Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημα με την LG οθόνη ποιο είναι; συγνώμη αν έχει αναφερθεί αλλά δεν το έχω διαβάσει. Αγόρασα ένα μεταχειρο και έχει την οθόνη αυτή αλλά δεν βλέπω το παραμικρό πρόβλημα σε αυτήν.

 

Κλείνεις τα φώτα σε ένα δωμάτιο και αφού έχεις απόλυτο σκοτάδι, κατεβάζεις τη φωτεινότητα του κινητού στο ελάχιστο και ανοίγεις τον dialer..Αν δεις έντονη πράσινη απόχρωση στο γκρί φόντο και κυρίως περιμετρικά της οθόνης, τότε έχεις το γνωστό πρόβλημα...

Edited by mitsosloc
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα βτο wifi calling και έχω βρει την υγεία μου. Κάθομαι άνετος στην καρεκλιτσα του γραφείου μου και μιλάω καμπάνα. Δεν χρειάζεται πλέον να βγαίνω έξω στο πεζοδρόμιο.

 

Αλλά ρε όσα στο θα παιδιά υπάρχει τρόπος να μην πατάει συνέχεια μνμ γκλιν γκλιν συνδέθηκε;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλείνεις τα φώτα σε ένα δωμάτιο και αφού έχεις απόλυτο σκοτάδι, κατεβάζεις τη φωτεινότητα του κινητού στο ελάχιστο και ανοίγεις τον dialer..Αν δεις έντονη πράσινη απόχρωση στο γκρί φόντο και κυρίως περιμετρικά της οθόνης, τότε έχεις το γνωστό πρόβλημα...

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Το έκανα και δεν βλέπω την πρασινιλα που βλέπω σε φώτο στο ίντερνετ, οπότε να μην ανησυχώ

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα βτο wifi calling και έχω βρει την υγεία μου. Κάθομαι άνετος στην καρεκλιτσα του γραφείου μου και μιλάω καμπάνα. Δεν χρειάζεται πλέον να βγαίνω έξω στο πεζοδρόμιο.

 

Αλλά ρε όσα στο θα παιδιά υπάρχει τρόπος να μην πατάει συνέχεια μνμ γκλιν γκλιν συνδέθηκε;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μάλλον το autocorrect κατέστρεψε το ερώτημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το autocorrect κατέστρεψε το ερώτημα σου.

 

Οταν σου ερθει η ειδοποιηση για το wifi calling την κανεις ελαφρα προς τα αριστερα για να ανοιξουν οι επιλογες ειδοποιησεις, μετα παιζεις εκει μεσα... δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχα κανει εκει για να σε βοηθησω περισσοτερο ομως...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα γκάλοπ:Λογικα η 10 είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρουμε... Θέλω να απαντήσετε οσο ποιο πολλοί μπορείτε. Αν δινατε το mate 20 pro. Σε τι συσκευη ισαξια θα πηγαίνατε κ γιατι? Με ενδιαφερει ποιο πολύ βιντεο κ φωτο. Εχω μια προταση στα 500€ να το δωσω Δευτερα. Δε με πειραζει να βαλω κ 200€ απο τσεπη μου. Την βοηθεια σας σας παρακαλώ πολύ...
Link to comment
Share on other sites

Λογικα η 10 είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρουμε...

 

Απο το εργοστασιο ερχεται με Android 9 οποτε λογικα εφοσον περνουν 2 αναβαθμισεις θα παρει και την 11.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Απο το εργοστασιο ερχεται με Android 9 οποτε λογικα εφοσον περνουν 2 αναβαθμισεις θα παρει και την 11.

 

50/50 αυτο αναλογα τι θα γινει με την google και κινα

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά ένα γκάλοπ:Λογικα η 10 είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρουμε... Θέλω να απαντήσετε οσο ποιο πολλοί μπορείτε. Αν δινατε το mate 20 pro. Σε τι συσκευη ισαξια θα πηγαίνατε κ γιατι? Με ενδιαφερει ποιο πολύ βιντεο κ φωτο. Εχω μια προταση στα 500€ να το δωσω Δευτερα. Δε με πειραζει να βαλω κ 200€ απο τσεπη μου. Την βοηθεια σας σας παρακαλώ πολύ...

 

500 ευρώ σου δίνουν για το mate 20 pro? χθες πρέπει να το δώσεις οχι σήμερα χθες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα γκάλοπ:Λογικα η 10 είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρουμε... Θέλω να απαντήσετε οσο ποιο πολλοί μπορείτε. Αν δινατε το mate 20 pro. Σε τι συσκευη ισαξια θα πηγαίνατε κ γιατι? Με ενδιαφερει ποιο πολύ βιντεο κ φωτο. Εχω μια προταση στα 500€ να το δωσω Δευτερα. Δε με πειραζει να βαλω κ 200€ απο τσεπη μου. Την βοηθεια σας σας παρακαλώ πολύ...

 

τελικά ...ζουν ανάμεσά μας:alien::alien::alien:

...δώστο πριν σου φύγει:heat::heat::heat::heat:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω να το δώσω... Τι να παρω ομως ρε μαγκεεεεεεες.... Βοηθήστε...

