Jump to content

Samsung Galaxy Buds


StavrosSant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από όταν ξεκίνησα να βάζω το μικρόφωνο στην ευθεία καθετα από το στόμα όλοι μου λένε πως με ακούνε τέλεια.. Δεν μπορεί να είναι τυχαίο..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μένει σε κανέναν το ποσοστό της μπαταρίας στο 95% όση ώρα και αν τα χρησιμοποιεί;

 

οχι, σε μενα λειτουργει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Έχω το τελευταίο software, έχω κανει επαναφορα των buds και απεγκατάσταση εγκατάσταση του wearable..Αλλά συνεχίζει να το κανει Edited by stergios_ath
:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα το νέο update... Διορθώνει ένα πρόβλημα ..

Έχει καλύτερο ήχο σε streaming μουσικής. Κ δείχνει κάτι με το ποιο έχει λιγότερο μπαταρία κάτι τέτοιο... Πηγαίνετε στη συσκευή κ κάντε αναζήτηση μέσα στο galaxy wearable για να δούμε με τόσα update θα σταματήσουν τα παράπονα ότι δεν μας ακούνε καθαρά μερικές φορές..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κάποιος αν συνδέονται με το tab s4 της samsung όταν βλέπουμε netflix ?

 

Λογικά θα συνδέονται.. Εγώ τα έχω συνδέσει και με tv

Απλα στο tab θα έχει παλιότερο Bluetooth οπότε δεν ξέρω πως θα τα πηγαίνει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα συνδέονται.. Εγώ τα έχω συνδέσει και με tv

Απλα στο tab θα έχει παλιότερο Bluetooth οπότε δεν ξέρω πως θα τα πηγαίνει

 

καλα και το tab 4 του 2018 ειναι,

δεν ειναι τοσο παλιο

Link to comment
Share on other sites

καλα και το tab 4 του 2018 ειναι,

δεν ειναι τοσο παλιο

 

Σαν χρονολογία όχι δεν είναι παλιό.. Απλά αν έχει το s10 plus το τελευταίο Bluetooth κ το tab το προτελευταίο πχ λέω δεν είμαι σίγουρος... Απλά κρατάω μια επιφύλαξη Ναμη σε πάρω στο λαιμό μ απλά πιστεύω ότι θα είναι κομπλέ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή γλυκοκοιτάω τα μαύρα buds για άμεση αγορά, θέλω τα φώτα σας.

Αξίζει η αγορά τους;

Περισσότερο με ενδιαφέρει αν έχουν καλό ήχο, καλή αυτονομία (δεν με ενδιαφέρουν οι συνομιλίες μέσω handsfree) και αν συνδέονται με άλλα κινητά (iPhone, Lennovo κ.λ.π.)

Επίσης είχα ακούσει και για κάποια προβληματάκια, αλλά δεν το έψαξα αρκετά... Όντως υπάρχουν;

Ευχαριστώ!

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή γλυκοκοιτάω τα μαύρα buds για άμεση αγορά, θέλω τα φώτα σας.

Αξίζει η αγορά τους;

Περισσότερο με ενδιαφέρει αν έχουν καλό ήχο, καλή αυτονομία (δεν με ενδιαφέρουν οι συνομιλίες μέσω handsfree) και αν συνδέονται με άλλα κινητά (iPhone, Lennovo κ.λ.π.)

Επίσης είχα ακούσει και για κάποια προβληματάκια, αλλά δεν το έψαξα αρκετά... Όντως υπάρχουν;

Ευχαριστώ!

 

 

Εγώ τα έχω σε άσπρα λόγω δώρου της σαμι κ με κοιτάνε σαν εξωγήινο όλοι... Για μουσική και ταινίες είναι ΣΟΎΠΕΡ και η αυτονομία τους πολύ καλή. Για συνδέσεις με άλλες συσκευές δεν έχω άποψη αλλά πιστεύω καλά θα συνδέονται.. Αν τα βρεις μεταχειρισμένα κάνα 80αρι η ακόμα κ σφραγισμένα από κάνα παιδι που δεν τα θέλει παρτα με κλειστά μάτια. Το μόνο που θα ήθελα ήταν να υπήρχε τρόπος να μπορείς να στερεωσεις κάπως για Ναμη τα βάζεις συνέχεια στη θήκη όταν θες να τα βγάλεις

Μερικές φορές μ έχουν κάνει παράπονα ότι δεν με ακούνε καλά σε μαγαζί με φασαρία ότι ακούνε βαβούρα ίσως διορθώθηκε με το update

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τσίμπισα τα μαύρα σήμερα, και για να πω την αλήθεια, το έκανα με λίγο βαριά την καρδιά με όσα έχω διαβάσει στο web.

Δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμη, αλλά θα το κάνω στην πρώτη ευκαιρία.

Στο web οι απόψεις διχάζονται: Άλλοι λένε πως έχουν πρόβλημα συνδεσιμότητας και εμβέλειας, άλλοι πως η ποιότητα ήχου είναι χάλια.

Άλλοι υποστηρίζουν πως είναι τα καλύτερα buds που έχουν αγοράσει ever!

Άλλοι πάλι λένε πως είναι καλύτερα να τα συνδέεις στο iPhone παρά σε android συσκευή...

Και μερικοί υποστηρίζουν πως δεν συνδέονται αλλού παρά μόνο σε galaxy phones.

Τέλος πάντων, δεν τα αγόρασα για όλα αυτά τα σχόλια. Αν συνδέονται χωρίς πρόβλημα με το tablet μου και το iPod μου... τότε είμαι μια χαρά. Αρκεί να μου απομονώνουν τους εξωτερικούς ήχους και να γλυτώνω που και που την γκρίνια της γυναίκας.

:lol:

Θα επιστρέψω σύντομα με εντυπώσεις και παρατηρήσεις.

 

65648437-323855328502861-8846117077535162368-n.jpg

Edited by WolfBack

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Με υγεία να τα χαρείς... Με το s10 plus. Θα συνδέονται τέλεια κ δεν θα ακούς πόλεμος να γίνεται έξω.. (χτυπά ξύλο) για λίγη γκρίνια ούτε την πεθερά σου δεν θα ακούς χε χε

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με υγεία να τα χαρείς... Με το s10 plus. Θα συνδέονται τέλεια κ δεν θα ακούς πόλεμος να γίνεται έξω.. (χτυπά ξύλο) για λίγη γκρίνια ούτε την πεθερά σου δεν θα ακούς χε χε
Χαχαχαχα. Αμήν!!!

Μία ερώτηση μόνο.

Εχθές έκανα την πρώτη φόρτιση και τα αφησα όλο το βράδυ πάνω στον ασύρματο φορτιστή.

Το πρωί το λαμπάκι ήταν ακόμη κόκκινο σαν να μην είχαν κάνει πλήρη φόρτιση.. Θα έπρεπε να πρασινίσει κάποτε;

Παρολ αυτά όταν τα έβγαλα από την φόρτιση μου έδειξε πως είναι πλήρη φορτισμένα. Και η θήκη πρασίνισε και τα ακουστικά.

 

Edit : Τα φορτίσα καλωδιακά και πρασινισαν. Μάλλον σε ασύρματη φόρτιση αργεί περισσότερο από ότι καλωδιακά..

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by WolfBack

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με όσους μίλησα κ ήμουν έξω στο δρόμο με άκουγαν κ τους άκουγα τέλεια επιτέλους δούλεψε οκ με το update κ εννοείται τέλεια για μουσική κ ταινίες..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με όσους μίλησα κ ήμουν έξω στο δρόμο με άκουγαν κ τους άκουγα τέλεια επιτέλους δούλεψε οκ με το update κ εννοείται τέλεια για μουσική κ ταινίες..

Αυτό ήθελα να μάθω, πραγματικά.

Δεν τα έχω ακόμη δουλέψει σε καθημερινές συνθήκες. Ακόμη τα ταιριάζω με τις συσκευές μου (S10, PC, HTPC, iPod).

Πέρασα το update και ευελπιστώ πως θα είναι μια χαρά για καθημερινή χρήση. Τουλάχιστον, μέχρι στιγμής μου έχουν δείξει θετικές εντυπώσεις.

Τουτέστιν:

Με το S10 δουλεύουν θαυμάσια και η απόδοση ήχου είναι υπέροχη.

