Jump to content

[S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@guy_fawkes Η "αγαπημένη μου εταιρεία" κάνει κάθε χρόνο τα ίδια. Είναι κοινό αποδεκτό πια οτι οι καινούργιες συσκευές της θέλουν κάνα 2μηνο να στρώσουν . Αν ρωτάς εμένα προσωπικά θα σου πω ότι δεν αξίζει τα λεφτά της (όπως όλα όμως) και η αγορά μου γίνεται κατά τον Νοέμβριο μεριά με black Friday όπου και η τιμή είναι κομπλέ και παίρνω ένα 100% στρωμένο κινητό από άποψη software πλέον. Η διαφορά μας εδώ είναι ότι το 90% που το αποκαλούσε σκουπίδι, buggy, μη καινοτόμο θα ξαναγυρισει εδώ και παραμένουν εδώ μέχρι να παρουσιαστεί το note 10 και ουτω καθεξής, αφού τα μεγάλα κέρδη από της μεταπωλήσεις σαν μεταχειρισμένα ,ελέω τιμολογίων, έχει μειωθεί κατά πολύ. ;-)

 

Υγ: Η samsung είναι ΜΙΑ από τις "αγαπημένες μου εταιρίες" όπως είναι και η HUA, η OnePlus, η lg και άλλες 100 μάρκες που όταν θα με πείσουν με το προϊόν τους θα τους σκάσω και τα πολύτιμα λεφτακια μου. Δεν τα παίρνω τζάμπα από κανέναν, δεν τα παίρνω καν με τιμολόγιο ώστε να τα μεταπωλησω οπότε η τσεπουλα μου τσούζει εάν δεν κάνω την σωστή επιλογή

Υγ2: Αυτά τα ολίγα, τις καλημέρες μου.

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα 9ωρα Θα ήθελα να μου πείτε κ εμένα πως τα πιάνετε.

Από της 7 το πρωί μέχρι 4κ30 είμαι με 4g+ Μετά wifi μέχρι να μπει φόρτιση. Πότε όμως Κάτω από 20%

12a8749d5d2d0216d8826d63b013938b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γτ βλεπεις 5 ωρες οθονη ρε αδερφε με 50% υπολοιπο κ ειναι 4 ωρες wifi κ η 1 ωρα με 4g ..

Γιαυτο.... Ετσι ναι.... Κ γω, ειλικρινά τωρα ΜΟΝΟ με wifi εχω 3 ωρες οθόνη κ 78% οθονη ....

Αλλα δεν είναι ολοι ετσι...

Link to comment
Share on other sites

@bromonano2 καλημέρα.

Τώρα μίλησες ορθά.

Κανείς δεν το αποκάλεσε σκουπίδι, όποιος το έκανε ανήκει στην κατηγορία της υπογραφής μου.

Κατά τ'αλλα μια χαρά τα έγραψες.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιλογικο να βγαζει 4 ωρες οθονη μονο;; Εχω S10. Σε S9+ με ιδια χρηση εβγαζα πανω απο 5 ωρες οθονη.

 

Το φυσιολογικό θα ήταν να ήσουν στα ιδια επίπεδα πάνω κάτω με πολύ μικρή απόκλιση.

Βέβαια παίζουν άπειροι παράγοντες ακόμα και συγκυριακοί.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιλογικο να βγαζει 4 ωρες οθονη μονο;; Εχω S10. Σε S9+ με ιδια χρηση εβγαζα πανω απο 5 ωρες οθονη.

 

Δωστε λιγο χρόνο στην samsung να το στρωσει...ενος μηνα κινητού πηρατε...

Εισαστε τα ποντικα του εργαστήριου...

Πανω σας εγιναν τα πειραματα...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιλογικο να βγαζει 4 ωρες οθονη μονο;; Εχω S10. Σε S9+ με ιδια χρηση εβγαζα πανω απο 5 ωρες οθονη.

