Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το microG το εχεις περασει?

 

Ναι ναι κανονικά! Βασικά μου βγάζει πως είναι μέσα το μέιλ περασμένο, αλλά δν με αφήνει να συνδεθώ! Πατάω για να κάνω login και μέσα στο microg επίσης δεν με αφήνει! Δεν βρίσκω τρόπο να αφαιρεθεί το μέιλ στην εφαρμογή μέσα και να την ξαναπεράσω! Έκανα log out στην Google αλλα εκει μέσα στο vanced είχε κρατημένο το μέιλ μου χωρίς να μπορώ να μπω ! Πολύ περίεργο

Edit:μετά από καμιά δεκαριά πειράματα το επανέφερα, ούτε ξέρω πως

Edited by paraskevas013
Link to comment
Share on other sites

Στο emui 10 όσοι το πήρατε, έχουν αλλάξει τις χειρονομίες πλοήγησης ή έχει ακόμα το back από αριστερά και δεξιά. Προσωπικά θα με βόλευε από κάτω όπως κάνει η oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Στο emui 10 όσοι το πήρατε, έχουν αλλάξει τις χειρονομίες πλοήγησης ή έχει ακόμα το back από αριστερά και δεξιά. Προσωπικά θα με βόλευε από κάτω όπως κάνει η oneplus.
Έχουν παραμείνει όπως ήταν στην 9άρα.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το Security patch είναι ακόμα στον Οκτώβριο, δεν έχει βγει κάτι νεότερο?
Ναι, ακόμη στον Οκτώβριο είμαστε.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για mate πουλάω το δικό μου, pm me
Link to comment
Share on other sites

Ποια θηκη θεωρείται ότι προστατευει καλυτερα αυτό το τηλεφωνο;

Όχι wallet, flip cover.

Aλλα κατι σαν αυτές...

https://www.skroutz.gr/s/16755295/Ringke-Fusion-X-Μαύρο-Huawei-Mate-20-Pro.html

https://www.skroutz.gr/s/16207463/Spigen-Rugged-Armor-Μαύρο-Huawei-Mate-20-Pro.html

Edited by Alexandros_K
Link to comment
Share on other sites

H Ringke Fusion-X προστατεύει απόλυτα το τηλέφωνο με τα χείλη που έχει περιμετρικά, είναι όμορφη, αναδεικνύει και την πλάτη. Από την άλλη μεγαλώνει (όπως και η spigen) το τηλέφωνο σε βαθμό που όταν την έβγαλα μετά από έναν μήνα σοκαρίστηκα με το πόσο όμορφο και λεπτό είναι γυμνό (το είχα ξεχάσει κυρίως με αυτή την θήκη!!!).
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το update θα έρθει ποτέ; Μάλλον πάω για το νέο έτος. Ούτε με hicare έρχεται ούτε με hisuite στον υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το update θα έρθει ποτέ; Μάλλον πάω για το νέο έτος. Ούτε με hicare έρχεται ούτε με hisuite στον υπολογιστή.
Κι εγώ μια απ τα ίδια. Δεν πειράζει μωρέ μια χαρά πάει με την 9 ας έρθει όποτε θέλει

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομάδα,

Μία ερώτηση, για να έχω την καλύτερη απόδοση όταν τραβάω βίντεο ποιες ρυθμίσεις να χρησιμοποιώ και στα πόσα megapixel? Το γράφω αυτό γιατί χθες στη γιορτή του μικρού το αποτέλεσμα ήταν για τα μπάζα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομάδα,

Μία ερώτηση, για να έχω την καλύτερη απόδοση όταν τραβάω βίντεο ποιες ρυθμίσεις να χρησιμοποιώ και στα πόσα megapixel? Το γράφω αυτό γιατί χθες στη γιορτή του μικρού το αποτέλεσμα ήταν για τα μπάζα

 

Ακριβώς τα ιδια κι εγω... μεγάλη απογοήτευση το βίντεο με μέτριο φωτισμό. τράβαγα 1080 60fps και το βίντεο βγήκε χειρότερο και από κινητό 5ετιας.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα επιτέλους το update σε 10 μέσω HiCare όλα ωραία και όμορφα, αλλά από τότε έχω προβλήματα με αποσυνδέσεις στο Gear S3 Classic. :(

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Πήρα επιτέλους το update σε 10 μέσω HiCare όλα ωραία και όμορφα, αλλά από τότε έχω προβλήματα με αποσυνδέσεις στο Gear S3 Classic. :(

 

Μία από τα ίδια με το galaxy watch

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ιδια κι εγω... μεγάλη απογοήτευση το βίντεο με μέτριο φωτισμό. τράβαγα 1080 60fps και το βίντεο βγήκε χειρότερο και από κινητό 5ετιας.