Με το iPod η απόδοση ήχου είναι καλή, ικανοποιητική θα έλεγα, αλλά καμία σχέση με την απόδοση που προσφέρει το S10.

Σε κλειστό χώρο η εμβέλεια είναι μια χαρά (αύριο θα το δοκιμάσω και σε ανοιχτό χώρο, μιας και έχω διαβάσει ότι έχει θέματα όσο αναφορά αυτόν τον τομέα).

Μου μένει να δω το πως θα συμπεριφερθούν στο PC, στο HTPC και το Tablet.

Αν πάνε όλα καλά, τότε θα είναι ένα must have gadget για όσους δεν θέλουν να μπλέκονται με καλώδια.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι και εγώ να τα αγοράσω θα ήθελα να ρωτήσω όμως στο τέρμα ο ήχος πως είναι μπουκώνει παραμορφώνει?

Υπάρχει η δυνατότητα να δυναμώνω η να χαμηλώνω την ένταση από τα buds την ώρα που τα φοράω η μόνο από το κινητό γίνετε?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι και εγώ να τα αγοράσω θα ήθελα να ρωτήσω όμως στο τέρμα ο ήχος πως είναι μπουκώνει παραμορφώνει?

Υπάρχει η δυνατότητα να δυναμώνω η να χαμηλώνω την ένταση από τα buds την ώρα που τα φοράω η μόνο από το κινητό γίνετε?

 

Εγώ δεν έχω νιώσει να μπουκώνουν ο ήχος είναι απίστευτος για τα δικά μ θέλω..

Ναι μπορείς να κάνεις πολλά με την αφή των buds αλλάζεις τραγούδι το σταματάς απτό ένα ακουστικό δυναμώνει κ απτό άλλο χαμηλώνει αν το βάλεις όταν το κρατάς πατημένο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία σε ευχαριστώ πάρα πολύ μάλλον θα τα τσιμπήσω και εγώ τώρα σκέφτομαι το χρώμα λευκό η κίτρινο αν και πιο πολύ γέρνω προς το κίτρινο!!!

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία σε ευχαριστώ πάρα πολύ μάλλον θα τα τσιμπήσω και εγώ τώρα σκέφτομαι το χρώμα λευκό η κίτρινο αν και πιο πολύ γέρνω προς το κίτρινο!!!

 

 

Εγώ λευκό έχω λόγω δώρου απτή σαμι. Αλλά καλύτερα κοίτα για κάνα μαύρο. Το κίτρινο πάρα είναι ασυνήθιστο. Κ με το λευκό σαν εξωγήινο με κοιτάνε τι έπαθες κ τι είναι αυτά που έχεις..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λευκό έχω λόγω δώρου απτή σαμι. Αλλά καλύτερα κοίτα για κάνα μαύρο. Το κίτρινο πάρα είναι ασυνήθιστο. Κ με το λευκό σαν εξωγήινο με κοιτάνε τι έπαθες κ τι είναι αυτά που έχεις..

 

χαχαχα μπα δεν με ενοχλεί εδώ κυκλοφορώ και έξω και στο γυμναστήριο με ακουστικά ασύρματα μπλε On-Ear το gear s3 frontier το έχω με κόκκινο λουράκι το ίδιο και το s10+ με την γνήσια κόκκινη leather γενικά είμαι του χρώματος

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Κ με το λευκό σαν εξωγήινο με κοιτάνε τι έπαθες κ τι είναι αυτά που έχεις..

 

Τα περισσοτερα hands free που ειναι δωρεαν με τα κινητα ουτως ή αλλως σε ασπρο χρωμα ειναι οπως και τα airpods,σιγα το σπανιο χρωμα που ειναι το λευκο,εισαι υπερβολικος.

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσοτερα hands free που ειναι δωρεαν με τα κινητα ουτως ή αλλως σε ασπρο χρωμα ειναι οπως και τα airpods,σιγα το σπανιο χρωμα που ειναι το λευκο,εισαι υπερβολικος.

 

 

Δεν είπα για το άσπρο ότι είναι ασυνήθιστο... Για το κίτρινο είπα... Απλά με τα άσπρα με ρωτάνε αν έχω βαμβάκι η και δεν ξέρω τι. Εμένα μ αρέσουν μια χαρά είναι sasmung is a wonderful thing

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...