 

 

 

Η καλή μπαταρία από την αρχή φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Με 2 ώρες 4g σήμερα κ όλο το υπόλοιπο wifid987adc2e2d5dcb5fe121a63fd9f903b.jpg2500116ecdc8544c534f60fa3974f799.jpgdccb6c8390869635a963eb6d7a07fd80.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Φίλε μ δεν θα επιμένω αλλά μήπως να έκανες κανα hard reset την συσκευή σου....

Η οθόνη που έχεις είναι πααρα πολύ λίγο για 30%....Και μόνο τέτοια χρήση...εννοώ browser youtube κτλ....

Εγώ 4g το κλείνω μόνο απογευμα και το wifi το ανοίγω απ το απογευμα και μετα

Μέχρι τα ξημερώματα και μετά πάλι 4g....

Και κάτω από 7 ώρες με υπόλοιπο περίπου 10% Δεν βλέπω ποτέ....

Κάτι δεν πάει καλά νομίζω.....

Link to comment
Share on other sites

Με 2 ώρες 4g σήμερα κ όλο το υπόλοιπο wifid987adc2e2d5dcb5fe121a63fd9f903b.jpg2500116ecdc8544c534f60fa3974f799.jpgdccb6c8390869635a963eb6d7a07fd80.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κ μενα μου φαίνονται λιγες οι ωρες που εχεις για την χρηση σου....

Ας πω εγω τι θα εκανα... (οχι πως σε ενδιαφέρει, αλλα ετσι να υπαρχει)

1. Οπως ειπε ο φιλος πιο πανω, hard reset κ παλι στησιμο αλλα σαν ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ.

2. Εμενα μου δημιουργούσε battery drain το viber.

Ειναι συχνο φαινομενο σε ολα τα κινητα.. Εννοω σε ολες τις μαρκες.. Καπου το διαβασα κ αποφασισα να το στειλω... Ειδα αισθητη διαφορα.. Στα ξενα φορουμ αναφεραν battery drain που δεν το έπιανε το συστημα... Ενας θεος ξερει..κ το χρήσιμοποιεις κ πολυ.. 1 ωρα εχεις...

3. Προσπαθησε να κάνεις καποιες ρυθμισεις του swind απ τον οδηγο στο s9 θεμα..

 

Κάτι αλλο που ειδα τωρα...

 

Ο browser ειναι αρκετος για 1 ωρα....

Δεν ξερω γιατι... Ισως ετσι να ειναι ο samsung αλλα εχω την εντύπωση πως παιζει στο 15% στις 3 ωρες...

 

Αν δεν βρεις λύση με αυτά.... Smartec...

Edited by HSP
Link to comment
Share on other sites

Κ μενα μου φαίνονται λιγες οι ωρες που εχεις για την χρηση σου....

 

Ας πω εγω τι θα εκανα... (οχι πως σε ενδιαφέρει, αλλα ετσι να υπαρχει)

 

1. Οπως ειπε ο φιλος πιο πανω, hard reset κ παλι στησιμο αλλα σαν ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ.

 

2. Εμενα μου δημιουργούσε battery drain το viber.

 

Ειναι συχνο φαινομενο σε ολα τα κινητα.. Εννοω σε ολες τις μαρκες.. Καπου το διαβασα κ αποφασισα να το στειλω... Ειδα αισθητη διαφορα.. Στα ξενα φορουμ αναφεραν battery drain που δεν το έπιανε το συστημα... Ενας θεος ξερει..κ το χρήσιμοποιεις κ πολυ.. 1 ωρα εχεις...

 

3. Προσπαθησε να κάνεις καποιες ρυθμισεις του swind απ τον οδηγο στο s9 θεμα..

 

 

 

Κάτι αλλο που ειδα τωρα...

 

 

 

Ο browser ειναι αρκετος για 1 ωρα....

 

Δεν ξερω γιατι... Ισως ετσι να ειναι ο samsung αλλα εχω την εντύπωση πως παιζει στο 15% στις 3 ωρες...

