Jump to content

Samsung Galaxy Buds


StavrosSant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δεξί μου χθες παρέδωσε πνευμα, ενώ δεν το είχα χρησιμοποιήσει πρόσφατα (βάζω συνήθως το ένα από τα δύο). Για επισκευή τι κάνω; Η σμαρτεκ αναλαμβάνει όπως και στα κινητά; Από τα Public είναι αγορασμένα.

 

Τα πας στα public για επισκευη/αντικατασταση απλα τονισε τους να τα στειλουν στην Smartec,και να μην τα στειλουν σε καμια TS Solutions.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν είναι να το πάνε smartec δεν είναι καλύτερα να τους το πάω εγώ; Όπως και να'χει, θα ρωτήσω μήπως κάνουν αντικατάσταση και αν μου πουν όχι θα μιλήσω με smartec. Να'στε καλα!
Link to comment
Share on other sites

Άρα παιδιά για να καταλάβω και γω για καθαρά ομιλία και καθημερινή συνεχόμενη χρήση δεν τα προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις πάντα θα υπάρχουν αυτοί που έχουν πρόβλημα ή δεν τους καλύπτει η απόδοση τους. Γι' αυτό γράφουν τόσοι σε τέτοια φόρουμ.

Για μένα κάνουν και για ομιλία και είναι τέλεια και για μουσική! Απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ για την απάντηση σου
Link to comment
Share on other sites

Το δεξί μου χθες παρέδωσε πνευμα, ενώ δεν το είχα χρησιμοποιήσει πρόσφατα (βάζω συνήθως το ένα από τα δύο). Για επισκευή τι κάνω; Η σμαρτεκ αναλαμβάνει όπως και στα κινητά; Από τα Public είναι αγορασμένα.
Βάλε το στη θήκη του και βγάλε το δυο τρεις φορές γιατί μου το έκανε και εμένα μια φορά, και απλά ειχε κολλήσει. Και εγώ χρησιμοποιούσα μόνο το ένα τότε. Μετά δεν μου το ξανάκανε.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eγω σήμερα εστειλα τα δικά μου στην Smartec μηπως και γίνει κάτι, γιατι πραγματικα συμφωνα με τα λεγόμενα όλων εδω είναι πραγματικό λαχείο τη κομμάτι θα σου κάτσει σε ότι αφορα την ομιλία,

Δεν είναι οτι δεν είμαι ικανοποιημένος με την ποιότητα του μικροφόνου.. απλα ΔΕΝ μπορει να γίνει κανονική συνομιλία, είτε με ακούνε απο πολυ μακρια είτε ακούν κατι σαν κομπρεσέρ...

και με το ενα ακουστικό καί με τα δύο..

Και σε ήσυχο μέρος και σε εξωτερικό μέρος....

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το στη θήκη του και βγάλε το δυο τρεις φορές γιατί μου το έκανε και εμένα μια φορά, και απλά ειχε κολλήσει. Και εγώ χρησιμοποιούσα μόνο το ένα τότε. Μετά δεν μου το ξανάκανε.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έκανα και δυστυχώς δεν άλλαξε κάτι. Τα έστειλα στην σμαρτεκ και περιμένω τι θα μου πουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για να καταλάβεις πάντα θα υπάρχουν αυτοί που έχουν πρόβλημα ή δεν τους καλύπτει η απόδοση τους. Γι' αυτό γράφουν τόσοι σε τέτοια φόρουμ.

Για μένα κάνουν και για ομιλία και είναι τέλεια και για μουσική! Απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ για την απάντηση σου

 

Αν τα Galaxy Buds δουλέυουν χωρίς να έχουν καποιο εργοστασιακό θέμα τότε ο ήχος και η ομιλία τους είναι ικανοποιητική.

Οποιος λεει οτι είναι χάλια ειναι απλα υπερβολικός κατ εμε μια χαρά με ακούνε και σε σημείο με θόρυβο τι θέλουν δηλαδη να βγεί ο ομιλιτης μεσα απο το ακουστικο; ημαρτον με μερικους...

Το πρόβλημα είναι αλλου... αυτο που αντιμετόπιζα εγώ και εστελνα σε προηγούμενα Posts ήταν κατασκευαστικό τελικά, τα έστειλα πίσω λοιπόν και μου τα αντικατέστησαν, και όχι οτι δεν κάλυπτε η απόδοση σε καμια περίπτωση...

