Jump to content

Xiaomi Mi 9


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς γιατί δεν στέλνονται μηνύματα από την εγκατάσταση της 11 και μετά;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Έχει αναφερθεί λίγο πιο πάνω 2 φορές

Ρυθμίσεις μηνυμάτων απενεργοποίηση gsm alphabet

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχει αναφερθεί λίγο πιο πάνω 2 φορές

Ρυθμίσεις μηνυμάτων απενεργοποίηση gsm alphabet

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 

 

 

Σε ευχαριστω φίλε μου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και τερμα παρανομος....

Για ιδιωτική χρήση είναι εξαιρετική, δεν είπαμε να βγάλουμε ντελάλη.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάνεις ότι κατά την διάρκεια μια κλήσης... γινεται ότι να ναι?? αλλάζει η οθόνη κλήσης, ανάβει οπότε θέλει κλπ? ξέρει κανείς καμιά λύση?

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ίδιο κάνει και σε μένα συν ότι δεν δουλεύει το volte και wificall αν και είναι enable

Link to comment
Share on other sites

Έχει τσεκάρει κανείς με καθαρή εγκατάσταση εάν έχει περισσότερη διάρκεια η μπαταρία ?
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο πού παρατήρησα στο μπάρες του σήματος δεν γράφει αν είναι 4g 4g+

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα καλύτερη διαχείριση στη μπαταρία με την καινούργια ενημέρωση..
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο πού παρατήρησα στο μπάρες του σήματος δεν γράφει αν είναι 4g 4g+

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 

Εμένα σε Vodafone μου το εμφανίζει κανονικά όταν είναι 4g+

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο πού παρατήρησα στο μπάρες του σήματος δεν γράφει αν είναι 4g 4g+

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 

Κι εμένα με Wind

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το μόνο θέμα που έχω διαπιστώσει είναι πως σκάει κατά το άνοιγμα της 2ης οθόνης η εφαρμογή My Alpha Wallet

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με Wind

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το μόνο θέμα που έχω διαπιστώσει είναι πως σκάει κατά το άνοιγμα της 2ης οθόνης η εφαρμογή My Alpha Wallet

Αυτό είναι θέμα Android 10 μέχρι να γίνουν

optimization οι εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ενώ εχθές κατέβαζα το update σε miui 11 κόλλησε στο 47% και όταν πήγα να το ξανακάνω μου γράφει δεν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση. Έκανα επανεκκίνηση αλλά τίποτα. Καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Σε φίλη μετά την αναβάθμιση από πάνω.. Εκτός αυτό με τα μηνύματα ξεκίνησε μια Ναμη μη της βρίσκει την κάρτα sim. Τώρα δεν της βγάζει τις επαφές... Ωραία πράγματα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σε φίλη μετά την αναβάθμιση από πάνω.. Εκτός αυτό με τα μηνύματα ξεκίνησε μια Ναμη μη της βρίσκει την κάρτα sim. Τώρα δεν της βγάζει τις επαφές... Ωραία πράγματα..
Για τις επαφές φίλε και εμένα δεν μου τις έβγαζε απ την αρχή με καθαρή αναβάθμιση. Απλά τελικά είχα πατήσει άκυρο σε ένα παράθυρο διαλόγου κατά το set up του κινητού μες στο οποίο περιλαμβανοταν ο συγχρονισμός των επαφών. Δεν ξέρω μήπως είναι κάτι τέτοιο. Μετά μου έβγαλε μια ειδοποίηση "συγχρονισμός με τον λογαριασμό σας Google" και έγινε η δουλειά από κει...

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο, σεταρισμένο με την 11.0.5 και το δικό μου...

Βρε σεις, μήπως έχω κάτι λάθος στις ρυθμίσεις; Εμένα γιατί και πάλι εξαφανίζονται από την μπάρα ειδοποιήσεων;; :ninja:

 

Ρυθμίσεις > Ειδοποιήσεις > Πίνακας Ειδοποιήσεων > Notch & γραμμή κατάστασης > Εμφάνιση εικονιδίων για εισερχόμενες ειδοποιήσεις

Edited by me00016
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάνεις ότι κατά την διάρκεια μια κλήσης... γινεται ότι να ναι?? αλλάζει η οθόνη κλήσης, ανάβει οπότε θέλει κλπ? ξέρει κανείς καμιά λύση?

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα μου το έκανε και με το miui 10... Μόνο στις κλήσεις κάνει που και που σαν να πατιέται το ΑΙ button. Μου εχει ανάψει ως και φακός εν'ωρα κλήσης...

Το κάνει και σε άλλους?

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και τερμα παρανομος....

 

Γιατί είναι παράνομος ο call recorder?

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχει καποιος που να μην του ηρθε η αναβαθμιση; Ειναι λογικο να μην μου εχει ερθει ακομα;
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχει καποιος που να μην του ηρθε η αναβαθμιση; Ειναι λογικο να μην μου εχει ερθει ακομα;

 

Δοκίμασε να το γυρίσεις σε κάποια άλλη χώρα

Link to comment
Share on other sites

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/xiaomi-mi9/

Eδω ειμαστε για οσους θελουν καλυτερη ποιοτητα απο την 7αρα Gcam μεχρι να ωριμασει.

H xtreme 6.1 για android 10 δουλευει μια χαρα με τα γνωστα αποτελεσματα ποιοτητας φωτο της xtreme.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρκετά θέματα, ένα ακόμη που εντόπισα ειναι όταν πάω στην οθόνη προβολής εκεί υπάρχει να γράψουμε κείμενο για υπογραφή, έχει δύο σχέδια με γράμματα και όταν πας να γράψεις μέσα δεν σβήνει το υπάρχων κείμενο και αν πας να γράψεις μέσα κείμενο αλλά γράφεις αλλά γράφει αυτό
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μετά την τελευταία αναβάθμιση είχα θέμα με τα SMS, λύθηκε οκ με την απενεργοποιηση gsm alphabet, αλλά τώρα ενώ είναι ενεργά τα δεδομένα δεν έχω καθόλου Internet.(cosmote) wifi, wif calling κομπλέ. Apn settings όλα δείχνουν μια χαρά. Καμία ιδέα; έτυχε κ σε κάποιον άλλο; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...