 

 

 

Αν δεν βρεις λύση με αυτά.... Smartec...

Η ειρωνεία ως προς τι;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ειρωνεία ως προς τι;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εσυ, από το ποστ μου να βοηθήσω κατά την δική μου άποψη εξέλαβες ειρωνεία ???

Ναρκωτικά παίρνετε εδώ μέσα??

Εισαστε τρελοί η απλα πουλάτε τρελιτσα?

Link to comment
Share on other sites

Εσυ, από το ποστ μου να βοηθήσω κατά την δική μου άποψη εξέλαβες ειρωνεία ???

 

Ναρκωτικά παίρνετε εδώ μέσα??

 

Εισαστε τρελοί η απλα πουλάτε τρελιτσα?

Μη τρελαίνεσαι, όπως θα έχεις δει πλέον οι περισσότεροι δεν απαντάμε στα posts του Άκη. Ρίξε μια ματιά στο επίσημο θέμα του S10+ από την αρχή, μετά στα αντίστοιχα των Huawei, και θα καταλάβεις το γιατί.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μη τρελαίνεσαι, όπως θα έχεις δει πλέον οι περισσότεροι δεν απαντάμε στα posts του Άκη. Ρίξε μια ματιά στο επίσημο θέμα του S10+ από την αρχή, μετά στα αντίστοιχα των Huawei, και θα καταλάβεις το γιατί.
Οι περισσότεροι είσαι εσύ;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσυ, από το ποστ μου να βοηθήσω κατά την δική μου άποψη εξέλαβες ειρωνεία ???

 

Ναρκωτικά παίρνετε εδώ μέσα??

 

Εισαστε τρελοί η απλα πουλάτε τρελιτσα?

Ας πω εγω τι θα εκανα... (οχι πως σε ενδιαφέρει, αλλα ετσι να υπαρχει)

 

Δεν είναι ειρωνικό αυτό το σχόλιο σου;

Όσο για τα ναρκωτικά κ ότι άλλο τέτοιου επιπέδου στο επιστρέφω φυσικά κ εσένα κ του άλλου από πάνω

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akizaki
Link to comment
Share on other sites

Samsung is a Samsung Is a Wonderful thing6b704cc04f98f57756cf7c110d88dc54.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό απτή προηγούμενη μέρα.. Το προηγουμενον ήταν από προχθές... a3c5ec5fbd5953e780492ff7db205c64.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Samsung is a Samsung Is a Wonderful thing6b704cc04f98f57756cf7c110d88dc54.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό απτή προηγούμενη μέρα.. Το προηγουμενον ήταν από προχθές... a3c5ec5fbd5953e780492ff7db205c64.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι αναλυση οθονης εχεις? Βαλε και φωτο απο τις εφαρμογες να δουμε χρηση. Αν εισαι ενας απ αυτους που μου απαντας.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4απριλη...

Κ για ναμην παρεξηγηθώ... Έχω αυτόν τον χάλια επεξεργαστή πως τον λένε α ναι τον exynos.. b8b52a388f01048a2438d8904bb181f0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

4απριλη...

Κ για ναμην παρεξηγηθώ... Έχω αυτόν τον χάλια επεξεργαστή πως τον λένε α ναι τον exynos.. Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kαλη αυτονομια αλλα οχι πολυ αντιπροσωπευτικη! Σε 20 ωρ εκτος πριζας, sot 7-9ωρ ειναι μια χαρα, αλλα δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα για το πώς συμπεριφερεται η συσκευη οταν δεν τη σκαλιζεις, αφου με τη χρηση σου δεν την αφηνεις σε χλωρο κλαρι.

Βεβαια το συστημα android και το λειτουργικο συστημα android παραμενουν λιγο ψηλα. Σε μενα π.χ. με snapdragon ειναι στο 1-2%.

Αλλα αυτο μπορει να ειναι και θεμα καποιων apps.

