Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Καλημερα. Ψάχνω για αθλητικα ακουστικα για το γυμναστήριο. Ψαχνω για τετοιο στυλ https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01GNYFT8E/ref=psdcmw_2407776011_t1_B01CH5IIMM .

Εχετε να με προτείνετε κατι γιατι ειμαι ασχετος με μαρκες;

Αυτα τα awei κάθονται καλα στο αυτί σε τρεξιμο ;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημερα. Ψάχνω για αθλητικα ακουστικα για το γυμναστήριο. Ψαχνω για τετοιο στυλ https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01GNYFT8E/ref=psdcmw_2407776011_t1_B01CH5IIMM .

Εχετε να με προτείνετε κατι γιατι ειμαι ασχετος με μαρκες;

Αυτα τα awei κάθονται καλα στο αυτί σε τρεξιμο ;

 

Plantronics back beat go 2

Λίγο πιο ακριβά από αυτά που ψάχνεις αλλά τα είχα λίγο καιρό και ήταν καλά για μουσική

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ψάχνω για αθλητικα ακουστικα για το γυμναστήριο. Ψαχνω για τετοιο στυλ https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01GNYFT8E/ref=psdcmw_2407776011_t1_B01CH5IIMM .

Εχετε να με προτείνετε κατι γιατι ειμαι ασχετος με μαρκες;

Αυτα τα awei κάθονται καλα στο αυτί σε τρεξιμο ;

 

Από τα sony sbh 70 είμαι ευχαριστημένος. Άνετα, ανθεκτικά, καλή ποιότητα ήχου και ομιλίας, μέτρια αυτονομία.

Και επειδή δεν είναι in ear, μπορώ να τα χρησιμοποιώ με ασφάλεια και στο ποδήλατο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Plantronics back beat go 2

Λίγο πιο ακριβά από αυτά που ψάχνεις αλλά τα είχα λίγο καιρό και ήταν καλά για μουσική

 

Ωραια φαίνονται αυτα .εχουν μαγνητακι ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από τα sony sbh 70 είμαι ευχαριστημένος. Άνετα, ανθεκτικά, καλή ποιότητα ήχου και ομιλίας, μέτρια αυτονομία.

Και επειδή δεν είναι in ear, μπορώ να τα χρησιμοποιώ με ασφάλεια και στο ποδήλατο.

 

Ευχαριστω φιλε ψαχνω ομως καποιο με σκετο καλώδιο να ειναι.

 

 

 

Εχει κανεις αποψη για τα meizu EP51 ?

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ωραια φαίνονται αυτα .εχουν μαγνητακι ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστω φιλε ψαχνω ομως καποιο με σκετο καλώδιο να ειναι.

 

 

 

Εχει κανεις αποψη για τα meizu EP51 ?

 

Δεν έχουν.

Η spigen έχει ένα παρόμοιο μοντέλο με μαγνητακι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος με προτεινε και αυτα που τα εχει και ειναι πολυ ευχαριστημένος.

http://m.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_368033.html?wid=21

Ειναι και σε πολυ καλη τιμη .τα εχει δοκιμάσει καποιος αλλος;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν οι δυνατότητες του Plantronics Voyager Edge, θέλω να αντικαταστήσω το Μ70. Δεν ξέρω σαν μέγεθος πόσο πιο μεγάλο είναι και αν αξίζει η τιμή του επειδή είναι μοντέλο του 14 πια.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

εχω πρβλημα με το παρακατω bt.

εδω και 2 μερες δεν ακουω τιποτα στις κλησεις. το ακουστικο του ομως δουλευει οταν βαζω πχ το gps η οταν το ανοιγω ακουγεται η κινεζουλα. το κιν μου ειναι ενα παλιο motorola moto g2(2014)

το εσβησα απ την μνημη του τηλεφωνου μηπως και, αλλα τιποτα.

