στις αρχικές του προδιαγραφές, νομίζω είναι υπερβολή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πια και γω από το 2015 που έσκασα φράγκα για ναυαρχίδα τάχα, τελείωσε.

Μια χαρά το πολύ μέχρι 300 ευρώ είναι οκ, παραπάνω πάει πολύ,και από όσο βλέπω όλες οι εταιρείες (και η Xiaomi μέσα σε αυτές) άρχισαν να βγάζουν κινητά με 1000αρικα.

Επίσης πολλά κινητά που δεν έχουν amoled αλλά αυτές τις lcd πέραν του ότι δεν έχουν καθόλου άσχημη εικόνα, έχουν κ φθηνότερα ανταλλακτικά. Και εγώ στο δικό μας για την οθόνη ήρθα, αλλά δεν μπορείς σε καμία περίπτωση να πείς ότι η οθόνη του RN 8 pro είναι χάλια,που είναι μια απλή IPS LCD.

Αυτή κοστίζει 45 ευρώ. Μεγάλη διαφορά.

Τέλος πάντων,για μένα νομίζω πως ξεκίνησε η εποχή που τα κινητά πια είναι υπερτιμημένα, πολλά ευρώ για το τίποτα. Δε λέω αν σου περισσεύουν θα το πάρεις, αλλά πάνω από 500 ευρώ για κάτι που αν πέσει σπάει,και χάνει πολύ γρήγορα την αγοραστική του αξία και μετά από 1 χρόνο ενημερώσεων δεν ανταποκρίνεται στις αρχικές του προδιαγραφές, νομίζω είναι υπερβολή.

 

Φίλε ότι και να γράφουμε έχει διαφορά μια συσκευή διπλάσιας και τριπλασίασε τιμης,μην τα βάζουμε όλα στον ίδιο κούβα.Προφανως και με το 9τ κανείς την δουλειά σου,αλλά πάντα υπάρχει το αλλά....Και αυτό γεγονός.....και γράφω έχοντας αυτήν την στιγμή και του 1000ρικου++ συσκευή.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ότι και να γράφουμε έχει διαφορά μια συσκευή διπλάσιας και τριπλασίασε τιμης,μην τα βάζουμε όλα στον ίδιο κούβα.Προφανως και με το 9τ κανείς την δουλειά σου,αλλά πάντα υπάρχει το αλλά....Και αυτό γεγονός.....και γράφω έχοντας αυτήν την στιγμή και του 1000ρικου++ συσκευή.

 

Ναι,έχει άλλες ζάντες,και θερμαινόμενα bucket καθίσματα....και με πλοήγηση φωνητική...:p Καταναλωτική κοινωνία,που αν τα βάλεις κάτω μπορείς με τα περισευομενα χρήματα,να κάνεις αλλά που σε ευχαριστούν παραπάνω....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Ναι,έχει άλλες ζάντες,και θερμαινόμενα bucket καθίσματα....και με πλοήγηση φωνητική...:p Καταναλωτική κοινωνία,που αν τα βάλεις κάτω μπορείς με τα περισευομενα χρήματα,να κάνεις αλλά που σε ευχαριστούν παραπάνω....

 

Περιέγραψες το νέο αμάξι μου φίλε.Ναι εν μέσω πανδημιας παρελαβα....Η ουσία τωρα....Και ναι κάνουν την διαφορά στην στιγμή που θα φάει την τουμπιτσα η συσκευή σου ας πούμε καθώς είναι πιο καλά τα υλικά κατασκευής.Επιλογες προφανώς και εχεις και εσύ παίρνεις της αποφάσεις,απλά σε κάποια πράματα δεν κάνουμε εκπτώσεις.Αποψη μου αυτή βεβαίως.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απλά θέλω να πω ότι κ με συσκευή χιλιαρικου, μετά από ένα σημείο θα δεις την υποβάθμιση.

Οι διαφορές υπάρχουν ακόμα και από συσκευή σε συσκευή, το θέμα είναι αν αξίζει να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για ένα κινητό π.χ με αδιαβροχοποίηση ή wireless charging κτλ.

Για παράδειγμα κάποτε πριν 8 χρόνια μου άρεσαν τα iphone ,σήμερα θα σου έλεγα ότι προτιμώ να πάρω ένα κινητό με 300 ευρώ, ένα τάμπλετ με 300 ευρώ και τα ρέστα να τα φάω αλλού, γιατί ακόμα και με την σταθερότητα του iOS το να σκάσεις 1400 ευρώ είναι απίστευτη υπερβολή (εκτός αν το πάρεις με επιδότηση). Φυσικά γνώμη μου και σόρρυ για το off topic,απλά γι'αυτό είμαστε κ όλοι στα xiaomi αλλιώς όλοι τώρα θα γράφαμε σε άλλο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Απλά θέλω να πω ότι κ με συσκευή χιλιαρικου, μετά από ένα σημείο θα δεις την υποβάθμιση.

