Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας μου προτείνει κάποιος κάποιο τζαμακι για το s10e ... αν και το σκεφτομαι να μην βγαλω ακομα το μαμα μεβρανη που εχει
Link to comment
Share on other sites

8 μερες μετα και η εργοστασιακη μεμβρανη της Samsung ειναι γεματη γρατζουνιες...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 μερες μετα και η εργοστασιακη μεμβρανη της Samsung ειναι γεματη γρατζουνιες...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πως το κατάφερες ? :D:D

Link to comment
Share on other sites

Απλα το εβαλα μεσα σε τσαντα με αλλα αντικειμενα. Αυτο εφθανε... Ρουχα, ενα ταμπλετ με φορτιστη και ενα ταπερ ειχα μεσα..... Τιποτα αιχμηρο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Αλυσιδες δεν πεφτει η τιμη.... Μονο στα σκρουτζαδικα... Εγω το ηθελα ετοιμοπαραδοτο, δεν εχουμε σκρουτζαδικα εδω οποτε το πηρα απο Κωτσοβολο...

Τοτε το 1ο διαθεσιμο σε σκρουτζ ηταν στα 705, 713 με μεταφορικα... Ηθελα κινητο αμεασα οποτε δεν το σκεφτηκα πολυ....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι παραεισαγωγές από άλλη χώρα της ΕΕ, και τους παίρνει να το δώσουν τόσο. Η αρχική τιμή όσων το προμηθευτούν από Samsung Ελλάς είναι 789€. Σίγουρα μπορεί να πέσει, μιας και είδαμε πως παίζουν προωθήσεις με έκπτωση, αλλά αυτή τη στιγμή αυτή είναι η "επίσημη" τιμή.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Επισης το πρωτο διαθεσιμο νομιζω ειναι στα 685 ευρω. Τα φθηνοτερα ειναι ολα κατοπιν παραγγελιας που σημαινει αρκετη αναμονη..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είναι καλά για μια μέρα.

Πάω να το βάλω να φορτίσει..

ec6a13a87a73c2c73b1489e8cb0666b9.jpg

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Αψογα! Αλλα καλο ειναι να μην το αφηνεις συχνα κατω απο 15%...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, απλά ήθελα να δω μέχρι τι μπορεί να κάνει. Η μπαταρία με βάσει την εφαρμογή phone info είναι στο 100%. Θέλω να δω πότε θα αρχίσει να δείχνει μείωση. Απλά από περιέργεια, μιας και στο S7 ακόμη και όταν μου αλλάξανε μπαταρία δεν θυμάμαι να έλεγε 100%.

Κατά τα άλλα το φορτίζω όταν πάει κοντά στο 30-20%. Κατά κύριο λόγο ασύρματα, αλλά με το καλώδιο μια στις τόσες όταν θα χρειαστεί έχω επιλέξει να απενεργοποιήσω την γρήγορη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Το phone info δεν λειτουργει σωστα με pie σε αυτο το θεμα μεχρι στιγμης. Ισως το διορθωσουν με ενημερωση.

Στο S8 οσο το ειχα με pie δεν αλλαζε η ενδειξη. Πιθανως δεν διαβαζει το αρχειο καταγραφης. Εται εχουν γραψει οι προγγραμματιστες τους οτι ειναι πιο δυσολο με pie...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Λογικά εννοείς το always on display που σου εμφανίζεται αφού κλειδωθεί.

Τι να σου πω, καταρχάς δεν το έχω συνεχώς ανοιχτό για να μην μη τρώει τη μπαταρία, αλλά στην default(νομίζω) ρύθμιση που ανοίγει αν πατηθεί η οθόνη για 30". Ωστόσο δοκίμασα να το αφήσω μόνιμα ενεργοποιημένο, επέλεξα και αυτό με τα κυβάκια που λες, και μετά από restart δεν άλλαξε κάτι.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Το public που πήγα την Παρασκευή μου είπαν ότι έχουν προσφορά στα s10 .το e το είχε γύρο στα 650 δεν θυμάμαι ακριβός γιατί δεν ενδιαφέρομαι.οσοι θέλετε να το πάρετε κάντε μια βόλτα και από εκεί .
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Το public που πήγα την Παρασκευή μου είπαν ότι έχουν προσφορά στα s10 .το e το είχε γύρο στα 650 δεν θυμάμαι ακριβός γιατί δεν ενδιαφέρομαι.οσοι θέλετε να το πάρετε κάντε μια βόλτα και από εκεί .