αρα καλό είναι αν κάποιος πραγματικά δεν ακουει τον αλλον να τα στείλει στην Smartec η οποίοι εμένα με εξυπηρέτησαν άριστα και σε χρόνο ρεκόρ μου εφεραν πίσω ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!

Και ναι τα καινούρια είναι αψογα και με ακούν πεντακάθαρα.. αυτή είναι η δικιά μου εμπειρία με τα Buds...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ολως τυχαιως για τα νεα Galaxy Buds+ που βγηκαν βλεπω οτι εχουν διορθωσει ΟΛΑ τα παραπονα που ειχα αναφερει πιο πισω.

 

Καλυτερη ομιλια στις κλησεις(μικροφωνο),αισθητα μεγαλυτερη αυτονομια(απο τις συνολικα 10-12ωρες πηγαμε στις σχεδον 20-22ωρες),και πλεον στην εφαρμογη φαινεται μεχρι και το ποσοστο της θηκης φορτισης τους.

Α και η εφαρμογη των galaxy wearables για τα buds μεχρι και στο Ios θα ειναι διαθεσιμη για τα Iphone.

Βλεπω και στα σχολια στα video απο κατω ποσοι ξενερωσαν που αγορασαν τα πρωτα galaxy buds.

 

Στην υγεια των beta testers που περυσι αγορασαν/χρησιμοποιουσαν τα πρωτα αισθητα κατωτερα ακουστικα :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ολως τυχαιως για τα νεα Galaxy Buds+ που βγηκαν βλεπω οτι εχουν διορθωσει ΟΛΑ τα παραπονα που ειχα αναφερει πιο πισω.

 

Καλυτερη ομιλια στις κλησεις(μικροφωνο),αισθητα μεγαλυτερη αυτονομια(απο τις συνολικα 10-12ωρες πηγαμε στις σχεδον 20-22ωρες),και πλεον στην εφαρμογη φαινεται μεχρι και το ποσοστο της θηκης φορτισης τους.

Α και η εφαρμογη των galaxy wearables για τα buds μεχρι και στο Ios θα ειναι διαθεσιμη για τα Iphone.

Βλεπω και στα σχολια στα video απο κατω ποσοι ξενερωσαν που αγορασαν τα πρωτα galaxy buds.

 

Στην υγεια των beta testers που περυσι αγορασαν/χρησιμοποιουσαν τα πρωτα αισθητα κατωτερα ακουστικα :mad::mad:

Δλδ τι ήθελες,να είναι χειρότερα; φυσικά ότι νέο βγαίνει πρέπει να είναι καλύτερο από το προηγούμενο.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ολως τυχαιως για τα νεα Galaxy Buds+ που βγηκαν βλεπω οτι εχουν διορθωσει ΟΛΑ τα παραπονα που ειχα αναφερει πιο πισω.

 

Καλυτερη ομιλια στις κλησεις(μικροφωνο),αισθητα μεγαλυτερη αυτονομια(απο τις συνολικα 10-12ωρες πηγαμε στις σχεδον 20-22ωρες),και πλεον στην εφαρμογη φαινεται μεχρι και το ποσοστο της θηκης φορτισης τους.

Α και η εφαρμογη των galaxy wearables για τα buds μεχρι και στο Ios θα ειναι διαθεσιμη για τα Iphone.

Βλεπω και στα σχολια στα video απο κατω ποσοι ξενερωσαν που αγορασαν τα πρωτα galaxy buds.

 

Στην υγεια των beta testers που περυσι αγορασαν/χρησιμοποιουσαν τα πρωτα αισθητα κατωτερα ακουστικα :mad::mad:

Πολυ υπερβολικο σε βρισκω τα χρησιμοποιω καθημερινα απο τοτε που κυκλοφορησαν και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο τους πρωτους δυο μηνες μονο ειχα μια ανησυχια σχετικα με το σημα τους αλλα παλι καλα διορθωθηκε με software update και πλεον εχουνε εξαιρετικο σημα χωρις απολυτως καμια αποσυνδεση. Σχετικα με την ομιλια με οποιονδηποτε μιλησα ακομα και σε εξωτερικους χωρους με ακουγε μια χαρα.

