Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το φέρει ένας φίλος αύριο,που το έχει και κάθεται..

Απο τα φτηνά του e-bay είναι, αλλά το είχα δοκιμάσει παλαιότερα και ήταν άψογο!

Link to comment
Share on other sites

ε λίγο στραβά είναι δεν πειράζει να μην σε πιάνει το μάτι που έλεγαν και οι παλιοί !!!!!:p:p:p:p:p:p:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον μου εμφανίζονται και οι φωτο που μου στέλνουν , και στο ρολόι!

Μου έστειλε φίλος στο messenger και κοιτάω το ρολόι κι έπαθα πλάκα

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με ποιό τρόπο γίνεται αυτό, χρειάζεται κάποια έξτρα εφαρμογή;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι κ γω, γιατί ειπα να μου στείλουν φωτο για να το τσεκαρω, κ το ρολοι μου εγραψε πως "υπάρχει συνημμένη φωτο".

Οσο κι αν κλικαρα, δεν άνοιγε τιποτα

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο, βγαζω φωτο κ το δικο μου, με σχεδον ιδιο μπρασελε κ ασημί στεφανι

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εδω είμαστε

8ead11421ea7da13429e57f5f92efcf0.jpgcc72ff5da7862ac5784dca27f3d457cb.jpg758118dce0bcd01e24b86097f8e62bb0.jpg959d405f2587092203ff30c1d0b51aa7.jpg

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό!

Εγώ για καθημερινό στη δουλειά κατέληξα εδώ γιατί το μπρασελέ ήταν λίγο κουραστικό στη δουλειά που κάνω.

642ab20d64361371479c0c5e3ba3d846.jpg22674a139265175a3ec10b644ca6f71a.jpg590f0951cc28ced4456b1ecb844c6cf5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω, στη λειτουργία μόνο ρολόι υπάρχει κάποια ρύθμιση έτσι ώστε η οθόνη να παραμένει ενεργή;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω αλλα οταν επιλεξω να δουλευει μονο σαν ρολοι δε μπαινει στις ρυθμισεις για να επιλεξω να μενει η οθονη ανοιχτη.Μονο αν το εχω σε κανονικο mode μπορω να το κανω.
Link to comment
Share on other sites

Το watch face που εχεις, υποστηρίζει το always on display?

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω, στη λειτουργία μόνο ρολόι υπάρχει κάποια ρύθμιση έτσι ώστε η οθόνη να παραμένει ενεργή;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, αν θες να ζήσει η οθόνη σου πάνω από μερικούς μήνες .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στο gear s3 που είχα πάντα always on ενεργοποιημένο , δεν εμφανίστηκε κανένα πρόβλημα.

Επίσης στο gw που έχω τώρα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Κοίτα να χαρείς το ρολόι όπως σου αρέσει και πάψε να ζεις με άγχος.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό!

Εγώ για καθημερινό στη δουλειά κατέληξα εδώ γιατί το μπρασελέ ήταν λίγο κουραστικό στη δουλειά που κάνω.

642ab20d64361371479c0c5e3ba3d846.jpg22674a139265175a3ec10b644ca6f71a.jpg590f0951cc28ced4456b1ecb844c6cf5.jpg

 

Το έχω και εγώ, άριστο αλλά στο νερό κουραστικό γιατί κρατάει υγρασία άρα θέλει προσοχή ακόμα και όταν πλενεις χέρια..

Παρόλα αυτά μπρασελε μόνο σε κάνα γάμο, βαρύς και κουραστικός..

Προσωπικά παίζω με αυτό, το μαμά, και άλλο ένα με λάστιχο με τρύπες που είναι ελαφρύ και δεν ιδρώνω λόγω εξαερισμου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αν θες να ζήσει η οθόνη σου πάνω από μερικούς μήνες .
Κανένα θέμα δεν έχεις με την AoD.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ, άριστο αλλά στο νερό κουραστικό γιατί κρατάει υγρασία άρα θέλει προσοχή ακόμα και όταν πλενεις χέρια..

Παρόλα αυτά μπρασελε μόνο σε κάνα γάμο, βαρύς και κουραστικός..

Προσωπικά παίζω με αυτό, το μαμά, και άλλο ένα με λάστιχο με τρύπες που είναι ελαφρύ και δεν ιδρώνω λόγω εξαερισμου

 

Έχεις δίκιο, μένει υγρό για 7-8 ώρες εύκολα.

Μπρασελέ για πιο καλό,μια απο τα ίδια.

Τα λαστιχένια-σιλικόνης,το κάνουν λίγο φθηνό νομίζω και δεν μου αρέσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση.

