Jump to content

[S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πύραυλος! Με καλύπτει με χίλια όταν σε 19 με 24 ώρες με μπαταρία βγάζει 9 με 10 ώρες οθόνη! καιρός ήταν...... Για σκουπιδακι... μπαταρία δεν την λες κ κακή... 61411a403bc17a79db30c0cc48023c24.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν θα διαφωνησω οτι γουσταρεις κ εισαι υπερκαλυμμενος με την μπαταρια του. Οπως

ότι αγορασες κατι που δικαιολογει τα χρήματα του.... Αντικείμενικα ομως, η χρηση σου δεν είναι καν στον μεσο χρηστη..

Το 9-10 ωρες που διατυμπανιζεις ΚΑΘΕ 4 ποστ, σε αλλον, με την δικη του χρήση μπορει να ειναι 5 ωρες κ να μην τον καλύπτει....

Ωραια, μπραβο, αλλα μην απαντας στον φιλο οτι το κινητο ειναι απίστευτο γιατι βγαζει 10 ώρες σοτ....

ΟΧΙ φίλε μου... 10 ωρες βγαζει με την δικη σου χρηση... Με την δικη μου, θα βγαλει 5 κ δεν θα δικαιολογεί το 1000 χιλιαρικο....

Ουτε καν τα 700...

Αν βαλω κ γω ενα κινητο με μονιμη ανοιχτη οθονη κ το κοιταω συνέχεια, θα έχω 32 ωρες σοτ συνεχόμενες... ΑΛΛΑ δεν θα ειναι αντικείμενικο.

Το αναφερω αυτο γιατι οπου κ αν βλέπω το ονομα σου, ακολουθει κ ενα .... Εεεεε δεν λες σκουπιδι την μπαταρια του οταν βγαζει 10 ωρες σοτ....

 

Απλα σταματα να το λες, γιατι ΑΠΛΑ δεν αντιπροσωπευει τον μεσο χρηστη !!

Edited by HSP
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν θα διαφωνησω οτι γουσταρεις κ εισαι υπερκαλυμμενος με την μπαταρια του. Οπως

 

ότι αγορασες κατι που δικαιολογει τα χρήματα του.... Αντικείμενικα ομως, η χρηση σου δεν είναι καν στον μεσο χρηστη..

 

Το 9-10 ωρες που διατυμπανιζεις ΚΑΘΕ 4 ποστ, σε αλλον, με την δικη του χρήση μπορει να ειναι 5 ωρες κ να μην τον καλύπτει....

 

Ωραια, μπραβο, αλλα μην απαντας στον φιλο οτι το κινητο ειναι απίστευτο γιατι βγαζει 10 ώρες σοτ....

 

ΟΧΙ φίλε μου... 10 ωρες βγαζει με την δικη σου χρηση... Με την δικη μου, θα βγαλει 5 κ δεν θα δικαιολογεί το 1000 χιλιαρικο....

 

Ουτε καν τα 700...

 

Αν βαλω κ γω ενα κινητο με μονιμη ανοιχτη οθονη κ το κοιταω συνέχεια, θα έχω 32 ωρες σοτ συνεχόμενες... ΑΛΛΑ δεν θα ειναι αντικείμενικο.

 

Το αναφερω αυτο γιατι οπου κ αν βλέπω το ονομα σου, ακολουθει κ ενα .... Εεεεε δεν λες σκουπιδι την μπαταρια του οταν βγαζει 10 ωρες σοτ....

 

 

 

Απλα σταματα να το λες, γιατι ΑΠΛΑ δεν αντιπροσωπευει τον μεσο χρηστη !!

Συμφωνώ απόλυτα. Πολύ σωστό ποστ.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνησω οτι γουσταρεις κ εισαι υπερκαλυμμενος με την μπαταρια του. Οπως

ότι αγορασες κατι που δικαιολογει τα χρήματα του.... Αντικείμενικα ομως, η χρηση σου δεν είναι καν στον μεσο χρηστη..

Το 9-10 ωρες που διατυμπανιζεις ΚΑΘΕ 4 ποστ, σε αλλον, με την δικη του χρήση μπορει να ειναι 5 ωρες κ να μην τον καλύπτει....

