Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γινετε να το ανοιξεις αλλα θα γινει επαναφορα του κινητου.Διαγραφη εφαρμογων κ.α.Βγαζεις την sim ανοιγεις το τηλεφωνο πας στην κληση ετακτης αναγκης και πατας 3845#*375# θα σε βγαλει στο μενου και θα επιλεξεις επαναφορα.Ελπιζω να τα καταφερεις!

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά στην κλήση έκτακτης ανάγκης δεν μπορείς να γράψεις * και #.

Καμμιά άλλη ιδέα;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια κανα καλο κ φθηνο :cool: καλωδιο για φορτηση επειδη το μαμα τα παιξε παιζει?? Απο Ελλαδα κατα προτιμηση..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα! Εχει κατι μηνες που σκεφτομαι να παρω εναν ασυρματο φορτιστη αλλα το αναβαλλω συνεχως... Εριξα μια ματια στο ebay και μπορω να πω οτι τιμες ~5 ευρω μου προκαλουν καχυποψια. Απο ελλαδα βρηκα 2 σε τιμες 35 και 60 ευρω. Για ποιο λογο υπαρχει τοση διαφορα στην τιμη; Σε τι υστερουν οι φθηνοι;

ΥΓ : διαβασα προηγουμενες απαντησεις σχετικα με το tempered glass , απο προσωπικη εμπειρια το forever του eshop ειναι αψογο. Ισως να ημουν τυχερος και να εκατσε τελεια αλλα δεν υπηρχε ιχνος ιστου. Πριν λιγο καιρο εκανε ρωγμη μετα απο καλη πτωση και φυσικα παρηγγειλα το ιδιο.

Nexus 5 root

Samsung Galaxy Note P605

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει συνολικά 3 ασύρματους φορτιστές από ebay, έναν στρογγυλό και 2 ορθογώνιους και δεν μου παρουσίασαν το παραμικρό πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει συνολικά 3 ασύρματους φορτιστές από ebay, έναν στρογγυλό και 2 ορθογώνιους και δεν μου παρουσίασαν το παραμικρό πρόβλημα.

 

Ωραια! Λειτουργικα ποιος ειναι πιο ευχρηστος;

Nexus 5 root

Samsung Galaxy Note P605

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει συνολικά 3 ασύρματους φορτιστές από ebay, έναν στρογγυλό και 2 ορθογώνιους και δεν μου παρουσίασαν το παραμικρό πρόβλημα.

 

μπορείς να γράψεις ποιους ακριβώς έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρεις πως οι φθηνοί του ebay δεν περιλαμβάνουν τον φορτιστή. Πρέπει να έχεις δικό σου, πχ αυτόν που φόρτιζες το κινητό μέχρι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να γράψεις ποιους ακριβώς έχεις;

Επειδή τους είχα πάρει το 2014, δεν μου εμφανίζει link. Πάντως μοιάζουν με αυτούς

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=Qi+Wireless+Charger&_sop=15

 

Απλά να ξέρεις πως οι φθηνοί του ebay δεν περιλαμβάνουν τον φορτιστή. Πρέπει να έχεις δικό σου, πχ αυτόν που φόρτιζες το κινητό μέχρι τώρα.

 

Σωστός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,εδω και αρκετες μερες διαβαζω το φορουμ μπας και βγαλω καμμια ακρη αλλα τιποτα.Λογο της δουλειας μου (ταξι)εχουν περασει απ τα χερια μου παααρα πολλα ταμπλετ πολυ κατωτερα απο αυτο(2πυρηνα με μικροτερη ραμ και γραφικα).Το θεμα μου με το συγκεκριμενο ειναι πως οταν βαζω την εφαρμογη για την δουλεια μου πρπ 15mb δουλευει μια χαρα το gps κλειδωνει αμεσως και ολα καλα,οταν παω να μπω ομως καπου αλλου fb h ενα game σταματα να δουλευει σε πραγματικο χρονο και μου κανει συνεχεια επανεκινηση.Ξερεις κανεις αν υπαρχει καποια λυση για αυτο?με root υπαρχει περιπτωση να φτιαχτει?
Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς άποψη για την παρακάτω θήκη; http://icues.de/icues-360-display-touch-case,pid=35

