Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βαλεις να φορτισει το κινητο με τον φορτιστη του θα δεις οτι ζεστενεται αρκετα ο φορτιστης του,περισσοτερο απο οσο ζεστενεται το ιδιο το κινητο.

 

Υπαρχει λογος που ο φορτιστης της Huawei οπως και των Oneplus ειναι μεγαλος σαν τουβλο σε σχεση με τους αντιστοιχους της Qualcomm.

Για παραδειγμα στα Oneplus κινητα για το fast charge λειτουργει ως εξης

OnePlus produces a larger electrical current rather than increasing the pressure, which results in a more stable and consistent charge.

The advantage to this technology is that it does not transmit heat to the device as it is compensated by the wall plug charger itself but the main disadvantage to this charging protocol is that we have to carry the included wall plug charger otherwise we cannot take the advantage of dash charge.

 

Το είχα ξαναδιαβάσει αυτό όταν κάποιος το πρόσθεσε εδώ στο νήμα! Δεν μπορώ να συγκρίνω ποιο καίει περισσότερο, αλλά η συσκευή είναι αρκετά ζέστη με τον supercharge! Είχα διαβάσει επίσης και το γεγονός ότι δεν ζεσταίνετε τόσο η συσκευή πάρα μόνο ο φορτιστής πράγμα που δεν ισχύει τώρα που είμαι κάτοχος της συσκευής!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το είχα ξαναδιαβάσει αυτό όταν κάποιος το πρόσθεσε εδώ στο νήμα! Δεν μπορώ να συγκρίνω ποιο καίει περισσότερο, αλλά η συσκευή είναι αρκετά ζέστη με τον supercharge! Είχα διαβάσει επίσης και το γεγονός ότι δεν ζεσταίνετε τόσο η συσκευή πάρα μόνο ο φορτιστής πράγμα που δεν ισχύει τώρα που είμαι κάτοχος της συσκευής!

 

Edit:στην εκκίνηση εφαρμογών μου βγάζει με κόκκινα ότι το ινσταγκραμ καταναλώνει πολύ, να κάνω κάτι ή το αφήνω ως έχει, γιατί έχει κάποιες επιλογές ξεχωριστά για κάθε εφαρμογη, να ανοίγει η όχι κ. Α!

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ξαναδιαβάσει αυτό όταν κάποιος το πρόσθεσε εδώ στο νήμα! Δεν μπορώ να συγκρίνω ποιο καίει περισσότερο, αλλά η συσκευή είναι αρκετά ζέστη με τον supercharge! Είχα διαβάσει επίσης και το γεγονός ότι δεν ζεσταίνετε τόσο η συσκευή πάρα μόνο ο φορτιστής πράγμα που δεν ισχύει τώρα που είμαι κάτοχος της συσκευής!!

 

Οταν η μπαταρια ειναι σε χαμηλη σταθμη και το βαλεις να φορτισει με τον δικο του φορτιστη τοτε θα ζεσταθει και η μπαταρια γιατι εκει κανει τη ταχιστη φορτιση.

Δεδομενου το ποσο γρηγορη φορτιση κανει η μπαταρια ζεσταινεται λιγο γιατι οπως διαβασες η Huawei εχει μεταφερει το περισσοτερο κυκλωμα στον φορτιστη ωστε να μειωθει η θερμοκρασια της μπαταριας. Φαντασου οτι το Mate 10 pro μου στην ταχυφορτιση ζεσταινεται το ιδιο με το J6, με την διαφορα οτι ο φορτιστης του J6 ειναι κρυος και του mate ψηνει αυγο ματι.

Αν πραγματικα δεν θες να ζεσταινεται καθολου η μπαταρια και κανεις νυχτερινες φορτισεις βαλε σε standby το PC και συνδεσε το σε θυρα USB2 οπου μενει ενεργη στο standby. Ετσι θα κανεις πολυ αργη φορτιση περιπου 7 ωρες και η μπαταρια δεν θα καταπονεθει καθολου απο τον τυπο φορτισης.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

βάζω hotspot και συνδέω το tablet και το android που εχω στο αυτοκίνητο. στο tablet συνήθως χαζεύω κανένα site μεσα στην κίνηση και απο το κινητό παιζω με a2dp bluetooth το spotify, θα έπαιζα κατευθείαν απο το αυτοκίνητό spotify μεσω hotspot αλλα στο κινητό το data που τρωει το spotify το εχω τσαμπα.