υποψιαζομαι ειναι προβλημα του τηλ αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

ειχε κανεις κατι παρομοιο? καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν οι δυνατότητες του Plantronics Voyager Edge, θέλω να αντικαταστήσω το Μ70. Δεν ξέρω σαν μέγεθος πόσο πιο μεγάλο είναι και αν αξίζει η τιμή του επειδή είναι μοντέλο του 14 πια.

 

Είναι από τα πιο μικρά/ελαφριά bt που μπορείς να πάρεις, και όλος του ο όγκος είναι συγκεντρωμένος στην κεφαλή. Εξαιτίας αυτού έχει και σχετικά μικρή μπαταρία. Κατά τα άλλα, έχει καλή ποιότητα εισερχόμενου και εξερχόμενου ήχου και κάποιες ευκολίες όπως φωνητική απάντηση/απόρριψη και αυτόματη απάντηση όταν το βάλεις στο αυτί.

Το αν αξίζει τα λεφτά του, μόνο εσύ μπορείς να το αποφασίσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τα πιο μικρά/ελαφριά bt που μπορείς να πάρεις, και όλος του ο όγκος είναι συγκεντρωμένος στην κεφαλή. Εξαιτίας αυτού έχει και σχετικά μικρή μπαταρία. Κατά τα άλλα, έχει καλή ποιότητα εισερχόμενου και εξερχόμενου ήχου και κάποιες ευκολίες όπως φωνητική απάντηση/απόρριψη και αυτόματη απάντηση όταν το βάλεις στο αυτί.

Το αν αξίζει τα λεφτά του, μόνο εσύ μπορείς να το αποφασίσεις :)

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με το Μ70 όταν είμαι στο δρόμο δεν με ακούνε καθαρά, όλο προβλήματα έχω και μου λένε βγαλτο και μίλα με το τηλ. οπότε το σκέφτομαι πολύ σοβαβα και ας εχει λιγότερη διάρκεια μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα εχω τηλεφωνο το samsung S6.θελω να πάρω blutooth χωρίς καλώδια.

ποιο μου προτεινετε

αυτα της samsung ειναι καλά ? ποιο απο ολα?

ή λέτε να παρω καποιας αλλης εταιριας.

η τιμη λεω γυρω στα 50ευρώ.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με το Μ70 όταν είμαι στο δρόμο δεν με ακούνε καθαρά, όλο προβλήματα έχω και μου λένε βγαλτο και μίλα με το τηλ. οπότε το σκέφτομαι πολύ σοβαβα και ας εχει λιγότερη διάρκεια μπαταρίας.

 

Εντύπωση μου κάνει. Έχω το Μ90 πάνω από 1 χρόνο και ποτέ κανείς, ούτε μια φορά δεν μου διαμαρτυρήθηκε.

Βέβαια, αν θέλεις να μιλάς απροβλημάτιστα στην Πατησίων στις 10 το πρωί, είναι κάπως δύσκολο, ακόμα και από το ίδιο το τηλέφωνο. (εξαρτάται και το τηλέφωνο βέβαια).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση μου κάνει. Έχω το Μ90 πάνω από 1 χρόνο και ποτέ κανείς, ούτε μια φορά δεν μου διαμαρτυρήθηκε.

Βέβαια, αν θέλεις να μιλάς απροβλημάτιστα στην Πατησίων στις 10 το πρωί, είναι κάπως δύσκολο, ακόμα και από το ίδιο το τηλέφωνο. (εξαρτάται και το τηλέφωνο βέβαια).

 

Ισως υπαρχει διαφορα με το Μ70, δεν λεω για δρομο με τοση κινηση, ομως δεν κανει καθαρη κληση με ηχους εξωτερικους. Τηλ εχω το 6S και το S7 edgε, δεν αλλαζει κατι το προβλημα ειναι και μετα δυο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Μ70 ενάμιση χρόνο και ποτέ δεν έχω ακούσει κάποιο παράπονο από συνομιλητή μου ακόμα και σε εξωτερικούς χώρους
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα εχω τηλεφωνο το samsung S6.θελω να πάρω blutooth χωρίς καλώδια.

ποιο μου προτεινετε

αυτα της samsung ειναι καλά ? ποιο απο ολα?