 

p30 pro με 8gb έκδοση η αν τραβάει η τσεπη note 10 plus

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να πάω σε Huawei δεν το αλλάζω το mate 20 pro.Τωρα για το note 10 plus δεν έχω ακούσει κ τα καλύτερα στο θέμα φωτό.Εσεις τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

To one plus από κάμερα τι λεει ρε παιδια? Επισης με το t pro τι διαφορες εχουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης το s10 plus λεει ρε παιδια τι λεει? Σε σχεση μετο mate που υστερει κ που υπερτερει? Τα ειχε κανεις κ τα δυο?

Link to comment
Share on other sites

Άμα κάνεις μια αναζήτηση στο φόρουμ στα νηματα για το OnePlus 7 και το note θα βρεις αξιόπιστες πληροφορίες από ανθρώπους που σίγουρα το έχουν και θα σε βοηθήσει να κάνεις την επιλογή σου ανάλογα με τις απαιτήσεις σου! Είναι λιγο off topic να αναλυθούν εδώ οι διαφορές μεταξύ του 7 pro και του 7Τ pro Edited by mitsosloc
Link to comment
Share on other sites

Σιγα φιλε μου χαλάρωσε συζητηση κάνουμε μην αρπαζεσαι...Δε μπορω να καταλαβω αυτο το πραγμα γιατι μερικοι θελετε να συζηταμε μονο συγκεκριμενα πραγματα αν πηρα την 10 ποτε θα την παρω η εμενα δεν μου ηρθε ακομα... Δεν πηγα στο στεκι του παναθηναϊκου κ φωναξα γκοοολ επειδή ειμαι ολυμπιακακιας.... Σ Υ Ζ Η Τ Η Σ Η Κανω.. Χαλαρωστε..
Link to comment
Share on other sites

To one plus από κάμερα τι λεει ρε παιδια? Επισης με το t pro τι διαφορες εχουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης το s10 plus λεει ρε παιδια τι λεει? Σε σχεση μετο mate που υστερει κ που υπερτερει? Τα ειχε κανεις κ τα δυο?

 

αφου σε ενδιαφερει η καμερα δες και Mi note 10

Link to comment
Share on other sites

To one plus από κάμερα τι λεει ρε παιδια? Επισης με το t pro τι διαφορες εχουν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης το s10 plus λεει ρε παιδια τι λεει? Σε σχεση μετο mate που υστερει κ που υπερτερει? Τα ειχε κανεις κ τα δυο?

 

Ειναι νήμα του Mate 20 pro κι εσύ ρωτάς διάφορες μεταξύ 2 oneplus 7.

 

Βασικά από την πρώτη ερώτηση φάνηκε ο σκοπός σου.

 

Κάνε μια έρευνα σε διάφορα νήματα στο forum, δες και στο νήμα με τις φώτο.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σιγα φιλε μου χαλάρωσε συζητηση κάνουμε μην αρπαζεσαι...Δε μπορω να καταλαβω αυτο το πραγμα γιατι μερικοι θελετε να συζηταμε μονο συγκεκριμενα πραγματα αν πηρα την 10 ποτε θα την παρω η εμενα δεν μου ηρθε ακομα... Δεν πηγα στο στεκι του παναθηναϊκου κ φωναξα γκοοολ επειδή ειμαι ολυμπιακακιας.... Σ Υ Ζ Η Τ Η Σ Η Κανω.. Χαλαρωστε..

 

Δεν αρπάχτηκα απλά σου έδειξα ένα τρόπο να βρεις αξιόπιστες πληροφορίες γι αυτό που αναζητάς για να σε βοηθήσω καθώς εδώ θα βρεις μόνο πληροφορίες για το mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

ας μεινουμε στο παρον θεμα που ειναι το mate 20 pro!υπαρχει και η (επιλογη συσκευης) και ρωτας οτι θελεις και θα παρεις τις απαντησεις που χρειαζεσαι!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σου δίνει κάποιος περισσότερα χρήματα για μεταχειρισμένο από όσα κάνει καινούργιο? Οκ.
Link to comment
Share on other sites

μια νυχτερινή στο αυτόματο για να επανέλθουμε on topic.. θέμα με διάχυση στις λάμπες δεν υφίσταται, οχι σε τόσο έντονο βαθμό οσο είδα σε άλλους χρήστες

 

49184542546_c41d90afdb_z.jpgIMG_20191207_201818 by vasilis poun, on Flickr

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

μια νυχτερινή στο αυτόματο για να επανέλθουμε on topic.. θέμα με διάχυση στις λάμπες δεν υφίσταται, οχι σε τόσο έντονο βαθμό οσο είδα σε άλλους χρήστες

 

 

 

49184542546_c41d90afdb_z.jpgIMG_20191207_201818 by vasilis poun, on Flickr

Σαν να ξέρω τι φτάει μετά από μερικές δοκιμές που έκανα

Αν ο φακός είναι πεντακάθαρος δεν υπάρχει θέμα αν έχει κάποια δάχτυλα έρχεται το χάος

Link to comment
Share on other sites

Σαν να ξέρω τι φτάει μετά από μερικές δοκιμές που έκανα

Αν ο φακός είναι πεντακάθαρος δεν υπάρχει θέμα αν έχει κάποια δάχτυλα έρχεται το χάος

 

εγω ποτέ δεν κατάφερα να κανω δαχτυλιές στο φακό.. απο τη στιγμή που ο αισθητηρας αποτυπωμάτων ειναι μπροστά μέσα στην οθόνη και οχι πίσω δίπλα στην κάμερα όπως σε s8/note 8, δεν έχει κανένα λόγο το δάχτυλο να πηγαίνει εκει

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...