Jump to content

Samsung Galaxy Buds


StavrosSant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

buds και buds+

Στη μια φαίνονται τα ακουστικά ακριβώς ακόμα και το χρώμα τους ενώ στα παλιά όχι.

Επίσης το equaliser διαφέρει στην εμφάνιση του και το κουμπί του εξωτερικού ήχου.

Τέλεια ακουστικά και τα δύο μοντέλα.

Απλά καμία σχέση με ότι χρησιμοποιούσα μέχρι τώρα με καλώδια κτλ.

c2769b13122d612d1cc148e448237978.jpg0131f07a23e8a4738f37778ec5abf20e.jpg

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Edited by unwise
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκανα την μεταβαση στα buds plus.

Μεχρι στιγμης ειμαι αρκετα ευχαριστημενος, μοναδικο μειονεκτημα αυτη η κωλογυαλιστερη επιφανεια που εβαλαν πανω στα ακουστικα ειναι οτι χειροτερο επρεπε να τα κραταγαν matte.

Απο ποιοτητα και ενταση ηχου δεν βλεπω καμια τρελη διαφορα με τα αρχικα buds βεβαια τα αρχικα buds με τα τελευταια software ειχανε βελτιωσει πολυ τον ηχο.

Link to comment
Share on other sites

Δες skin από Dbrand αν σε χαλάει τόσο, έχει ματ υφή σε κάμποσα σχέδια νομίζω, μαύρο ματ π. χ....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα παιδιά.επειδη θελω να τα πάρω τα συγκεκριμένα έχει φτιαχτεί η ομιλία με κανένα update σε εξωτερικούς χώρους? ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.επειδη θελω να τα πάρω τα συγκεκριμένα έχει φτιαχτεί η ομιλία με κανένα update σε εξωτερικούς χώρους? ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είναι θέμα update το πρόβλημα αλλα θέμα hardware αμα είσαι έξω και φυσάει θα ακούνε πολυ θόρυβο αυτοι που μιλας.. πάρε τα plus που είναι μακράν καλύτερα σε όλα. Μικρόφωνα και μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.ευχαριστω για την απάντηση.οποτε θα περιμένω λίγο να πέσει λίγο η τιμή τους από τα πλας και θα τα πάρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες κι αυτά εδώ εφόσον δεν κινείσαι πολύ σε εξωτερικούς χώρους με αέρα είναι πάρα πολύ καλά σε αδιανόητα πολύ καλή τιμή...Εγώ είμαι υπέρ ευχαριστημένος!

https://www.skroutz.gr/s/23897497/Xiaomi-Mi-True-Wireless-Earbuds-Basic-S-Μαύρο.html#reviews

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

19.90 παραδοτέα σπίτι μου ήρθαν τα xiaomi.

Επίσης πολύ καλά σε ποιότητα κλήσεων τα παρακάτω τα οποία τα έχω περίπου μισό χρόνο. Εξαιρετική ποιότητα στις κλήσεις μέτριος προς καλός ο ήχος στην μουσική. Σε σχέση με τα xiaomi χάνουν κατά κράτος στην μουσική ενώ στην ομιλία είναι στα ίδια επίπεδα με λίγο καλύτερο noise cancellation τα Xiaomi και πιο κρυστάλλινη φωνή όμως τα riversong είναι καλύτερα στους εξωτερικούς χώρους και στην οδήγηση με ανοιχτό παράθυρο, ενώ περνούν πληροφορίες της καμπίνας κι όχι μόνο δεν πουμώνουν από τον αέρα ή άλλους θορύβους.

 

https://www.91mobiles.com/hub/riversong-air-x3-review/

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δες κι αυτά εδώ εφόσον δεν κινείσαι πολύ σε εξωτερικούς χώρους με αέρα είναι πάρα πολύ καλά σε αδιανόητα πολύ καλή τιμή...Εγώ είμαι υπέρ ευχαριστημένος!

https://www.skroutz.gr/s/23897497/Xiaomi-Mi-True-Wireless-Earbuds-Basic-S-Μαύρο.html#reviews

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

19.90 παραδοτέα σπίτι μου ήρθαν τα xiaomi.

Επίσης πολύ καλά σε ποιότητα κλήσεων τα παρακάτω τα οποία τα έχω περίπου μισό χρόνο. Εξαιρετική ποιότητα στις κλήσεις μέτριος προς καλός ο ήχος στην μουσική. Σε σχέση με τα xiaomi χάνουν κατά κράτος στην μουσική ενώ στην ομιλία είναι στα ίδια επίπεδα με λίγο καλύτερο noise cancellation τα Xiaomi και πιο κρυστάλλινη φωνή όμως τα riversong είναι καλύτερα στους εξωτερικούς χώρους και στην οδήγηση με ανοιχτό παράθυρο, ενώ περνούν πληροφορίες της καμπίνας κι όχι μόνο δεν πουμώνουν από τον αέρα ή άλλους θορύβους.