 

μήπως ρώτησες πόσο θα διαρκέσει η προσφορά;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Αφαιρεσα την εργοστασιακη μεμβρανη. Παροτι φαινεται καλης ποιοτητας δεν ειναι. Το καταλαβαινεις κατα την αφαιρεση....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο S10e βαζετε οτι screen protector/τζαμακι θελετε,δεν εχει θεμα η συσκευη.

 

Μονο στα μεγαλυτερα S10 και S10+ υπαρχει το θεμα λογω του δακτυλικου κατω απο την οθονη που δεν λειτουργει με πολλα τζαμακια.

Link to comment
Share on other sites

Στο S10e βαζετε οτι screen protector/τζαμακι θελετε,δεν εχει θεμα η συσκευη.

 

Μονο στα μεγαλυτερα S10 και S10+ υπαρχει το θεμα λογω του δακτυλικου κατω απο την οθονη που δεν λειτουργει με πολλα τζαμακια.

Έχεις βάλει κάποια εσύ να μου προτείνεις για s10e;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παραγγειλα την Spigen Neo Flex. Μεμβρανη υγρης τοποθετησης, την ειχα για το S8 και ημουν ευχαριστημενος...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει κάποια εσύ να μου προτείνεις για s10e;

 

Εγω εχω ακομα την εργοστασιακη επειδη δεν εχω το S10e,αλλα αν το ειχα μαλλον θα πηγαινα σε καποια της Spigen που συνηθως ειναι απο τις πιο δοκιμασμενες/αξιοπιστες εταιρειες που οι περισσοτεροι λενε και καλα λογια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ακομα την εργοστασιακη επειδη δεν εχω το S10e,αλλα αν το ειχα μαλλον θα πηγαινα σε καποια της Spigen που συνηθως ειναι απο τις πιο δοκιμασμενες/αξιοπιστες εταιρειες που οι περισσοτεροι λενε και καλα λογια.

δεν εχει βγει κατι απο spigen για Tempered Glass ...

Link to comment
Share on other sites

Χθες τεσταρα χωρις να θελω την αντοχη της οθονης... Με θηκη Spigen Thin Fit που εξεχει λιγοτερο απο χιλιοστο και χωρις καμια προστασια οθονης μου εφυγε απο τσαντακι και εσκασε με την μουρη σε ανοιχτο γηπεδο μπασκετ...Ευτυχως, ουτε αμυχη...

Ηταν η μονη μερα που θα εμενα χωρις προστασια οθονης και παραλιγο...

Σημερα παρελαβα Spigen Liquid Air που εξεχει αρκετα για προστασια και μεμβρανη Spigen Neo Flex.

Η Liquid Air νομιζω ειναι ιδανικη για προστασια χωρις να το κανει τουβλακι το κινητο και εχει τρομερο grip ωστε να μην γλιστραει...

 

Η Thin Fit αν και στυλατη δυστυχως δεν εξεχει σχεδον καθολου οποτε χρειαζεται τζαμακι....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Χθες τεσταρα χωρις να θελω την αντοχη της οθονης... Με θηκη Spigen Thin Fit που εξεχει λιγοτερο απο χιλιοστο και χωρις καμια προστασια οθονης μου εφυγε απο τσαντακι και εσκασε με την μουρη σε ανοιχτο γηπεδο μπασκετ...Ευτυχως, ουτε αμυχη...

Ηταν η μονη μερα που θα εμενα χωρις προστασια οθονης και παραλιγο...

Σημερα παρελαβα Spigen Liquid Air που εξεχει αρκετα για προστασια και μεμβρανη Spigen Neo Flex.

Η Liquid Air νομιζω ειναι ιδανικη για προστασια χωρις να το κανει τουβλακι το κινητο και εχει τρομερο grip ωστε να μην γλιστραει...

 

Η Thin Fit αν και στυλατη δυστυχως δεν εξεχει σχεδον καθολου οποτε χρειαζεται τζαμακι....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποτε δεν ημουν τις επιλογης με τις μεβρανες ... με την Spigen Neo Flex εχει προστασια η οθονη αν πεσει δεν θα σπασει ? Και απο τι εχω διαβασει η αλλαγη κοστιζει οσο το μισο τηλεφωνο! Καλυτερα το τζαμακι για μενα ... σκεφτομαι να παρω το "PanzerGlass Screen Protector" απο pubilc

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...