Οταν κυκλοφορησαν τα galaxy buds ο ανταγωνιστης τους σε αυτη την τιμη ητανε τα airpods τα οποια κοστιζαν 30 ευρω περισσοτερα με κατωτερη ποιοτητα ηχου.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-truly-wireless

7.4 απο το rtings το οποιο μαλιστα δεν εχει ανανεωσει το review και αναφερει για connection stability issues τα οποια εχουνε διορθωθει εδω και καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τι ήθελες,να είναι χειρότερα; φυσικά ότι νέο βγαίνει πρέπει να είναι καλύτερο από το προηγούμενο.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ειναι το θεμα του αν ειναι καλυτερα ή οχι. Το θεμα ειναι οτι σε καποιους τομεις ειναι αισθητα καλυτερα που κανουν τα προηγουμενα galaxy buds obsolete. Καλως ή κακως βιαστηκε να κυκλοφορησει τα προηγουμενα buds,εκει πηγαινε το σχολιο μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολυ υπερβολικο σε βρισκω τα χρησιμοποιω καθημερινα απο τοτε που κυκλοφορησαν και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο τους πρωτους δυο μηνες μονο ειχα μια ανησυχια σχετικα με το σημα τους αλλα παλι καλα διορθωθηκε με software update και πλεον εχουνε εξαιρετικο σημα χωρις απολυτως καμια αποσυνδεση. Σχετικα με την ομιλια με οποιονδηποτε μιλησα ακομα και σε εξωτερικους χωρους με ακουγε μια χαρα.

Οταν κυκλοφορησαν τα galaxy buds ο ανταγωνιστης τους σε αυτη την τιμη ητανε τα airpods τα οποια κοστιζαν 30 ευρω περισσοτερα με κατωτερη ποιοτητα ηχου.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-truly-wireless

7.4 απο το rtings το οποιο μαλιστα δεν εχει ανανεωσει το review και αναφερει για connection stability issues τα οποια εχουνε διορθωθει εδω και καιρο.

 

Και εγω τα ειχα απο την πρωτη μερα ευτυχως λογω της προωθητικης που τα εδινε δωρεαν και ειχα και εγω οπως και πολλοι αλλοι θεμα με το μικροφωνο ,μεχρι που αναγκαστικα τα εδωσα και απο οτι μου ειπε και το παλικαρι που του τα εδωσα του ξαναεβγαλαν θεμα με το μικροφωνο και τα πηγε Smartec.

Και οχι δεν ειμαι καθολου υπερβολικος,καντε ενα googl αρισμα στο κομματι του μικροφωνου και θα δειτε ποσο σοβαρο ηταν το θεμα. Δειτε βασικα και τις πιο πισω σελιδες να δειτε εαν ειμαι ο μονος με παραπονα στο μικροφωνο.

Και δεν ειναι μονο το θεμα του μικροφωνου. Και η ιδια η αυτονομια τους συνολικα ηταν μετριοτατη. Καποια αλλα θεματα ναι τα διορθωσαν μεσω update.

 

Με λιγα λογια οπως ειχα πει και παλιοτερα,για δωρεαν ακουστικα για αγορα galaxy κινητου ηταν οκ ή αν τα αγοραζες ξερω γω στα 90ευρω κυριως για μουσικη.

Αλλα ειχαν τομεις στους οποιους σηκωναν βελτιωση,η οποια ολως τυχαιως ηρθε στα επομενα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι το θεμα του αν ειναι καλυτερα ή οχι. Το θεμα ειναι οτι σε καποιους τομεις ειναι αισθητα καλυτερα που κανουν τα προηγουμενα galaxy buds obsolete. Καλως ή κακως βιαστηκε να κυκλοφορησει τα προηγουμενα buds,εκει πηγαινε το σχολιο μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και εγω τα ειχα απο την πρωτη μερα ευτυχως λογω της προωθητικης που τα εδινε δωρεαν και ειχα και εγω οπως και πολλοι αλλοι θεμα με το μικροφωνο ,μεχρι που αναγκαστικα τα εδωσα και απο οτι μου ειπε και το παλικαρι που του τα εδωσα του ξαναεβγαλαν θεμα με το μικροφωνο και τα πηγε Smartec.

