Jump to content

Xiaomi Mi 9


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα μολις πηρα το mi9 και μολις παω να ανοιξω μια φωτογραφια απο το google photo σκοτεινιάζει ,ξερει κανεις τιποτα γιαυτο;

 

νομιζω αν δεν κανω λαθος ειναι θεμα mui το αναφεραν κ αλλα παιδια

Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

νομιζω αν δεν κανω λαθος ειναι θεμα mui το αναφεραν κ αλλα παιδια

 

Δεν φτιάχνεται καθόλου προς το παρόν;

Link to comment
Share on other sites

Δεν φτιάχνεται καθόλου προς το παρόν;
Bug της εφαρμογής είναι. Έχει αναφερθεί και σε άλλους με άλλες συσκευές.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Bug της εφαρμογής είναι. Έχει αναφερθεί και σε άλλους με άλλες συσκευές.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο pocophone που είχα δεν μου το έκανε όπως και σε κανένα άλλο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

καλα μην το απολαυσης κ πολυ αν ειναι να το δωεις γτ θα το δωσιε 100 ευρο χααχαχ , η αληθεια ειναι οτι τιμολογηθηκε πολυ πανω , κ αυτο για να μπερδεψει κοσμο οπως εκανε κ καλα ειναι πιο καλο απο το μι 9 :lol:

 

15?

 

10char

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 4 Αυγούστου μπήκα στο σκρουτζ και είδα: Μ9Τ (6/64) 329,7 ευρώ Μ9 (6/64) 348.80 ευρώ . Να προσθέσω μόνο ότι το Μ9Τ αναμένεται να πέσει αρκετά τον επόμενο καιρό αφού είναι πολύ φρέσκο.

επίσης η διαφορά γίνεται μεγαλύτερη στα μοντέλα 6/128 (357 ευρώ έναντι 418)

 

δεν πρόλαβα να το πω και το gearbest το δίνει το Μ9Τ πλέον 252 ευρώ.. ενώ το Μ9 315 ευρώ (τα μοντέλα 6/64).. επομένως, μιλάμε για διαφορά 63 ευρώ ή 25% ακριβότερο το Μ9

Link to comment
Share on other sites

Στο pocophone που είχα δεν μου το έκανε όπως και σε κανένα άλλο τηλέφωνο
https://www.xda-developers.com/google-photos-wide-color-image-support-buggy-photo-viewer/

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

https://www.xda-developers.com/google-photos-wide-color-image-support-buggy-photo-viewer/

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λύση υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Λύση υπάρχει;

 

Μόλις μου έγινε ενημέρωση από το play store στην εφαρμογή google και έφτιαξε.Τι έγινε ρε παιδιά μας ακούνε εκεί στην Google;:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δουλέψει κάνεις τον ασύρματο φορτιστή της Samsung Wireless Charging Pad (Qi) Μαύρο EP-N5100B? Φορτίζει στα 20w?η αν έχετε να προτείνετε κάποιον για αγορά από Ελλάδα. Edited by NasosG4
Link to comment
Share on other sites

Αν αγοραστει απο Κινα το face unlock λειτουργει? Καποιος μου ειπε οτι δεν θα λειτουργησει. Ισως εξαρταται απο τι region οριζεις?

Μια χαρα παιζει.

Μολις παρελαβα μετα απο 19 μερες απο gearbest αλλα αξιζε η αναμονη,φοβερο τηλεφωνω,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,ταχυτατο,ισως μονο τα κουμια στο πλαϊ φαινονται λιγο πλαστικουρα αλλα who cares

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Θα το χαρείς είναι σίγουρο!

Μια παρατήρηση και μια ερώτηση έχω. Μόλις ξεκλείδωσα bl και σετάρω ξανά εφαρμογές κλπ. Η παρατήρηση είναι πως πλέον υπάρχει switch για να ανοιγοκλείνουμε το NFC από τη μπάρα επάνω. Η απορία είναι, γιατί από το Playstore στην εφαρμογή Netflix μου γράφει πως "Your device isn't compatible with this version" και δεν είναι καν διαθέσιμο το κουμπί "Install" από το GooglePlay?