Δεν την έχω αλλά την παρηγγειλα από eBay με 8€ , φαίνεται καλή και σχετικά φθηνη http://m.ebay.com/itm/iCues-360-DISPLAY-TOUCH-Case-Housse-Pochette-Cover-Bumper-Etui-Coque-/331533861715?nav=SEARCH

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω αλλά την παρήγγειλα από eBay με 8€ , φαίνεται καλή και σχετικά φθηνή http://m.ebay.com/itm/iCues-360-DISPLAY-TOUCH-Case-Housse-Pochette-Cover-Bumper-Etui-Coque-/331533861715?nav=SEARCH

 

και γω την παρήγγειλα εδώ και 2 μέρες...περιμένω να δω πως θα είναι το κομμάτι της οθόνης...κ από άποψη εφαρμογής αλλά και από άποψη scrolling.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα σας.

Εχω ενα LG L5 Optimus 2(LG E-460). Τις τελευταίες μέρες έχει εμφανιστεί ένα σημαντικό πρόβλημα.

Όταν ενεργοποιώ το κινητό δεν εμφανίζεται ο κωδικός της κάρτας sim-pin. Ετσι δεν μπορω να καλέσω κάποιον, ούτε να με καλέσουν φυσικά.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να το αντιμετωπίσω.

Υ.Γ. Το κινητό το έχω εδώ και 1.5 χρόνο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

 

Εχω ενα LG L5 Optimus 2(LG E-460). Τις τελευταίες μέρες έχει εμφανιστεί ένα σημαντικό πρόβλημα.

 

 

Όταν ενεργοποιώ το κινητό δεν εμφανίζεται ο κωδικός της κάρτας sim-pin. Ετσι δεν μπορω να καλέσω κάποιον, ούτε να με καλέσουν φυσικά.

 

 

Ξέρει κανείς πως μπορώ να το αντιμετωπίσω.

 

 

Υ.Γ. Το κινητό το έχω εδώ και 1.5 χρόνο.

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

 

Βαλε την σε μια 2η συσκευη και βγαλε το pin.Πλεον και αμα σου παρουν την συσκευη,την καρτα σου την πετανε και βαζουν την δικια τους οι κλεφτες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια καλησπερα.Πηρε η κορη μου ενα L62 και γοραει την Kit Kat.Ξερετε εαν παιρνει την lolipop;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Nexus 6P αλλα εχω παρει το 5Χ στη γυναικα μου.

 

Απο αξεσουαρ εχει τα ακολουθα:

 

Θηκη: Cruzerlite Bugdroid Circuit Case

Προστασια οθονης: Skinomi TechSkin HD Clear

Ανταπτορακια: TechMatte USB-C to Micro USB Adapter

ΟΤG: JOTO USB-C 3.1 Type-C to USB 3.0 Type A

Combo Drive: SanDisk Ultra 128GB Dual USB Drive 3.0

Πολυφορτιστης USB-C: Anker 40W 5-Port USB/USB-C Wall Charger PowerPort 5 USB-C

Aκουστικα: Symphonized NRG 2.0 Premium

Powerbank: RAVPower 20100mAh

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ας εγκαινιασουμε και αυτό το θέμα.

 

Λοιπόν πριν λίγο αγόρασα usb type c καλώδια από το banggood. Η μάρκα για μένα είναι από τις καλύτερες που κυκλοφορούν. Έχω πάρει πολλά πράγματα της συγκεκριμένης και όλα μου έχουν βγει πολύ καλά.

 

http://www.banggood.com/BlitzWolf-3A-Double-sided-Reversible-USB-to-Type-C-3_33ft1m-Data-Cable-p-1051395.html

 

Είναι προπαραγγελια βέβαια αλλά στις 20/5 θα τα στείλουν

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό που λέει στην περιγραφή της θήκης ότι δεν μαζεύει δακτυλικά αποτυπώματα? Γιατί εγώ έχω μια σιλικόνης που είναι γεμάτη από ένα στρώμα δακτυλικών αποτυπωμάτων...
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι βλεπω το tempered glass της NILLKIN που παραθετεις δεν εχει κοψιμο για την μπροστινη καμερα. Ειναι πραγματι ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει κόψιμο για την μπροστά κάμερα. Έχει και ξεχωριστό κομμάτι για την πίσω κάμερα όπου και έβαλα χωρίς καμία αισθητή απώλεια σε ποιότητα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...