Jump to content

Huawei P20


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω φιλε.Σημερα διαβασα οτι λογω του εμπαργκο απο την Αμερικη,η huawei δε θα υποστηριζει στις συσκευες της εφαρμογες της google oπως π.χ. το play store.Φανταζεστε να ισχυει?

 

Ναι το φανταζομαστε..σε καποιο αλλο παραλληλο συμπαν.Διαβαζε τις λεπτομερειες σε αυτα που διαβαζεις :)

Xiaomi Redmi Note 9 pro - Huawei P20 - Nokia N70
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Από την ώρα που το πήρα χθες μου ήρθαν απανωτά 5 αναβαθμίσεις! Στο κουτί είχε την 8.1.Σημερα μου ήρθε και η 9.1.0.328.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε καμμια εφαρμογή για τα μηνύματα που να έχει επιλογή 3×4; Δε με βολεύει καθόλου η επιλογή qwerty.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αξιζει στα 299€ + bonus alpha για αγορα;

 

Ποσο σας κραταει η μπαταρια σε οσουν το εχουν; Η χρηση μου ειναι gps (gmaps) , bt κλησεις , mail και viber σχεδον ολη μερα. Παιχνιδια κλπ δε με ενδιαφερουν.

Edited by geofak
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει στα 299€ + bonus alpha για αγορα;

 

.

 

πιστεύω αξίζει.. δυνατός επεξεργαστής καλή κάμερα.. αλλά με τις αναβαθμίσεις δεν ξέρω πόσο μέλλον έχει

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω αξίζει.. δυνατός επεξεργαστής καλή κάμερα.. αλλά με τις αναβαθμίσεις δεν ξέρω πόσο μέλλον έχει

 

Τωρα εχω ενα nexus 6p απο οταν πρωτοβγηκε, οποτε για τις επερχομενες αναβαθμισεις εκδοσεων δεν καιγομαι κιολας. Ουτε αλλαζω συχνα τηλεφωνο, οπως καταλαβαινεις. Καλη μπαταρια να εχει διοτι λογω χρησης δεν μπορω να το φορτιζω πολλες φορες μεσα στη μερα. Το nexus πλεον δεν κραταει μεχρι το βραδυ χωρις φορτιση στο αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εχω ενα nexus 6p απο οταν πρωτοβγηκε, οποτε για τις επερχομενες αναβαθμισεις εκδοσεων δεν καιγομαι κιολας. Ουτε αλλαζω συχνα τηλεφωνο, οπως καταλαβαινεις. Καλη μπαταρια να εχει διοτι λογω χρησης δεν μπορω να το φορτιζω πολλες φορες μεσα στη μερα. Το nexus πλεον δεν κραταει μεχρι το βραδυ χωρις φορτιση στο αυτοκινητο.

 

Εχει καλη μπαταρια. Το κινητο το εχω απο Μαϊο και καθε βραδυ ειμαι με 35%-45% αναλογα τη χρηση αλλα το φορτιζω.

Είναι ολη μερα με 4g η wifi, και χρηση ιντερνετ και βιντεακια youtube. Δεν παιζω παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει στα 299€ + bonus alpha για αγορα;

 

Ποσο σας κραταει η μπαταρια σε οσουν το εχουν; Η χρηση μου ειναι gps (gmaps) , bt κλησεις , mail και viber σχεδον ολη μερα. Παιχνιδια κλπ δε με ενδιαφερουν.

Σου δίνει 80.000 Bonus. Αυτό μεταφράζεται σε 160 ευρώ.

Το κινητό με αυτή την προσφορά πάει στα 140 ευρώ.

Ούτε σε Black Friday τέτοια τιμή.

Δεν πιστεύω να κάνω κάπου λάθος... αλλά ban ξεban, το ψήνω για αντικαταστάτη του υπέροχου S7.

 

*Άκυρο. 20.000 bonus δίνει, δηλαδή 40 ευρώ.

Edited by PRATINAS
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου επεσε κατω και εσπασε η οθονη.Αν την επισκευασω και μου βαλουν ιμιτασιον οθονη θα εχει διαφορα στο ματι απ'οτι η οριτζιναλ;
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το δωρεάν 3μηνο εγγύησης οθόνης:

http://consumer.huawei.com/minisite/support/cy/screenguaranteeregistration/

Edited by AgMa
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το δωρεάν 3μηνο εγγύησης οθόνης:

http://consumer.huawei.com/minisite/support/cy/screenguaranteeregistration/

 

Μα, ισχύει για Ελλάδα; Και που φαίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπω από τη δική μου ενεργοποίηση, ναι.

https://i.postimg.cc/pr85pdGk/Screenshot-20191003-184906-com-huawei-phoneservice.jpg

Edited by AgMa
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται αυτό;Αφού υποτίθεται με δική μας υπαιτιότητα πέφτει το κινητό.Το φτιάχνουν δηλαδή δωρεάν;Αν είναι αγορασμενο από Σκρουτζ ισχύει;
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται αυτό;Αφού υποτίθεται με δική μας υπαιτιότητα πέφτει το κινητό.Το φτιάχνουν δηλαδή δωρεάν;Αν είναι αγορασμενο από Σκρουτζ ισχύει;
Για αυτό λέγεται ασφάλιση οθόνης, αν σου σπάσει για οποιοδήποτε λόγο στο φτιάχνουν δωρεάν. Τη δίνει δωρεάν η huawei στη σειρά P20 για τρεις μήνες αν θυμάμαι. Δεν παίζει ρόλο από που το αγόρασες, αν είναι ευρωπαϊκό το μοντέλο σου ναι ισχύει, αλλά θα πρέπει να κάνεις τη διαδικασία με το λινκ που ανέβασε ο φίλος πάνω. Δεν ξέρω όμως αν πρέπει να το κάνεις μέσα σε ένα ορισμένο χρονικό διάστημα από την ημερομηνία αγοράς.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχω κάνει ασφάλιση οθόνης όταν το αγόρασα.Μαλλον δε θα χρειάζεται να κάνω,ε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λετε να την πατησα,ε;

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχω κάνει ασφάλιση οθόνης όταν το αγόρασα.Μαλλον δε θα χρειάζεται να κάνω,ε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λετε να την πατησα,ε;

Καλά, δεν χάνεις να δοκιμάσεις. Δες το λινκ που έβαλε το παιδί πάνω και κάνε τη διαδικασία. Θα σε ενημερώσει αν γίνει δεκτή η ασφάλιση.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Πολύ το κουράζετε. Κάνε μια δοκιμή, δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

Πληκτρολογώντας το ΙΜΕΙ, εμφανίζεται κατευθείαν η ημερομηνία αγοράς του. Εν ολίγοις, αν εγγραφείς 3 μήνες μετά την αγορά του, είσαι εκτός εγγύησης οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε βρε παιδιά;Η αντικατάσταση οθόνης ισχύει μόνο για τα p30 και p30 pro.
Sorry τώρα, την κολοκυθιά θα παίζουμε? Σου είπαμε ότι ανάλογη ασφάλιση έτρεξε και για τη σειρά P20 και την έκανα και εγώ. Κάνε τη διαδικασία στο λινκ να δεις αν ισχύει ακόμα η προσφορά για την περίπτωση σου μήπως και γλιτώσεις τα έξοδα

http://consumer.huawei.com/minisite/support/cy/screenguaranteeregistration/

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνεις.Ειδα στο σάιτ της huawei ότι ισχύει μόνο για p30 και p30 pro.Ασε που το δοκίμασα και δε μου κάνει καν υποβολή αιτήματος ενώ έχω 1 μήνα που το αγόρασα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...