Jump to content

Nova Mobile Internet On the go με κάρτα (πρώην SimpleFi)


Mark_K
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό δεν το ξέρω γιατί η δικιά μου που την πήρα από κατάστημα είχε μέσα μόνο 500mb για 30 ημέρες.
Καλημέρα,πως την ζήτησες?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,πως την ζήτησες?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ζήτησα μια κάρτα SIM καρτοinternet. Το φακελάκι έλεγε mobile broadband on the go με κάρτα. Είχε 2 μια που έδινες 25 ευρω και είχε μέσα και καλά 6GB(μάλλον 30GB γιατί ήταν παλιά) και μια που πήρα εγώ.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλαξεις sim ζητανε 10 ευρω.

 

τελευταια φορα πηγα φετος το γεναρη.

τους ειπα σταματησε να βαζει το 1γιγα και επιτοπου δωρεαν μου εβγαλαν νεα σιμ.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορα πηγα φετος το γεναρη.

τους ειπα σταματησε να βαζει το 1γιγα και επιτοπου δωρεαν μου εβγαλαν νεα σιμ.

Μάλλον είναι γνωστός σου στο κατάστημα και σε ξέρει.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι γνωστός σου στο κατάστημα και σε ξέρει.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

 

ναι και το κραταω κρυφο για να το παιξω εξυπνος στο φορουμ.:p

εχω παει σε 2 διαφορετικα καταστηματα που δεν ηξερα κανεναν.

μπορει να τυχαινει δεν ξερω.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

ναι και το κραταω κρυφο για να το παιξω εξυπνος στο φορουμ.:p

εχω παει σε 2 διαφορετικα καταστηματα που δεν ηξερα κανεναν.

μπορει να τυχαινει δεν ξερω.

Και εμένα σε κατάστηματα που είναι γνωστοί μου, μου έχουν αλλάξει δωρεάν κάρτες.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/kiniti/paketa-kai-upiresies/statheri-internet-me-f2g/

 

εδω λεει ''1GB στο Mobile Broadband, κάθε μήνα χωρίς ανανέωση''.

τελος παντων η κατασταση ειναι χυμα στα καταστηματα και το ξερουμε χρονια ειδικα στο θεμα χρεωσης sim.

 

την αλλη φορα ηθελα να αλλαξω sim σε f2go αριθμο επειδη δεν ηταν μουλτισιμ.

απο την εξυπηρετηση μου ειπαν να πας και να το ζητησεις δωρεαν ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ SIM και αν εχεις θεμα καλεσε μας.

πηγα στο καταστημα μου ειπε η υπαλληλος αν εχει ερθει sms να λεει να παω να αλλαξω την sim δωρεαν.

της απαντησα οχι μου το ειπαν απο την εξυπηρετηση.

δεν της αρεσε το ειδα στα μουτρα της αλλα την αλλαξε τσαμπα τελικα.

Edited by satsok1979

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεστε με τις καρτες f2g. Αλλο εκείνες, αλλο οι simplefi (mobile broadband). Αυτη που παίρνει καποιος στο συνδυασμό με σταθερό,εχει 1 γιγα καθε μηνα και ειναι δωρεαν. Εχει γραφτει παλι οτι στο τελος του έτους,ή βαζεις 5€ για να συνεχισει να παίζει,ή σου δινουν καινουργια,απλά αλλάζοντας τον αριθμό της σιμ του συνδυασμου στο συστημα.
Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα μια κάρτα SIM καρτοinternet. Το φακελάκι έλεγε mobile broadband on the go με κάρτα. Είχε 2 μια που έδινες 25 ευρω και είχε μέσα και καλά 6GB(μάλλον 30GB γιατί ήταν παλιά) και μια που πήρα εγώ.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Εμένα δεν είχε εκείνη τη στιγμή αλλά μου είπε ότι τώρα έχουν 25€ με 6gb.Πόσο σου στοίχισε εσένα?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεστε με τις καρτες f2g. Αλλο εκείνες, αλλο οι simplefi (mobile broadband). Αυτη που παίρνει καποιος στο συνδυασμό με σταθερό,εχει 1 γιγα καθε μηνα και ειναι δωρεαν. Εχει γραφτει παλι οτι στο τελος του έτους,ή βαζεις 5€ για να συνεχισει να παίζει,ή σου δινουν καινουργια,απλά αλλάζοντας τον αριθμό της σιμ του συνδυασμου στο συστημα.
Το ίδιο είναι ίδια κάρτα το φακελάκι λέει simplefi απλά όσοι έχουν το σταθερό παίρνουμε 1GB δωρεάν όλες η άλλες ιδιότητες είναι ίδιες...

