Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή σου δίνει κάποιος περισσότερα χρήματα για μεταχειρισμένο από όσα κάνει καινούργιο? Οκ.

Ναι φιλε μου μου δίνει 250 τώρα κ 250 τον αλλο μηνα.. Μαλλον θα περιμενω να βγει κατι σε snap 865 η αλλιως μπορει να καταλήξω σε s10 plus προς το παρων.

Link to comment
Share on other sites

εγω ποτέ δεν κατάφερα να κανω δαχτυλιές στο φακό.. απο τη στιγμή που ο αισθητηρας αποτυπωμάτων ειναι μπροστά μέσα στην οθόνη και οχι πίσω δίπλα στην κάμερα όπως σε s8/note 8, δεν έχει κανένα λόγο το δάχτυλο να πηγαίνει εκει
Δεν είναι δύσκολο κινιτο είναι εργαλείο οχι κόσμημα, το πετάς δεξιά αριστερά βρομιές από εδώ από εκεί (δεν είναι μόνο δαχτυλιές) και καμία φορά είναι μαζεύει δαχτυλιές όταν αρπάζει το κινιτο όπως ναναι. Κοινός φακός πολύ συχνά είναι βρόμικο
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου μου δίνει 250 τώρα κ 250 τον αλλο μηνα.. Μαλλον θα περιμενω να βγει κατι σε snap 865 η αλλιως μπορει να καταλήξω σε s10 plus προς το παρων.

 

βρε δώστο τώρα που είναι σε λήθαργο και θα βρεις να πάρεις....p30 pro....samsung note 9 η 10...one plus...η και το ίδιο σε άλλο χρώμα και θα πάρεις και ρέστα.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

βρε δώστο τώρα που είναι σε λήθαργο και θα βρεις να πάρεις....p30 pro....samsung note 9 η 10...one plus...η και το ίδιο σε άλλο χρώμα και θα πάρεις και ρέστα.

 

Σωστός ο φίλος απλά κατι ποιο ολοκληρομενο από το mate 20 pro δε μπορώ να βρω με τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερώτηση γιατι εχω φαει σκαλωμα νομίζω...

εβαλα να δοκιμασω τζαμακι οταν το πηρα το κντ και το έβγαλα , και εχω την εντύπωση πως εχει "μεινει κολλα" και στην οθόνη δεν γλυστραει τοσο καλα το δαχτυλο οπως οταν πριν....

 

με τι παιζει να την καθαρισω καλα ώστε να μην της κανω ζημια?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερώτηση γιατι εχω φαει σκαλωμα νομίζω...

εβαλα να δοκιμασω τζαμακι οταν το πηρα το κντ και το έβγαλα , και εχω την εντύπωση πως εχει "μεινει κολλα" και στην οθόνη δεν γλυστραει τοσο καλα το δαχτυλο οπως οταν πριν....

 

με τι παιζει να την καθαρισω καλα ώστε να μην της κανω ζημια?

 

wd 40.....:innocent::innocent::innocent:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Spigen θήκη και τζάμι έχει δουλέψει κανένας; Ξέρω ότι θα μου πείτε για tmax αλλά ρωτάω καθαρά για Spigen. Σε παλαιότερα κινητά ήμουν υπερευχαριστημενος. Τώρα δε ξέρω αν θα λειτουργεί το δακτυλικό.
Link to comment
Share on other sites

Για θήκη δε ξέρω αλλά στο συγκεκριμένο κινητό αν βάλεις τζάμι Spigen είναι μια κακή επιλογή, σε μένα δε δούλευε και το touch προς τις γωνίες της οθόνης δλδ στα κυρτα σημεία οπότε ο,τι γράμμα του πληκτρολογίου ήταν εκεί, δε πατιοταν. Μη το συγκρίνεις με προηγούμενα κινητά εδώ υπάρχουν ιδιαιτερότητες όπως curved οθόνη και in screen δαχτυλικο.. Edited by mitsosloc
Link to comment
Share on other sites

Spigen θήκη και τζάμι έχει δουλέψει κανένας; Ξέρω ότι θα μου πείτε για tmax αλλά ρωτάω καθαρά για Spigen. Σε παλαιότερα κινητά ήμουν υπερευχαριστημενος. Τώρα δε ξέρω αν θα λειτουργεί το δακτυλικό.

 

Αυτήν τη στιγμή έχω τη Liquid Crystal, εξαιρετική! Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έχω επίσης και ακόμα μια Spigen, εξίσου καλή, απλώς ήθελα διαφανη. Αύριο θα περάσω επιτέλους και το Tmax, είχα περάσει στην Ομόνοια ένα άγνωστο tempered glass με UV, αλλά λόγω θήκης το "πέταξε"

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Υπάρχει τρόπος να πληρώνουμε ανέπαφα με το τηλέφωνο μέσω του NFC; έχω κάρτα από όλες τις τράπεζες (και τις αντίστοιχες εφαρμογές) όπως επίσης και revolut.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί αργεί τόσο πολύ να μου έρθει η 10ρα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα,

Υπάρχει τρόπος να πληρώνουμε ανέπαφα με το τηλέφωνο μέσω του NFC; έχω κάρτα από όλες τις τράπεζες (και τις αντίστοιχες εφαρμογές) όπως επίσης και revolut.

Ευχαριστώ.