Οι διαφορές υπάρχουν ακόμα και από συσκευή σε συσκευή, το θέμα είναι αν αξίζει να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για ένα κινητό π.χ με αδιαβροχοποίηση ή wireless charging κτλ.

Για παράδειγμα κάποτε πριν 8 χρόνια μου άρεσαν τα iphone ,σήμερα θα σου έλεγα ότι προτιμώ να πάρω ένα κινητό με 300 ευρώ, ένα τάμπλετ με 300 ευρώ και τα ρέστα να τα φάω αλλού, γιατί ακόμα και με την σταθερότητα του iOS το να σκάσεις 1400 ευρώ είναι απίστευτη υπερβολή (εκτός αν το πάρεις με επιδότηση). Φυσικά γνώμη μου και σόρρυ για το off topic,απλά γι'αυτό είμαστε κ όλοι στα xiaomi αλλιώς όλοι τώρα θα γράφαμε σε άλλο φόρουμ.

Αποψη εκφραζω παρακατω,οποιος θελει την πετά απλα.

Φιλε αυτο ειναι το θεμα νομιζω εδω,εαν μπορεις να δωσεις το 1000 ανετα,ναι να το παρεις,αλλα εαν παιρνεις 800 το μηνα και εχεις κινητο του 1000 πασο εγω.Το βλέπω συχνότατα το φαινόμενο....

Και δεν το γραφω κακοπροεραιτα προς κανενα φιλο,καθενας τα κουμαντα του κανει.

Και εμεις στη οικογενεια εχουμε 2 χιαομι απο 300 εκαστος,1 ζτε των 250,και αλλες 2 μαρκες του 1000+++.

Οι διαφορες ξεκαθαρα επιμενω οτι υπαρχουν.

Τεσπα μην κουραζω αλλο,ο καθενας της επιλογες του οπως ειπαμε κανει.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στο 90% των χρηστών για να μην πω παραπάνω, τίποτα από αυτά που προσφέρει ένα κινητό των 1000 €, δε χρειάζονται. Πολύ άνετα κάνουν τη δουλειά τους με ένα κινητό των 250-300€.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι φίλε μου η δουλειά γίνεται άνετα με 200-300€, και έχεις τηλέφωνο που έχει τα πάντα, όταν βλέπω τηλέφωνα των 1000€ και μου έχουν βγάλει θύρα ακουστικών, ράδιο, sd, που τα θεωρώ απαραίτητα για μένα δεν υπάρχει περίπτωση να τα αγοράσω ποτέ και ας είχα την δυνατότητα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Όλα θέλουν προσοχή προφανώς.Εσυ εννοεις το κοστος επισκευης.

Απο την αλλη μετά από amoled και την ευχαρίστηση που προσφέρει στο μάτι δύσκολα γυρνάς πίσω.

Γεγονος αυτο.

Εννοώ και το κόστος επισκευής, βέβαια, αλλά κυρίως το ότι -απ' ό,τι κατάλαβα από τα γραφόμενα εδώ- ένα χτύπημα και η amoled βγαίνει ολόκληρη εκτός μάχης, δε μένει απλώς με 1-2 ρωγμές σε κάποια άκρη (και ίσως και την πιθανότητα επισκευής με την αντικατάσταση μόνο π.χ. του digitizer). Δεν το ήξερα - το έμαθα με τον... άσχημο τρόπο :p

Δε βαριέσαι, κάπου κερδίζεις, κάπου χάνεις...

Απλά είναι κάτι που καλό είναι να το έχει κατά νου ο υποψήφιος αγοραστής.

Link to comment
Share on other sites

Στο 90% των χρηστών για να μην πω παραπάνω, τίποτα από αυτά που προσφέρει ένα κινητό των 1000 €, δε χρειάζονται. Πολύ άνετα κάνουν τη δουλειά τους με ένα κινητό των 250-300€.

 

Και με συσκευη του 100ρικου κανεις fb tw κτλ που κανει το 99%.