Και οχι δεν ειμαι καθολου υπερβολικος,καντε ενα googl αρισμα στο κομματι του μικροφωνου και θα δειτε ποσο σοβαρο ηταν το θεμα. Δειτε βασικα και τις πιο πισω σελιδες να δειτε εαν ειμαι ο μονος με παραπονα στο μικροφωνο.

Και δεν ειναι μονο το θεμα του μικροφωνου. Και η ιδια η αυτονομια τους συνολικα ηταν μετριοτατη. Καποια αλλα θεματα ναι τα διορθωσαν μεσω update.

 

Με λιγα λογια οπως ειχα πει και παλιοτερα,για δωρεαν ακουστικα για αγορα galaxy κινητου ηταν οκ ή αν τα αγοραζες ξερω γω στα 90ευρω κυριως για μουσικη.

Αλλα ειχαν τομεις στους οποιους σηκωναν βελτιωση,η οποια ολως τυχαιως ηρθε στα επομενα.

Ποιο κινητο εχεις? Σου λεω εγω προσωπικα με galaxy s8 το μικροφωνο ητανε μια χαρα σε εξωτερικους χωρους ρωτησα τοσα ατομα λογω τον αναφορων που εβλεπα στο διαδικτυο και κανενας δεν ειχε θεμα ολοι με ακουγαν πεντακαθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κινητο εχεις? Σου λεω εγω προσωπικα με galaxy s8 το μικροφωνο ητανε μια χαρα σε εξωτερικους χωρους ρωτησα τοσα ατομα λογω τον αναφορων που εβλεπα στο διαδικτυο και κανενας δεν ειχε θεμα ολοι με ακουγαν πεντακαθαρα.

 

S10+ ειχα,τα ειχα παρει με το promotion.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι καινούργιος κάτοχος των Buds μιας και ήθελα να απαλλαγώ απο τα καλώδια κλπ.

Σε όλα τα ακουστικά είναι όπως πρέπει και δεν έχω παράπονο (τουλάχιστον σε αυτά που το χρειάζομαι).

Αλλά έχω ένα θέμα στην εφαρμογή που δεν το έχει αναφέρει κανείς σε όλα τα προηγούμενα μνμ.

Όταν φοράω με χτυπάνε στο κοκαλάκι του αυτιού από την έξω πλευρά αυτό που είναι κοντά στο μικρόφωνο (στο τελείωμα της καμπύλης δλδ).

Το είδα στον καθρέφτη και είχε κοκκινησει.

Το έχεις κάποιος άλλος αυτό το θέμα? δοκίμασα και τα 3 πλαστικά όμως δεν ξέρω τι κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν υπάρχει λάθος ή σωστό. Απλά δεν κάνουν για τα αυτιά σου.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

S10+ ειχα,τα ειχα παρει με το promotion.

Λογικα τοτε εχεις να κανεις με ελλατωματικη παρτιδα δεν θα επρεπε να εχεις τοσο μεγαλο θεμα. Πηγαινε τα στην smartec για αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα τοτε εχεις να κανεις με ελλατωματικη παρτιδα δεν θα επρεπε να εχεις τοσο μεγαλο θεμα. Πηγαινε τα στην smartec για αλλαγη.

 

Σιγά μην τα αλλάξουν... όποια έχουν θέμα... έχουν θέμα και απλά τα πουλάς και πας για άλλα και θα πρότεινα τα καινούργια που θα έρθουν όπου νανε.

Εγω εχω λίγο θέμα με την θήκη σαν να αδειάζει κάπως γρήγορα... ομως δεν μπορώ να είμαι σιγουρος γιατί τα βάζω για φόρτιση στο 85% πάνω κάνω και μετα πάλι χρήση... και δεν μπορώ να καταλάβω με ακρίβεια αν κρατάει όσο πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην τα αλλάξουν... όποια έχουν θέμα... έχουν θέμα και απλά τα πουλάς και πας για άλλα και θα πρότεινα τα καινούργια που θα έρθουν όπου νανε.