ή λέτε να παρω καποιας αλλης εταιριας.

η τιμη λεω γυρω στα 50ευρώ.

Σας ευχαριστώ.

 

Κανείς φίλος???????????????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , καπου ειχε παρει το ματι μου , μιαν εφαρμογη που πολλοι εδω μεσα την βαπτιζουν ως την καλυτερη για διαχειριση πληκτρων headset.

Θελω να ορισω να γινεται το redial πατωντας 3 φορες το utton , αντι για 2.

Γινεται , ποια ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κάποιος ένα αξιόπιστο bluetooth hands-free με ακουστικά και multipoind για ταυτόχρονη σύνδεση σε δύο συσκευές κινητών τηλεφώνων;
Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Ενδιαφέρομαι για αγορά ενός bluetooth handsfree ακουστικού τύπου sony sbh50/52/54. Με κλιπ και υποδοχή για 3,5mm γιατί τα "κλασσικά" που μπαίνουν στο αυτί δεν με βολεύουν λόγω δουλειάς. Μου φεύγουν και τα χάνω εύκολα. Αυτό που με ενδιαφέρει σαν χαρακτηριστικό είναι στην οθόνη να εμφανίζει το όνομα του καλούντος στα ελληνικά. Δηλαδή να φαίνεται το όνομα κανονικά στα ελληνικά και όχι ή να εμφανίζει μόνο τον αριθμό ή ακόμα χειρότερα τίποτα χαρακτήρες/σύμβολα γιατί θα αναγνωρίζει μόνο λατινικούς χαρακτήρες. Επίσης καλό θα ήταν να έχει και κανένα αξιόλογο κλιπ που να κρατάει καλά. Έχει να προτείνει κανείς κάποιο συγκεκριμένο;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Ενδιαφέρομαι για αγορά ενός bluetooth handsfree ακουστικού τύπου sony sbh50/52/54. Με κλιπ και υποδοχή για 3,5mm γιατί τα "κλασσικά" που μπαίνουν στο αυτί δεν με βολεύουν λόγω δουλειάς. Μου φεύγουν και τα χάνω εύκολα. Αυτό που με ενδιαφέρει σαν χαρακτηριστικό είναι στην οθόνη να εμφανίζει το όνομα του καλούντος στα ελληνικά. Δηλαδή να φαίνεται το όνομα κανονικά στα ελληνικά και όχι ή να εμφανίζει μόνο τον αριθμό ή ακόμα χειρότερα τίποτα χαρακτήρες/σύμβολα γιατί θα αναγνωρίζει μόνο λατινικούς χαρακτήρες. Επίσης καλό θα ήταν να έχει και κανένα αξιόλογο κλιπ που να κρατάει καλά. Έχει να προτείνει κανείς κάποιο συγκεκριμένο;

 

Ευχαριστώ.

 

Κι εγώ κάτι τέτοιο ψάχνω φίλε μου.

Έχω βέβαια το θρυλικό MW 600 του οποίου η μπαταρία μετά από τόσα χρόνια δεν έχει σημάδια κόπωσης και είναι το αγαπημένο μου, αλλά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αλλάξω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μακριά απόsbh 54!!! Το πήρα σαν αντικατάσταση του52 και είναι τρις χειρότερο. Αποσυνδέσεις συνέχεια!! Εκεί που μιλάς χάνεται ο ήχος και άλλα καλά!! Μακριά!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, απλώς ήθελα να αναφέρω το στυλ που θέλω να έχει η συσκευή και ανέφερα τυχαία τα sbh50/52/54. Αυτό που με ενδιαφέρει πιο πολύ είναι να έχει αναγνώριση κλήσης και να φαίνεται το όνομα του καλούντος στα ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο sbh54... μιλαμε σκέτη ταλαιπωρία... Κριμα αλλα αυτη ειναι η αλήθεια. εμενα μοθ το αντι κατεστησαν με sbh70. καμια σχέση. πολυ καλο. βεβαια αλλο στυλ
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...