Προφανως με τα updates εστρωσε η αυτονομια του exynos variant.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλη αυτονομια αλλα οχι πολυ αντιπροσωπευτικη! Σε 20 ωρ εκτος πριζας, sot 7-9ωρ ειναι μια χαρα, αλλα δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα για το πώς συμπεριφερεται η συσκευη οταν δεν τη σκαλιζεις, αφου με τη χρηση σου δεν την αφηνεις σε χλωρο κλαρι.

Βεβαια το συστημα android και το λειτουργικο συστημα android παραμενουν λιγο ψηλα. Σε μενα π.χ. με snapdragon ειναι στο 1-2%.

Αλλα αυτο μπορει να ειναι και θεμα καποιων apps.

Προφανως με τα updates εστρωσε η αυτονομια του exynos variant.

 

Οχι τέτοια αυτονομία είχα κ πριν το update μόνο στην αδρανεία βλέπω μια μικρή διαφορά χάνω λιγότερο τη νύχτα. Με 9 ώρες οθόνη κατά μέσο όρο πριν από κάθε φόρτιση θα ήμουν αχάριστος αν έλεγα κάτι κακό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

3. Προσπαθησε να κάνεις καποιες ρυθμισεις του swind απ τον οδηγο στο s9 θεμα..

 

Ποιο πολλα θα κερδισει αν παιξει λιγο με τη φωτηνοτητα παρα με τον παραπανω οδηγο.

 

Αλλα και παλι ρε παιδια 3:30 ωρες, με 7 και 9 που βλεπω,ειναι μεγαλη η διαφορα

δεν αναπληρωνονται οτι ρυθμισεις και να κανεις.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Καποια εφαρμογή λογικά έχει bug και τρώει τόσο μπαταρία...Και ας μην φαίνεται στο παρασκήνιο....hard reset και άμα δεν στρώση κάτι θα συμβαίνει λογικά με την μπαταρία....
Link to comment
Share on other sites

Εκανα hard reset κ θα δουμε παλι . Αλλα 2 μερες ειχαν περασει που το πηρα οποτε νεο στησιμο ηταν.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμια εφαρμογή με bug. Και ποσο μάλλον drain bug. Δεν υφίσταται αυτο. Ολα τα s10 έχουν drain οπος και τα s10 στο xda οπος και στο insomnia οπος παντου σε ολα τα site. H samsung έχει προσθέσει τόσο πολύ bloadware. Που αυτή την στιγμή τα s10 χωρίς adhell τρέχουν πάνω από 220 service το λεπτό. Και άμα προσθέσετε και τα δικά σας apps που μπορεί να είναι πάνω από 50. Τότε φτανετε τα 320-380 service day one. Αυτά τα 300+ service σε λιγότερο από ένα μηνα θα κάνουν το κινητό σας να θέλει νέα μπαταρία. Kαι αυτό θα το δείτε σταδιακά. Oπως το βλέπουν όλοι οι χρηστες αργά η γρήγορα τον s10. Η samsung έβγαλε ένα πολύ κακό s10 με πολύ σαβούρα να τρέχει ασταμάτητα. Σύντομα η πλειοψηφία θα έχει ένα ανεξήγητο drain που όλη θα λένε είναι από κάποιο app. Αλλα στην ουσία και μονο τα stock apps να του αφήσεις στο s10 πάλι θα εχεις αυτό το ανεξήγητο drain. Στην ουσία είναι τα παρα πολλά service που τρέχουν τα s10 γιατί η samsung το ξεφτίλισε το θέμα με το bloat. Και αυτο γονατίζει το κινητό για πλακα. Φαντάσου με 4g το καλοκαίρι κάτω από ήλιο ποσο drain θα έχει. Στο Νote 9 τρέχω 62 service. Και ο αδερφός μου στο s10+ τρέχει 422 service day one. Μόλις έβαλα το adhell και έκλεισα όλη την σαβούρα και έπεσε στα 73 service τότε το κινητό άλλαξε τελείως. H samsung πάντα πειράματα κάνει στην σειρά S και αυτό είναι ντροπή. Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμια εφαρμογή με bug. Και ποσο μάλλον drain bug. Δεν υφίσταται αυτο. Ολα τα s10 έχουν drain οπος και τα s10 στο xda οπος και στο insomnia οπος παντου σε ολα τα site. H samsung έχει προσθέσει τόσο πολύ bloadware. Που αυτή την στιγμή τα s10 χωρίς adhell τρέχουν πάνω από 220 service το λεπτό. Και άμα προσθέσετε και τα δικά σας apps που μπορεί να είναι πάνω από 50. Τότε φτανετε τα 320-380 service day one. Αυτά τα 300+ service σε λιγότερο από ένα μηνα θα κάνουν το κινητό σας να θέλει νέα μπαταρία. Kαι αυτό θα το δείτε σταδιακά. Oπως το βλέπουν όλοι οι χρηστες αργά η γρήγορα τον s10. Η samsung έβγαλε ένα πολύ κακό s10 με πολύ σαβούρα να τρέχει ασταμάτητα. Σύντομα η πλειοψηφία θα έχει ένα ανεξήγητο drain που όλη θα λένε είναι από κάποιο app. Αλλα στην ουσία και μονο τα stock apps να το αφήσεις στο s10 πάλι θα εχεις αυτό το ανεξήγητο drain. Στην ουσία είναι τα παρα πολλά service που τρέχουν τα s10 γιατί η samsung το ξεφτίλισε το θέμα με το bloat. Και αυτο γονατίζει το κινητό για πλακα. Φαντάσου με 4g το καλοκαίρι κάτω από ήλιο ποσο drain θα έχει.

