Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανείς αν το πλαίσιο έχει καινούργιες παρτίδες γιατί έχει την επιστροφή σε Eurobank επίσης ξέρει κανείς πόσο πουλιέται μεταχειρισμένο το κινητό;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καινούργιες παρτίδες έχει το πλαίσιο... φίλος μου πήρε σήμερα από το πλαίσιο της Κηφισιάς σε twilight και είναι κατασκευής 2 Ιανουαρίου 2019...Μόνο που όταν τα βάλαμε δίπλα δίπλα με οθόνη boe και τα δύο, το καινούργιο σε ίδιες ρυθμίσεις προεπιλογής είχε εμφανέστατη κιτριναδα στην οθόνη ειδικά άμα τα κοιτούσες από γωνία... χρειάστηκε να πειράξουμε θερμοκρασία χρωμάτων σε μεγάλο βαθμό για να τα φέρουμε στα ίσια τους..

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό μειονέκτημα των oled ότι είναι λίγο ... λαχείο σε τι οθόνη θα πέσεις όσον αφορά χρωματική πιστότητα κλπ. Πάντα συνέβαινε ακόμα και σε Samsung

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Aντιμετωπιζω το εξης προβλημα,ειμαι σε 4G μπορουν και με παιρνουν τηλεφωνο κανονικα,,το βαζω σε 2g η 3G και δεν μπορουν να με παρουν,,ακουγεται κατηλλημενο! το προσπαθησα τουλαχιστον 3 φορες τωρα εδω στη δουλεια που βρισκομαι! τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα και εγω την αναβάθμιση με το funkyhuawei πηγα στην 187 version , αυτο που θελω να μαθω ειναι αν σταματησω να το χρησιμοποιω θα συνεχισω να περνω κανονικα τις αναβαθμισεις την huawei ΟΤΑ ??? η παντρεύτηκα το funky πλεον για αναβαθμισεις ??

Απο βελτιωσεις η πιο συμαντικη που ειδα ειναι στο touch της οθονης εχει μεγαλη διαφορα απο την 153 που ειχα, οσο για το προβλημα με το bluetooth μου δεν εγινε κατι ισα ισα που νομιζω οτι η μουσικη πλεον απο το bluetooth μου ειναι λιγο χειροτερη. Για την φωνη βρηκα μια προσωρινη λυση με ενα παλιο plantronics που ειχα M50, παιζει αψογα.

Με βλεπω να τα σκαω λιαν συντόμως για honor flypods η freebuds 2 , αυτο που δεν ξερω ειναι ποσο θα με βολεψουν, τα earhooks που κυκλοφορουν για airpods κανουν σε αυτα , δεν νομιζω οτι οπως ειναι θα μενουν στα αυτια κατα την γυμναστική. Εχετε να προτείνεται λυσεις στο πως θα καθονται στα αυτια χωρις να πεφτουν ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα και εγω την αναβάθμιση με το funkyhuawei πηγα στην 187 version , αυτο που θελω να μαθω ειναι αν σταματησω να το χρησιμοποιω θα συνεχισω να περνω κανονικα τις αναβαθμισεις την huawei ΟΤΑ ??? η παντρεύτηκα το funky πλεον για αναβαθμισεις ??

Απο βελτιωσεις η πιο συμαντικη που ειδα ειναι στο touch της οθονης εχει μεγαλη διαφορα απο την 153 που ειχα, οσο για το προβλημα με το bluetooth μου δεν εγινε κατι ισα ισα που νομιζω οτι η μουσικη πλεον απο το bluetooth μου ειναι λιγο χειροτερη. Για την φωνη βρηκα μια προσωρινη λυση με ενα παλιο plantronics που ειχα M50, παιζει αψογα.

Με βλεπω να τα σκαω λιαν συντόμως για honor flypods η freebuds 2 , αυτο που δεν ξερω ειναι ποσο θα με βολεψουν, τα earhooks που κυκλοφορουν για airpods κανουν σε αυτα , δεν νομιζω οτι οπως ειναι θα μενουν στα αυτια κατα την γυμναστική. Εχετε να προτείνεται λυσεις στο πως θα καθονται στα αυτια χωρις να πεφτουν ?