οσο για τα ακουστικα μου φενεται τοσο περιεργο να παιζουν τα am60 και οχι τα am61. Το βασικο που καταλαβαινω ειναι οτι και στο service να το παω απλα θα μεινω χωρις κινητο μερικες μερες. Τα ακουστικα σε still freebuds δεν νομιζω να τα βολευτω ποτε εδω τα am61 τα εχω χασει 2 φορες και ειμαι στο 3το ζευγαρι, σκεψου την θα παθενα με τα αλλα.

Παντος αν καποιος εχει ακουστικα στο still των am61 και του δουλευουν σωστα με την συσκευη θα ηθελα να το ξερω μηπως αγορασω τελικα αλλα ακουστικα και ξεμπερδευω, το ιδιο θεμα φυσικα εχω και στο bluetooth του αυτοκινητου αλλα android στο αυτοκινητο δεν αλλαζω περσι το εβαλα.

 

Το δοκιμασα.

Spotify με Α2DP στο αυτοκινητο και wifi hotspot στο tablet του γιού για να βλέπει καρτούν απο ιντερνετική τηλεόραση

Στην αρχή έκανε διακοπές στο spotify αλλά διαπίστωσα πως ήταν απο τις ειδοποιήσεις που ερχόντουσαν στο κινητό. Χαμήλωνε την ένταση για να παίξει η ειδοποιηση (η οποία όμως δεν ακουγόταν :-) ).

To εβαλα στο σιωπηλό και δεν ξαναέκανε διακοπή.

 

Δοκίμασα να περάσω την 187 απο funky αλλά δεν την περνάει. Βγάζει θαυμαστικό και λέει invalid package η κάτι τέτοιο..

Εννοείται άλλαξα DNS κλπ.. είχα περάσει μέσω funky και την 9 στο P20Pro

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

Οταν η μπαταρια ειναι σε χαμηλη σταθμη και το βαλεις να φορτισει με τον δικο του φορτιστη τοτε θα ζεσταθει και η μπαταρια γιατι εκει κανει τη ταχιστη φορτιση.

Δεδομενου το ποσο γρηγορη φορτιση κανει η μπαταρια ζεσταινεται λιγο γιατι οπως διαβασες η Huawei εχει μεταφερει το περισσοτερο κυκλωμα στον φορτιστη ωστε να μειωθει η θερμοκρασια της μπαταριας. Φαντασου οτι το Mate 10 pro μου στην ταχυφορτιση ζεσταινεται το ιδιο με το J6, με την διαφορα οτι ο φορτιστης του J6 ειναι κρυος και του mate ψηνει αυγο ματι.

Αν πραγματικα δεν θες να ζεσταινεται καθολου η μπαταρια και κανεις νυχτερινες φορτισεις βαλε σε standby το PC και συνδεσε το σε θυρα USB2 οπου μενει ενεργη στο standby. Ετσι θα κανεις πολυ αργη φορτιση περιπου 7 ωρες και η μπαταρια δεν θα καταπονεθει καθολου απο τον τυπο φορτισης.

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου, κατατοπιστικος όπως πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να ρωτήσω στη selfie έχει δύο επιλογές για φλας. Μια απενεργοποιημενο και μια αυτόματο. Υπάρχει επιλογή να ανάβει πάντα? Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ααααααν βγάλει κινητό χωρίς πράσινη οθόνη στις επόμενες παρτίδες

Αξίζει η μετάβαση από s9 plus η να περιμένουμε κ τις προτάσεις των υπολοίπων αναδιπλωμενα κ s10+?

Σε φώτο ξέρω πως μετράει.. Και σε ομορφιά κ σε οθόνη όταν είναι όπως πρέπει κ μπαταρία κ πολύ γρήγορη φόρτιση κ μεγάλη χωριτικοτητα άλλο 64 και άλλο 128...

Διάβασα υστερεί σε ήχο κ σε βίντεο

Σε σελφι διάβασα επίσης πως δεν μπορείς να έχεις φλας μόνιμα μπροστά οπότε είναι φάουλ αν ισχύει..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ααααααν βγάλει κινητό χωρίς πράσινη οθόνη στις επόμενες παρτίδες

Αξίζει η μετάβαση από s9 plus η να περιμένουμε κ τις προτάσεις των υπολοίπων αναδιπλωμενα κ s10+?

Σε φώτο ξέρω πως μετράει.. Και σε ομορφιά κ σε οθόνη όταν είναι όπως πρέπει κ μπαταρία κ πολύ γρήγορη φόρτιση κ μεγάλη χωριτικοτητα άλλο 64 και άλλο 128...

