Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

24 ώρες μετά την 2η φόρτιση είχε φτάσει στο 34% με 4 ώρες και 10 λεπτά οθόνη. Μετά το έβαλα για φόρτιση γιατί θα φύγω για δουλειά. Μια χαρά νομίζω για τη μπαταρία και το μέγεθος της οθόνης.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λογικο να εχει αρκετα καλη αποδοση μπαταριας η οθονη του S10e στο ιδανικο μεγεθος των 5.8 .Τρομερη συσκευη με χειρισμο ενος χεριου μπραβο παιδια θα το ευχαριστηθειτε πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Απο 90% σε 50% σημερα 3 ωρες SOT....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λογικο να εχει αρκετα καλη αποδοση μπαταριας η οθονη του S10e στο ιδανικο μεγεθος των 5.8 .Τρομερη συσκευη με χειρισμο ενος χεριου μπραβο παιδια θα το ευχαριστηθειτε πολυ.

 

1080p αναλυση οθονης γιαυτο :)

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη ειχα τις επιφυλαξεις μου για την infinity o αλλα τελικα ειναι τελεια υλοποιηση απο Sasmung... Φανταστικο κινητο το S10e..Τωρα που αρχιζω και το συνηθιζω πραγματικα το λατρευω...

 

Με τα "πειραγματα" που κανω σε καθε κινητο δινει 6 ωρες SOT. Με το S8 εφτανα μεχρι 5...

 

Αψογη και η μεμβρανη προστασιας. Ουτε δαχτυλιες ουτε τιποτα... Ειχα ξοδεψει αλλο ενα κινητο σε λεφτα.για να βρω την καταλληλη προστασια για το S8....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Πρωην κατοχος s8 και τωρα s10e!

Oι πρωτες μου εντυπωσεις μου ειναι οτι φαινεται πιο μικρο στο χερι με σχεση το s8 αλλα ...

Ειναι πολυ πιο γρηγορο , αυτη η infinity οθονη ειναι το κατι αλλο, ο ηχος τρομερος ειδικα αν βαλετε στο youtube βιντεο με τραιλερ απο ταινιες γινεται ενας mini κινηματογραφος το κινητο! Καμερες αψογες , το δακτυλικο αποτυπωμα ισως ειναι λιγο ψηλα για το δακτυλο αλλα οκ. Δεν περιγραφω αλλο! Απο μπαταρια θα δειξει ... Χρειαζεται μια θηκη σιγουρα για να εχει καλυτερο πιασιμο

Το αρνητικο που μονο βρισκω ειναι οτι αφαιρεθηκε το led notification ...

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικη συσκευη.

Εξαιρετικο μεγεθος ενα κλικ μολις πιο μικρο απο το S9 το κανονικο που εχω ως βασικη συσκευη. Το να εχεις 5.8 οθονη σε τετοιο μεγεθος ολα τα λεφτα .Το αριστερο μου χερι δεν ασχολειτε πλεον καθολου να πιανω την συσκευη ακομα και στα μυνηματα οταν γραφω.Γνωμη μου θα γινει best seller.

Θυμηθηκα τα παλια χρονια που ειχαμε 2G συσκευες και ψαχναμε οσο το δυνατον μικροτερες...

Ενα δακρυ κυλισε αξεχαστα χρονια....

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικη συσκευη.

Εξαιρετικο μεγεθος ενα κλικ μολις πιο μικρο απο το S9 το κανονικο που εχω ως βασικη συσκευη. Το να εχεις 5.8 οθονη σε τετοιο μεγεθος ολα τα λεφτα .Το αριστερο μου χερι δεν ασχολειτε πλεον καθολου να πιανω την συσκευη ακομα και στα μυνηματα οταν γραφω.Γνωμη μου θα γινει best seller.

Θυμηθηκα τα παλια χρονια που ειχαμε 2G συσκευες και ψαχναμε οσο το δυνατον μικροτερες...

Ενα δακρυ κυλισε αξεχαστα χρονια....

Οπως τα λες ! :p

Link to comment
Share on other sites

2η φορτιση: Απο 100 σε 75%, 2ωρες και 20 λεπτα SoT!

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πληρωσα αρκετα παραπανω απο οτι συνηθιζω σε κινητα αλλα αξιζει! Συνηθως περιμενα να πεσει η τιμη αρκετα. Αλλα μου εσπασε η οθονη στο S8 και γιαναυτο το πηρα...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πληρωσα αρκετα παραπανω απο οτι συνηθιζω σε κινητα αλλα αξιζει! Συνηθως περιμενα να πεσει η τιμη αρκετα. Αλλα μου εσπασε η οθονη στο S8 και γιαναυτο το πηρα...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ετυχε και σε διαβασα οταν σου εσπασε το S8...

