Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το μικρόβιο της αλλαγής δεν την αποκλείω την Huawei. Δεν προσπαθώ να προκαλέσω κανένα vs κ για πιο λόγο να τσακωθω;;; μου απάντησες μια χαρά διάβασε ο προηγούμενος πως μου απάντησε λες κ έγραψα ότι το mate δεν είναι δυνατή συσκευή πέρα απτις οθόνες που μακάρι να λυθεί το πρόβλημα γιατί ο υγιής ανταγωνισμός μόνο καλό κάνει σε εμάς τους αγοραστές..

Το note είναι στην κατηγορία του βασιλιάς με το πενάκι . Απαξίωση για τέτοια συσκευή δεν γίνεται .. Ούτε φυσικά για το mate θα πρέπει..

Εγώ έγραψα την αλήθεια στο σκρουτζ δικά σας σχόλια των αγοραστών βλέπω κ κολλάω στην αγορά του 720 μ βγαίνει με δόσεις με επιστροφή yellows..

Ναμην έχουν την απαίτηση να ζητάνε 800αρες για μεταχειρισμένο..

 

κατανοητο,αφου εχεις το μικροβιο οπως ολοι μας,εγω θα σου ελεγα να το δοκιμασεις και αν σε βολεψει μενεις μεχρι το s10! και εγω μπορει να το αγορασα αλλα σε μια τυχον ακομα καλυτερη συσκευη δεν θα ελεγα οχι! καλη επιλογη σε οτι και να κανεις φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το θέμα νομίζω ότι η συσκευή χαλάει όταν πέφτει η απόδοση της μπαταρίας. Για 40Ε ρε παιδιά; Την αλλάζετε μετά από 1.5 χρόνο και τέλος. Τόσα χρήματα δώσατε. Χρησιμοποιήστε το τηλέφωνο...

 

οταν αυτες η συσκευες ανοίγουν ποτε δεν είναι ίδιες ξανά είτε μέσα ειτε έξω ιδιες δεν είναι ετσι οταν χαλάει μπαταρία σουτο

Link to comment
Share on other sites

Και μου είπαν να πάω να πάρω την καινούργια μου συσκευή την είχα πάει για έλεγχό πριν 15 μέρες και σήμερα μου είπαν ότι αν δεν θέλω σε μαύρο μπορώ να πάω να το πάρω αύριο. Έτσι κι αλλιώς το μπλε είχα οπότε μια χαρά. Το άλλο που μου είπαν είναι ότι χρειάζεται μόνο η συσκευή τα άλλα αμα θέλω τα κρατάω. Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος με το σέρβις μιας και μέχρι τώρα χρησιμοποιώ το κινητό και την Τετάρτη θα το κρατάω εκεί και θα κανω phone clone και θα το παρω αρκεί να έχω πάει μέχρι τις 2.30
Link to comment
Share on other sites

Και μου είπαν να πάω να πάρω την καινούργια μου συσκευή την είχα πάει για έλεγχό πριν 15 μέρες και σήμερα μου είπαν ότι αν δεν θέλω σε μαύρο μπορώ να πάω να το πάρω αύριο. Έτσι κι αλλιώς το μπλε είχα οπότε μια χαρά. Το άλλο που μου είπαν είναι ότι χρειάζεται μόνο η συσκευή τα άλλα αμα θέλω τα κρατάω. Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος με το σέρβις μιας και μέχρι τώρα χρησιμοποιώ το κινητό και την Τετάρτη θα το κρατάω εκεί και θα κανω phone clone και θα το παρω αρκεί να έχω πάει μέχρι τις 2.30

 

Άμα είναι να σου δώσουν καινούργια σφραγισμένη συσκευή, πως γίνεται να κρατήσεις τα παρελκόμενα από το προηγούμενο κινητό;;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το μικρόβιο της αλλαγής δεν την αποκλείω την Huawei. Δεν προσπαθώ να προκαλέσω κανένα vs κ για πιο λόγο να τσακωθω;;; μου απάντησες μια χαρά διάβασε ο προηγούμενος πως μου απάντησε λες κ έγραψα ότι το mate δεν είναι δυνατή συσκευή πέρα απτις οθόνες που μακάρι να λυθεί το πρόβλημα γιατί ο υγιής ανταγωνισμός μόνο καλό κάνει σε εμάς τους αγοραστές..

