Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που να βρω επίσημο σέρβις εδώ πάνω!

Το πήγα σε ένα αξιόπιστο κατάστημα εδώ στη πόλη μου και μου εγγυήθηκε για όλα,245(220+25) όλα μαζί γνήσια και μπαταρία και άλλα πολλά!

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάρε τηλέφωνο στο επίσημο service στη μιχαλακοπούλου να ρωτήσεις και να συνεννοηθείς. Έχει υπηρεσία που στο παίρνει από το σπίτι σου και στο επιστρέφει δωρεάν σπίτι σου με courier. Αλλιώς θα χάσεις και την εγγύηση των υπολοίπων μηνών που έχεις και απ όσο ενημέρωσε ο φίλος πάνω θα γλιτώσεις και χρήματα.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο στο επίσημο service στη μιχαλακοπούλου να ρωτήσεις και να συνεννοηθείς. Έχει υπηρεσία που στο παίρνει από το σπίτι σου και στο επιστρέφει δωρεάν σπίτι σου με courier. Αλλιώς θα χάσεις και την εγγύηση των υπολοίπων μηνών που έχεις και απ όσο ενημέρωσε ο φίλος πάνω θα γλιτώσεις και χρήματα.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Ευχαριστώ παιδιά αλλά το έδωσα ήδη, εξάλλου δεν μπορούσα να περιμένω 10-15 μέρες.

Δηλαδή πόσο λιγότερο θα μου έβγαινε?

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια και μόνο, εάν στείλω το κινητό μου στο σέρβις για να μου αλλάξουν την μπαταρία μονο, όταν μου το στείλουν πίσω το tempered glass της οθόνης θα το έχουν αφαιρέσει;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά αλλά το έδωσα ήδη, εξάλλου δεν μπορούσα να περιμένω 10-15 μέρες.

Δηλαδή πόσο λιγότερο θα μου έβγαινε?

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν ισχύει η τιμή που έγραψε ο φίλος πιο πάνω, 70€ λιγότερα θα έβγαινε στο επίσημο service. Το σημαντικό για εμένα είναι ότι τώρα θα χάσεις την εγγύηση αν συμβεί κάτι στους επόμενους μήνες. 10-15 ημέρες που αναφέρεις είναι πολλές, αν έχουν το ανταλλακτικό το επισκευάζουν και αυθημερόν οπότε ότι χρόνος χρειαστεί είναι το πήγαινε έλα με το courier. Τέσπα, το ζήτημα είναι να κάνουν καλή δουλειά εκεί που το πήγες και να επισκευαστεί το κινητό σου.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια και μόνο, εάν στείλω το κινητό μου στο σέρβις για να μου αλλάξουν την μπαταρία μονο, όταν μου το στείλουν πίσω το tempered glass της οθόνης θα το έχουν αφαιρέσει;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την ίδια απορία είχα και γω όταν πριν δύο εβδομάδες πήγα Μιχαλακοπούλου και άλλαξα μπαταρία. Μου είπαν πώς εξαρτάται. Αν τους δυσκολέψει στην διαδικασία θα το βγάλουν. Τελικά δεν το έβγαλαν αλλά σε κάποια σημεία παρατήρησα κάποια σημαδάκια.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

αξίζει η μετάβαση απο p20 pro σε p30 pro; το σκέφτομαι αρκετά αλλα η συσκευή με τα πρόσφατα updates με την 371 εχει φτιάξει παρα πολύ εκεί που την εκραζα παλιά πλεον το έχω σαν βασική συσκευή και ειμαι φουλ ευχαριστημένος... απλα οκ με την κάμερα σε νυχτερινές λήψης δεν θα έλεγα οτι ειναι και κατι το wow... παρόλαυτα είναι τίμιο μέχρι τώρα... αλλά γενικότερα έλεγα να το πουλήσω και να πάρω το p30 pro που εχει πέσει και η τιμή του αρκετά...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά αλλά το έδωσα ήδη, εξάλλου δεν μπορούσα να περιμένω 10-15 μέρες.

Δηλαδή πόσο λιγότερο θα μου έβγαινε?

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

4 ημέρες με 5 θα περίμενες και με 150 θα είχες πιστοποίηση αδιαβροχοποιησεις.. Νέο frame και οθόνη.. Ένας λόγος που περνουμε huawei είναι η εγγύηση.. Με ένα τηλέφωνο έρχεται κουριερ το παίρνει και στο φέρνει σε δικό τους κουτί..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο από κάποιον που έχει αλλάξει μπαταρία;

Πόσες ημέρες πήρε η διαδικασία, κόστος κτλ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

4 ημέρες με 5 θα περίμενες και με 150 θα είχες πιστοποίηση αδιαβροχοποιησεις.. Νέο frame και οθόνη.. Ένας λόγος που περνουμε huawei είναι η εγγύηση.. Με ένα τηλέφωνο έρχεται κουριερ το παίρνει και στο φέρνει σε δικό τους κουτί..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το πήρα σήμερα και είναι μια χαρά και η εγγύηση κομπλέ!

Του είπα για την εγγύηση και μου είπε ότι πάθει το φέρνεις σε μένα και το στέλνω εγώ!

Επίσης η τιμή αυτή που λέτε δεν υπάρχει (μη σας πω ότι είναι και πιο ακριβά λόγω αλλαγής και τις πλατης που γίνεται απ το εξουσιοδοτημενο.

Όσο για το 4-5 μέρες δεν ξέρω πόσο ισχύει γιατί ένας φίλος που το έστειλε έκανε 14 μέρες να γυρίσει, μπορεί βέβαια να έτυχε στην περίπτωση.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα συνδέεται ασύρματα σε τηλεόραση android... Χάλασε με το τελευταίο update;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις πήρα την 380.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Μπορείς να δεις την κάμερα? Είναι ακόμη στην 335 ή έχει αλλάξει?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία. Τότε θα την περάσω κι εγώ.

Ευχαριστώ.

 

Sent from my Huawei P20 Pro using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα μόλις (κινητό από cosmote). Για να δούμε....

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς αυτή την θήκη MSVII Super Slim (https://www.uniqueshop.gr/msvii-thiki-huawei-p20-pro.html); Έιναι όντως τόσο λεπτή και προστατεύει;

 

χρησιμοποιώ την Spigen Ultra Hybrid Θήκη Huawei P20 Pro - Crystal Clear αλλά τν βαρέθηκα και προσθέτει πολύ πλάτος στην συσκευή χωρίς να την χαίρομαι....

Link to comment
Share on other sites

Φήμες λένε πως ξεκίνησε μέσω hisuite να δίνει 10ρι...

 

Μόλις δοκίμασα και δεν. Ίσως είναι νωρίς ακόμη.

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...