Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

o BlitzWolf μόνο ότι ναναι δεν είναι... :blink:

τον έχω εδώ και καιρό, και είναι φοβερός. Βέβαια στο oneplus θα φορτίζεις με 2Α. Quick charge 3.0 μόνο σε άλλα κινητά που το υποστηρίζουν.

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Ας είναι ότι θέλει, δεν είναι αυτός που έφτιαξε η εκάστοτε εταιρεία
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για τη θήκη OnePlus 6 Bumper Case Nylon (Black)

και για OnePlus 6 Bumper Case Karbon..

Τι γνώμη έχετε για τις από πάνω???

Επίσης από που να αγοράσω για vfm ??

Ευχαριστώ πολυυυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για τη θήκη OnePlus 6 Bumper Case Nylon (Black)

και για OnePlus 6 Bumper Case Karbon..

Τι γνώμη έχετε για τις από πάνω???

Επίσης από που να αγοράσω για vfm ??

Ευχαριστώ πολυυυ

 

Εγώ την είχα πάρει από aliexpress στα 3 ευρώ και είναι μια χαρά. Δεν είναι βέβαια γνήσια αλλά μια χαρά κάνει την δουλειά της.

https://m.aliexpress.com/item/32878464158.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32878464158&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=7381amp-wjT2-SB60ynUtM38aD4h_g1552146576263

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για τη θήκη OnePlus 6 Bumper Case Nylon (Black)

και για OnePlus 6 Bumper Case Karbon..

Τι γνώμη έχετε για τις από πάνω???

Επίσης από που να αγοράσω για vfm ??

Ευχαριστώ πολυυυ

 

Πάρτες και τις δύο άφοβα. Μπες στην σελίδα στο Facebook one plus greece Unofficial. Την πρώτη την έβγαλε ένα παλικάρι στα 10 ευρώ πριν λίγο. Κατά καιρούς βγάζουν συνέχεια κάποια παιδιά. Την πρώτη στην έχω προτείνει και παλιότερα είναι για εμένα ότι καλύτερο. Αλλιώς κοίτα και gearbest και εκεί θα τις βρεις. Εγώ από gearbest τις έφερα όταν πήρα και το κινητό

Edited by Arian13
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, άψογος!!!

Για τζαμάκι τι κάνουμε;; Δε φοράει ήδη καποιο ή κάνω λάθος;;\

(το κινητο είναι στο δρόμο οπότε το ψάχνω για τα παρελκόμενα, δεν το έχω ακόμη στα χέρια μου εξ ου και η ερώτηση για το ενδεχόμενο να φοράει ήδη τζάμι!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, άψογος!!!

Για τζαμάκι τι κάνουμε;; Δε φοράει ήδη καποιο ή κάνω λάθος;;\

(το κινητο είναι στο δρόμο οπότε το ψάχνω για τα παρελκόμενα, δεν το έχω ακόμη στα χέρια μου εξ ου και η ερώτηση για το ενδεχόμενο να φοράει ήδη τζάμι!)

Φοράει μια προστασία εργοστασιακή η οποία είναι τίμια, αρκετά παιδιά το έχουν αφήσει έτσι. Τώρα τζάμια υπάρχουν αρκετά δεν έχω καταλήξει ποιο είναι το καλύτερο. Κοίτα και στο θέμα που υπάρχει για αξεσουάρ oneplus 6, να μην το γεμίζουμε εδώ.

Edited by Arian13
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η στοκ εφαρμογή sms δεν γίνεται να στέλνει 160 χαρακτήρες;;αν όχι ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε κ με τι ρύθμιση για να στέλνουμε 160 ανά sms. ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η στοκ εφαρμογή sms δεν γίνεται να στέλνει 160 χαρακτήρες;;αν όχι ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε κ με τι ρύθμιση για να στέλνουμε 160 ανά sms. ευχαριστώ πολύ
Το messages της Google είναι μια χαρά, αλλιώς textra
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούργια beta όπως και καινούργιες εφαρμογές κάμερας και συλλογής στο apk mirror...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες μερες, πολλες φορες στο Viber οταν εχω εισερχομενη κληση, μετα απο 2 χτυπηματα κλεινει την γραμμη. Στις εξερχομενες δεν εχω προβλημα.

 

το απεγκατεστησα/εγκατεστησα αλλα υπαρχει ακομη θεμα.

 

πριν κανω φορματ, υπαρχει αλλος με το ιδιο προβλημα?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες μερες, πολλες φορες στο Viber οταν εχω εισερχομενη κληση, μετα απο 2 χτυπηματα κλεινει την γραμμη. Στις εξερχομενες δεν εχω προβλημα.

Εχεις VOLTE activated? Αν ΝΑΙ, δοκιμασε να το βαλεις off...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εχεις VOLTE activated? Αν ΝΑΙ, δοκιμασε να το βαλεις off...

υπαρχει αλλα δεν το εχω ενεργοποιησει, το εσβησα τελειως και θα ενημερωσω.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αλλα δεν το εχω ενεργοποιησει, το εσβησα τελειως και θα ενημερωσω.

μπα δεν εφτιαξε το προβλημα

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μπορει καποιος να μου πει πως να τρεξω ενα παιχνιδι , συγκεκριμένα σε ολη την οθονη , γιατι το κοβει αρκετα κ πανω κ κατω. για το clash royale προκειται.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μπορει καποιος να μου πει πως να τρεξω ενα παιχνιδι , συγκεκριμένα σε ολη την οθονη , γιατι το κοβει αρκετα κ πανω κ κατω. για το clash royale προκειται.ευχαριστω.

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις / προβολή / εμφάνιση εφαρμογής σε πλήρη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Για το op roaming, θα πρέπει να κλείσω τα roaming data στην ελληνική μου σιμ και να ενεργοποιησω το op roaming όταν φτάσω στον προορισμό? Ή το κάνω κι από εδώ πριν φύγω? Φαντάζομαι το Greek sim data roaming θα πρέπει να είναι απενεργοποιημενο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...