Jump to content

[S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσύ έχεις πάρει μάστερ στο θέμα μπαταρίας της σαμι.. Εμένα μου φαίνεται ότι δεν στέκουν αυτά που γράφεις με τους χρόνους που βγαζω κ βγάζουν κι άλλοι... Είσαι ένας ακόμα που την έβγαλε σκουπίδι κ οτι θα χαλάσει σε ένα μήνα.. Εγώ την βλέπω για διαμάντι την μπαταρία όπως όλη τη συσκευή.. Χωρίς τη διάθεση για τσακωμο

 

Υπαρχει γενικα ενας παραλογισμος .

Καθε χρονο απο την εποχη S7 , 8 - 9 και παει λεγοντας μια μεριδα χρηστων συν και μια αλλη ασχετοι παγκοσμιως "λενε" οτι θελουν να βαλουν μεσα την καρτα σιμ και να εχουν αψογη λειτουργικοτητα , μεγαλα σοτ και αλλα...

Ανεκαθεν Δεν γινοταν ποτε πραξη αυτο και ουτε υπαρχει καμια πιθανοτητα ...

To λειτουργικο δεν ειναι playstation .

Θελει το σεταρισμα του ως λειτουργικο και οχι ενα παιχνιδι που εχει ενα προορισμο .

Ο καθενας κατα ποσο καταλαβαινει πραττει αναλογα .

Αυτοι που δεν καταλαβαινουν ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eχω πάρει master γιατί έχω πάρει και ότι samsung έχει κυκλοφορήσει από το samsung s2 ως το note 9. Το κινητό δεν είναι σκουπίδι. Σκουπίδι είναι ο κόσμος που το έχει 10 μέρας και νομίζει ξέρει από κινητά. Yπάρχουν καλά και κακά κινητά. Tο s10 έτυχε στα κακά τι να κάνουμε τώρα? όλη το λένε γιατί έτσι είναι. O κόσμος δεν είναι ηλίθιος. Aμα εσένα σου αρέσει χαίρομαι. Πάρε και δεύτερο να το καμαρώνεις. Εγώ μιλάω για την μπαταρία του. Που ήδη ο κόσμος αρχίζει και βρίζει και καλα κανει. Η samy φταιει. Και μην πούμε και για την κάμερα που το Note 9 είναι ίδιο και καλύτερο... η samsung ναυάγησε και όλη το βλέπουμε στο s10. 9 ώρες sot και δεν εχεις ούτε ένα app ανοιχτό. Tο κινητό το είχες ανοιχτό και απλά καθοταν σε deepsleep.

 

 

9 στους δέκα εδώ μέσα είμαστε κομπλέ με τη συσκευή ειδικά από άποψη μπαταρίας... Κ γω ειμαι χρόνια χρήστης στη samsung κ είναι ότι πιο πλήρης.. Μπες να τα γράψεις αυτά στο s10 plus όχι σε αυτό το νήμα. Για να σε διαβάσουν κ οι υπόλοιποι... Επίσης στο σκρουτζ δεν είδα δυσαρεστημένους.. Πως εσύ την έχεις βγάλει κακή κ χειρότερη κάμερα απτό note 9 ΜΟΝΟ ΕΣΎ τρολαρεις έτσι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει γενικα ενας παραλογισμος .

Καθε χρονο απο την εποχη S7 , 8 - 9 και παει λεγοντας μια μεριδα χρηστων συν και μια αλλη ασχετοι παγκοσμιως "λενε" οτι θελουν να βαλουν μεσα την καρτα σιμ και να εχουν αψογη λειτουργικοτητα , μεγαλα σοτ και αλλα...

Ανεκαθεν Δεν γινοταν ποτε πραξη αυτο και ουτε υπαρχει καμια πιθανοτητα ...

To λειτουργικο δεν ειναι playstation .

Θελει το σεταρισμα του ως λειτουργικο και οχι ενα παιχνιδι που εχει ενα προορισμο .

Ο καθενας κατα ποσο καταλαβαινει πραττει αναλογα .

Αυτοι που δεν καταλαβαινουν ...