Εγω εχω λίγο θέμα με την θήκη σαν να αδειάζει κάπως γρήγορα... ομως δεν μπορώ να είμαι σιγουρος γιατί τα βάζω για φόρτιση στο 85% πάνω κάνω και μετα πάλι χρήση... και δεν μπορώ να καταλάβω με ακρίβεια αν κρατάει όσο πρέπει.

 

Η Smartec αλλαζει τα ακουστικα αμεσα....απο προσωπικη εμπειρια πριν μια εβδομαδα ....και μαλιστα χωρις πολλα πολλα!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Λογικα τοτε εχεις να κανεις με ελλατωματικη παρτιδα δεν θα επρεπε να εχεις τοσο μεγαλο θεμα. Πηγαινε τα στην smartec για αλλαγη.

 

Τα πηγα στην Smartec και οπως ηρθαν τα εδωσα οπως λεει ο συμφορουμιτης πιο πανω. Εντομεταξυ και στο αλλο ατομο που τα εδωσα παλι προβλημα του εβγαλε με το μικροφωνο.

 

Και με πηρε τηλεφωνο και μου το ειπε γιατι η Samsung αν και promo δεν εδινε αποδειξη για τα ακουστικα αυτα και αρα φοβοταν μην του ριξουν ακυρο αφου στην ουσια θα τα πηγαινε πισω και μονο αν του τα περνανε μεσω Imei.

 

Βασικα χωρις αποδειξη δεν μπορεις ουτε καν να αποδείξεις σε ποιανού το ονομα ειναι,και φυσικα δεν μπορεις και να παρεις επιστροφη χρηματων αν για παραδειγμα χαλασουν στον 1.5χρονο.

 

Τελος παντων ελπιζω τα νεα ακουστικα να ειναι οντως τοσο καλα οσο ακουγονται μιας και φαινεται να βελτιωσαν κυριολεκτικα ολους τους τομεις στους οποιους υστερουσαν τα πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ smartec πριν μία εβδομάδα για γρήγορη αποφόρτιση θήκης και κακό μικρόφωνο. Όπως τα πήγα έτσι τα πήρα πίσω. Λειτουργούν σύμφωνα λέει με τις υποδείξεις του κατασκευαστή. Αυτή τη βδομάδα θα κανω ξανά επίσκεψη για το το galaxy watch το οποίο μετά από τρεις βλαβες η πρώτη για το αλτίμετρο η δεύτερη για το μετρητή ορόφων τώρα ξεκίνησε να κάνει reboot μόνο του, να ζεσταίνεται υπερβολικά και η μπαταρία του να κρατάει μόλις δύο μέρες, μετά από περίπου δέκα μέρες από τη δεύτερη επισκευή. Φυσικα θα απαιτήσω επιστροφή χρημάτων. Έχω ήδη λάβει τα μέτρα μου συνήγορο του καταναλωτή/ συνήγορο του πολίτη. Όσο για τα buds θα πάνε και αυτά μαζί πακέτο επιμένοντας ότι δεν λειτουργούν σωστά. Ειδομεν..

 

Υγ. :Μήπως απλά κάνουν swap της "χαλασμένες" μητρικές μεταξύ τους από ρολόι σε ρολόι , κινητό σε κινητό και πάει λέγοντας..?

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ smartec πριν μία εβδομάδα για γρήγορη αποφόρτιση θήκης και κακό μικρόφωνο. Όπως τα πήγα έτσι τα πήρα πίσω. Λειτουργούν σύμφωνα λέει με τις υποδείξεις του κατασκευαστή. Αυτή τη βδομάδα θα κανω ξανά επίσκεψη για το το galaxy watch το οποίο μετά από τρεις βλαβες η πρώτη για το αλτίμετρο η δεύτερη για το μετρητή ορόφων τώρα ξεκίνησε να κάνει reboot μόνο του, να ζεσταίνεται υπερβολικά και η μπαταρία του να κρατάει μόλις δύο μέρες, μετά από περίπου δέκα μέρες από τη δεύτερη επισκευή. Φυσικα θα απαιτήσω επιστροφή χρημάτων. Έχω ήδη λάβει τα μέτρα μου συνήγορο του καταναλωτή/ συνήγορο του πολίτη. Όσο για τα buds θα πάνε και αυτά μαζί πακέτο επιμένοντας ότι δεν λειτουργούν σωστά. Ειδομεν..

