Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα στο ff δεν βγάζει την 9... Μου βγάζει την λίστα μέχρι την 161.. Και sto erecovery το ίδιο μπαίνω κανονικά συνδέεται με WiFi αλλά μου βγάζει να κατεβάσω την 161 πάλι..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο ff δεν βγάζει την 9... Μου βγάζει την λίστα μέχρι την 161.. Και sto erecovery το ίδιο μπαίνω κανονικά συνδέεται με WiFi αλλά μου βγάζει να κατεβάσω την 161 πάλι..
Δεν σου βγάζει την 9? 3/12 ψάξε γιατί για κάποιο λόγο έχει την 157 και την 161 μετά από την 9!

af56e0b8ab0850ff5d6a1eff9513e768.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι ακόμα ότι κατέβασα το δεύτερο αρχείο γιατί αυτό μου έβγαζε approved ενώ έχω το δικαρτο!

Μέχρι στιγμής δουλεύει άψογα στην 9 χωρίς factory reset!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου κατέβασε και καινούργια αναβάθμιση η cosmotef9d3c35b928628f1540f885ea0621cfb.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο δεν το είχα δει! Σε ευχαριστώ πολύ! Τώρα που έχω το dns address μπορείς να μου πεις που ακριβώς πάω και το αλλάζω? (ote speedentry 2i)
Link to comment
Share on other sites

[/color]

https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/how-to/guide-how-to-update-to-emui-9-c432-l09-t3883557

 

Την πέρασα με αυτό τον τρόπο πανεύκολα και γρήγορα! Το τηλέφωνο απλά πετάει επιτέλους

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν λειτουργεί ο σύνδεσμος από εδώ ο οδηγός υπάρχει στο xda αναλυτικά. Σε μια σύγκριση που έκανα σε άνοιγμα εφαρμογών με το oneplus 6t McLaren που έχω ενώ πριν το oneplus ήταν σαφώς ταχύτερο τώρα το P20 pro είναι γρηγορότερο και έχω ενθουσιαστεί δεν το περίμενα ποτέ πραγματικά...

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by agnadi

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

[/color]Αν δεν λειτουργεί ο σύνδεσμος από εδώ ο οδηγός υπάρχει στο xda αναλυτικά. Σε μια σύγκριση που έκανα σε άνοιγμα εφαρμογών με το oneplus 6t McLaren που έχω ενώ πριν το oneplus ήταν σαφώς ταχύτερο τώρα το P20 pro είναι γρηγορότερο και έχω ενθουσιαστεί δεν το περίμενα ποτέ πραγματικά...

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι μοιάζει εύκολος τρόπος αλλά λέει ότι χάνεις όλα τα δεδομένα σου.. Άρα ξανά στήσιμο από την αρχή το τηλέφωνο... Και αυτό είναι αρκετά κουραστικό..

Link to comment
Share on other sites

Ναι μοιάζει εύκολος τρόπος αλλά λέει ότι χάνεις όλα τα δεδομένα σου.. Άρα ξανά στήσιμο από την αρχή το τηλέφωνο... Και αυτό είναι αρκετά κουραστικό..
Ναι το στησιμο είναι ένα θέμα αλλά έτσι κ αλλιώς όλοι προτείνουν καθαρή εγκατάσταση όπως και να έχει για καλύτερα αποτελέσματά άρα δεν το γλύτωνα το στήσιμο

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως ξέρει κάποιος στην 9 πως γίνετε να βλέπω τις ειδοποιήσεις στην πάνω πανω μπάρα δίπλα στο σήμα του δικτύου; δεν ξέρω πως αλλά ενώ τις έβλεπα ξαφνικά ίσως κάτι έκανα κ τώρα δεν τις βλέπω...

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως ξέρει κάποιος στην 9 πως γίνετε να βλέπω τις ειδοποιήσεις στην πάνω πανω μπάρα δίπλα στο σήμα του δικτύου; δεν ξέρω πως αλλά ενώ τις έβλεπα ξαφνικά ίσως κάτι έκανα κ τώρα δεν τις βλέπω...