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Θα το χαρείς είναι σίγουρο!

Μια παρατήρηση και μια ερώτηση έχω. Μόλις ξεκλείδωσα bl και σετάρω ξανά εφαρμογές κλπ. Η παρατήρηση είναι πως πλέον υπάρχει switch για να ανοιγοκλείνουμε το NFC από τη μπάρα επάνω. Η απορία είναι, γιατί από το Playstore στην εφαρμογή Netflix μου γράφει πως "Your device isn't compatible with this version" και δεν είναι καν διαθέσιμο το κουμπί "Install" από το GooglePlay?

Επειδή ξεκλείδωσες.

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Θα το χαρείς είναι σίγουρο!

Μια παρατήρηση και μια ερώτηση έχω. Μόλις ξεκλείδωσα bl και σετάρω ξανά εφαρμογές κλπ. Η παρατήρηση είναι πως πλέον υπάρχει switch για να ανοιγοκλείνουμε το NFC από τη μπάρα επάνω.

 

Έχεις δίκιο, μόλις τώρα είδα ότι προστέθηκε η επιλογή για NFC.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Θα το χαρείς είναι σίγουρο!

Μια παρατήρηση και μια ερώτηση έχω. Μόλις ξεκλείδωσα bl και σετάρω ξανά εφαρμογές κλπ. Η παρατήρηση είναι πως πλέον υπάρχει switch για να ανοιγοκλείνουμε το NFC από τη μπάρα επάνω. Η απορία είναι, γιατί από το Playstore στην εφαρμογή Netflix μου γράφει πως "Your device isn't compatible with this version" και δεν είναι καν διαθέσιμο το κουμπί "Install" από το GooglePlay?

Σε εμενα υπηρχε το NFC στη μπαρα επανω αλλα ηταν στη δευτερη σελιδα στο κουμπι περισσοτερα, χωρις να ξεκλειδωδω bl:cool:

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα υπηρχε το NFC στη μπαρα επανω αλλα ηταν στη δευτερη σελιδα στο κουμπι περισσοτερα, χωρις να ξεκλειδωδω bl:cool:

 

δεν ξεκλείδωσα γι'αυτό τον bootloader βρε. προφανώς με κάποιο update έβαλαν το switch. θα πρέπει να rootάρω για να βλέπω Netflix τώρα...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω το ιδιο προβλημα γιατι εχω βαλει την εκδοση της xiaomi eu. εγκατεστησε το aptoid και βαλε το netflix απο εκει. Τωρα αν εχει κανενας αλλος καποια αλλη προταση καλοδεχουμενη.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω το ιδιο προβλημα γιατι εχω βαλει την εκδοση της xiaomi eu. εγκατεστησε το aptoid και βαλε το netflix απο εκει. Τωρα αν εχει κανενας αλλος καποια αλλη προταση καλοδεχουμενη.

 

τέλειος, γλίτωσα το rootάρισμα

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξεκλείδωσα γι'αυτό τον bootloader βρε. προφανώς με κάποιο update έβαλαν το switch. θα πρέπει να rootάρω για να βλέπω Netflix τώρα...
Δεν σου δουλεύει το netflix επειδή ξεκλείδωσες

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το mi9 που δεν ανοιγε. με πηραν σήμερα μετα απο 20 μερες και μοθ είπαν οτι δεν ειχε κανενα πρόβλημα και τους άνοιξε σε αυτούς θαυμα χαχχαα
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το mi9 που δεν ανοιγε. με πηραν σήμερα μετα απο 20 μερες και μοθ είπαν οτι δεν ειχε κανενα πρόβλημα και τους άνοιξε σε αυτούς θαυμα χαχχαα

 

νερο ? :X μαλλον αποφορτιστικε εντελος κ ξεκολησε η πλακετα :lol:

Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

Νερό όχι. Δεν αποφωρτιστηκε επειδή μου είχε κλείσει στο 80%.ειδα ότι αλλάξανε την ρομ και βάλανε την global stable πριν είχε την stable αλλά την ευρωπαϊκή. Επίσης δε το στείλανε infoquest αλλά στο πλαίσιο. Οτιναναι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...