 

 

Εσύ έχεις πάρει μάστερ στο θέμα μπαταρίας της σαμι.. Εμένα μου φαίνεται ότι δεν στέκουν αυτά που γράφεις με τους χρόνους που βγαζω κ βγάζουν κι άλλοι... Είσαι ένας ακόμα που την έβγαλε σκουπίδι κ οτι θα χαλάσει σε ένα μήνα.. Εγώ την βλέπω για διαμάντι την μπαταρία όπως όλη τη συσκευή.. Χωρίς τη διάθεση για τσακωμο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις πάρει μάστερ στο θέμα μπαταρίας της σαμι.. Εμένα μου φαίνεται ότι δεν στέκουν αυτά που γράφεις με τους χρόνους που βγαζω κ βγάζουν κι άλλοι... Είσαι ένας ακόμα που την έβγαλε σκουπίδι κ οτι θα χαλάσει σε ένα μήνα.. Εγώ την βλέπω για διαμάντι την μπαταρία όπως όλη τη συσκευή.. Χωρίς τη διάθεση για τσακωμο

 

Eχω πάρει master γιατί έχω πάρει και ότι samsung έχει κυκλοφορήσει από το samsung s2 ως το note 9. Το κινητό δεν είναι σκουπίδι. Σκουπίδι είναι ο κόσμος που το έχει 10 μέρας και νομίζει ξέρει από κινητά. Yπάρχουν καλά και κακά κινητά. Tο s10 έτυχε στα κακά τι να κάνουμε τώρα? όλη το λένε γιατί έτσι είναι. O κόσμος δεν είναι ηλίθιος. Aμα εσένα σου αρέσει χαίρομαι. Πάρε και δεύτερο να το καμαρώνεις. Εγώ μιλάω για την μπαταρία του. Που ήδη ο κόσμος αρχίζει και βρίζει και καλα κανει. Η samy φταιει. Και μην πούμε και για την κάμερα που το Note 9 είναι ίδιο και καλύτερο... η samsung ναυάγησε και όλη το βλέπουμε στο s10. 9 ώρες sot και δεν εχεις ούτε ένα app ανοιχτό. Tο κινητό το είχες ανοιχτό και απλά καθοταν σε deepsleep. Ουτε η cpu δεν ετρεχε. To brighness κατο απο 40%

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] H εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...