 

Υγ. :Μήπως απλά κάνουν swap της "χαλασμένες" μητρικές μεταξύ τους από ρολόι σε ρολόι , κινητό σε κινητό και πάει λέγοντας..?

 

Ειναι αυτο που ειπα πιο πισω. Για να ειχες παρει το ρολοι ή τα ακουστικα χωρις αποδειξη λογω προωθητικης ενεργειας να δω πως θα ζητουσες τα χρηματα σου πισω.

Οσο για τα Galaxy Buds και το αν επεσα σε χαλασμενη παρτιδα,δεν θυμαμαι να υπαρχει καμια τετοια ανακοινωση απο Samsung μερια και αν υπαρχει ας την ανεβασει κανενας.

 

Δεν ειναι τυχαια και τα πολλα updates που εβγαλε η εταιρεια για να διορθωσει προβληματα αυτων,δειγμα του οτι βιαστηκε να τα κυκλοφορησει στην αγορα.

 

Για το smartwatch δεν ξερω τι παιζει μιας και δεν εχω ασχοληθει με αυτα.

 

Για τα ακουστικα αν σου αρχισουν τα μα μου σου ξου και δεν σου δινουν πισω τα χρηματα,να ζητησεις να στα αλλαξουν εστω με τα νεωτερα galaxy Buds +.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ smartec πριν μία εβδομάδα για γρήγορη αποφόρτιση θήκης και κακό μικρόφωνο. Όπως τα πήγα έτσι τα πήρα πίσω. Λειτουργούν σύμφωνα λέει με τις υποδείξεις του κατασκευαστή. Αυτή τη βδομάδα θα κανω ξανά επίσκεψη για το το galaxy watch το οποίο μετά από τρεις βλαβες η πρώτη για το αλτίμετρο η δεύτερη για το μετρητή ορόφων τώρα ξεκίνησε να κάνει reboot μόνο του, να ζεσταίνεται υπερβολικά και η μπαταρία του να κρατάει μόλις δύο μέρες, μετά από περίπου δέκα μέρες από τη δεύτερη επισκευή. Φυσικα θα απαιτήσω επιστροφή χρημάτων. Έχω ήδη λάβει τα μέτρα μου συνήγορο του καταναλωτή/ συνήγορο του πολίτη. Όσο για τα buds θα πάνε και αυτά μαζί πακέτο επιμένοντας ότι δεν λειτουργούν σωστά. Ειδομεν..

 

Υγ. :Μήπως απλά κάνουν swap της "χαλασμένες" μητρικές μεταξύ τους από ρολόι σε ρολόι , κινητό σε κινητό και πάει λέγοντας..?

 

 

 

Φίλε μου εγώ τους ανέφερα σε μια επιστολή τα προβληματα που αντιμερωπιζα...τα έβαλα στο κουτάκι και τα έστειλα....σε μια ημέρα μου τα έστειλαν πίσω έχοντας αλλάξει τα ακουστικά (όχι την βάση).

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Λογικά τα ακουστικά δεν επιδέχονται επισκευή και απλα τα αλλάζουν με άλλα... έτσι και αλλιώς η smartec στέλνει τα δεδομένα στην Samsung και αυτή αποφασίζει. Εγώ πιστεύω ότι δεν ειναι ελαττωματικα ακουστικά... αλλα ότι έχουν άλλες παρτίδες στα μικρόφωνα και δεν κάνουν καλή απομόνωση του ήχου. Στο εργαστήριο δεν μπορεί να το τεστάρει κάνεις αυτό αφού δεν έχει θόρυβο και δεύτερον δεν νομίζω να έχουν λογισμικό που να κάνει check τα buds όπως τα κινητά/ταμπλετ κλπ. Είναι αναλογα την διάθεση της Samsung, ανάλογα την απόδειξη αγοράς... και φυσικά αμα κάνει θόρυβο στο μικρόφωνο και σε κλειστό χώρο τότε δεν μπορούν να μην τα αλλάξουν. Όλα υποθέσεις αλλά... κατι μου λέει ότι δε θα πέφτω πολύ έξω όμως.!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω ήδη στείλει για επισκευή μια φορά και εμένα μου άλλαξαν τα ακουστικά, όχι την θήκη.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...