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

[/color]Αν δεν λειτουργεί ο σύνδεσμος από εδώ ο οδηγός υπάρχει στο xda αναλυτικά. Σε μια σύγκριση που έκανα σε άνοιγμα εφαρμογών με το oneplus 6t McLaren που έχω ενώ πριν το oneplus ήταν σαφώς ταχύτερο τώρα το P20 pro είναι γρηγορότερο και έχω ενθουσιαστεί δεν το περίμενα ποτέ πραγματικά...

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιο γρήγορο από το 6Τ; Όντως;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο γρήγορο από το 6Τ; Όντως;
Πραγματικά αυτό δεν το περίμενα με τίποτα... Και όμως σε όσες εφαρμογές και αν άνοιξα το P20 pro άνοιγε ταχύτερα και μάλιστα στην εφαρμογή του Facebook είχε αρκετά μεγάλη διαφορά! Στο YouTube το ίδιο, στις υπόλοιπες ταχύτερο το P20 pro ενώ πριν δεν είχαν καμία σχέση. Αύριο θα δοκιμάσω και με s9 plus που έχω και με iPhone x

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αυτό δεν το περίμενα με τίποτα... Και όμως σε όσες εφαρμογές και αν άνοιξα το P20 pro άνοιγε ταχύτερα και μάλιστα στην εφαρμογή του Facebook είχε αρκετά μεγάλη διαφορά! Στο YouTube το ίδιο, στις υπόλοιπες ταχύτερο το P20 pro ενώ πριν δεν είχαν καμία σχέση. Αύριο θα δοκιμάσω και με s9 plus που έχω και με iPhone x

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:lol::lol::lol::lol:

 

σοβαρα τωρα????? μηπως ειναι και πιο smooth to p20 pro??

 

ελα πες αληθεια.....

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αυτό δεν το περίμενα με τίποτα... Και όμως σε όσες εφαρμογές και αν άνοιξα το P20 pro άνοιγε ταχύτερα και μάλιστα στην εφαρμογή του Facebook είχε αρκετά μεγάλη διαφορά! Στο YouTube το ίδιο, στις υπόλοιπες ταχύτερο το P20 pro ενώ πριν δεν είχαν καμία σχέση. Αύριο θα δοκιμάσω και με s9 plus που έχω και με iPhone x

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με ενεργοποιημενο το performance mode?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ενεργοποιημενο το performance mode?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κατά την γνώμη μου το performance mode έχει της φυσιολογικές επίδοσης που πρέπει η συσκευή.... κανονικά θα έπρεπε να είναι αυτόματα έτσι.... και όχι να το ενεργοποιηουμε εμείς...

 

ίσως το άνοιγμα τον εφαρμογών να είναι ένα κλικ πιο γρήγορο στο p20 pro... αλλα αυτό δεν μου λέει εμενα κάτι.... όταν στο p20 pro δεν έχεις αυτή την smooth εμπειρία που έχεις με one plus και γενικά το stock android....!

 

όπως και να το κάνουμε έχει πολλά προβλήματα το p20 pro.... τα οποια δεν βλέπω να διορθώνονται.... είναι απλά η συσκευή έτσι.. και θα παραμείνει έτσι... πχ όταν κανεις zoom σε photos στο instagram έχει κάποια animations lag...

 

αυτό ένταξη θα μου πεις δεν είναι κάτι... αλλα γενικά δεν είναι και η πιο smooth εμπειρία όπως και να έχει... πάντως μπορώ να πω πως με την 9 βελτιώθηκε το scrolling έγινε πιο γρήγορο/απότομο έτσι όπως μου αρέσει εμενα... αλλα λίγο καιρό θα έχω το p20 προ... θα πάω σε άλλη συσκευή σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

κατά την γνώμη μου το performance mode έχει της φυσιολογικές επίδοσης που πρέπει η συσκευή.... κανονικά θα έπρεπε να είναι αυτόματα έτσι.... και όχι να το ενεργοποιηουμε εμείς...