 

https://www.91mobiles.com/hub/riversong-air-x3-review/

 

Τα έχει πάρει φίλος και του κάνουν κόλπα με την σύνδεση στο κινητό και έχει xiaomi κινητό. Λεει οτι μια συνδέεται το ένα ακουστικό μια το άλλο και θέλει 2-3 προσπάθειες να πιασουν και τα δύο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
για τα live buds τι γνώμη έχετε;

 

διαβασε κριτικές στο skroutz να πάρεις μια συνολική εικόνα. εγώ θα σου πω απλά ότι είναι ανώτερα σε όλους τους τομείς από τους προκατόχους τους

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάει κανένας τα Buds για service στην samsung?

Το ένα από τα δύο ακουστικά τελειώνει πιο γρήγορα η μπαταρία του και δεν ξέρω αν θα γίνει αντικατάσταση του ακουστικού η επισκευή του;

Link to comment
Share on other sites

Δεν επισκευάζονται, σου στέλνουν δυο καινούρια ακουστικά (η θήκη μένει ίδια).
Link to comment
Share on other sites

Δεν επισκευάζονται, σου στέλνουν δυο καινούρια ακουστικά (η θήκη μένει ίδια).
πολύ θετικό αυτό σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξαφνικά το δεξί ακουστικό αποφασισε να δουλευει στο 20% του volume.Εχει κανείς καμια παρόμοια εμπειρία και αν εχουμε 2 χρονια εγγυηση?Η να ψαχτώ κατευθειαν για καινούρια?
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά το δεξί ακουστικό αποφασισε να δουλευει στο 20% του volume.Εχει κανείς καμια παρόμοια εμπειρία και αν εχουμε 2 χρονια εγγυηση?Η να ψαχτώ κατευθειαν για καινούρια?

 

Πάρε τηλέφωνο την smartec στο Χαϊδάρι να σου πουν αν έχουν εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά το δεξί ακουστικό αποφασισε να δουλευει στο 20% του volume.Εχει κανείς καμια παρόμοια εμπειρία και αν εχουμε 2 χρονια εγγυηση?Η να ψαχτώ κατευθειαν για καινούρια?

Εγώ επαθα ακριβώς αυτο, τους τα έστειλα με την απόδειξη και σε 2-3 μέρες μου στείλανε δυο καινουρια ακουστικά (ίδια η θήκη).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επαθα ακριβώς αυτο, τους τα έστειλα με την απόδειξη και σε 2-3 μέρες μου στείλανε δυο καινουρια ακουστικά (ίδια η θήκη).

 

Ρωτάει αν έχουν εγγύηση 1 ή 2 χρόνια και όχι αν το φτιάχνουν.

Link to comment
Share on other sites

Για τα δύο χρόνια εγγύηση δε γνωρίζω. Αυτή την εντύπωση έχω αλλά δεν είναι σίγουρο.

Για το ένα από τα δύο που σταμάτησε εντελώς να δουλεύει έχω γράψει. Στα buds+ μου συνέβη και μου το αντικατέστησαν. Τα buds τα απλά δε μου παρουσίασαν ποτέ πρόβλημα.

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τα δύο χρόνια εγγύηση δε γνωρίζω. Αυτή την εντύπωση έχω αλλά δεν είναι σίγουρο.

Για το ένα από τα δύο που σταμάτησε εντελώς να δουλεύει έχω γράψει. Στα buds+ μου συνέβη και μου το αντικατέστησαν. Τα buds τα απλά δε μου παρουσίασαν ποτέ πρόβλημα.

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

 

Η samsung η ίδια στο site της γραφή 1 χρόνο πάντως. Όμως μερικά καταστήματα που τα πουλάνε λένε 2 χρόνια... αρα σίγουρα κάτι παίζει όμως για αυτό είπα να πάρει ένα τηλ την smartec που θα τα φτιάξει και στην τελική.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάει αν έχουν εγγύηση 1 ή 2 χρόνια και όχι αν το φτιάχνουν.

Ρώτησε αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία..

Τα 1/2 χρόνια είναι μπλέξιμο. Κανονικα είναι 1 χρόνος εγγύηση, αλλά αν αγοράστηκαν εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης και υπάρχει λιανική απόδειξη (όχι τιμολόγιο), τότε υποχρεώνονται και για 2ο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...