Το note είναι στην κατηγορία του βασιλιάς με το πενάκι . Απαξίωση για τέτοια συσκευή δεν γίνεται .. Ούτε φυσικά για το mate θα πρέπει..

Εγώ έγραψα την αλήθεια στο σκρουτζ δικά σας σχόλια των αγοραστών βλέπω κ κολλάω στην αγορά του 720 μ βγαίνει με δόσεις με επιστροφή yellows..

Ναμην έχουν την απαίτηση να ζητάνε 800αρες για μεταχειρισμένο..

 

Ο προηγουμενος σου απαντησε αναλογα μιας και με αυτα που εγραψες πιο πισω εν μερη σε vs το γυρισες.

Αρχικα εγραψες οτι ειναι μεγαλο φαουλ της συσκευης τα περι μπροστα flash στην selfie λες και χαλασε ο κοσμος.

Μετα το συνεχιζεις με το γνωστο θεμα με τις οθονες οτι δεν κανουν ετσι οι σοβαρες εταιρειες(λες και δεν τα εχουμε γραψει ηδη καμια 200ρια φορες πιο πισω)και τελος εν μερη στηριζεις την αποψη του συμφορουμιτη οτι το mate20pro δεν πλησιαζει σε φωτογραφιες το note και οτι πρεπει να λεμε και τα στραβα της συσκευης και οχι μονο τα καλα.

 

Λες και δεν αφορουν πανω απο τις μισες σελιδες το θεμα με την οθονη και δεν εχει πεσει αναλογο κραξιμο,ειδικα με τις προηγουμενες παρτιδες/αντικαταστασεις.

 

Ο προηγουμενος(δηλαδη εγω)μαλιστα ειχε γραψει πιο παλια στις πισω σελιδες,οτι οποιος δεν ειναι ικανοποιημενος με το ολο θεμα των οθονων να ζητησει επιστροφη χρηματων και να αγορασει note 9 ή iphone xs max.

Ετσι για να ξερουμε τι λεμε.

 

Τελος απο την στιγμη που εχεις το μικροβιο,ακομα και τελειο να ηταν το mate και να το αγοραζες,παλι μετα απο μερικους μηνες θα το εδινες αρα???

Link to comment
Share on other sites

στην αγορά του 720 μ βγαίνει με δόσεις με επιστροφή yellows..

 

Μπορείς να πεις λεπτομέρειες, γιατί με ενδιαφέρει;

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου είπαν όταν τους ρώτησα τι πρέπει να έχω μαζί μου μου είπαν ότι αυτοί χρειάζονται μόνο την συσκευή τα άλλα δεν τους ενδιαφέρει ή τουλάχιστον έτσι κατάλαβα. Την Τετάρτη το απόγευμα θα σας ενημερώσω επακριβώς
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια το note έχω εδώ και καμιά εικοσαρια μέρες και πριν είχα mate 20 pro για λιγο συν ότι είχα το p20 pro στο παρελθόν..

Αν και δεν εξετάζω τις φωτογραφίες σε λεπτομέρεια, τα Huawei στα μάτια μου βγάζουν καλύτερες φωτογραφίες και το note καλύτερο video. Μπορώ να πω ότι βρίσκω το mate 20 pro να έχει αισθητή διαφορά στις φωτογραφίες απ το note.

Γενικά πιστεύω ότι τα Samsung έχουν μείνει λίγο πίσω από τις υπόλοιπες ναυαρχίδες στον τομέα φωτογραφία.