Διάβασα υστερεί σε ήχο κ σε βίντεο

Σε σελφι διάβασα επίσης πως δεν μπορείς να έχεις φλας μόνιμα μπροστά οπότε είναι φάουλ αν ισχύει..

 

Για όλα αυτά που ανέφερες αξίζει αλλά αν έχεις υπομονή περίμενε όμως αν περιμένεις όλο κ κάτι καινούριο θα σκάει κ όλο στο περίμενε θα είσαι... Λολ

Link to comment
Share on other sites

Για όλα αυτά που ανέφερες αξίζει αλλά αν έχεις υπομονή περίμενε όμως αν περιμένεις όλο κ κάτι καινούριο θα σκάει κ όλο στο περίμενε θα είσαι... Λολ

 

Με την υπομονή είναι αλήθεια δεν τα πάω καλά.. Αλλά με πολύ δυνατό κινητό είμαι κ τώρα οπότε ίσως θα κρατηθώ έστω για μια φορά.. Κ το s10+ αν δεν είναι πολύ καλύτερο θα βρω το mate σε πολύ καλύτερη τιμή με άτοκες κ επιστροφή σε yellows όπως τώρα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το θέμα νομίζω ότι η συσκευή χαλάει όταν πέφτει η απόδοση της μπαταρίας. Για 40Ε ρε παιδιά; Την αλλάζετε μετά από 1.5 χρόνο και τέλος. Τόσα χρήματα δώσατε. Χρησιμοποιήστε το τηλέφωνο...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά άσχετο αλλά τι όμορφο είναι χωρίς θήκη το άτιμο...!!!
Και με λυτή θήκη (αν και επικίνδυνο) είναι ωραίο

 

Καλημέρες :)

0e9ec4a3b92c3bb710789e7ccfa99fe9.jpg08e84bde749689c1d5873b23ca2f6cb3.jpg31664249746655aa8ad26b796c1fc33a.jpg0848aacd8e155c2f0fcb2d85ded097d5.jpg27394e038c8f6fc32a2c8c1d47e0de9b.jpged7b0ba21f7a2e350f4cdf0b4b0a63bf.jpgc46f66cfb6a520618c5813460c60dfcb.jpgc851b464fa4ce57e541683511884ad18.jpg

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ποια θήκη είναι?

 

Μια φθηνή απο ebay την πήρα και σε γκρι ανοιχτο, επίσης φανταστική

https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-Mate-20-Pro-Case-Slim-Liquid-Silicone-Shockproof-Soft-Gel-Phone-Cover/233024928903?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=532532422408&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Link to comment
Share on other sites

Ααααααν βγάλει κινητό χωρίς πράσινη οθόνη στις επόμενες παρτίδες

Αξίζει η μετάβαση από s9 plus η να περιμένουμε κ τις προτάσεις των υπολοίπων αναδιπλωμενα κ s10+?

Σε φώτο ξέρω πως μετράει.. Και σε ομορφιά κ σε οθόνη όταν είναι όπως πρέπει κ μπαταρία κ πολύ γρήγορη φόρτιση κ μεγάλη χωριτικοτητα άλλο 64 και άλλο 128...

Διάβασα υστερεί σε ήχο κ σε βίντεο

Σε σελφι διάβασα επίσης πως δεν μπορείς να έχεις φλας μόνιμα μπροστά οπότε είναι φάουλ αν ισχύει..

 

Ναι μεγαλο φαουλ τι να σου πω.

 

Εχουμε μια συσκευη η οποια προσφερει την καλυτερη μπαταρια/αυτονομια της αγορας,σου δινει ενα φορτιστη που 30λεπτα αρκουν για να γεμισει το μεγαλυτερο ποσοστο του κινητου(δοκιμασμενο απο μενα απο το 23%-88% περιπου σε 30λεπτα),εχουμε ενα κινητο με καμερες που θα δουμε στα επομενα κινητα(κοινως και φετος η καμερα του θα ειναι μια χαρα ανταγωνιστικη),επεξεργαστης επισης ανταγωνιστικος του επερχομενου exynos των Samsung και μετα μας πειραζει αν ειναι ή δεν ειναι το μπροστα φλας μονιμα ανοιχτο?

 

Δηλαδη κυριολεκτικα ωρες ωρες στα forum διαβαζω τα πιο ακυρα κουλα που μπορει να αναφερει καποιος σε μια συσκευη για να την απαξιωσει.