 

 

 

ίσως το άνοιγμα τον εφαρμογών να είναι ένα κλικ πιο γρήγορο στο p20 pro... αλλα αυτό δεν μου λέει εμενα κάτι.... όταν στο p20 pro δεν έχεις αυτή την smooth εμπειρία που έχεις με one plus και γενικά το stock android....!

 

 

 

όπως και να το κάνουμε έχει πολλά προβλήματα το p20 pro.... τα οποια δεν βλέπω να διορθώνονται.... είναι απλά η συσκευή έτσι.. και θα παραμείνει έτσι... πχ όταν κανεις zoom σε photos στο instagram έχει κάποια animations lag...

 

 

 

αυτό ένταξη θα μου πεις δεν είναι κάτι... αλλα γενικά δεν είναι και η πιο smooth εμπειρία όπως και να έχει... πάντως μπορώ να πω πως με την 9 βελτιώθηκε το scrolling έγινε πιο γρήγορο/απότομο έτσι όπως μου αρέσει εμενα... αλλα λίγο καιρό θα έχω το p20 προ... θα πάω σε άλλη συσκευή σύντομα...

 

Εσύ αγόρι μου πρέπει να πας σε άλλο γιατρό και όχι σε άλλη συσκευή γιατί αυτός που πας τώρα δεν σου κάνει τίποτα! Είπα να μην σχολιάσω και σου δώσω αξία γιατί σίγουρα αυτό επιδιώκεις αλλά επειδή διαβάζω καιρό τις ασυναρτησίες σου δεν άντεξα. Πραγματικά τώρα νομίζεις ότι κάνεις κάτι με αυτά που γράφεις; έλα πες;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by agnadi

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

... αλλα λίγο καιρό θα έχω το p20 προ... θα πάω σε άλλη συσκευή σύντομα...

 

Ολοι στο νήμα αυτό περιμένουμε

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Με ενεργοποιημενο το performance mode?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι χωρίς να έχω επιλέξει το performance Mode

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ αγόρι μου πρέπει να πας σε άλλο γιατρό και όχι σε άλλη συσκευή γιατί αυτός που πας τώρα δεν σου κάνει τίποτα!

Εντάξει δεν υπάρχεις..Απλά έλιωσα!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ολοι στο νήμα αυτό περιμένουμε

 

Επίσης πολύ μπροστά και αυτό το σχόλιο!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ όμορφε, είπα να μην απαντήσω και γω αλλά μιας που αλλάζει η χρονιά και δεν μ φέρε δώρο ο santa ας γίνω και γω κακό παιδί.

 

Αδερφέ... υπάρχει πρόβλημα σοβαρό...

 

2 ποστ πριν εξυμνεις το p20 pro και αναφέρεις πως έγινε τέλειο και ενα κάρο πράγματα και βοηθάς το κόσμο μερικές σελίδες πριν να βάλουν όλοι την 9 και πως δεν υπάρχει η αναβάθμιση και πάει σε άλλο επίπεδο το κινητό αλλά αν βρεθεί κάποιος και το συγκρίνει με κάποια άλλη συσκευή τραβάς φλασια αδερφέ και αρχίζεις και το θάβεις το κινητό.

 

Παρακολουθώ το κάνεις απ την αρχή του ποστ, μια το ανεβάζεις, οπότε πάνε να το συγκρίνουν, του φορτώνεις τα εξ αμαξης...

 

 

Έλα πες σε μένα, είμαι φίλος σου και θέλω το καλό σου, ελα πες... έτρωγες ξύλο ε;;;

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε ο Μορφονιος θέλει να ασχολείστε μαζί του. Και σε άλλη συσκευή να πάει πάλι εδώ θα είναι.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ όμορφε, είπα να μην απαντήσω και γω αλλά μιας που αλλάζει η χρονιά και δεν μ φέρε δώρο ο santa ας γίνω και γω κακό παιδί.