 

 

Και ναι βάζουμε 5€ στο τέλος του πρώτου χρόνου ανάλογα ποτέ έγινε το συμβόλαιο στον καθένα βάζουμε τα 5 € για να παίρνουμε άλλο ένα χρόνο το 1GB κάθε πρώτη του μηνα.

e2f26d75570d37de3d461af7645dd693.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν είχε εκείνη τη στιγμή αλλά μου είπε ότι τώρα έχουν 25€ με 6gb.Πόσο σου στοίχισε εσένα?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν μου κόστισε κάτι μου την έδωσαν έτσι στο τέλος αυτή με τα 500MB. Νομίζω ότι κανονικά έπρεπε να με χρέωναν 10 ευρώ.

 

Γενικά επειδή συνεργάζομαι και με τις 3 εταιρίες κινητής γιατί βάζω τηλεμετριες όταν πάω σε γνωστά καταστήματα μερικές φορές δεν με χρεώνουν αν θέλω κάποια καρτοκινητή για δοκιμή. Άλλες φορές με χρεώνουν κανονικά. Εξαρτάτε σε ποιον θα πέσεις.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κόστισε κάτι μου την έδωσαν έτσι στο τέλος αυτή με τα 500MB. Νομίζω ότι κανονικά έπρεπε να με χρέωναν 10 ευρώ.

 

Γενικά επειδή συνεργάζομαι και με τις 3 εταιρίες κινητής γιατί βάζω τηλεμετριες όταν πάω σε γνωστά καταστήματα μερικές φορές δεν με χρεώνουν αν θέλω κάποια καρτοκινητή για δοκιμή. Άλλες φορές με χρεώνουν κανονικά. Εξαρτάτε σε ποιον θα πέσεις.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Σε φίλο που πήγε πρόσφατα σε κατάστημα και πήρε του έδωσαν την sim δωρεάν ... Απλά του είπαν να κάνει μια ανανεωση από 5€ και πάνω αυτός έβαλε 10€ με το κατάστημα δεν είχε καμία σχέση πρώτη φορά πήγαινε.

 

 

Και του έδωσε 500MB και τα ανάλογα για 10€ ανανέωση

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω και σε άλλα και αν δεν δω προκοπή θα το παραγγείλω από την wind

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορα πηγα φετος το γεναρη.

τους ειπα σταματησε να βαζει το 1γιγα και επιτοπου δωρεαν μου εβγαλαν νεα σιμ.

 

Εγω την πρωτη φορα που σταματησε να βαζει το 1 γιγα πηγα σε καταστημα και μου ζητησαν 5 ευρω. Την αφησα να ληξει και πηγα να μου δωσουν καινουργια μετα απο καποιο διαστημα. Ρωτησα σε 3 καταστηματα και σε ολα μου ζηταγαν 10 ευρω για νεα sim. Πραγματικα δεν ξερω τι παιζει και σε καποιους την δεινουν δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα προσπαθω να βρω τον αριθμο του simply fi .

στελνω στο 1280 την λεξη αριθμος και μου απανταει οτι δεν ειναι simply fi me καρτα

μαλλον ειναι με παγιο(ειναι ενος φιλου και δεν ξερει)

πως μπορω να μαθω το νουμερο?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα προσπαθω να βρω τον αριθμο του simply fi .

στελνω στο 1280 την λεξη αριθμος και μου απανταει οτι δεν ειναι simply fi me καρτα

μαλλον ειναι με παγιο(ειναι ενος φιλου και δεν ξερει)

πως μπορω να μαθω το νουμερο?

ευχαριστω

Αν μιλάμε για συμβόλαιο. Στείλε ένα sms στο κινητό σου και θα δεις το νούμερο. Άλλη λύση είναι να δεις στο my wind αν έχει εγγραφεί ή να πάρει την υποστήριξη.

 

Στο simple fi on the go με κάρτα μονο με μήνυμα όπως έκανες η με τηλέφωνο στην υποστήριξη.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,για οσους εχουν το προγραμμα 30GB με 20€ αν τελειωσει ο ογκος δεδομενων τι χρεωσεις εχει;

Για τη σχολη+Youtube video 480p/720p και E-Radio φτανει;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσουν μπαινει φραγη

https://www.wind.gr/files/1/wind_v2/mobile_broadband/PDFs/June2017/SIMPLEFI_ON_THE_GO_30GB.pdf

Ενδεικτικα το λεει εδω δεν ξέρω αν ειναι ο πιο προσφατος. Μετα πας για πακετο επεκτασης.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσουν μπαινει φραγη

https://www.wind.gr/files/1/wind_v2/mobile_broadband/PDFs/June2017/SIMPLEFI_ON_THE_GO_30GB.pdf

Ενδεικτικα το λεει εδω δεν ξέρω αν ειναι ο πιο προσφατος. Μετα πας για πακετο επεκτασης.