Τελικα πως βλεπουμε εικονες απο vider messager στο ρολοι δεν μπορω να το κανω με τιποτα.

Κινητο εχω S9+

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση.

 

Τελικα πως βλεπουμε εικονες απο vider messager στο ρολοι δεν μπορω να το κανω με τιποτα.

 

Κινητο εχω S9+

Ούτε σε εμένα λειτουργεί με s9+
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, μένει υγρό για 7-8 ώρες εύκολα.

Μπρασελέ για πιο καλό,μια απο τα ίδια.

Τα λαστιχένια-σιλικόνης,το κάνουν λίγο φθηνό νομίζω και δεν μου αρέσουν.

Εμένα είναι ποιοτικά πολύ τα σιλικόνης που έχω και δεν χάνει, απλά το κάνει πιο σπορ.. Εξάλλου τα αλλάζω ανάλογα τη χρήση, πχ ημέρες που είμαι χαλαρός και πάω αθλητισμό απόγευμα κρατάω σιλικόνη για ευκολία και πλύσιμο άμεσα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα να ενδιαφέρομαι για αγορά ρούχων συγκεκριμένου ρολογιού θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1: έχει αρκετές ρυθμίσεις για γυμναστική ?

2: μπορώ να το συνδέσω με ακουστικά και να ακούω τραγούδια η να απαντάω στις κλήσεις?

3: μπορώ να απαντάω σε κλείσεις και μήνυμα ?

4. Nfs έχει ?

5: το gps είναι όταν τρέχεις να δείχνει η και κανονικό πχ όπως το κινητό όταν θέλεις να πας κάπου να βάλεις διεύθυνση πολύ και να πας ?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Πήγα εδώ μεγάλη ποικιλία σε λουράκια.

Θέλω ακόμα ένα μεταλλικό λουράκι αλλά δεν βρήκα κάτι καλό.(Ανοιχτός σε προτάσεις)

Τώρα ψάχνω θήκη και στεφάνη και καμιά καλή εφαρμογή για το ρολόι .

 

 

https://www.cellphones.gr/antallaktiko-louraki-quickfit-tech-protect-milanese-band-samsung-galaxy-watch-46mm-gear-s3-classic-r770-gear-s3-frontier-r760-black?mfp=search%5Bsamsung%5D

Έχω να πω ότι δεν είσαι καθόλου καλός άνθρωπος! :lol: Εκεί που είχα ξεχάσει τα λουράκια στο frontier μου και έμενα μόνο με τα 7 που έχω αγοράσει, εκεί εσύ να μου θυμίσεις μπρασελέ. Για να πω την αλήθεια αυτήν την καδένα την είχα σταμπάρει και νωρίτερα και ήθελα να ρωτήσω, αν και το γράφει στη σελίδα, κάνει κανονικά για frontier, δε θα έχω κάποιο θέμα, σωστά;

 

Κάτω από το μήνυμα που παραθέτω, έχουν μπει φωτογραφίες με καδένα μαύρη που κλείνει με κλιψάκι. Την έχω αυτήν την καδένα και δεν ξέρω για εσάς αλλά με δυσκολεύει στο quick release να το βάλω γιατί είναι καδένα, δηλαδή πάει γύρω γύρω και δεν είναι λουρί για να το έχεις ανοιχτό και να βάλεις τα χέρια σου όπως θες εσύ για να το κουμπώσεις.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Άρχισα να ενδιαφέρομαι για αγορά ρούχων συγκεκριμένου ρολογιού θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1: έχει αρκετές ρυθμίσεις για γυμναστική ?

2: μπορώ να το συνδέσω με ακουστικά και να ακούω τραγούδια η να απαντάω στις κλήσεις?

3: μπορώ να απαντάω σε κλείσεις και μήνυμα ?

4. Nfs έχει ?

5: το gps είναι όταν τρέχεις να δείχνει η και κανονικό πχ όπως το κινητό όταν θέλεις να πας κάπου να βάλεις διεύθυνση πολύ και να πας ?

1 Εχει επιλογη ασκησεων. Τι ρυθμισεις θες να κανεις;

2 Ναι

3 Ναι ( εξαρταται απο το τηλεφωνο σου για τα sms)

4 NFC λογικα εννοεις. Ναι , αλλα δεν κανει κατι. Ειναι λογικα για το samsung pay που δεν υποστηριζεται.

5 Ναι με την εφαρμογη here maps εχεις κανονικο αυτονομο gps , χωρις ομως φωνητικη πλοηγηση.

 

Απο μπαταρία πως πάτε????

Η δικια μου χρήση....

 

Καλα εισαι. Στο 51% εχω χρηση 3 μερες και 4 ωρες.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...