Ωραια, μπραβο, αλλα μην απαντας στον φιλο οτι το κινητο ειναι απίστευτο γιατι βγαζει 10 ώρες σοτ....

ΟΧΙ φίλε μου... 10 ωρες βγαζει με την δικη σου χρηση... Με την δικη μου, θα βγαλει 5 κ δεν θα δικαιολογεί το 1000 χιλιαρικο....

Ουτε καν τα 700...

Αν βαλω κ γω ενα κινητο με μονιμη ανοιχτη οθονη κ το κοιταω συνέχεια, θα έχω 32 ωρες σοτ συνεχόμενες... ΑΛΛΑ δεν θα ειναι αντικείμενικο.

Το αναφερω αυτο γιατι οπου κ αν βλέπω το ονομα σου, ακολουθει κ ενα .... Εεεεε δεν λες σκουπιδι την μπαταρια του οταν βγαζει 10 ωρες σοτ....

 

Απλα σταματα να το λες, γιατι ΑΠΛΑ δεν αντιπροσωπευει τον μεσο χρηστη !!

ετσι ειναι οσο αφορα τη χρηση του φιλου, παρολα αυτα το να προεξοφλεις οτι δε θα σου βγαλει καλη αυτονομια νομιζω ειναι βιαστικο συμπερασμα.

Εγω θα ελεγα να το δοκιμασεις (εκτος αν το εχεις ηδη κανει αλλα δεν το ειδα καπου).

Προσωπικα δε θα βγαλω 9 ωρες, αλλα δε νομιζω οτι υπαρχει κινητο που να μου εβγαζε 9 ωρες με τη χρηση που κανω. ομως αν μου βγαλει 5-6 ωρες οθονη με 2-3 ωρες ομιλια στις 2 μερες και χρηση σοσιαλ, μαιλ κλπ κλπ κλπ, οπως το νοτε 9 δηλαδη που εχω, τοτε θα ειναι αριστη επιδοση για τα δικα μου θελω. Τωρα αν ενα αλλο μου εβγαζε μιση ωρα οθονη παραπανω, δεν με νοιαζει οταν μιλαμε για ενα πληρεστατο κινητο, οταν στα λεφτα αυτα δινει πραγματα που δε δινουν αλλοι, οπως sd, θυρα ακουστικων κλπ κλπ. Οποτε ειτε το κοιτας το κινητο γιατι στα αλλα σε καλυπτει και περιμενεις να εχει μια καλη αυτονομια να το ευχαριστηθεις ειτε αν δε σε καλυπτει στα αλλα ή σε καλυπτει το ιδιο καποιο αλλο με καλυτερη μπαταρια, το παρατας και δεν ασχολεισαι. Εγω απο το να στερηθω αυτα που ανεφερα, προτιμω να χασω μιση ωρα σοτ.

Τωρα αν η διαφορα ειναι 3 ωρες σοτ που λεγανε στην αρχη, επιτρεψε μου και εκει να αμφιβαλλω, καθως και αυτο το θεωρω ακραιο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνησω οτι γουσταρεις κ εισαι υπερκαλυμμενος με την μπαταρια του. Οπως

ότι αγορασες κατι που δικαιολογει τα χρήματα του.... Αντικείμενικα ομως, η χρηση σου δεν είναι καν στον μεσο χρηστη..

Το 9-10 ωρες που διατυμπανιζεις ΚΑΘΕ 4 ποστ, σε αλλον, με την δικη του χρήση μπορει να ειναι 5 ωρες κ να μην τον καλύπτει....

Ωραια, μπραβο, αλλα μην απαντας στον φιλο οτι το κινητο ειναι απίστευτο γιατι βγαζει 10 ώρες σοτ....

ΟΧΙ φίλε μου... 10 ωρες βγαζει με την δικη σου χρηση... Με την δικη μου, θα βγαλει 5 κ δεν θα δικαιολογεί το 1000 χιλιαρικο....

Ουτε καν τα 700...

Αν βαλω κ γω ενα κινητο με μονιμη ανοιχτη οθονη κ το κοιταω συνέχεια, θα έχω 32 ωρες σοτ συνεχόμενες... ΑΛΛΑ δεν θα ειναι αντικείμενικο.