 

Ωραια,απο σημα στη Κεφαλλονια πως παει;

Εχει 4η γενια;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,για οσους εχουν το προγραμμα 30GB με 20€ αν τελειωσει ο ογκος δεδομενων τι χρεωσεις εχει;

Για τη σχολη+Youtube video 480p/720p και E-Radio φτανει;

Μπαίνει φραγή οπότε απλά περιμένεις μέχρι τον επόμενο μήνα αν τα φας πολυ ποιο πριν.

 

Αν βλέπεις πολυ YouTube ποιο καλά να ενεργοποιείς το απεριόριστο YouTube απο την καρτοκινητή άλλης εταιρίας και τα 30 GB να τα κρατάς για όλα τα άλλα θέματα. Επειδή ταξιδεύω πολυ ως πωλητής υπάρχουν φορές που δεν φτάνει θέλει να ενεργοποιώ τα βράδινα πακέτα στα κινητά για συμπλήρωμα. Πάντως αν τα βάλεις όλα μαζί βγαίνει ο κούκος αηδόνι αλλά αν δεν θέλεις να έχεις σταθερή σύνδεση η κινείσαι συνεχώς είναι απλά μονόδρομος (20€ 30GB, 15€ απεριόριστο YouTube, 10€ 20GB βραδινά).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπαίνει φραγή οπότε απλά περιμένεις μέχρι τον επόμενο μήνα αν τα φας πολυ ποιο πριν.

 

Αν βλέπεις πολυ YouTube ποιο καλά να ενεργοποιείς το απεριόριστο YouTube απο την καρτοκινητή άλλης εταιρίας και τα 30 GB να τα κρατάς για όλα τα άλλα θέματα. Επειδή ταξιδεύω πολυ ως πωλητής υπάρχουν φορές που δεν φτάνει θέλει να ενεργοποιώ τα βράδινα πακέτα στα κινητά για συμπλήρωμα. Πάντως αν τα βάλεις όλα μαζί βγαίνει ο κούκος αηδόνι αλλά αν δεν θέλεις να έχεις σταθερή σύνδεση η κινείσαι συνεχώς είναι απλά μονόδρομος (20€ 30GB, 15€ απεριόριστο YouTube, 10€ 20GB βραδινά).

 

Εκανα το συμβολαιο σημερα,οι πρωτες εντυπωσεις.

Πολυ καλο το Alcatel MiFi που δινει η εταιρεια.

Πιστευω πως θα φτασει για τη σχολη και το E-Radio σε ποιοτητα 128kbps για 2 ωρες/μερα.

Αντε και Social Media να βλεπω λιγο.

Με 10€ καρτα και 3GB στο φοιτητικο whats up θα τη βγαλω.

Λογοι που το επελεξα εναντι του φοιτητικου adsl με 18€(που εχουν και οι τρεις) και του προπληρωμενου adsl της nova στα 15,75€/μηνα ειναι:

1) Το καλοκαιρι στο νησι βγαζουν τους φοιτητες για χαρη του τουρισμου και του airbnb

2) Το μεταφερω οπου θελω

3)Γλυτωνω τα τελη αποσυνδεσης/μεταφορας γραμμης,το προστιμο για διακοπη συμβολαιου επειδη θα το διακοψω πριν απο τους 24 μηνες που ειναι η διαρκεια τους,με εξαιρεση τον ΟΤΕ και τη Nova που δινει 12 μηνες και μετα γινεται αοριστου χρονου ωστοσο παλι θα υπαρξει ενδεχομενο να δωσω χρηματα ωστε να το διακοψω νωριτερα.

Και για οσους θεωρουν οτι ειναι καλυτερο να εβαζα adsl,με συμφερει πολυ παραπανω το SimpleFi γιατι μπορω να το παρω μαζι μου εαν μου τελειωσουν τα δεδομενα του καρτοκινητου μου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εκανα το συμβολαιο σημερα,οι πρωτες εντυπωσεις.

Πολυ καλο το Alcatel MiFi που δινει η εταιρεια.

Πιστευω πως θα φτασει για τη σχολη και το E-Radio σε ποιοτητα 128kbps για 2 ωρες/μερα.