 

Στην Εθνική Τράπεζα μπορείς με την εφαρμογή ibank pay.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να κάνω μια ερώτηση? Το gsam μου βγάζει κάτι τρελά νούμερα πχ sot 10h με 75% μπαταρία. Υπάρχει κάποιο άλλο app για να κοιτάμε μπαταρία και sot?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες να κάνω μια ερώτηση? Το gsam μου βγάζει κάτι τρελά νούμερα πχ sot 10h με 75% μπαταρία. Υπάρχει κάποιο άλλο app για να κοιτάμε μπαταρία και sot?

 

γιατί να βάλεις app; αφου φαίνεται και στις ρυθμίσεις η χρήση της μπαταρίας

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Υπάρχει τρόπος να πληρώνουμε ανέπαφα με το τηλέφωνο μέσω του NFC; έχω κάρτα από όλες τις τράπεζες (και τις αντίστοιχες εφαρμογές) όπως επίσης και revolut.

Ευχαριστώ.

 

Tap n pay της alpha back με το my alpha wallet η google pay + curve card και τη συνδέεις με οποιαδήποτε ελληνική κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φίλε μου δεν είναι κάτι καινούργιο για την Huawei ισχύει από πολύ παλιά σε όλες τις συσκευές και δυστυχώς είναι ένα πρόβλημα το οποίο το έχουμε συναντήσει όλοι και ιδιαίτερα κάποιοι από εμάς οι οποίοι είχαμε σχεδόν όλες τις ναυαρχίδες συσκευές της Huawei και για αυτό το λόγο Εγώ προσωπικά έχω πάρει πέντε ήχους ειδοποιήσεων που χρησιμοποιώ και τις έχω αποθήκευση με τέσσερα στάδια έντασης οπότε παίζω από εκεί σε ότι ένταση θελω στους ήχους ειδοποιήσεων....

 

Μπορείς να μουτο εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά μπας και λύσω κι εγώ το πρόβλημα μου; Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το νετφλιξ στο κινητό; Μου δείχνει χάλια την ποιότητα των ταινιών πολύ πιξέλιασμα. 4κ βίντεο δοκιμάζω στο YouTube παίζει κανονικά καθαρά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες! Περασα την 10ρα μου δουλευε κανονικα απλα ειπα να κανω και ενα hard reset ετσι για το καλο! Μετα την επαναφορα του backup απτο Hisuite σε viber messenger δεν έρχονται ειδοποιήσεις αν δεν ανοίξω εγω τις εφαρμογές! Έτυχε σε κάποιον αλλο?? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό; Όταν το αγοράσατε καινούριο στις πίσω κάμερες είχε μεμβράνη εργοστασιακή προστασίας ή όχι;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό; Όταν το αγοράσατε καινούριο στις πίσω κάμερες είχε μεμβράνη εργοστασιακή προστασίας ή όχι;
Όχι.. δεν ξέρω κανένα κινητό προσωπικά που έχει εργοστασιακή ζελατίνα στις κάμερες

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες! Περασα την 10ρα μου δουλευε κανονικα απλα ειπα να κανω και ενα hard reset ετσι για το καλο! Μετα την επαναφορα του backup απτο Hisuite σε viber messenger δεν έρχονται ειδοποιήσεις αν δεν ανοίξω εγω τις εφαρμογές! Έτυχε σε κάποιον αλλο?? Ευχαριστώ!

 

ενα πράγμα να πω.....

σκέψου εχεις έναν κουβά με βρόμικο νερό

λες έλα να το πλύνουμε έβαλες το βρόμικο νερό από τον κουβά σε ένα άλλο μέρος έπλυνες τον κουβά......... και ξανά εβαλες το βρόμικο νερό μέσα........

 

όταν κάνουμε hard reset το κάνουμε για να καθαρίσει το κινιτο από τα παλιά app data settings κλπ και το στήνουμε από το μηδέν μόνο επαφές και πολυμέσα(φώτο, video, μουσική κλπ) περνάμε απο το backup ολα τα αλλα απο το μηδέν...

 

αλλιώς καλύτερα να μην το κάνουμε

 

τώρα με το πρόβλημα σου δες αν έχει σκαλώσει το σύστημα και έχει κλείσει της ειδοποιήσεις για αυτα τα apps και δες αν ειναι στης εξαιρέσεις του battery optimization

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά... Μόλις πριν από λίγο πήρα και εγώ τη 10αρα.

Να σας ρωτήσω κάτι; Πέραν της αυτόματης διαδικασίας για την ενημέρωση πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;

 

IMG-20191129-222608-184.jpg

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Για την αναβάθμιση σε ελληνικό έχει έρθει σε κάποιον;

Μήπως πρέπει να βάλω sim άλλου παροχου γιατί συνήθως στα κοσμοτε αργεί.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά... Μόλις πριν από λίγο πήρα και εγώ τη 10αρα.

Να σας ρωτήσω κάτι; Πέραν της αυτόματης διαδικασίας για την ενημέρωση πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;

 

IMG-20191129-222608-184.jpg

 

καλο θα ήταν να κάνεις ενα clear cache και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

 

 

 

Καλησπέρα στην παρέα.

Για την αναβάθμιση σε ελληνικό έχει έρθει σε κάποιον;

Μήπως πρέπει να βάλω sim άλλου παροχου γιατί συνήθως στα κοσμοτε αργεί.

 

Δεν νομιζω οτι έχει σχέση ο πάροχος. Εμενα είναι Ελληνικό με cosmote & vodafone και μου έχει έρθει μέρες η αναβάθμιση. μέσω HiCare να τσεκάρεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...