 

 

 

Αδερφέ... υπάρχει πρόβλημα σοβαρό...

 

 

 

2 ποστ πριν εξυμνεις το p20 pro και αναφέρεις πως έγινε τέλειο και ενα κάρο πράγματα και βοηθάς το κόσμο μερικές σελίδες πριν να βάλουν όλοι την 9 και πως δεν υπάρχει η αναβάθμιση και πάει σε άλλο επίπεδο το κινητό αλλά αν βρεθεί κάποιος και το συγκρίνει με κάποια άλλη συσκευή τραβάς φλασια αδερφέ και αρχίζεις και το θάβεις το κινητό.

 

 

 

Παρακολουθώ το κάνεις απ την αρχή του ποστ, μια το ανεβάζεις, οπότε πάνε να το συγκρίνουν, του φορτώνεις τα εξ αμαξης...

 

 

 

 

 

Έλα πες σε μένα, είμαι φίλος σου και θέλω το καλό σου, ελα πες... έτρωγες ξύλο ε;;;

Ωραίος!!!!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

:lol::lol::lol::lol:

 

 

 

σοβαρα τωρα????? μηπως ειναι και πιο smooth to p20 pro??

 

 

 

ελα πες αληθεια.....

Αρχίζω να σε συμπαθώ ρε μπαγάσα

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.Τέλος καλό όλα καλά,παραλαμβάνω σήμερα το απόγευμα σε μαύρο χρώμα (δυστυχώς δεν υπήρχε το μπλε και το twilight και φοβήθηκα μέχρι να ρθει μην χάσω την προσφορά).Πρέπει κάτι να προσέξω ή να μην κάνω κάποια αναβάθμιση;Υπάρχει λόγος να κάνω factory reset ξανά η όχι;
Link to comment
Share on other sites

Ρε αφήστε τον ομορφονιο και πείτε πως Ρυθμίσατε το dns μπας κατεβάσουμε την 9.. Λυπηθείτε μας!
Link to comment
Share on other sites

Ρε αφήστε τον ομορφονιο και πείτε πως Ρυθμίσατε το dns μπας κατεβάσουμε την 9.. Λυπηθείτε μας!
Ναι έχεις δίκιο ας τον αφήσουμε να ετοιμάσει την επόμενη μπαρούφα...

Λοιπόν εγώ όπως είπα την έβαλα με τον τρόπο από xda με το usb stick και όλα καλά! Υπάρχει και ο τρόπος με αλλαγή των dns αλλά δεν έχω ασχοληθεί και δεν μπορώ να βοηθήσω πάνω σε αυτή την μέθοδο.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σας.Τέλος καλό όλα καλά,παραλαμβάνω σήμερα το απόγευμα σε μαύρο χρώμα (δυστυχώς δεν υπήρχε το μπλε και το twilight και φοβήθηκα μέχρι να ρθει μην χάσω την προσφορά).Πρέπει κάτι να προσέξω ή να μην κάνω κάποια αναβάθμιση;Υπάρχει λόγος να κάνω factory reset ξανά η όχι;
Καλορίζικο νά το χαρείς

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.Τέλος καλό όλα καλά,παραλαμβάνω σήμερα το απόγευμα σε μαύρο χρώμα (δυστυχώς δεν υπήρχε το μπλε και το twilight και φοβήθηκα μέχρι να ρθει μην χάσω την προσφορά).Πρέπει κάτι να προσέξω ή να μην κάνω κάποια αναβάθμιση;Υπάρχει λόγος να κάνω factory reset ξανά η όχι;
Καλοδούλευτο. Κάνεις κανονικά όλες τις αναβαθμίσεις. Η τελευταία oreo είναι η 161 και έχει αρχίσει η διανομή της pie. Αν είσαι τυχερός και σου έρθει η pie με το που το ανοίξεις, κάνε ένα hard reset δεδομένου ότι δεν θα το έχεις στήσει. Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος. Για να έρθουν αναβαθμίσεις να έχεις μέσα κάρτα sim.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ρε αφήστε τον ομορφονιο και πείτε πως Ρυθμίσατε το dns μπας κατεβάσουμε την 9.. Λυπηθείτε μας!