Αντε και Social Media να βλεπω λιγο.

Με 10€ καρτα και 3GB στο φοιτητικο whats up θα τη βγαλω.

Λογοι που το επελεξα εναντι του φοιτητικου adsl με 18€(που εχουν και οι τρεις) και του προπληρωμενου adsl της nova στα 15,75€/μηνα ειναι:

1) Το καλοκαιρι στο νησι βγαζουν τους φοιτητες για χαρη του τουρισμου και του airbnb

2) Το μεταφερω οπου θελω

3)Γλυτωνω τα τελη αποσυνδεσης/μεταφορας γραμμης,το προστιμο για διακοπη συμβολαιου επειδη θα το διακοψω πριν απο τους 24 μηνες που ειναι η διαρκεια τους,με εξαιρεση τον ΟΤΕ και τη Nova που δινει 12 μηνες και μετα γινεται αοριστου χρονου ωστοσο παλι θα υπαρξει ενδεχομενο να δωσω χρηματα ωστε να το διακοψω νωριτερα.

Και για οσους θεωρουν οτι ειναι καλυτερο να εβαζα adsl,με συμφερει πολυ παραπανω το SimpleFi γιατι μπορω να το παρω μαζι μου εαν μου τελειωσουν τα δεδομενα του καρτοκινητου μου.

Πάντως δεν χρειαζόταν να προχωρήσεις σε συμβόλαιο μέχρι να είσαι σίγουρος ότι σε καλύπτει 100% παντού αφού μια χαρά για 5 ευρω τον μήνα παραπάνω παρέχουν τα ίδια GB σε μορφή καρτο internet και αν δεν τα χρησιμοποιήσεις κρατάνε ενα τρίμηνο.

 

Όπως και να έχει τα 30GB είναι λίγα για κάποιον που κάνει media consumption αλλά καλύτερο απο αυτό το πακέτο δεν υπάρχει σε τιμή οπότε είναι μονόδρομος.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν χρειαζόταν να προχωρήσεις σε συμβόλαιο μέχρι να είσαι σίγουρος ότι σε καλύπτει 100% παντού αφού μια χαρά για 5 ευρω τον μήνα παραπάνω παρέχουν τα ίδια GB σε μορφή καρτο internet και αν δεν τα χρησιμοποιήσεις κρατάνε ενα τρίμηνο.

 

Όπως και να έχει τα 30GB είναι λίγα για κάποιον που κάνει media consumption αλλά καλύτερο απο αυτό το πακέτο δεν υπάρχει σε τιμή οπότε είναι μονόδρομος.

 

Το εκανα χθες το συμβολαιο,με καλυπτει.Εχω 2/4 H+ με 10Mbps.

Και αν το βγαλω εξω εχω 1/4 4G με 25Mbps.

3G ταχυτητες ειναι 12/1,5

Στο 4G 25/10

Οσο για τα 30GB τα καταναλωνω ολα σε ενα μηνα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα χθες το συμβολαιο,με καλυπτει.Εχω 2/4 H+ με 10Mbps.

Και αν το βγαλω εξω εχω 1/4 4G με 25Mbps.

3G ταχυτητες ειναι 12/1,5

Στο 4G 25/10

Οσο για τα 30GB τα καταναλωνω ολα σε ενα μηνα.

 

Καλά έκανες όπως είχα πει παλαιοτέρα εγώ το έκοψα γιατί με εκνεύρισαν με τις προσφορές που μου έκαναν. Το καρτοκινητό simple fi είναι λίγο ποιο ακριβό αλλά για κάποιον που δεν το χρειάζεται κάθε μήνα είναι καλύτερη λύση. Ακόμα είναι καλύτερη λύση (όπως στην δική μου περίπτωση που τρώω πολύ πράγμα συχνά πυκνά) για αυτόν που θέλει πάνω από 30gb τον μήνα γιατί επιτρέπει ως 4 αν ενώσεις τον μήνα (οι επόμενες 3 μόνο online). Οπότε αν καίγεσαι και θέλεις πχ 60gb τον μήνα κάνεις δυο ανανεώσεις αφού πρώτα φας όλα τα δεδομένα της κάθε ενεργοποίησης. Κάποιος μου έλεγε για τα βραδινά πακέτα των 5 ευρώ δεν βολεύει όταν έχεις δουλειά ημέρας. Όπως είχε γράψει ένα παιδί είναι η χαρά του securita ή για αυτόν που ξενυχτάει.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova Mobile Internet On the go με κάρτα (πρώην SimpleFi)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...