Έχουν εκφραστεί και αρκετά παράπονα στα φόρουμ για την κάμερα του note, ειδικά σε κινούμενα αντικείμενα που δεν μπορεί να τα αποτυπώσει με καθαρότητα.

Να ευχαριστήθητε το κινητό σας που κατά τη γνώμη μου είναι ίσως το κορυφαίο της αγοράς και η κάμερα του σκίζει

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν και off topic αν κάποιος ενδιαφέρεται έχω ένα πακέτο με 5 Θήκες για Mate 20 Pro ολοκαίνουριες στις αγγελίες...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474784

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

στην αγορά του 720 μ βγαίνει με δόσεις με επιστροφή yellows..

 

Μπορείς να πεις λεπτομέρειες, γιατί με ενδιαφέρει;

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τρέχει προσφορά στα media markt 900 ευρώ η συσκευή κ αν την πάρεις με Πειραιώς χρεωστική η πιστωτική σου γυρίζουν το 20% σε πόντους yellows για αγορές σε σούπερ μάρκετ η βενζίνη άρα 720 ευρώ το ίδιο τρέχει και η wind με τα yellows και στο πλαίσιο τρέχει αλλα με επιστροφή Eurobank πρέπει να έχεις γραφτεί είτε στα yellows στην τράπεζα είτε να καταβάσεις την επιστροφή Eurobank πιστεύω να σε βοήθησα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Τελικά για προστασία μονόδρομος το T Max? Ας ενημερώσουν όσοι το έχουν βαλει

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλε μου μπορει να μην εχει βγαλει ανακοινωση,αλλα στις ειδη προβληματικες συσκευες αμεσως προχωραει σε αντικατασταση!ο καθενας κανει δοκιμες με τις εταιριες και οποια του κατσει καλυτερα,μενει εκει! να χαρεις την συσκευη σου ως κατοχος s9+ και ο καθενας με την οποιαδηποτε εχει στην κατοχη του! πλεον σε μεγαλα καταστηματα εχει ελαχιστοποιηθει εως εξαφανιστει το προβλημα με τις οθονες! Μην προσπαθουμε απο το πουθενα τα vs!

 

Καλημέρα Παρασκευα! Παρήγγειλα το T Max. Τώρα αν θα καταφέρω να το τοποθετήσω σωστά είναι άλλο θέμα.. Λολ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Τελικά για προστασία μονόδρομος το T Max? Ας ενημερώσουν όσοι το έχουν βαλει

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλημέρα Παρασκευα! Παρήγγειλα το T Max. Τώρα αν θα καταφέρω να το τοποθετήσω σωστά είναι άλλο θέμα.. Λολ

 

Καλημερα ελπιζω αυτο το λινκ να σε βοηθησει φιλε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν και off topic αν κάποιος ενδιαφέρεται έχω ένα πακέτο με 5 Θήκες για Mate 20 Pro ολοκαίνουριες στις αγγελίες...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474784

 

tsiglas Για καποιο λογο μου λεει :Δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης στη συγκεκριμένη σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε κάποιον από τους παρακάτω λόγους:

 

Είναι πιθανόν να μην έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα, ώστε να σας επιτραπεί η πρόσβαση στη συγκεκριμένη σελίδα. Μήπως επιχειρήσατε να τροποποιήσετε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη ή να χρησιμοποιήσετε κάποια εργαλεία διαχείρισης;

Αν επιχειρήσατε να δημοσιεύσετε ένα νέο μήνυμα, είναι πολύ πιθανόν να μην έχει ακόμη ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σας. Δεν θα πρέπει να ξεχνάτε, ότι αμέσως μετά την εγγραφή σας λαμβάνετε ένα νέο email, στο οποίο περιέχονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες που σχετίζονται με τη διαδικασία ενεργοποίησης του λογαριασμού σας.