 

Μου θυμιζει ενα σχολιο που διαβαζα στο Note9 οτι λεει το αρνητικο του ειναι οτι ειναι μεγαλο. Ρε μαστορα κοντα 6.5ιντσες οθονη εχει το κινητο,τι περιμενες να ειναι στο μεγεθος του Galaxy S5?Αν σε πειραζαν τα μεγαλα κινητα,δεν θα το κοιτουσες εξ αρχης αυτο.

 

Το Galaxy S9+ σου ειναι απο τα πιο πληρη κινητα της αγορας.Απο εκει και περα το μονο που θα κερδισεις σε οποιοδηποτε αλλο κινητο ειναι

-νεωτερο επεξεργαστη

-λιγο καλυτερη καμερα

-μεγαλυτερη μπαταρια

-νεωτερη εκδοση android out of the box

-μεγαλυτερη αποθηκευτικο χωρο στο βασικο μοντελο

-ισως λιγο παραπανω ram αναλογα παλι το μοντελο.

-ισως δακτυλικο κατω απο την οθονη.

 

Κοινως μιλαμε κυριως για τις κλασσικες τεχνικες μικροδιαφορες που ειδαμε και στην μεταβαση απο S7 edge σε S8(περαν του νεου design στην οθονη).

 

Δεν γινεται να σου πουμε ετσι απλα''αξιζει'',''δεν αξιζει'' γιατι δεν ειναι οτι εχεις κανενα φθηνο Xiaomi για να ειναι τοσο ευκολη η απαντηση.

 

Υπαρχουν ορισμενοι που αγοραζουν note9 αποκλειστικα και μονο για το πενακι.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ποια θήκη είναι?
Κι αυτή !

Αυτή έχει look ύφασμα αλλά ουσιαστικά είναι σιλικόνη την πήρα σε γκρι και σε μαύρο :)

 

Το "μειονεκτήματα" με την άλλη είναι πως εσωτερικά αυτή δεν έχει επένδυση τσόχα αλλά σκέτη σιλικόνη (δες φωτό. Αυτή που γράφει my colours είναι η μαύρη ματ σιλικόνη), είναι λίγο πιο τετραγωνισμένη γύρω γύρω και δεν σου δίνει τόσο καλή αίσθηση όσο η άλλη, ενώ και οι δύο έχουν "νυχάκι" μπροστά για προστασία οθόνης (αν το αφήνεις ανάποδα).558a75f4dd751946da451871d9109b46.jpga13b872d15a57c9c98bdfc121b6cae5e.jpg7b888d6bf2ef286a3d4fe0ae1160284a.jpg70b31919a57b0d85c000334c0dc07ad5.jpgc68a9c891acac19ea5fda2dba657124b.jpge8c916ba2488e1867845176bb0a049fa.jpg

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτή η ετοιμότητα κυψέλης μου έχει κάτσει άσχημα.. Είναι φυσιολογικό που βρίσκεται στη δεύτερη θέση? Το έχει κάποιος άλλος??

Screenshot-20190120-120040-com-huawei-systemmanager.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς την θήκη της nillkin την διαφανή; έχει δόντι στο σημειο της κάμερας; την προστατεύει;
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτή η ετοιμότητα κυψέλης μου έχει κάτσει άσχημα.. Είναι φυσιολογικό που βρίσκεται στη δεύτερη θέση? Το έχει κάποιος άλλος??

Screenshot-20190120-120040-com-huawei-systemmanager.jpg

 

Γιατί σου έχει κάτσει άσχημα; Είναι η μπαταρία που χρησιμοποιεί η κεραία στην αναμονή της ψάχνοντας για σήμα. Όσο πιο αδύναμο σήμα έχεις εκεί που είσαι τόσο περισσότερη μπαταρία θα καταναλώνει. Είναι φυσιολογικό ειδικά τη στιγμή που από ότι βλέπω έχεις 2 SIM.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτή η ετοιμότητα κυψέλης μου έχει κάτσει άσχημα.. Είναι φυσιολογικό που βρίσκεται στη δεύτερη θέση? Το έχει κάποιος άλλος??