 

Χωρις να ειναι 100% σιγουρο υπαρχει περιπτωση αν η 187 δεν κυκλοφορησει ποτε ΟΤΑ να μεινεις εκει και να αναγκαστεις να κανεις αναβαθμιση μεσω FH παλι σε μια εκδοση που κυκλοφορησε επισημα ΟΤΑ για να συνεχισεις να παιρνεις ΟΤΑ.

Αν η 187 κυκλοφορησει κανονικα ΟΤΑ σε ολους τοτε δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν αναβαθμίσεις μέσω FH την 187, χάνεται η εγγύηση ?, πως μπορείς να περάσεις πάλι το παλιό firmware ?
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν αναβαθμίσεις μέσω FH την 187, χάνεται η εγγύηση ?, πως μπορείς να περάσεις πάλι το παλιό firmware ?

 

Καμιά εγγύηση δεν χάνεται. Το μόνο που χάνεται είναι το ποσό που θα δώσεις για το τη αναβάθμιση.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεγαλο φαουλ τι να σου πω.

 

Εχουμε μια συσκευη η οποια προσφερει την καλυτερη μπαταρια/αυτονομια της αγορας,σου δινει ενα φορτιστη που 30λεπτα αρκουν για να γεμισει το μεγαλυτερο ποσοστο του κινητου(δοκιμασμενο απο μενα απο το 23%-88% περιπου σε 30λεπτα),εχουμε ενα κινητο με καμερες που θα δουμε στα επομενα κινητα(κοινως και φετος η καμερα του θα ειναι μια χαρα ανταγωνιστικη),επεξεργαστης επισης ανταγωνιστικος του επερχομενου exynos των Samsung και μετα μας πειραζει αν ειναι ή δεν ειναι το μπροστα φλας μονιμα ανοιχτο?

 

Δηλαδη κυριολεκτικα ωρες ωρες στα forum διαβαζω τα πιο ακυρα κουλα που μπορει να αναφερει καποιος σε μια συσκευη για να την απαξιωσει.

 

Μου θυμιζει ενα σχολιο που διαβαζα στο Note9 οτι λεει το αρνητικο του ειναι οτι ειναι μεγαλο. Ρε μαστορα κοντα 6.5ιντσες οθονη εχει το κινητο,τι περιμενες να ειναι στο μεγεθος του Galaxy S5?Αν σε πειραζαν τα μεγαλα κινητα,δεν θα το κοιτουσες εξ αρχης αυτο.

 

Το Galaxy S9+ σου ειναι απο τα πιο πληρη κινητα της αγορας.Απο εκει και περα το μονο που θα κερδισεις σε οποιοδηποτε αλλο κινητο ειναι

-νεωτερο επεξεργαστη

-λιγο καλυτερη καμερα

-μεγαλυτερη μπαταρια

-νεωτερη εκδοση android out of the box

-μεγαλυτερη αποθηκευτικο χωρο στο βασικο μοντελο

-ισως λιγο παραπανω ram αναλογα παλι το μοντελο.

-ισως δακτυλικο κατω απο την οθονη.

 

Κοινως μιλαμε κυριως για τις κλασσικες τεχνικες μικροδιαφορες που ειδαμε και στην μεταβαση απο S7 edge σε S8(περαν του νεου design στην οθονη).

 

Δεν γινεται να σου πουμε ετσι απλα''αξιζει'',''δεν αξιζει'' γιατι δεν ειναι οτι εχεις κανενα φθηνο Xiaomi για να ειναι τοσο ευκολη η απαντηση.

 

Υπαρχουν ορισμενοι που αγοραζουν note9 αποκλειστικα και μονο για το πενακι.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση δεν απαξιωνω εγώ την συσκευή μόνη της το κάνει η Huawei με τις οθόνες που έβαλε.. Κ σφυρίζει αδιάφορα λες κ είναι κινητό των 50 ευρώ να πεις δεν έγινε κ κάτι..