 

Εμένα για τη χρήση που κάνω είναι ότι πιο πλήρες... Τώρα γιατί με το ζόρι να έχω ανοιχτά όλα τα app που μου λέει το άλλο το. Παλικάρι πιο πίσω για να καταλάβω ότι είναι καλή η μπαταρία δεν ξέρω...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμια εφαρμογή με bug. Και ποσο μάλλον drain bug. Δεν υφίσταται αυτο. Ολα τα s10 έχουν drain οπος και τα s10 στο xda οπος και στο insomnia οπος παντου σε ολα τα site. H samsung έχει προσθέσει τόσο πολύ bloadware. Που αυτή την στιγμή τα s10 χωρίς adhell τρέχουν πάνω από 220 service το λεπτό. Και άμα προσθέσετε και τα δικά σας apps που μπορεί να είναι πάνω από 50. Τότε φτανετε τα 320-380 service day one. Αυτά τα 300+ service σε λιγότερο από ένα μηνα θα κάνουν το κινητό σας να θέλει νέα μπαταρία. Kαι αυτό θα το δείτε σταδιακά. Oπως το βλέπουν όλοι οι χρηστες αργά η γρήγορα τον s10. Η samsung έβγαλε ένα πολύ κακό s10 με πολύ σαβούρα να τρέχει ασταμάτητα. Σύντομα η πλειοψηφία θα έχει ένα ανεξήγητο drain που όλη θα λένε είναι από κάποιο app. Αλλα στην ουσία και μονο τα stock apps να του αφήσεις στο s10 πάλι θα εχεις αυτό το ανεξήγητο drain. Στην ουσία είναι τα παρα πολλά service που τρέχουν τα s10 γιατί η samsung το ξεφτίλισε το θέμα με το bloat. Και αυτο γονατίζει το κινητό για πλακα. Φαντάσου με 4g το καλοκαίρι κάτω από ήλιο ποσο drain θα έχει. Στο Νote 9 τρέχω 62 service. Και ο αδερφός μου στο s10+ τρέχει 422 service day one. Μόλις έβαλα το adhell και έκλεισα όλη την σαβούρα και έπεσε στα 73 service τότε το κινητό άλλαξε τελείως. H samsung πάντα πειράματα κάνει στην σειρά S και αυτό είναι ντροπή.
Δεν μας είπες πόσα services έτρεχε το note 9 πριν το adhell όμως. Πρόσεχε τι θα μου πείς σε παρακαλώ γιατί έχω S9+ , μην με βάζεις να μετράω. Αυτό που θέλω να πω , είναι ότι η Samsung και στα προηγούμενα μοντέλα της έτσι ακριβώς ήταν. Με πολλά services στο παρασκήνιο. Κ οκ, να καταλάβω αυτους που έρχονται απ'αλλη εταιρεία,(κάτι Κινέζους που κόβουν τα παντα στο background και κάνεις προσευχή για να πάρεις ειδοποιησεις, ή εστω να δουλέψει ένα απλό ρολογακι σωστά) Χρόνια ιδιοκτήτες , Samsung δεν το ξέραμε ότι είναι φορτωμένα τα κινητά της? Ότι τρέχει πράμα από πίσω? Προσωπικά δεν με πειράζει όσο υπάρχουν προγράμματα τύπου adhell (με την ανοχή της Samsung βεβαίως βεβαίως). Αφήσαμε τώρα το λαγκ και πιάσαμε τα background services?

 

Φιλικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 στους δέκα εδώ μέσα είμαστε κομπλέ με τη συσκευή ειδικά από άποψη μπαταρίας... Κ γω ειμαι χρόνια χρήστης στη samsung κ είναι ότι πιο πλήρης.. Μπες να τα γράψεις αυτά στο s10 plus όχι σε αυτό το νήμα. Για να σε διαβάσουν κ οι υπόλοιποι... Επίσης στο σκρουτζ δεν είδα δυσαρεστημένους.. Πως εσύ την έχεις βγάλει κακή κ χειρότερη κάμερα απτό note 9 ΜΟΝΟ ΕΣΎ τρολαρεις έτσι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εμένα για τη χρήση που κάνω είναι ότι πιο πλήρες... Τώρα γιατί με το ζόρι να έχω ανοιχτά όλα τα app που μου λέει το άλλο το. Παλικάρι πιο πίσω για να καταλάβω ότι είναι καλή η μπαταρία δεν ξέρω...

