Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι και μόνο που δεν κάνει streaming περιεχόμενου σε HD οποιαδήποτε συσκευή εν έτη 2019 από την στιγμή που δεν είναι θέμα hardware είναι το λιγότερο γέλιο
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και μόνο που δεν κάνει streaming περιεχόμενου σε HD οποιαδήποτε συσκευή εν έτη 2019 από την στιγμή που δεν είναι θέμα hardware είναι το λιγότερο γέλιο

 

Eγώ πάλι το βρίσκω ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟ!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι το βρίσκω ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟ!

 

Όπως το βλέπει ο καθένας όταν αγοράζει μια συσκευή τι έχει ενδιαφέρον και τι όχι μπορεί να σου είναι αδιάφορο λόγω μη χρήσης κάποιον υπηρεσιών,δεν σημαίνει όμως ότι είναι αυτή είναι η διάφορα

Link to comment
Share on other sites

Καλα και η διαφορα του 480p με 720p σε τοσο μικρη οθονη ειναι πολυ μικρη. Γενικα δεν με ενδιαφερει καθολου να βλεπω τετοιο περιεχομενο στο κινητο οποτε δεν με νοιαζει το θεμα απλα περυσι που ημουν στρατο στην κυπρο και οπότε ειχα περιορισμους στα mb αυτο παρατηρησα στο youtube. Δεν αξιζε για κανενα λογο να παω στο 720p. Βεβαια ειχα το mi5 και οχι το poco αλλα και παλι.
Link to comment
Share on other sites

Sorry που επεμβαίνω, αλλά παίρνετε netflix για να το βλέπετε σε 6 ίντσες οθόνη; Μου φαίνεται ακατανόητο guys, sorry :p

Φίλε πόσο δίκαιο έχεις..... Ότι πιο αστείο...... Για να μην γρψω κάτι άλλο Πασχαλιάτικα....... Σε 6άρα οθόνη θες και fhb....... Omg... Ότι ναναι....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπει ο καθένας όταν αγοράζει μια συσκευή τι έχει ενδιαφέρον και τι όχι μπορεί να σου είναι αδιάφορο λόγω μη χρήσης κάποιον υπηρεσιών,δεν σημαίνει όμως ότι είναι αυτή είναι η διάφορα

 

Όπως το βλέπει απλά σε είδα απόλυτο στο προηγούμενο ποστ σου.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπει ο καθένας όταν αγοράζει μια συσκευή τι έχει ενδιαφέρον και τι όχι μπορεί να σου είναι αδιάφορο λόγω μη χρήσης κάποιον υπηρεσιών,δεν σημαίνει όμως ότι είναι αυτή είναι η διάφορα

Δλδ θα καταλάβεις διαφορά εσύ σε εικόνα και περιεχόμενο, κατά τα άλλα δεν διαφωνώ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δλδ θα καταλάβεις διαφορά εσύ σε εικόνα και περιεχόμενο, κατά τα άλλα δεν διαφωνώ.

 

Εννοείται!

Δηλαδή εσύ δεν καταλαβαινεις την διάφορα ανάμεσα σε 1080 με 540,είναι εμφανέστατη έστω και σε αυτό το μέγεθος της οθόνης,εσένα σου φαίνεται το ίδιο δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται!

Δηλαδή εσύ δεν καταλαβαινεις την διάφορα ανάμεσα σε 1080 με 540,είναι εμφανέστατη έστω και σε αυτό το μέγεθος της οθόνης,εσένα σου φαίνεται το ίδιο δηλαδή?

Απο 540 σε 720 δεν θα δω φιλε,οκ ειπαμε να λεμε αλλα μη το τερματιζουμε.

Εδω σε 20αρες οθονες δεν βλεπεις τραγικες διαφορες,εκτος εαν κοιτας στους 20 ποντους και ψαχνεις τα πιξελ.

Τωρα εαν εχεις αετίσια οραση πάσο απο εμενα,κοιτα να παρεις αλλη συσκευη,αυτη δεν κανει για εσενα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απο 540 σε 720 δεν θα δω φιλε,οκ ειπαμε να λεμε αλλα μη το τερματιζουμε.

Εδω σε 20αρες οθονες δεν βλεπεις τραγικες διαφορες,εκτος εαν κοιτας στους 20 ποντους και ψαχνεις τα πιξελ.

