Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω να δω συγκριτικά.....που κάνω κάθε μέρα συγκριτικά λόγο επαγγέλματος......:blink:

Οτι γραψεις.......εγω παντως καμια συσκευη μου και δεν γραφω μονο για το ποκο,αλλα και συσκευες που εχω για δοκιμες και ειναι 3-4πλασιας τιμης απο το ποκο< δεν την αφηνω ποτε με f u.

Και αλλη φορα να γραφεις καλυτερα......τα περι εξυπνάδων φίλε....

 

Αυτό που λες είναι άσχετο. Το ότι δν το εμπιστεύεσαι εσύ καλα κάνεις είπα εγώ το αντίθετο? Ας το ξαναπώ μια τρίτη και τελευταία φορά και ίσως το πιάσεις τωρα. Σε σχέση με τα face unlock των Samsung και one plus το Ποκο έχει πιο ασφαλές face unlock. Με ότι συνεπάγεται η ασφάλεια που μπορεί να έχει το face unlock γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις, ασύρματα-δίκτυο, περισσότερα,

Επαναφορά Wi-Fi/mobile /Bluetooth

εκανα επαναφορα και νομιζω ιοτι δουλεψε
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι άσχετο. Το ότι δν το εμπιστεύεσαι εσύ καλα κάνεις είπα εγώ το αντίθετο? Ας το ξαναπώ μια τρίτη και τελευταία φορά και ίσως το πιάσεις τωρα. Σε σχέση με τα face unlock των Samsung και one plus το Ποκο έχει πιο ασφαλές face unlock. Με ότι συνεπάγεται η ασφάλεια που μπορεί να έχει το face unlock γενικότερα.

 

 

Καλα σοβαρα τωρα......ξερεις τι γραφεις.....το σαμ κανει 3d scan,τι σχεση εχει με το απλο της καμερας του ποκο......:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλα σοβαρα τωρα......ξερεις τι γραφεις.....το σαμ κανει 3d scan,τι σχεση εχει με το απλο της καμερας του ποκο......:blink:

 

Το ότι το σαμσουνγκ κάνει 3d scan χωρίς αισθητήρες και χωρίς τίποτα πάνω λογικά το είδες σε κάποιο όνειρο.

 

Ας σου βάλω εγώ ένα βιντεο από κάτω λοιπόν αφού δν θες να το ψάξεις μόνος σου.

 

Συγγνώμη στα υπόλοιπα μέλη που σπαμαρω για άσχετο θέμα δν θα το συνεχίσω άλλο από πλευράς μου. Απλά μην πιστεύετε ότι λέει ο καθένας εδώ μέσα με σιγουριά απλά googlαρετε καλύτερα μόνοι σας. Όλοι κάνουμε λάθη καλό θα είναι να μη μιλάμε με σιγουριά αν δν ήμαστε σίγουροι για το τι λέμε.

Edited by petrosk93
Link to comment
Share on other sites

Το ότι το σαμσουνγκ κάνει 3d scan χωρίς αισθητήρες και χωρίς τίποτα πάνω λογικά το είδες σε κάποιο όνειρο.

 

Ας σου βάλω εγώ ένα βιντεο από κάτω λοιπόν αφού δν θες να το ψάξεις μόνος σου.

 

Συγγνώμη στα υπόλοιπα μέλη που σπαμαρω για άσχετο θέμα δν θα το συνεχίσω άλλο από πλευράς μου. Απλά μην πιστεύετε ότι λέει ο καθένας εδώ μέσα με σιγουριά απλά googlαρετε καλύτερα μόνοι σας. Όλοι κάνουμε λάθη καλό θα είναι να μη μιλάμε με σιγουριά αν δν ήμαστε σίγουροι για το τι λέμε.

 

Σε ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθεια σου,πραγματικά μας ανέδειξες οτι το ποκο είναι πιο ασφαλές από το s10.....απο το 0,27 στα λεει ολα ο φιλος λου....οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ακομα και σε συσκευες του 1000ρικου!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Στην σημερινή close έχουν αλλάξει κάτι στην αφή και έγινε ακόμα καλύτερο

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Καλησπερα σου. ξερουμε ποτε ερχεται η επομενη stable? Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σου. ξερουμε ποτε ερχεται η επομενη stable? Ευχαριστω πολυ.
Δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση....