Δεν ειναι αυτο το θεμα εδω προφανως.εχει αναληθή πολλάκις εδω μεσα το φαινομενο της καφετερίας....:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοώ και το κόστος επισκευής, βέβαια, αλλά κυρίως το ότι -απ' ό,τι κατάλαβα από τα γραφόμενα εδώ- ένα χτύπημα και η amoled βγαίνει ολόκληρη εκτός μάχης, δε μένει απλώς με 1-2 ρωγμές σε κάποια άκρη (και ίσως και την πιθανότητα επισκευής με την αντικατάσταση μόνο π.χ. του digitizer). Δεν το ήξερα - το έμαθα με τον... άσχημο τρόπο :p

Δε βαριέσαι, κάπου κερδίζεις, κάπου χάνεις...

Απλά είναι κάτι που καλό είναι να το έχει κατά νου ο υποψήφιος αγοραστής.

 

Οντως το θεμα με της amoled υπαρχει στο θεμα βλαβης.Λογο ποιοτητας τεχνολογιας τσιμπανε λιγο...Το θεμα χττυπημα και παλι ειναι σχετικο τι εννοει ο καθε φιλος.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις με την εφαρμογή για τρέξιμο. Επανέρχομαι.

 

Σκάλισα την εφαρμογή και βρήκα όσα είπατε. Και η cashe να μη καθαρίζει ΠΟΤΕ(έτσι ήταν εξαρχής δεν το είχα αλλάξει ποτέ), και η εφαρμογή να μην έχει το παραμικρό restriction(νομίζω ήταν ρυθμισμένο στο MIUI restriction αλλά δεν παίρνω όρκο).

 

Περιχαρής, βγαίνω στα βουνά, στο 4ο χλμ πάλι σταμάτησε να μου μιλά η εφαρμογή, άλλη μια προπόνηση χωρίς καταγραφή...Ξεκλειδώνω το κινητό με το που τελειώνω, πάω στην εφαρμογή alert στα μούτρα: "while recording a workout the Sportactive app was stopped by the Android Energy Management of your phone. Please check your Android presetting.."

 

Από το πουθενά λοιπόν, χωρίς να έχω κάνει κανένα λάθος, χωρίς να έχω σκαλίσει τπτ, έχω ήδη χάσει τόσες προπονήσεις, έχω ήδη χάσει λεπτά και λεπτά σε google search/σκάλισμα κινητού/ποσταρίσματα σε forums.

 

Επειδή βαρέθηκα για το κάθε ανόητο αλλά τέρμα ενοχλητικό bug να χάνω τον χρόνο μου, αγαπητή xiaοmi, σάλτα και !@#$@#%#%

 

Δεν ήμουν σε θέση να σου απαντήσω τότε, αλλά 2 βδομάδες μετά παρήγγειλα το mi band 4 και είχα το ίδιο πρόβλημα με σένα. Μόλις έβαζα να μετρήσει και κλειδωνε η συσκευή, τσακ πάνε όλα!

Αν όμως πας στη γραμμή εργασιών κ πατήσεις την κλειδαριά, δεν σβήνει τίποτα, την κρατάει στο παρασκήνιο και δουλεύει κανονικά, κρατάει κ το gps και γράφει κ την διαδρομή. ( με εφαρμογή mi fit)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω νεο κινητο και γλυκοκοιταζω το 9τ ,ειμαι απλως χρηστης καμερα/ταινιες και σοσιαλ , πριν το αγορασω αν μπορειτε να μου πειτε για την μπροστινη καμερα αν εχει τιποτα θεματα γιατι την φοβαμαι λογω του μηχανικου μερους και για αναγνωριση προσωπου/δαχτυλικο .Γενικα πειτε μου αν μπορειτε την συνολικη σας εμπειρια και αν εχει τυχον αλλα προβληματα Edited by basilis13
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω νεο κινητο και εχω γλυκοκοιταζω το 9τ ,ειμαι απλως χρηστης καμερα/ταινιες και σοσιαλ , πριν το αγορασω αν μπορειτε να μου πειτε για την μπροστινη καμερα αν εχει τιποτα θεματα γιατι την φοβαμαι λογω του μηχανικου μερους και για αναγνωριση προσωπου/δαχτυλικο .Γενικα πειτε μου αν μπορειτε την συνολικη σας εμπειρια και αν εχει τυχον αλλα προβληματα

 

Καλομιλητο φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο φιλε.

ευχαριστω αλλα δεν το εχω παρει ακομα ,φοβαμαι την μπροστινη καμερα σαν μηχανισμο .Αν το εχεις εσυ,εχεις αντιμετωπισει καποιο θεμα ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...