 

Το προβλημα στο συγκεκριμενο ζητημα "Μπαταρια" ειναι οταν μπαινει ενας χρηστης σε ενα φορουμ ο οποιος ειναι ασχετος κανει εγγραφη και μετα ξεσπαει .

"Γιατι εσεις εδω εχετε μεγαλα σοτ πχ.7 ωρες και μενα μου κρατα 3..."

"Κατι δεν παει καλα θα το στειλω για σερβις κτλ..."

Αντε να του πεις οτι δεν πηρε playstation...

Kαι ετσι ξεκινα μια αλυσιδωτη αντιδραση διαμαρτυριας ...

Αυτο ο ασχετος το μεταφραζει ως προβλημα καποιας εταιριας και παει λεγοντας . . .

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα στο συγκεκριμενο ζητημα "Μπαταρια" ειναι οταν μπαινει ενας χρηστης σε ενα φορουμ ο οποιος ειναι ασχετος κανει εγγραφη και μετα ξεσπαει .

"Γιατι εσεις εδω εχετε μεγαλα σοτ πχ.7 ωρες και μενα μου κρατα 3..."

"Κατι δεν παει καλα θα το στειλω για σερβις κτλ..."

Αντε να του πεις οτι δεν πηρε playstation...

Kαι ετσι ξεκινα μια αλυσιδωτη αντιδραση διαμαρτυριας ...

Αυτο ο ασχετος το μεταφραζει ως προβλημα καποιας εταιριας και παει λεγοντας . . .

 

Το έχω ξαναγράψει δεν ήμουν ποτέ ευχαριστημένος με τις μπαταρίες στα κινητά μ.. Τα είχα πάντα φορτωμένα δεν τα έστηνα απτην αρχή.. Δεν έκανα επαναφορά σχεδόν ποτέ.. Δεν μπήκα ποτέ να κράξω την εταιρεία γιατί ήξερα ότι δεν το έχω σεταρει σωστά... Κ πως έκανα επιβαιβεωση;; όταν το έβλεπα πως το δούλευαν οι επόμενοι έτριβα τα μάτια μου με την μπαταρία που είχε η συσκευή που πούλησα που την είχα δώσει σεταρισμενη κ με επαναφορά...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναγράψει δεν ήμουν ποτέ ευχαριστημένος με τις μπαταρίες στα κινητά μ.. Τα είχα πάντα φορτωμένα δεν τα έστηνα απτην αρχή.. Δεν έκανα επαναφορά σχεδόν ποτέ.. Δεν μπήκα ποτέ να κράξω την εταιρεία γιατί ήξερα ότι δεν το έχω σεταρει σωστά... Κ πως έκανα επιβαιβεωση;; όταν το έβλεπα πως το δούλευαν οι επόμενοι έτριβα τα μάτια μου με την μπαταρία που είχε η συσκευή που πούλησα που την είχα δώσει σεταρισμενη κ με επαναφορά...

 

Εσυ μπορει να εισαι της παλιας σχολης .

Να προβληματιζεσαι αλλα να καταλαβαινεις τι γινεται .

Ξερεις οτι εαν σε ενοχλησει κατι πρεπει να ψαχτεις αλλιως δεχεσαι τις συνεπειες χωρις να διαμαρτυρεσαι .

Αυτα εχουν εξαφανιστει πλεον...

Εχουμε μπει στην εποχη του διανθρωπισμου...Τα χειροτερα ερχονται...:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Να είχαμε λίγο snapdragon ε;; 18ef7f06dff2774dc48ad6539cdb6db7.jpg90c8c845b2771bf0cd5504f33e5f849e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα σοτ .

Συμφωνα με τις προδιαγραφες της συγκεκριμενης συσκευης .

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα σοτ .

Συμφωνα με τις προδιαγραφες της συγκεκριμενης συσκευης .

 

Εγώ τη δουλειά μου την κάνω καλύτερα από ποτέ.. Εμένα μου δείχνει τα δόντια της κ δικαιολογεί το φορτίο που έχει μέσα της... Τώρα αν σε κάποιους δεν τους αρέσει με. Γεια τους κ χαρά τους...