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές που χρησιμοποιούν το γυροσκόπιο σας δουλεύουν σωστά; εμένα δεν λειτουργεί καμία, είμαι με τη τελευταία dev. Edited by kontz

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θέλω να πάω να πάρω τζαμακι για το κιν ξέρεις κανείς κανένα καλό για Αθήνα ομως

Είχα nilkin έσπασε από μικρή πτώση μετά μου τοποθέτησαν άλλο αλλά έχει αρχίσει να ξεκολλάει Και κάθε φορά δίνω τζάμπα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θέλω να πάω να πάρω τζαμακι για το κιν ξέρεις κανείς κανένα καλό για Αθήνα ομως

Είχα nilkin έσπασε από μικρή πτώση μετά μου τοποθέτησαν άλλο αλλά έχει αρχίσει να ξεκολλάει Και κάθε φορά δίνω τζάμπα λεφτά

 

Αυτός είναι ο ρόλος τους, να απορροφούν δυνάμεις και να σπάνε από μικρές πτώσεις και να μην σπάει η οθόνη μας. Η απεικόνιση της οθόνης και η αίσθηση της αφής που αφήνει το τζαμάκι είναι για εμένα μεγάλο μέρος από την ικανοποίηση που εισπράττει ο χρήστης από την συσκευή, οπότε nilkin εκτός αν κάποιος μας πει ότι είχε nilkin και το οικονομικό καινούργιο τζαμάκι του είναι το ίδιο καλό χωρίς κανέναν συμβιβασμό.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς τα είπε ο φίλος.

Αυτός είναι ο ρόλος τους.

Από κει και πέρα, εγώ θα σου πρότεινα να βάλεις πάλι nillkin, αν μιλάμε για το amazing h+ pro.

Εναλλακτικά θα σου πρότεινα το x-one ultimate που φοράω εγώ, με μόνο αρνητικό το οτι μαζεύει περισσότερες δαχτυλιες.

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Με nillkin τζαμακια βρήκα την υγειά μου στο poco αλλά και σε κινητά συγγενών και φίλων. Σχεδόν τέλεια εφαρμογή, πλήρης προστασία χωρίς να γρατζουνιζεται ή να σπάει με το παραμικρό. Παράλληλα δεν χαλάει την εικόνα ούτε και την αφή, όπως πολλά του 10ευρου! Μου έτυχε ένα το οποίο έφερνε προβλήματα με ghost touch και mistypes όλη την ώρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που έτυχε με τα mistypes δεν ήταν nillkin, ένα no name αλλά ακριβό ήταν. Τα nillkin έχουν αποδειχτεί αξιόπιστα για να μη σπαταλάς δεκαευρα

Link to comment
Share on other sites

Τα zone εμενα είναι καλά αλλά όταν πήγα να βάλω είχε τελειώσει. Τελικά ξανακολλησα αυτό που είχα και πήρα και ένα της πλάκας για καβαντζα μέχρι να πάρω απεξω
Link to comment
Share on other sites

Μια που ανοίξαμε κουβέντα, να πω ότι πριν μήνες αγόρασα για ένα mi 8 που είχα, το παρακάτω tempered.

Είναι τους ενός € αλλά μου είχε κάνει εντύπωση η ποιότητά του, η πολύ καλή αίσθηση που είχε στο σκρολαρισμα καθώς και το γεγονός ότι δε μάζευε εύκολα δαχτυλιες. Κι αυτές οι λίγες που μάζευε, έφευγαν πανευκολα με ένα πέρασμα.

 

https://m.es.aliexpress.com/item/32776900383.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32776900383&productSubject=0-26MM-Screen-Protector-For-Xiaomi-Mi-Max-Note-Mi5-Mi5S-Mi4-Mi4S-Mi4i-Mi4C-4&spm=a2g0s.9042311.0.0.100763c0zkQs0q

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μια που ανοίξαμε κουβέντα, να πω ότι πριν μήνες αγόρασα για ένα mi 8 που είχα, το παρακάτω tempered.

Είναι τους ενός € αλλά μου είχε κάνει εντύπωση η ποιότητά του, η πολύ καλή αίσθηση που είχε στο σκρολαρισμα καθώς και το γεγονός ότι δε μάζευε εύκολα δαχτυλιες. Κι αυτές οι λίγες που μάζευε, έφευγαν πανευκολα με ένα πέρασμα.

 

https://m.es.aliexpress.com/item/32776900383.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32776900383&productSubject=0-26MM-Screen-Protector-For-Xiaomi-Mi-Max-Note-Mi5-Mi5S-Mi4-Mi4S-Mi4i-Mi4C-4&spm=a2g0s.9042311.0.0.100763c0zkQs0q

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

 

Δυστυχώς δεν έχει για το poco.

Link to comment
Share on other sites

Απλά μην πιστεύετε ότι λέει ο καθένας εδώ μέσα με σιγουριά απλά googlαρετε καλύτερα μόνοι σας. Όλοι κάνουμε λάθη καλό θα είναι να μη μιλάμε με σιγουριά αν δν ήμαστε σίγουροι για το τι λέμε.

 

Όλο αυτό πιστεύω ισχύει και για εσένα, φαντάζομαι... :rolleyes:

 

Επίσης, για το προηγούμενο post σου, εννοείται ποτέ public wifis. Ούτε όταν ξεκίνησαν.