Το αναφερω αυτο γιατι οπου κ αν βλέπω το ονομα σου, ακολουθει κ ενα .... Εεεεε δεν λες σκουπιδι την μπαταρια του οταν βγαζει 10 ωρες σοτ....

 

Απλα σταματα να το λες, γιατι ΑΠΛΑ δεν αντιπροσωπευει τον μεσο χρηστη !!

 

 

Ναι για τα δικά μ θέλω είναι σούπερ και είναι λογικό κάποιος με τέρμα φωτεινότητα κ 4 g μ GPS Ναμη βγάλει τόσο...

Έχουν πει τη μπαταρία σκουπίδι κ την οθόνη θαμπή... Οτι το αποτύπωμα είναι άθλιο Κ στην πλειοψηφία κάθε μέρα μας φαίνεται κ πιο κομπλέ... Και που ξέρεις εσυ οποίος ρωτάει αν είναι καλή η μπαταρία αν είναι σκληρός χρήστης σαν εσένα;;;

Μια χαρά χρήση είναι κ δεν την κοιταζω απλά για να βγάλω σοτ κ radio για 8 ώρες να παίζει κ 3μιση ώρες σερφαρισμα κ 1μιση ώρα fb κ απολα τα καλά... Πάντα με τέτοια χρήση φορτιζα 2 φορές με samsung συσκευές τις περισσότερες μέρες στις προηγούμενες συσκευές ... Τι πρέπει να κάνω δηλαδή να βγάλω 3 ώρες σοτ η δέκα ώρες απτή φόρτιση για να έχω βαριά χρήση;; εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι είναι σκουπίδι η συσκευή και η μπαταρία και η οθόνη θαμπή που γράφει κάποιος στο σκρουτζ κ του φαίνεται παράξενο που τον κράζουν;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ετσι ειναι οσο αφορα τη χρηση του φιλου, παρολα αυτα το να προεξοφλεις οτι δε θα σου βγαλει καλη αυτονομια νομιζω ειναι βιαστικο συμπερασμα.

Εγω θα ελεγα να το δοκιμασεις (εκτος αν το εχεις ηδη κανει αλλα δεν το ειδα καπου).

Προσωπικα δε θα βγαλω 9 ωρες, αλλα δε νομιζω οτι υπαρχει κινητο που να μου εβγαζε 9 ωρες με τη χρηση που κανω. ομως αν μου βγαλει 5-6 ωρες οθονη με 2-3 ωρες ομιλια στις 2 μερες και χρηση σοσιαλ, μαιλ κλπ κλπ κλπ, οπως το νοτε 9 δηλαδη που εχω, τοτε θα ειναι αριστη επιδοση για τα δικα μου θελω. Τωρα αν ενα αλλο μου εβγαζε μιση ωρα οθονη παραπανω, δεν με νοιαζει οταν μιλαμε για ενα πληρεστατο κινητο, οταν στα λεφτα αυτα δινει πραγματα που δε δινουν αλλοι, οπως sd, θυρα ακουστικων κλπ κλπ. Οποτε ειτε το κοιτας το κινητο γιατι στα αλλα σε καλυπτει και περιμενεις να εχει μια καλη αυτονομια να το ευχαριστηθεις ειτε αν δε σε καλυπτει στα αλλα ή σε καλυπτει το ιδιο καποιο αλλο με καλυτερη μπαταρια, το παρατας και δεν ασχολεισαι. Εγω απο το να στερηθω αυτα που ανεφερα, προτιμω να χασω μιση ωρα σοτ.

Τωρα αν η διαφορα ειναι 3 ωρες σοτ που λεγανε στην αρχη, επιτρεψε μου και εκει να αμφιβαλλω, καθως και αυτο το θεωρω ακραιο.