 

Τα dns τα αλλαζεις μεσα απο το router σου. Καθε router εχει διαφορετικο τροπο αλλαγεις dns οποτε μονοι καποιος με το ιδιο router με σενα θα μπορεσει να σε βοηθησει. Ακομα τα router που δινουν οι εταιριες ειναι με custom firmware και ειναι κλειδωμενα με αποτελεσμα να μην σοιυ εχει την δυνατοτητα να αλλαξεις dns. Υπαρχει βεβαια και η πιθανοτητα να μπορεις να αλλαξεις dns μεσω εντολων tellnet αλλα παλι θα πρεπει να βρεις καποιον που εχει το ιδιο router και τους εχει αλλαξει. Μπορεις βεβαια να ψαξεις μονος σου στο google και δοκιμασεις διαφορα αλλιως συνδεεις ενα router που αλλαζει dns και τελειωνεις.

Για να καταλάβεις καλυτερα εγω εχω το Thompson TG787 με firmware της CYTA. Μεσα απο το interface του δεν μπορω να αλλαξω dns και μεσω εντολων tellnet μπορω να προσθεσω dns αλλα δεν μπορω να σβησω τους dns της CYTA. Οποτε αν θελησω να κανω την διαδικασια αυτη θα πρεπει να συνδεσω ενα απο τα router που εχω τα οποια ειναι retail και εχουν την δυνατοτητα αλλαγης dns.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!Εκανα την αλλαγη απο note 8 στο p20 pro αρχικα λογω μπαταριας(ανταλλαγη χωρις διαφορα) .Θελω βοηθεια για 2 3 πραγματα.

Η εκκινηση εφαρμογων ειναι καλυτερο να ειναι στο αυτοματο η χειροκινητα? Βλεπω ας πουμε πως μερικες εφαρμογες οπως το youtube ενω δεν μπηκα συνεχιζει και εκτελειται.Η καποια ρυθμιση που να σκοτωνει το backround...

Υπαρχει ρυθμιση να μην το φορτιζω συνεχεια στη γρηγορη φορτιση οπως στα σαμμυ?Ευχαριστω εκ των προτερων..

Link to comment
Share on other sites

Τα dns τα αλλαζεις μεσα απο το router σου. Καθε router εχει διαφορετικο τροπο αλλαγεις dns οποτε μονοι καποιος με το ιδιο router με σενα θα μπορεσει να σε βοηθησει. Ακομα τα router που δινουν οι εταιριες ειναι με custom firmware και ειναι κλειδωμενα με αποτελεσμα να μην σοιυ εχει την δυνατοτητα να αλλαξεις dns. Υπαρχει βεβαια και η πιθανοτητα να μπορεις να αλλαξεις dns μεσω εντολων tellnet αλλα παλι θα πρεπει να βρεις καποιον που εχει το ιδιο router και τους εχει αλλαξει. Μπορεις βεβαια να ψαξεις μονος σου στο google και δοκιμασεις διαφορα αλλιως συνδεεις ενα router που αλλαζει dns και τελειωνεις.

Για να καταλάβεις καλυτερα εγω εχω το Thompson TG787 με firmware της CYTA. Μεσα απο το interface του δεν μπορω να αλλαξω dns και μεσω εντολων tellnet μπορω να προσθεσω dns αλλα δεν μπορω να σβησω τους dns της CYTA. Οποτε αν θελησω να κανω την διαδικασια αυτη θα πρεπει να συνδεσω ενα απο τα router που εχω τα οποια ειναι retail και εχουν την δυνατοτητα αλλαγης dns.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...