 

Face unlock και fingerprint περνάει σε τελείως διαφορετικά επίπεδα από ένα κινητό, αλλά δε θα μπω σε περισσότερη ανάλυση, αφού "είναι πολύ ασφαλές και γρήγορο"..... :down:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση Google Camera

GC6.2-F1-v3a

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ δεν μπορώ να αντιγράψω κείμενο απο καποιο site? Το επιλέγω δηλαδή αλλα δεν μπορώ να το κάνω copy...
Link to comment
Share on other sites

Όλο αυτό πιστεύω ισχύει και για εσένα, φαντάζομαι... :rolleyes:

 

Επίσης, για το προηγούμενο post σου, εννοείται ποτέ public wifis. Ούτε όταν ξεκίνησαν.

 

Face unlock και fingerprint περνάει σε τελείως διαφορετικά επίπεδα από ένα κινητό, αλλά δε θα μπω σε περισσότερη ανάλυση, αφού "είναι πολύ ασφαλές και γρήγορο"..... :down:

 

Μαλλον εχετε και εσυ και ο αλλος φιλος προβλημα στο να διαβαζετε.

Ουδεποτε ειπα οτι το face unlock ειναι το ιδιο ασφαλες με το δαχτυλικο. Ουτε οτι το face unlock ειναι ο πιο ασφαλης τροπος κλειδωματος του κινητου. Ειπα απλα οτι ειναι με τον τροπο που δουλευει στο ποκο πολυ πιο ασφαλες απο τον αντιστοιχο της σαμσουνγκ και της one plus. Και το οτι ειναι πολυ γρηγορο στη συσκευη μας δεν αμφισβητειται.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχετε και εσυ και ο αλλος φιλος προβλημα στο να διαβαζετε.

Ουδεποτε ειπα οτι το face unlock ειναι το ιδιο ασφαλες με το δαχτυλικο. Ουτε οτι το face unlock ειναι ο πιο ασφαλης τροπος κλειδωματος του κινητου. Ειπα απλα οτι ειναι με τον τροπο που δουλευει στο ποκο πολυ πιο ασφαλες απο τον αντιστοιχο της σαμσουνγκ και της one plus. Και το οτι ειναι πολυ γρηγορο στη συσκευη μας δεν αμφισβητειται.

Συνεχιζεις να προσβάλλεις και να εκτίθεσαι φιλε....το ποιος εχει,και τι εχει,το καταλαβαμε ολοι νομιζω.

Μια χαρα διαβαζουμε,και μια χαρα καταλαβαινουμε τα γραφωμενα του καθενος εδω μεσα τοσα χρονια.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις να προσβάλλεις και να εκτίθεσαι φιλε....το ποιος εχει,και τι εχει,το καταλαβαμε ολοι νομιζω.

Μια χαρα διαβαζουμε,και μια χαρα καταλαβαινουμε τα γραφωμενα του καθενος εδω μεσα τοσα χρονια.....

 

Χαχαχα ουαου εισαι τοσα χρονια εδω μεσα αυτο σε κανει αυτοματα να εχεις δικιο :lol::lol:

Ειπα δυο απλα και ξεκαθαρα ποιντς πανω στο αν το face unlock του ποκο που ειναι πιο ασφαλες απο αυτο της σαμσουνγκ και της one plus που ΙΣΧΥΕΙ και οτι γενικα αν το παμε με το τι ειναι απολυτως ασφαλες να μη μπαιναμε και σε wifi η online γενικοτερα που επισης ΙΣΧΥΕΙ. Δεν καταλαβαινω γιατι συνεχιζετε να απαντατε λεγοντας αερολογιες.

Link to comment
Share on other sites

@kostast1, @mr_47, @petrosk93

Η διαφορά σας είναι ποιο face unlock είναι πιο ασφαλές.

Σε αυτό που συμφωνείτε είναι ότι το face unlock δεν είναι ασφαλές.

Αυτό από τα γραφόμενα όλων σας.

Link to comment
Share on other sites

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και μην χρησιμοποιείτε αυτή την ανασφαλή σαχλαμάρα.

 

Αυτό που είπα εδώ και μερικά ποστς.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ουαου εισαι τοσα χρονια εδω μεσα αυτο σε κανει αυτοματα να εχεις δικιο :lol::lol:

Ειπα δυο απλα και ξεκαθαρα ποιντς πανω στο αν το face unlock του ποκο που ειναι πιο ασφαλες απο αυτο της σαμσουνγκ και της one plus που ΙΣΧΥΕΙ και οτι γενικα αν το παμε με το τι ειναι απολυτως ασφαλες να μη μπαιναμε και σε wifi η online γενικοτερα που επισης ΙΣΧΥΕΙ. Δεν καταλαβαινω γιατι συνεχιζετε να απαντατε λεγοντας αερολογιες.

 

Oτι πεις......να σου χαλάσω εγώ χατίρι.....:rolleyes:

Ευχαριστουμε για την αρτια και καθόλα αντικειμενικη ενημέρωση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@kostast1, @mr_47, @petrosk93

Η διαφορά σας είναι ποιο face unlock είναι πιο ασφαλές.

Σε αυτό που συμφωνείτε είναι ότι το face unlock δεν είναι ασφαλές.

Αυτό από τα γραφόμενα όλων σας.

 

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...