Απλα απαντάω σε μερικούς όταν γράφουν περίεργα σχόλια για ναμην πάρουν στο λαιμό τους κάνα χριστιανο .. Μετά από 1 μέρα κ 6 ώρες χωρίς φόρτιση ας το φουλάρουμε λίγο... Οκ κοντεύω 8 κ 20 sot οθόνη οκ δεν είναι δέκα αλλά θα μάθω να ζω κάποιες μέρες κ με λιγότερο οθόνη χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εκανα hard reset κ θα δουμε παλι . Αλλα 2 μερες ειχαν περασει που το πηρα οποτε νεο στησιμο ηταν.

 

 

Εάν δεν στρώση στείλτο στο service μετά μήπως έχει κάνα θέμα η μπαταρία του...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη δουλειά μου την κάνω καλύτερα από ποτέ.. Εμένα μου δείχνει τα δόντια της κ δικαιολογεί το φορτίο που έχει μέσα της... Τώρα αν σε κάποιους δεν τους αρέσει με. Γεια τους κ χαρά τους...

Απλα απαντάω σε μερικούς όταν γράφουν περίεργα σχόλια για ναμην πάρουν στο λαιμό τους κάνα χριστιανο .. Μετά από 1 μέρα κ 6 ώρες χωρίς φόρτιση ας το φουλάρουμε λίγο... Οκ κοντεύω 8 κ 20 sot οθόνη οκ δεν είναι δέκα αλλά θα μάθω να ζω κάποιες μέρες κ με λιγότερο οθόνη χα χα

Τώρα έρχονται να στην πέσουν οι χρήστες με 3ωρα και 4ωρα...Ετοιμασου:p

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έρχονται να στην πέσουν οι χρήστες με 3ωρα και 4ωρα...Ετοιμασου:p

 

Εγώ περιμένω κ αυτούς με το snapdragon να ανεβάσουν σκρινσοτ με την μπαταρία τους να δω πόσο καλύτερα τα πάει από exynos

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται το δικό μου S10 όπως και τα υπόλοιπα να βγάζουν 4 ώρες οθόνη και τα S10+ 8-9 ώρες; Μιλάμε για 15% διαφορά στην χωρητικότητα μπαταρίας 3500-4100 συν ότι η οθόνη του S10+ είναι πιο ενεργοβόρα λόγω μεγέθους. Εκτός αν όλοι εσείς που ποστάρετε 9 ώρες sot έχετε την φωτεινότητα στο 40% και σβηστά όλα ενώ εγώ έχω συνέχεια το 4g ανοιχτό και την φωτεινότητα >60%
Link to comment
Share on other sites

Ναι συγγνώμη δεν ήξερα να είμαι σε κλειστό χώρο με 90 % φωτεινότητα... Ναι κ όταν είμαι σπίτι μου έχω το WiFi κ στην βόλτα έχω τέρμα φωτεινότητα τη μέρα κ 4g. Μην κοιτάς πόσο βγάζει το s10 plus ...

Να κοιτάς να είσαι ευχαριστημένος με τη συσκευή σου..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι συγγνώμη δεν ήξερα να είμαι σε κλειστό χώρο με 90 % φωτεινότητα... Ναι κ όταν είμαι σπίτι μου έχω το WiFi κ στην βόλτα έχω τέρμα φωτεινότητα τη μέρα κ 4g. Μην κοιτάς πόσο βγάζει το s10 plus ...

Να κοιτάς να είσαι ευχαριστημένος με τη συσκευή σου..

 

Δεν αναφέρθηκα σε σένα προσωπικά! Αλλα πιο πολύ η σπόντα πάει για το S10 και όχι για το S10+. Και όχι δεν είμαι ευχαριστημένος όταν με το S9+ έβγαζα >5 ώρες και τώρα με το ζόρι 4 με την ίδια ακριβώς χρήση.

Link to comment
Share on other sites

 

στο επιστρέφω φυσικά κ εσένα κ του άλλου από πάνω

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εχεις υπαρξιακα προβληματα τραβα αλλου ζακι... Το nick σου τι λεει κοιτα κ μετα πιασε εμας... Δεν τρεχουν ολοι να σε ειρωνευτουν αδερφε....

