Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέτρο, δεν θέλω να σε ζαλίζω με λεπτομέριες.

Αν θέλεις κάτι οικονομικό, θα σου πρότεινα να βρεις ένα καλό ρολόι (ας είναι και πολύ βασανισμένο ή παλιό) και να δώσεις ένα 20αρικο που λέει ο λόγος για να γυαλίσουν και να κάνουν καινούργια την καδένα.

Μην πετάξεις χρήματα τσάμπα στις φθηνές καδενες!

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Μάλλον κάπως έτσι θα το κάνω...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές ημέρες δεν δέχομαι ειδοποίηση για τις εισερχόμενες κλήσεις από το viber. Στα μηνύματα από το viber οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά. Στις κλήσεις μάλιστα ο ήχος ειδοποίησης του κινητού ακούγεται πολύ αδύναμα. Αν κλείσω το bluetooth ακούγεται κανονικά (δυνατά).

Τί μπορεί να φταίει? Το κινητό είναι Samsung galaxy s7 edge.

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει κάποιο από τα 3 ρολόγια (s3 frontier, galaxy watch 42 kai 46mm) την ημέρα, αν έχεις την οθόνη συνέχεια ενεργή;

 

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νεα δωράκια!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

20190503-192538.jpg

Όταν βάλεις τη στεφάνη ανέβασε καμμιά φωτογραφία και πες μας αν σου αρέσει. Από τη μια ψήνομαι από την άλλη αν δεν μου άρεσε το ρολόι όπως είναι δεν θα το έπαιρνα.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει κάποιο από τα 3 ρολόγια (s3 frontier, galaxy watch 42 kai 46mm) την ημέρα, αν έχεις την οθόνη συνέχεια ενεργή;

 

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

 

Όλα τη βγάζουν, εγώ πάντα ανοιχτή την έχω. Το θέμα είναι τι χρήση κάνεις από εκεί και πέρα. Πχ σε άσκηση εγώ που δοκίμασα, 2,5 ώρες ποδήλατο έφαγε 10% μόνο το watch. Άρα θεωρώ ότι για τη μέρα δεν υπάρχει πρόβλημα, το θέμα είναι αν φτάνει τις 3 ή 4 μέρες ή παραπάνω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις τη στεφάνη ανέβασε καμμιά φωτογραφία και πες μας αν σου αρέσει. Από τη μια ψήνομαι από την άλλη αν δεν μου άρεσε το ρολόι όπως είναι δεν θα το έπαιρνα.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ειχα βγαλει φωτο το δικο μου με την ιδια στεφανη.

Ειναι σουπερ (για εμενα), γιατι ολα τα ρολογια που ειχα κ εχω ειναι inox

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7817194

 

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Είναι εντυπωσιακό. Και με το watch face που είχες του πήγαινε πολύ. Θύμισέ μου κόστος.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι εντυπωσιακό. Και με το watch face που είχες του πήγαινε πολύ. Θύμισέ μου κόστος.

Είμαι λάτρης του inox και του αναλογικού

 

Ειχε 19,90 οταν το ειχα παραγγείλει

https://www.ebay.com/itm/Ringke-Bezel-Styling-for-Galaxy-Watch-46mm-Ring-Cover-Stainless-Steel-Aluminium/303003420683?var=601938247337&hash=item468c69480b:m:mhdqNOKqR2uXPIfEelz1IbQ&frcectupt=true

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το 42 Άρι αξίζει να πάρω αυτό η το s3 που είναι ποιο οικονομικό αξίζει δηλ τα 50€ παραπάνω ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Έχει ωραία faces δωρεάν για 3 μέρες.

 

Λινκ?

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Το Samsung galaxy watch τι διαφορές έχει σε σχέση με το galaxy watch active πέρα από το να μην μπορείς να μιλήσεις μέσω αυτού ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παίδες..

Όταν κάποιος σου στέλνει μνμ μπορείς να του απαντήσεις με μνμ..

Να διαλέξουμε εμείς μια επαφή και να στείλουμε κάτι γίνεται;

Το messenger μπορούμε να το δούμε η δεν υπάρχει εφαρμογή;

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παίδες..

Όταν κάποιος σου στέλνει μνμ μπορείς να του απαντήσεις με μνμ..