Τωρα εαν εχεις αετίσια οραση πάσο απο εμενα,κοιτα να παρεις αλλη συσκευη,αυτη δεν κανει για εσενα.

 

Μίλησα από την αρχή για 1080 με 540,ούτε 720 ούτε για κάποια άλλη ανάλυση,μάλλον δεν διάβασες καλά την πρόταση,αν ούτε σε 20 ιντσών δεν βλέπεις τραγικές διάφορες μάλλον έχεις θέμα με την όραση σου

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα από την αρχή για 1080 με 540,ούτε 720 ούτε για κάποια άλλη ανάλυση,μάλλον δεν διάβασες καλά την πρόταση,αν ούτε σε 20 ιντσών δεν βλέπεις τραγικές διάφορες μάλλον έχεις θέμα με την όραση σου

Νασαι καλα φιλε ευχαριστω για τα καλα σου λογια............:mad:

Να παρεις αλλο κντ αυτο να εχεις νετφλιξ στα 1080.......σε 6 ιντζες....δεν κανει για εσενα το ποκο ειναι για εμας τους στραβους......:X

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μου χτυπάει μισή φορά και κλείνει, και μου έρχεται μήνυμα ότι με κάλεσαν ενώ ήταν το τηλέφωνο μου κατειλημμένο. Μετά από restart δέχεται την πρώτη κλήση κανονικά και μετά πάλι μου απορρίπτει κλήσεις. Αυτό στο αυτοκίνητο με απενεργοποιημένο το bluetooth μήπως φταίει αυτό. Η διαδρομή ήταν από Ωρωπό - Αθήνα οπότε ήταν αρκετή για να πεις ότι δεν έχει σήμα, αλλά και το πρωί το ίδιο έκανε στο αυτοκίνητο στην περιοχή Συκάμινο (η vodafone έδωσε ρέστα φέτος, 4g με καλή λήψη πουθενά). Σπίτι όλα καλά. Περίεργο... Edited by harrispas
Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλα φιλε ευχαριστω για τα καλα σου λογια............:mad:

Να παρεις αλλο κντ αυτο να εχεις νετφλιξ στα 1080.......σε 6 ιντζες....δεν κανει για εσενα το ποκο ειναι για εμας τους στραβους......:X

 

Μα δεν το είπα για να σε προσβάλω εσύ το πήρες έτσι,όταν μου λες ότι δεν βλέπεις διάφορες στην ποιότητα σε αυτές τις ίντσες κάτι δεν πάει καλά,από εκεί και πέρα αν κάνει για έμενα μια συσκευή το ξέρω εγώ και όχι εσύ!

Άλλα από ότι βλέπω πάλι δεν διάβασες καλά την πρόταση μου γιατί αναφέρθηκα γενικά σε κάθε συσκευή και όχι σε κάποια συγκεκριμένη άρα το να μιλάς για κάποια συγκεκριμένη λέγοντας δεν κάνει για έμενα η και για το σύνολο των συσκευών που αναφέρομαι επειδή δεν έχει κάποιο χαρακτηριστικό που θα ήθελα να έχει βάζοντας και πληθυντικό στο τέλος είναι το λιγότερο άκυρο :blink:

Δεν έγραψα κάπου ότι δεν μου αρέσει το pocophone,ακριβώς το αντίθετο μάλιστα για αυτό μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα λέγοντας τι κάνει για κάποιον και τι όχι

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν το είπα για να σε προσβάλω εσύ το πήρες έτσι,όταν μου λες ότι δεν βλέπεις διάφορες στην ποιότητα σε αυτές τις ίντσες κάτι δεν πάει καλά,από εκεί και πέρα αν κάνει για έμενα μια συσκευή το ξέρω εγώ και όχι εσύ!

Άλλα από ότι βλέπω πάλι δεν διάβασες καλά την πρόταση μου γιατί αναφέρθηκα γενικά σε κάθε συσκευή και όχι σε κάποια συγκεκριμένη άρα το να μιλάς για κάποια συγκεκριμένη λέγοντας δεν κάνει για έμενα η και για το σύνολο των συσκευών που αναφέρομαι επειδή δεν έχει κάποιο χαρακτηριστικό που θα ήθελα να έχει βάζοντας και πληθυντικό στο τέλος είναι το λιγότερο άκυρο :blink:

Δεν έγραψα κάπου ότι δεν μου αρέσει το pocophone,ακριβώς το αντίθετο μάλιστα για αυτό μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα λέγοντας τι κάνει για κάποιον και τι όχι

Καλα οκ φιλε οτι πεις.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν το είπα για να σε προσβάλω εσύ το πήρες έτσι,όταν μου λες ότι δεν βλέπεις διάφορες στην ποιότητα σε αυτές τις ίντσες κάτι δεν πάει καλά,από εκεί και πέρα αν κάνει για έμενα μια συσκευή το ξέρω εγώ και όχι εσύ!