 

Οπως σου ειπα και σε pm δεν υπαρχει θεμα. Η οθονη εχει καταναλωση 64% και η κυψελη 3%. Προβληματιζεσαι μαλλον γιατι στο EMUI τα εχουν οργανομενα σε Υλικο και Λογισμικο κι οχι χυμα στο κυμα σαν αλλα. Αν ηταν χυμα με βαση το screnshot θα ηταν 4η θεση και αν υπολογισεις οτι σε αλλα UI δειχνει και το συστημα android οπου εδω δεν το δειχνει γιατι δεν υπαρχει λογος τοτε θα ηταν και πιο κατω. Ακομα η καταναλωση ειναι 3%, αν ηταν 10% ή 20% και η οθονη 64% τοτε ναι θα επρεπε να αρχισεις να ανησυχεις.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου ειπα και σε pm δεν υπαρχει θεμα. Η οθονη εχει καταναλωση 64% και η κυψελη 3%. Προβληματιζεσαι μαλλον γιατι στο EMUI τα εχουν οργανομενα σε Υλικο και Λογισμικο κι οχι χυμα στο κυμα σαν αλλα. Αν ηταν χυμα με βαση το screnshot θα ηταν 4η θεση και αν υπολογισεις οτι σε αλλα UI δειχνει και το συστημα android οπου εδω δεν το δειχνει γιατι δεν υπαρχει λογος τοτε θα ηταν και πιο κατω. Ακομα η καταναλωση ειναι 3%, αν ηταν 10% ή 20% και η οθονη 64% τοτε ναι θα επρεπε να αρχισεις να ανησυχεις.

 

Ωραίος!!!!! Τώρα είδα κ το πμ σου Σευχαριστω πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο θηκες η μονη που προτεινω ειναι η επισημη της Huawei η Wallet.

Εχει εγκοπη πισω και προεξεχει απο την καμερα,πανω και κατω μερος του κινητου επισης καλυπτονται,δεν εχει μαγνητικο πορτακι(αρα βολευει στο συχνο ανοιξε κλεισε)και το σημαντικοτερο ολων για επισημη τιμη δεν ειναι υπερκοστολογημενη.

Ουτε πολυ χοντρη ειναι να την νιωθεις αβολη ή οτι προσδιδει αρκετο παραπανω ογκο στο κρατημα,ουτε νιωθει ψευτικη/φθηνη.

 

Επισης ταιριαζει με ολα τα διαφορετικα χρωματα αφου το πισω μερος της καμερας σε ολα ειναι μαυρο

 

https://www.skroutz.gr/s/16464240/Huawei-Wallet-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-Mate-20-Pro.html

Link to comment
Share on other sites

Απο θηκες η μονη που προτεινω ειναι η επισημη της Huawei η Wallet.

 

Εχει εγκοπη πισω και προεξεχει απο την καμερα,πανω και κατω μερος του κινητου επισης καλυπτονται,δεν εχει μαγνητικο πορτακι(αρα βολευει στο συχνο ανοιξε κλεισε)και το σημαντικοτερο ολων για επισημη τιμη δεν ειναι υπερκοστολογημενη.

 

Ουτε πολυ χοντρη ειναι να την νιωθεις αβολη ή οτι προσδιδει αρκετο παραπανω ογκο στο κρατημα,ουτε νιωθει ψευτικη/φθηνη.

 

 

 

Επισης ταιριαζει με ολα τα διαφορετικα χρωματα αφου το πισω μερος της καμερας σε ολα ειναι μαυρο

 

 

 

https://www.skroutz.gr/s/16464240/Huawei-Wallet-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-Mate-20-Pro.html

Αδιαμφισβήτητα έχει καλύτερη προστασία.

 

Από γνήσια έχω αυτή στις φώτο που δείχνει και ώρα αλλά δεν μου άρεσε που είναι εκτεθειμένο κάτω και πλάι και πως έπρεπε να ανοίγω και να κλείνω ..

Είναι όμως καλή.

 

Προς το παρόν η λυτή μαύρη ματ που είναι λες και δεν φοράει θήκη το κινητό, δεν μαζεύει δαχτυλιές και μετατρέπει το τηλέφωνο σε full black, είναι αυτή που μ' αρέσει περισσότερο :)724e46c10deba8bb287d906e7be2ff16.jpgd8c0078be25f4f6db2339afb049306be.jpgc7afe1c707809d9f80e90a5ccfda561d.jpg

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι θηκες ποτε δεν μαρεσαν γιατι οχι μονο δεν προστατευουν πληρως το κινητο γυρω γυρω αλλα και το μπροστα πλαστικο ειναι για γελια. Ασε που εχουν βγαλει και παρα πολλα προβληματα και ειναι και πολυ ακριβες(ευτυχως οχι στα mate).
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν το πλαίσιο έχει καινούργιες παρτίδες γιατί έχει την επιστροφή σε Eurobank επίσης ξέρει κανείς πόσο πουλιέται μεταχειρισμένο το κινητό;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...