Χαρη λογου ειναι... Οχι ειρωνεία...

 

Λπν, στο θεμα μας....

Αυτο ειναι το κομμάτι μπαταρια.....

Γιατι εσυ, κ όχι εγω....

Γιατι εσυ παίζεις 2.30 ωρες παιχνιδια κ εγω αυτες τις 2.30 ωρες κανω browsing κ διαβαζω...

Γιατι εσυ εχες 2.30 ωρες instagram κ Facebook ενω εγω εχω 2.30 ωρες whatsapp...

Γιατι εσυ εχεις σημα στο σπίτι σου κ γω καθολου, με αποτελεσμα να εχω εκπομπή κυψελης 10% παραπανω...

Γιατι είναι τόσο μπερδεμενο το θέμα μπαταρια...

Γιατι ειμαστε 100 διαφορετικοι χρηστες κ κανουμε 100 διαφορετικες χρησεις....

 

Κ θα πει καποιος... Μα εδω μιλαμε για 5 κ 6 ωρες δισφορα.... Οχι για 2... Δείτε λίγο τι στήσιμο κανει ο ενας κ τι ο αλλος. Τι προγράμματα εχει ο καθε ενας... Μην βάζετε απλα φωτο κ παίρνει φωτιά το θεμα....

Κ όσο για τον asdfaster.... Το s6+ ... Ήταν σκουπιδι στην μπαταρια... Το s8+ ειχε θεματακια αλλα δεν ηταν σκουπιδι...οπως κ το s9+ ....

Που πλεον παιζει καλη μπαλα...

Edited by HSP
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρθηκα σε σένα προσωπικά! Αλλα πιο πολύ η σπόντα πάει για το S10 και όχι για το S10+. Και όχι δεν είμαι ευχαριστημένος όταν με το S9+ έβγαζα >5 ώρες και τώρα με το ζόρι 4 με την ίδια ακριβώς χρήση.

 

Δεν σ απάντησα επιθετικά έστω κ απτον γραπτό λόγο γίνονται παρεξηγήσεις... Με συνεχόμενο 4 g πέφτει πιο γρήγορα σε όλες τις συσκευές. Εγώ όταν δεν χρειάζομαι το 4g έχω κατεβάσει εφαρμογή 2g3g4g λέγεται κ το βάζω 2g να έχω τέρμα σήμα.. Έχω βάλει σε αδράνεια όσες εφαρμογές δεν χρειάζεται να έρχονται ειδοποιήσεις εύκολα γίνεται αυτό.. Έχω dark mode ψάξου λίγο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρθηκα σε σένα προσωπικά! Αλλα πιο πολύ η σπόντα πάει για το S10 και όχι για το S10+. Και όχι δεν είμαι ευχαριστημένος όταν με το S9+ έβγαζα >5 ώρες και τώρα με το ζόρι 4 με την ίδια ακριβώς χρήση.

Το λιγότερο sot που εχω βγάλει Είναι 4.5 ώρες οθόνη. Συνήθως είναι στις 5 + . Αυτήν την στιγμή είμαι με 5% και 6 ώρες οθόνη

 

https://prnt.sc/n97ks6

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Εστησα την συσκευη με τον οδηγο του s_wind και φανιεται να τα πηγαινει πολυ καλυτερα. Αν ενδιαφερει κανεναν θα ανεβασω στατιστηκα το βραδυ.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εστησα την συσκευη με τον οδηγο του s_wind και φανιεται να τα πηγαινει πολυ καλυτερα. Αν ενδιαφερει κανεναν θα ανεβασω στατιστηκα το βραδυ.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχει κάπου ο οδηγος;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μηδενισα την μπαταρια, φορτισα με κλειστο το κινητο. Διεγραψα καμια 10αρια εφαρμοφες και ειδα αλλη μπαταρια (S10). 100-70% εχω 2+ ωρες οθονη. Καμια φορα σε 3 ωρες τελειωνε η μπαταρια. Αυριο θα εχω καλυτερη εικονα. Μπορει να εφταιγε καποια εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...