 

Φίλε επειδή είμαι χρόνια χρήστης κ πάντα φορτιζα 2 φορές τη μέρα από δικό μου κακο στήσιμο κ ήταν και φορτωμένο το κινητό αφού στον επόμενο δουλευε ρολόι.. Βλέπω εδώ να μ βγάζει 24ωρα με σούπερ σοτ φυσικά κ είμαι χαρούμενος από τη συσκευή κ από κάμερα κ μπαταρία κ οθόνη κτλ.. Οκ ο κάθε ένας κάνει τη δική του χρήση... Να γράφει ο άλλος συσκευή σκουπίδι κ οθόνη θαμπή Ε ας την πουλήσει να γλιτώσει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τι κόμπλεξ ειναι αυτό με την μπαταρία και τα σκουπίδια? Εντάξει βγήκε κάποιος και το είπε... So what?

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τι κόμπλεξ ειναι αυτό με την μπαταρία και τα σκουπίδια? Εντάξει βγήκε κάποιος και το είπε... So what?

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ε οκ οποίος βλέπει ότι δουλευει οκ έχει κόμπλεξ όταν ρωτάνε για τη συσκευή.... οποίος όμως την λέει σκουπίδι so what?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με την δικη μου, θα βγαλει 5 κ δεν θα δικαιολογεί το 1000 χιλιαρικο....

Ουτε καν τα 700...

 

Αν το μοναδικο κριτηριο για σενα ειναι η μπαταρια αποκλειστικα και δεν σε ενδιαφερει τιποτα αλλο,τοτε απορω για ποιο λογο εισαι σε θεμα της Samsung και οχι της Huawei που μεχρι και κινητο με 5000 μπαταρια εχει βγαλει(mate20).

 

Για να ξερουμε τι λεμε ετσι?

Το οτι το SoT διαφερει απο χρηστη σε χρηστη ειναι ψιλο αυτονοητο νομιζω,και οτι ολοι δεν θα βγαλουν το ιδιο SoT.

Link to comment
Share on other sites

Εγω για παραδειγμα για τον λογο της αυτονομιας/μπαταριας(οσο καλη διαχειριση και να κανει)εριξα ακυρο στο Xperia 1 χωρις πολλα πολλα.

 

Δεν θα παω καθε τρεις και λιγο στο θεμα του οταν βγει το κινητο για να κραζω την αυτονομια του.

Link to comment
Share on other sites

Αν το μοναδικο κριτηριο για σενα ειναι η μπαταρια αποκλειστικα και δεν σε ενδιαφερει τιποτα αλλο,τοτε απορω για ποιο λογο εισαι σε θεμα της Samsung και οχι της Huawei που μεχρι και κινητο με 5000 μπαταρια εχει βγαλει(mate20).

 

Για να ξερουμε τι λεμε ετσι?

Το οτι το SoT διαφερει απο χρηστη σε χρηστη ειναι ψιλο αυτονοητο νομιζω,και οτι ολοι δεν θα βγαλουν το ιδιο SoT.

 

 

Πολύ σωστά τα είπες...Γιατί άμα είναι με μπαταρία να βάλεις κριτήριο το 1000αρικο μάλλον κάτι άλλο ψάχνεις και Όχι κινητό.....Η Κάθε συσκευή δικαιολογει την τιμή για ΟΛΑ τα χαρακτηριστικά....Εάν Είναι μπαταρία μόνο πας σε άλλη κατηγορία...εδώ μιλάμε για overall συσκευή στο 1000αρικο που σχεδόν δικαιολογει τα πάντα...και Όχι μόνο η Samsung...το Έχω ξαναγράψει πιο πριν....Εάν σε κάποιον του φαίνονται πολλά πάει αλλού....εαν κάποιος ξέρει τι ψάχνει είναι οκ....το ξαναανφερω πριν 10 χρόνια για όλα αυτά θέλαμε 4 συσκευές και ίσως παραπάνω χρήματα....Και Μην αρχίσει κάνεις τα περί κρίσης...έλεος δλδ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω για παραδειγμα για τον λογο της αυτονομιας/μπαταριας(οσο καλη διαχειριση και να κανει)εριξα ακυρο στο Xperia 1 χωρις πολλα πολλα.

 

Δεν θα παω καθε τρεις και λιγο στο θεμα του οταν βγει το κινητο για να κραζω την αυτονομια του.

 

 

 

Τσάμπα παιδεύεσαι αφού έτσι του αρέσει να περνά την ώρα του...