Εγώ σελφι δεν πολύ βγάζω χθες το έπιασα στο χέρι μ και μ άρεσε

Είναι ελκυστική σαν συσκευή ΑΛΛΑ πέρα απτις οθόνες δεν μπορείς κυρά Huawei μου να βγάζει ωραίες φώτο αλλά να υστερεί στο βίντεο ή στον ήχο για πιο λόγο δεν δίνεις μια τέλεια λήψη βίντεο αφού έχεις πολύ δυνατή φωτογραφία; ναι κ στην φώτο για τη σελφι είναι φάουλ τι την πείραζε να έχει on κ of φλας μπροστά ; έγραφε ο άλλος στο σκρουτζ ήθελε να βγάλει φωτο σε κλαμπ κ δεν την έβγαζε με φλας κ έμεινε να κοιτάει μαυρίλα φώτο .

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση δεν απαξιωνω εγώ την συσκευή μόνη της το κάνει η Huawei με τις οθόνες που έβαλε.. Κ σφυρίζει αδιάφορα λες κ είναι κινητό των 50 ευρώ να πεις δεν έγινε κ κάτι..

Εγώ σελφι δεν πολύ βγάζω χθες το έπιασα στο χέρι μ και μ άρεσε

Είναι ελκυστική σαν συσκευή ΑΛΛΑ πέρα απτις οθόνες δεν μπορείς κυρά Huawei μου να βγάζει ωραίες φώτο αλλά να υστερεί στο βίντεο ή στον ήχο για πιο λόγο δεν δίνεις μια τέλεια λήψη βίντεο αφού έχεις πολύ δυνατή φωτογραφία; ναι κ στην φώτο για τη σελφι είναι φάουλ τι την πείραζε να έχει on κ of φλας μπροστά ; έγραφε ο άλλος στο σκρουτζ ήθελε να βγάλει φωτο σε κλαμπ κ δεν την έβγαζε με φλας κ έμεινε να κοιτάει μαυρίλα φώτο .

 

Για τον ιδιο λογο που η τελεια DSLR φωτογραφικη εχει μετριο βιντεο και η τελεια βιντεοκαμερα εχει μετρια φωτογραφια.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Για τον ιδιο λογο που η τελεια DSLR φωτογραφικη εχει μετριο βιντεο και η τελεια βιντεοκαμερα εχει μετρια φωτογραφια.

 

Οχι δεν νομίζω να είναι έτσι.. Το note 9 και το s9 plus είναι εξίσου δυνατά κ σε βίντεο κ σε φώτο.. Δεν το έχω για να τραβήξω να δω αν αξίζει η όχι κ πόσο στο θέμα βίντεο..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν νομίζω να είναι έτσι.. Το note 9 και το s9 plus είναι εξίσου δυνατά κ σε βίντεο κ σε φώτο.. Δεν το έχω για να τραβήξω να δω αν αξίζει η όχι κ πόσο στο θέμα βίντεο..

 

Ναι τι να το κανω ομως που το note9 το Ευρωπαικο ειναι με τον κατωτερο exynos και ουτε καν με τον snapdragon.Μεχρι και χειροτερη αυτονομια εχουμε σε σχεση με τα Αμερικανικα με snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Aντιμετωπιζω το εξης προβλημα,ειμαι σε 4G μπορουν και με παιρνουν τηλεφωνο κανονικα,,το βαζω σε 2g η 3G και δεν μπορουν να με παρουν,,ακουγεται κατηλλημενο! το προσπαθησα τουλαχιστον 3 φορες τωρα εδω στη δουλεια που βρισκομαι! τι μπορει να φταιει?

 

Καλημέρα, κάποιος? Και σήμερα το ίδιο! Εστειλα στην cosmote στο φεις και περιμένω να μου πουν! Μπορείτε να κάνετε ένα τσεκ με τα δικά σας? Εγώ έχω φοιτητικό καρτοσυμβολαιο (30αρης) τα γνωστά φοιτητικά που τα δίνουν αβέρτα :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάποιος? Και σήμερα το ίδιο! Εστειλα στην cosmote στο φεις και περιμένω να μου πουν! Μπορείτε να κάνετε ένα τσεκ με τα δικά σας? Εγώ έχω φοιτητικό καρτοσυμβολαιο (30αρης) τα γνωστά φοιτητικά που τα δίνουν αβέρτα :p

 

Δοκιμασες καταρχην οταν αλλαζεις σε 2G να κανεις ενα restart;

Ακομα απενεργοποιησε το VoLTE και VoWIFI και βασικα στο μερος που σου το κανει δοκιμασες με αλλη συσκευη την καρτα σου μηπως ειναι θεμα της καρτας ή στο νουμερο;