Πιστευω οτι το εκανες επιτηδες για να πας στο δεκαρι...Η αν οχι συνομωτησε το συμπαν...Μεσα σου ευχαριστηθηκες που εσπασε γιατι βρηκες αφορμη...

Καπως ετσι θα αισθανομουν και γω.....:lol:

(Χιουμορ κανω...)

Link to comment
Share on other sites

Ημουν ευχαριστημενος με το 8αρι και θα το κρατουσα τουλαχιστον μεχρι τον Γεναρη... Αλλα αφου εγινε...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ημουν ευχαριστημενος με το 8αρι και θα το κρατουσα τουλαχιστον μεχρι τον Γεναρη... Αλλα αφου εγινε...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικα το 8αρι ειναι μια χαρα και οποιος το διατηρει κανενα προβλημα και δυνατο hardware και ωραιο μεγεθος...Απλα θελουν την περιποιηση τους μωρε ,υπαρχει και η κακια ωρα οπως σου ετυχε αλλα οκ ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που προερχεστε από προηγούμενα σαμσουνγκ πως σας φαίνεται η οθόνη του 10e? Πήγα το είδα από κοντά και μαρεσε πάρα πολύ.. Μόνο η οθόνη μου φάνηκε κάπως σκοτεινή μέχρι και σε τέρμα φωτεινότητα.. Ίσως να φταίει ότι σε αυτά τα κινητά είναι και όλη μέρα ανοιχτά.. Εσείς πως τη βλέπετε από θέμα καθαρά φωτεινότητας?
Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με το S8 μου φαινεται πιο φωτεινο.... Και σαν ποιοτητα οθονης και χρωαμτων ειναι σαφως ανωτερο.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που προερχεστε από προηγούμενα σαμσουνγκ πως σας φαίνεται η οθόνη του 10e? Πήγα το είδα από κοντά και μαρεσε πάρα πολύ.. Μόνο η οθόνη μου φάνηκε κάπως σκοτεινή μέχρι και σε τέρμα φωτεινότητα.. Ίσως να φταίει ότι σε αυτά τα κινητά είναι και όλη μέρα ανοιχτά.. Εσείς πως τη βλέπετε από θέμα καθαρά φωτεινότητας?

Συγκρινα το s8 με το s10e μολις το άνοιξα και πιο δυνατή φωτεινότητα εχει και πιο ζωντανά χρώματα... ακομα και στο άσπρο που στο S8 κιτρίνιζε λίγο !

Link to comment
Share on other sites

Θα συμωνησω με όλους τους παραπάνω είναι φανταστικό το εχω 3 μέρες και το χω ευχαριστηθεί πολυ και επιτέλους ενα κινητο που μπορω να το χειρισττω με ενα χέρι και χωράει σε οποιαδήποτε τσέπη
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω να βγει Airskin γιατι δεν θα μου αρεσε να βαλω αλλη θηκη να εχω πληρη αισθηση της συσκευης .
Link to comment
Share on other sites

Θα συμωνησω με όλους τους παραπάνω είναι φανταστικό το εχω 3 μέρες και το χω ευχαριστηθεί πολυ και επιτέλους ενα κινητο που μπορω να το χειρισττω με ενα χέρι και χωράει σε οποιαδήποτε τσέπη

 

καποια στιγμη αφου το δουλεψεις, πες μας και τις εντυπωσεις για την μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται το προστατευτικό της οθόνης που φοράει από τη μάνα του δεν είναι τόσο ανθεκτικό (δείτε από το 4:20 περίπου) :

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται το προστατευτικό της οθόνης που φοράει από τη μάνα του δεν είναι τόσο ανθεκτικό (δείτε από το 4:20 περίπου) :

 

Sent from my SM-G970F

Ο καιρος θα δειξει. Εχω δει να καταστρεφουν whitestone dome glass με την μια, αυτο δεν το κανει μη ανθεκτικο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν ζεστανεις την οθονη με πιστολακι θερμου αερα να γινει σωμα ολα θα ξεκολησουν αργα η γρηγορα...
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν ζεστανεις την οθονη με πιστολακι θερμου αερα να γινει σωμα ολα θα ξεκολησουν αργα η γρηγορα...
Το πιστολάκι πριν η μετα την εφαρμογή?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...