Σημειώνεται ότι στις περιοχές που σχετίζονται με το ειδησεογραφικό μέρος του myphone.gr επιτρέπεται η δημιουργία νέων θεμάτων συζήτησης μόνο από τα μέλη, που έχουν τη σχετική εξουσιοδότηση.

Link to comment
Share on other sites

@MU20 για να μπορείς να δεις κάποια νήματα στο φόρουμ (όπως π.χ. οι αγγελίες), θα πρέπει να έχεις κάποιο αριθμό ποστ και επάνω.

Με τα 6 ποστ που έχεις μόνον, δεν γίνεται να τα δεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Τρέχει προσφορά στα media markt 900 ευρώ η συσκευή κ αν την πάρεις με Πειραιώς χρεωστική η πιστωτική σου γυρίζουν το 20% σε πόντους yellows για αγορές σε σούπερ μάρκετ η βενζίνη άρα 720 ευρώ το ίδιο τρέχει και η wind με τα yellows και στο πλαίσιο τρέχει αλλα με επιστροφή Eurobank πρέπει να έχεις γραφτεί είτε στα yellows στην τράπεζα είτε να καταβάσεις την επιστροφή Eurobank πιστεύω να σε βοήθησα

Λένε και πως η χρεωστική έχει επιστροφή στην Eurobank ισχύει κανονικά και εκεί ξέρει κανείς η άλλη επιστροφή έχει η χρεωστική και άλλη η πιστωτική

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Oκ ευχαριστω κοπελια,παντως εγω με την συσκευη ειμαι ευχαριστημενος την εχω 3 εβδομαδες και φυσικα ειμαι και εγω στην 153
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Τελικά για προστασία μονόδρομος το T Max? Ας ενημερώσουν όσοι το έχουν βαλει

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλημέρα Παρασκευα! Παρήγγειλα το T Max. Τώρα αν θα καταφέρω να το τοποθετήσω σωστά είναι άλλο θέμα.. Λολ

 

Χτες τοποθέτησα και γω το tmax αφού μου είχε βγει 30€ με μεταφορικά το φουλ πακέτο με το μαραφετι με την ακτινοβολία.. εύκολη σχετικά η τοποθέτηση, ξέφυγε λίγο η κόλλα αλλά τη μάζεψα σιγά σιγά που έβγαινε από τα πλάγια... κόλλησε το τέλεια το άτιμο, στο χιλιοστό χωράει η θήκη αλλά όταν άνοιξα το κινητό είδα ότι είχε πάρει ενα σκουπιδακι από κάτω στο κέντρο της οθόνης! Και πέφτει το μάτι εκεί συνέχεια τώρα! Lol!

Link to comment
Share on other sites

Χτες τοποθέτησα και γω το tmax αφού μου είχε βγει 30€ με μεταφορικά το φουλ πακέτο με το μαραφετι με την ακτινοβολία.. εύκολη σχετικά η τοποθέτηση, ξέφυγε λίγο η κόλλα αλλά τη μάζεψα σιγά σιγά που έβγαινε από τα πλάγια... κόλλησε το τέλεια το άτιμο, στο χιλιοστό χωράει η θήκη αλλά όταν άνοιξα το κινητό είδα ότι είχε πάρει ενα σκουπιδακι από κάτω στο κέντρο της οθόνης! Και πέφτει το μάτι εκεί συνέχεια τώρα! Lol!

 

Η κόλλα που ίσως φύγει στα πλάγια πως καθαρίζεται?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την μάζευα με το υγρό μαντηλάκι που είχε μέσα για να καθαρίσεις την οθόνη...είναι τόσο υγρή και καθόλου κολλώδη οπότε μαζεύεται εύκολα..και μόλις την μαζέψεις όλη, και έχει κάτσει σωστά, βάζεις την ακτινοβολία..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να μην διαβάσω 200 σελίδες πίσω, υπάρχει τρόπος να δω ποια οθόνη έχει ένα σφραγισμένο mate?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...