 

Καλημέρα, ακριβώς και εγώ αυτή την ανάλυση επέλεξα. Τελικά η 10αρα κάπου έφτιαξε αλλά και κάπου το χάλασε, σίγουρα το βίντεο πάντως το χάλασε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ακριβώς και εγώ αυτή την ανάλυση επέλεξα. Τελικά η 10αρα κάπου έφτιαξε αλλά και κάπου το χάλασε, σίγουρα το βίντεο πάντως το χάλασε

Και για μενα αυτος ειναι ενας σοβαρός λόγος για να δώσω το κινητό . δυστυχώς....

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ δοκιμές πριν λίγο με βίντεο αν και γενικά δεν το χρησιμοποιώ .

Είναι όντως απλά κακό η ίσως υπό συνθήκες απλά καλο...

Δεν με τρέλανε ..είδα θόλωμα ,έντονους αποχρωματισμός στο αντικείμενο που τραβούσα..αλλά ok,για εμένα δεν είναι λόγος να δώσω το κινητό. .

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και για μενα αυτος ειναι ενας σοβαρός λόγος για να δώσω το κινητό . δυστυχώς....

 

Ήδη μπήκα στη διαδικασία να το δώσω, αλλά, είναι παράξενο leica συνεργασία αλλά το βίντεο υπολείπεται πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Για τις αποσυνδεσεις στα smartwatch πηγαινετε μπαταρια , εκκινηση εφαρμογων , και βαζετε σε 'Μη αυτοματη διαχειριση" τα Galaxy watch plugin , galaxy wearable , samsung accessory service

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Ήδη μπήκα στη διαδικασία να το δώσω, αλλά, είναι παράξενο leica συνεργασία αλλά το βίντεο υπολείπεται πολύ.
Δεν έχει καμία απολύτως σχέση η φωτογραφική μηχανή με την βιντεοκάμερα

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Μόλις Δωκιμασα και εγώ video όντος είναι στα ταρταρα. Δωκιμασα και στο honor 20 pro που η προτίθεται είναι κάτι παρόμοιο (και αυτό με την 10) κανένα θέμα εκεί Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καμία απολύτως σχέση η φωτογραφική μηχανή με την βιντεοκάμερα

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολύ καλά τα λες! Αλλά, οι στιγμές δεν αποθανατιζονται μόνο σε φώτο. 2ον πριν το update είχε αξιοπρεπεστατο βίντεο ακόμα και σε συνθήκες σχετικά χαμηλού φωτισμού, τι άλλαξε και πλέον δεν μπορεί να ανταπεξέλθει? Φυσικά η απάντηση είναι γνωστή λέγεμε προχειροτητα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα,θα ηθελα να ρωτησω προς τους κατοχους huawei gt2!αξιζει να δωσει κανεις 100και ευρω σε σχεση με το active? περα απο το ηχειο και τις απαντησεις σε κλησεις εχει καποια αλλη διαφορα! θα ειναι πρωτη μου αγορα σε smartwatch Και δεν ξερω κατα ποσο θα μου χρησιμευσει η μουσικη και οι κλησεις απο εκει και αν αξιζει να παω στο 2 η στο active ;)

 

επισης ενα δευτερο,μετα απο Mate 20 pro σε τι συσκευη θα μπορουσε καποιος τα μεταπηδηση? τρωγομαι για αλλαγη χωρις να υπαρχει καποιος λογος ,μετα απο εναν χρονο χρησης με το mate 20pro! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα,θα ηθελα να ρωτησω προς τους κατοχους huawei gt2!αξιζει να δωσει κανεις 100και ευρω σε σχεση με το active? περα απο το ηχειο και τις απαντησεις σε κλησεις εχει καποια αλλη διαφορα! θα ειναι πρωτη μου αγορα σε smartwatch Και δεν ξερω κατα ποσο θα μου χρησιμευσει η μουσικη και οι κλησεις απο εκει και αν αξιζει να παω στο 2 η στο active ;)

 

 

 

επισης ενα δευτερο,μετα απο Mate 20 pro σε τι συσκευη θα μπορουσε καποιος τα μεταπηδηση? τρωγομαι για αλλαγη χωρις να υπαρχει καποιος λογος ,μετα απο εναν χρονο χρησης με το mate 20pro! ευχαριστω

P30 pro η note 10 plus η αν πας στο iphoni έχει το άψογο 11 max pro, αυτά κάτι άλλο δεν έχει που θα πάρεις και να πεις ναι έχει διαφορά, όσο για το ρολόι αν κάνεις αθλητισμό κλπ το active θα σε βολέψει παραπάνω αν όχι πας στο απλό gt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...