Άλλα από ότι βλέπω πάλι δεν διάβασες καλά την πρόταση μου γιατί αναφέρθηκα γενικά σε κάθε συσκευή και όχι σε κάποια συγκεκριμένη άρα το να μιλάς για κάποια συγκεκριμένη λέγοντας δεν κάνει για έμενα η και για το σύνολο των συσκευών που αναφέρομαι επειδή δεν έχει κάποιο χαρακτηριστικό που θα ήθελα να έχει βάζοντας και πληθυντικό στο τέλος είναι το λιγότερο άκυρο :blink:

Δεν έγραψα κάπου ότι δεν μου αρέσει το pocophone,ακριβώς το αντίθετο μάλιστα για αυτό μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα λέγοντας τι κάνει για κάποιον και τι όχι

Φιλε αστο καλυτερα μη προσπαθεις καν αληθεια. Καποιοι ανθρωποι δεν ειναι για να προσπαθεις να συζητησεις μαζι τους. Η αγνοηση ειναι μονοδρομος.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αστο καλυτερα μη προσπαθεις καν αληθεια. Καποιοι ανθρωποι δεν ειναι για να προσπαθεις να συζητησεις μαζι τους. Η αγνοηση ειναι μονοδρομος.

To αυτο.......:rolleyes:

Ευχαριστουμε,πραγματικα,για την πολυτιμη βοηθεια σου για μια ακομα φορα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Ήμουν ανάμεσα σε Note 7 και poco αλλά αφού το βρήκα άμεσα διαθέσιμο, μολις έφυγε παραγγελία για poco από σκρουτζ.

Υπάρχουν κάπου οδηγίες και λινκ για το πως μπαίνει η gcam;

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Ήμουν ανάμεσα σε Note 7 και poco αλλά αφού το βρήκα άμεσα διαθέσιμο, μολις έφυγε παραγγελία για poco από σκρουτζ.

Υπάρχουν κάπου οδηγίες και λινκ για το πως μπαίνει η gcam;

 

Με το καλό να σου έρθει φίλε και είμαι σίγουρος πως θα το ευχαριστηθεις,η gcam μπαίνει σαν μια απλή εφαρμογή δεν κάνεις κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω που σε μερικούς φαίνεται περίεργο να βλέπεις σειρες σε κινητό 6". Υπενθυμίζω ότι το τηλέφωνο το κρατάς στους 20 πόντους αποστάση ενώ τη τηλεόραση στα 3 μέτρα. Ουσιαστικά πιο μεγάλη φαίνεται η οθόνη του κινητού

 

Sent from my Cool 1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω που σε μερικούς φαίνεται περίεργο να βλέπεις σειρες σε κινητό 6". Υπενθυμίζω ότι το τηλέφωνο το κρατάς στους 20 πόντους αποστάση ενώ τη τηλεόραση στα 3 μέτρα. Ουσιαστικά πιο μεγάλη φαίνεται η οθόνη του κινητού

 

Sent from my Cool 1 using Tapatalk

Φιλε για την αναλυση γινεται η κουβεντα οχι για το τι θα δεις...

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Μια ερώτηση η MIUI 10.3.4.0 stable δεν θα έρθει σε ΟΤΑ ; Γιατί προσκοπικά δεν έχει έρθει

Καλησπέρα! Αν το γυρίσεις σε χώρα Ινδία θα σου έρθει κανονικά και μετά φυσικά το ξανά επιστρέφεις στη χώρα της επιλογής ή διαμονής σου κανονικά χωρίς θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αν το γυρίσεις σε χώρα Ινδία θα σου έρθει κανονικά και μετά φυσικά το ξανά επιστρέφεις στη χώρα της επιλογής ή διαμονής σου κανονικά χωρίς θέμα.

Οκκκκ ουδέν σχόλιο....

 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...