Μπορει να εισαι και ατυχος και το σημειο εκεινο να ποιανει μονο 4G.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν νομίζω να είναι έτσι.. Το note 9 και το s9 plus είναι εξίσου δυνατά κ σε βίντεο κ σε φώτο.. Δεν το έχω για να τραβήξω να δω αν αξίζει η όχι κ πόσο στο θέμα βίντεο..
Συμφωνώ με τον φίλο είχα το note 9. Καμία σχεση στις φωτογραφίες. Πολύ καλύτερο το note. Και χωρίς την επιλογή για μόνιμο φλας στη σελφι μας ξενέρωσε η Huawei.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον φίλο είχα το note 9. Καμία σχεση στις φωτογραφίες. Πολύ καλύτερο το note. Και χωρίς την επιλογή για μόνιμο φλας στη σελφι μας ξενέρωσε η Huawei.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καμία σχέση με το note σε φωτογραφίες??? Μάλιστα...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες καταρχην οταν αλλαζεις σε 2G να κανεις ενα restart;

Ακομα απενεργοποιησε το VoLTE και VoWIFI και βασικα στο μερος που σου το κανει δοκιμασες με αλλη συσκευη την καρτα σου μηπως ειναι θεμα της καρτας ή στο νουμερο;

Μπορει να εισαι και ατυχος και το σημειο εκεινο να ποιανει μονο 4G.

 

εχω βαλει ξεχωριστα 2G k 3G καιι συνεχιζει! εχω απενεργοποιησει vowifi,volte το εχει κανονικα σε 4g που δεν εχω θεμα!την καρτα την εβαλα σε αλλο κινητο και υπαρχει και εκει! επειδη ηρθα δουλεια τωρα δεν μπορω να παω σε καταστημα,μιλησα με το chat cosmote πετανε αετο εκει ,4 ερωτησεις ιδιες σε βαθμο να σε εκνερισουν,περιμενω την εξελιξη του ελγχου,,μετα θα παρω τηλ !

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον φίλο είχα το note 9. Καμία σχεση στις φωτογραφίες. Πολύ καλύτερο το note.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αντε παλι τα ιδια....

Link to comment
Share on other sites

Αντε παλι τα ιδια....

 

Ο. Κάθε ένας έχει τη δική του γνώμη και άποψη.. Το ότι είμαστε στο νήμα του mate δεν σημαίνει πως θα γράφουμε μόνο τα θετικά του η μόνο σχόλια του στυλ φωτογραφιαρες κτλ..

Στο σκρουτζ αν διαβάσει κάποιος τα σχόλια στου mate θα τον αποτρέψει την αγορά του κ δίκιο θα έχει..

Η Samsung όταν έκανε μπαμ το note 7 αν και απαράδεκτο να σκάνε συσκευές της πήρε και τις απέσυρε

Βρείτε μ τι έκανε η Huawei οκ οι πράσινες οθόνες δεν σκοτώνουν κάποιον πέρα απτον σούπερμαν με τον κρυπτονιτη... Αλλά σφυρίζει αδιάφορα...

Το note αν είχε τριπλή κάμερα κ night mode θα το είχα πάρει χθες... Θα τα βάλει στο s10 + έμεινε πίσω η σαμι κακώς φυσικά αλλά περιμένουμε καλύτερα αποτελέσματα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ο. Κάθε ένας έχει τη δική του γνώμη και άποψη.. Το ότι είμαστε στο νήμα του mate δεν σημαίνει πως θα γράφουμε μόνο τα θετικά του η μόνο σχόλια του στυλ φωτογραφιαρες κτλ..

Στο σκρουτζ αν διαβάσει κάποιος τα σχόλια στου mate θα τον αποτρέψει την αγορά του κ δίκιο θα έχει..

Η Samsung όταν έκανε μπαμ το note 7 αν και απαράδεκτο να σκάνε συσκευές της πήρε και τις απέσυρε

Βρείτε μ τι έκανε η Huawei οκ οι πράσινες οθόνες δεν σκοτώνουν κάποιον πέρα απτον σούπερμαν με τον κρυπτονιτη... Αλλά σφυρίζει αδιάφορα...