Να διαλέξουμε εμείς μια επαφή και να στείλουμε κάτι γίνεται;

Το messenger μπορούμε να το δούμε η δεν υπάρχει εφαρμογή;

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

επειδή σκέφτομαι τελευταία να το αγοράσω και διάβασα κάποια πράγματα αν δεν κάνω λάθος νομίζω δεν γίνεται να στείλεις μήνυμα σε όποιον θέλεις παρά μόνο σε αυτόν που σου έχει στείλει όπως και στο messenger σου εμφανίζει το μήνυμα που σου έστειλε μπορείς να απαντήσεις σε αυτό αλλά όχι σε όποιον θέλεις.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

επειδή σκέφτομαι τελευταία να το αγοράσω και διάβασα κάποια πράγματα αν δεν κάνω λάθος νομίζω δεν γίνεται να στείλεις μήνυμα σε όποιον θέλεις παρά μόνο σε αυτόν που σου έχει στείλει όπως και στο messenger σου εμφανίζει το μήνυμα που σου έστειλε μπορείς να απαντήσεις σε αυτό αλλά όχι σε όποιον θέλεις.

 

Μήνυμα στέλνεις σε όποιον θες απλα κανει επεξεργασία των ετοιμων μυνηματων και γράφεις αυτο που θες εσυ.

Για το messages δεν ξερω να απαντήσω δεν το Πολύ δουλεύω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μάγκες έχω απτο Σεπτέμβρη αν θυμάμαι καλά. Το xiaomi Amazfit stratos

Ειμαι ευχαριστημενος κ από μπαταρία κ ειδοποιήσεις δεν χάνω κ κολύμβηση όλα κομπλέ

Το σκέφτομαι για το watch ξέρω ότι έχει καλύτερη οθόνη YouTube. Κλήσεις απτό ρολόι με ανοιχτή ακρόαση. Βέβαια κ τώρα απαντάω με τα galaxy buds

Γνωστός μ που το έχει το watch δεν μετράει καλά σε κολυμβητήριο έχει κάποιος αντίθετη άποψη;; με το s3 gear frontier τι διαφορές έχει ; είδα ότι κ με εκείνο κάνεις κλήσεις κ YouTube ευχαριστώ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 2 3 μέρες σε ανύποπτο χρόνο το ρολοι μου κάνει ένα μπιπ και μια μικρή δόνηση ανά κάποια διαστήματα ...

Τι μπορεί να φτάει?>

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 2 3 μέρες σε ανύποπτο χρόνο το ρολοι μου κάνει ένα μπιπ και μια μικρή δόνηση ανά κάποια διαστήματα ...

Τι μπορεί να φτάει?>

 

Μηπως χανει το σημα απο το κινητο; (bluetooth)

Εμενα τοτε το κανει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μάγκες έχω απτο Σεπτέμβρη αν θυμάμαι καλά. Το xiaomi Amazfit stratos

Ειμαι ευχαριστημενος κ από μπαταρία κ ειδοποιήσεις δεν χάνω κ κολύμβηση όλα κομπλέ

Το σκέφτομαι για το watch ξέρω ότι έχει καλύτερη οθόνη YouTube. Κλήσεις απτό ρολόι με ανοιχτή ακρόαση. Βέβαια κ τώρα απαντάω με τα galaxy buds

Γνωστός μ που το έχει το watch δεν μετράει καλά σε κολυμβητήριο έχει κάποιος αντίθετη άποψη;; με το s3 gear frontier τι διαφορές έχει ; είδα ότι κ με εκείνο κάνεις κλήσεις κ YouTube ευχαριστώ

Εχω καμια 10αρια προπονησεις και ειμαι πολυ ικανοποιημένος. Οκ μερικες φορες καποιες διαδρομες τις εβγαλε περιεργα αλλα μπορει να εφταιγα και εγω που δεν αντεχα και εβγαινε λαθος.

 

Οντως απο disconnect πρεπει να ειναι!!!

ΒΤW ηρθε σε κανενα το update?

Τωρα που το εβαλα να τσεκαρει ειναι στο R800XXU1BSA4

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οντως απο disconnect πρεπει να ειναι!!!

ΒΤW ηρθε σε κανενα το update?

 

Σήμερα το πρωί μου ήρθε η αναβάθμιση. Έχω την LTE έκδοση.

Έκδοση Tizen: 4.0.0.4

One UI: 1.0

Ήταν που ήταν κούκλα τώρα έγινε πιο όμορφο με αρκετές προσθήκες.

Ελπίζω να μη χάλασε η αυτονομία και να είναι χειρότερη από πριν.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...