Όπως η αυτονομία είναι διαφορετική για όλους μας έτσι και αντίληψη πρηξιματος διαφέρει χα χα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολύ σωστά τα είπες...Γιατί άμα είναι με μπαταρία να βάλεις κριτήριο το 1000αρικο μάλλον κάτι άλλο ψάχνεις και Όχι κινητό.....Η Κάθε συσκευή δικαιολογει την τιμή για ΟΛΑ τα χαρακτηριστικά....Εάν Είναι μπαταρία μόνο πας σε άλλη κατηγορία...εδώ μιλάμε για overall συσκευή στο 1000αρικο που σχεδόν δικαιολογει τα πάντα...και Όχι μόνο η Samsung...το Έχω ξαναγράψει πιο πριν....Εάν σε κάποιον του φαίνονται πολλά πάει αλλού....εαν κάποιος ξέρει τι ψάχνει είναι οκ....το ξαναανφερω πριν 10 χρόνια για όλα αυτά θέλαμε 4 συσκευές και ίσως παραπάνω χρήματα....Και Μην αρχίσει κάνεις τα περί κρίσης...έλεος δλδ....

 

Δυστυχώς η Apple ανέβασε τις τιμές πήγε καλά.. Ενώ υπήρχε ταβάνι τα 700-800 κ ακολούθησαν κ οι άλλοι δυστυχώς όπως ήταν λογικό στο χιλιάρικο ... Κάνουν δέκα δουλειές κ τις κάνουν καλά.. Είναι ακριβό σπόρ..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα παιδεύεσαι αφού έτσι του αρέσει να περνά την ώρα του...

Όπως η αυτονομία είναι διαφορετική για όλους μας έτσι και αντίληψη πρηξιματος διαφέρει χα χα

 

 

Πιο πολυ το εγραψα γιατι βλεπω ορισμενοι να επιμενουν στα ιδια και στα ιδια οπως ο συμφορουμιτης κατω απο αυτον που εκει συνεχιζει τα δικα του.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: παίζει να έχω καλύτερα αποτελέσματα από 5+ ώρες οθόνη στο S10;

5.30 με 6 πιάνω εγώ με αρκετή χρήσει εκτός σπιτιού αυτόματη φωτεινότητα και ανοιχτά πάντα 4g/wifi

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

5η φόρτιση και 5 ωρες SOT με 48 ώρες αναμονή και υπόλοιπο μπαταρίας 14%,φωτεινότητα στο 50%,bluetooth ανοικτό,wifi ανοικτό,δεδομενα ανοικτά,4G στη Wind,Νοva Launcher

Ρυθμισμένο κατα τα πρότυπα s_wind...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

5η φόρτιση και 5 ωρες SOT με 48 ώρες αναμονή και υπόλοιπο μπαταρίας 14%,φωτεινότητα στο 50%,bluetooth ανοικτό,wifi ανοικτό,δεδομενα ανοικτά,4G στη Wind,Νοva Launcher

Ρυθμισμένο κατα τα πρότυπα s_wind...

 

Καλά είναι για αρχή πιστεύω θα ανέβεις λίγο ακόμα με λίγες φορτισεις ακόμα.. Σημασία έχει εσύ να είσαι ευχαριστημένος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι για αρχή πιστεύω θα ανέβεις λίγο ακόμα με λίγες φορτισεις ακόμα.. Σημασία έχει εσύ να είσαι ευχαριστημένος

Aπο μπαταρία ειμαι σουπερ ευχαριστημένος και αναμένω μικρή βελτίωση όπως λές...Οι ειδοποιήσεις με εχουν ξενερώσει λίγο γιατι απεχθάνομαι το μπαταριοφάγο AOD και προτιμούσα ενα χρωματιστό λαμπάκι να κανει τη δουλίτσα...

Ψαχνομαι λίγο με τη δουλεια του Chainfire στο ΧDA,αλλά κι αυτό ειναι buggy ακόμη...:confused:

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Aπο μπαταρία ειμαι σουπερ ευχαριστημένος και αναμένω μικρή βελτίωση όπως λές...Οι ειδοποιήσεις με εχουν ξενερώσει λίγο γιατι απεχθάνομαι το μπαταριοφάγο AOD και προτιμούσα ενα χρωματιστό λαμπάκι να κανει τη δουλίτσα...