Το note αν είχε τριπλή κάμερα κ night mode θα το είχα πάρει χθες... Θα τα βάλει στο s10 + έμεινε πίσω η σαμι κακώς φυσικά αλλά περιμένουμε καλύτερα αποτελέσματα

 

Ωραια αφου δεν σου κανουν τα Huawei με τις πρασινες οθονες και θες Samsung τοτε γιατι ρωτας πιο πισω αν αξιζει το mate 20 pro σε σχεση με το s9+σου?

 

Επισης ο καθενας εχει την δικη του γνωμη και αποψη αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ισχυει κιολας στην πραξη.

Οι φωτογραφιες του note 9 δεν την πλησιαζει καν το mate20pro?Δηλαδη τι φωτογραφιες βγαζει το mate?Κινητου των 200ευρω?

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Ο. Κάθε ένας έχει τη δική του γνώμη και άποψη.. Το ότι είμαστε στο νήμα του mate δεν σημαίνει πως θα γράφουμε μόνο τα θετικά του η μόνο σχόλια του στυλ φωτογραφιαρες κτλ..

Στο σκρουτζ αν διαβάσει κάποιος τα σχόλια στου mate θα τον αποτρέψει την αγορά του κ δίκιο θα έχει..

Η Samsung όταν έκανε μπαμ το note 7 αν και απαράδεκτο να σκάνε συσκευές της πήρε και τις απέσυρε

Βρείτε μ τι έκανε η Huawei οκ οι πράσινες οθόνες δεν σκοτώνουν κάποιον πέρα απτον σούπερμαν με τον κρυπτονιτη... Αλλά σφυρίζει αδιάφορα...

Το note αν είχε τριπλή κάμερα κ night mode θα το είχα πάρει χθες... Θα τα βάλει στο s10 + έμεινε πίσω η σαμι κακώς φυσικά αλλά περιμένουμε καλύτερα αποτελέσματα

 

φιλε μου μπορει να μην εχει βγαλει ανακοινωση,αλλα στις ειδη προβληματικες συσκευες αμεσως προχωραει σε αντικατασταση!ο καθενας κανει δοκιμες με τις εταιριες και οποια του κατσει καλυτερα,μενει εκει! να χαρεις την συσκευη σου ως κατοχος s9+ και ο καθενας με την οποιαδηποτε εχει στην κατοχη του! πλεον σε μεγαλα καταστηματα εχει ελαχιστοποιηθει εως εξαφανιστει το προβλημα με τις οθονες! Μην προσπαθουμε απο το πουθενα τα vs!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μπορει να μην εχει βγαλει ανακοινωση,αλλα στις ειδη προβληματικες συσκευες αμεσως προχωραει σε αντικατασταση!ο καθενας κανει δοκιμες με τις εταιριες και οποια του κατσει καλυτερα,μενει εκει! να χαρεις την συσκευη σου ως κατοχος s9+ και ο καθενας με την οποιαδηποτε εχει στην κατοχη του! πλεον σε μεγαλα καταστηματα εχει ελαχιστοποιηθει εως εξαφανιστει το προβλημα με τις οθονες! Μην προσπαθουμε απο το πουθενα τα vs!

 

 

 

Έχω το μικρόβιο της αλλαγής δεν την αποκλείω την Huawei. Δεν προσπαθώ να προκαλέσω κανένα vs κ για πιο λόγο να τσακωθω;;; μου απάντησες μια χαρά διάβασε ο προηγούμενος πως μου απάντησε λες κ έγραψα ότι το mate δεν είναι δυνατή συσκευή πέρα απτις οθόνες που μακάρι να λυθεί το πρόβλημα γιατί ο υγιής ανταγωνισμός μόνο καλό κάνει σε εμάς τους αγοραστές..

Το note είναι στην κατηγορία του βασιλιάς με το πενάκι . Απαξίωση για τέτοια συσκευή δεν γίνεται .. Ούτε φυσικά για το mate θα πρέπει..

Εγώ έγραψα την αλήθεια στο σκρουτζ δικά σας σχόλια των αγοραστών βλέπω κ κολλάω στην αγορά του 720 μ βγαίνει με δόσεις με επιστροφή yellows..

Ναμην έχουν την απαίτηση να ζητάνε 800αρες για μεταχειρισμένο..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...