Ψαχνομαι λίγο με τη δουλεια του Chainfire στο ΧDA,αλλά κι αυτό ειναι buggy ακόμη...:confused:

 

Όλα μια συνήθεια είναι κ μένα μ λείπει λίγο αλλά πιστεύω θα το φέρουν με κάποιο update. Όπως θα βάλουν για την κάμερα κ για ταχεία φόρτιση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για ειδοποιησεις παντως οποιος τις εχει αναγκη μπορει(αν τον βολευουν/ενδιαφερουν φυσικα)να κοιταξει τις επισημες Clear και led View της Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Για ειδοποιησεις παντως οποιος τις εχει αναγκη μπορει(αν τον βολευουν/ενδιαφερουν φυσικα)να κοιταξει τις επισημες Clear και led View της Samsung.

Δεν "τρώνε" μπαταρία αυτές?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα τρωει μπαταρια αναλογα του πως την χρησιμοποιει ο καθενας οπως εν μερη ισχυει και για την AoD.

 

Δεν γνωριζω προσωπικα για τι ποσοστο ομως μιας και δεν εχω αγορασει ποτε μια τετοια θηκη,αρα δεν γνωριζω.

 

Πιο πολυ την ανεφερα για οσους εχουν πραγματικη αναγκη για ειδοποιησεις μηπως και τους εξυπηρετισει(μεχρι να δουμε τι θα γινει με το notification led τελος παντων).

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πολύ ικανοποιημένος. (S10exynos)9b93e7c716385fb0b68ffb03d7845203.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μάλιστα....μήπως να μας εξηγησεις ομως τι χρηση εχεις κανει??

Γιατι αν πω τι βλέπω στο screenshot, θα πεσουν ολοι να με φανε...

Οποτε ας εξηγησει ο ανθρωπος μόνος του τι ακριβώς ειναι αυτες οι σχεδόν 8 ωρες...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς για να μην παρεξηγηθώ, γιατί μερικοί δε θέλουν και πολύ, δεν ανέβασα το ποστ για να το παίξω μάγκας. Είμαι ικανοποιημένος, απλά. Φόρουμ για την μπαταρία της καινούριας σειράς S της Samsung δεν είναι; Η χρήση έγινε και με 4G και με wifi. Για τη δική μου χρήση είμαι πολύ εντάξει. 1ab09511e548fdadf893ed2f91dae30a.jpg2afb980eded5ed0c33dfe47db7bcacc0.jpg

Τα screenshot είναι τραβηγμένα μόλις, γιατί το φορτίζω αυτή τη στιγμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ομιλία συγκαταλέγεται στην οθόνη?

Δηλαδή αν μίλησες 1 ώρα που το δείχνει?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η ομιλία συγκαταλέγεται στην οθόνη?

Δηλαδή αν μίλησες 1 ώρα που το δείχνει?

 

Συγκαταλεγεται στην χρηση μπαταριας...

Ναι... Τωρα, η οθόνη, γράφει δευτερόλεπτα οσο ειναι ανοιχτη... Για οτιδηποτε...

Στην χρηση μπαταριας πηγαινε κ θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς για να μην παρεξηγηθώ, γιατί μερικοί δε θέλουν και πολύ, δεν ανέβασα το ποστ για να το παίξω μάγκας. Είμαι ικανοποιημένος, απλά. Φόρουμ για την μπαταρία της καινούριας σειράς S της Samsung δεν είναι; Η χρήση έγινε και με 4G και με wifi. Για τη δική μου χρήση είμαι πολύ εντάξει. 1ab09511e548fdadf893ed2f91dae30a.jpg2afb980eded5ed0c33dfe47db7bcacc0.jpg

Τα screenshot είναι τραβηγμένα μόλις, γιατί το φορτίζω αυτή τη στιγμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Βάλε μια φώτο πιο πάνω να δούμε την καμπύλη τις καταναλώσεις με την οθονη

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...