Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

novasports mobile

 

Υ.Γ.: Ελπίζω να χάσουν και οι δύο! :devil:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

ρε συ θες να δεις live streaming απο συσκευες της apple??εχεις ακουσει ποτε για flsh player?? :P

αν ειχες ανδροιδες θα σου λεγα για εφαρμογη..

δεν μπορεις να βρεις κανα pc κανονικο να σου στειλω κανα link?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν το ενεργοποιήσω για το παιχνίδι της Κυριακής (Δουλεύω από τις 7 το απόγευμα) πόσα δεδομένα θα μου φάει από την σύνδεσή μου. Έχω 1,5 γίγα τον μήνα και δε λέει να ξοδέψω τα μισά σε 2 ώρες. Αν είναι για 100 ως 200 mb θα τα χαλαλίσω.
Link to comment
Share on other sites

Πέρσι τον Ιανουάριο είχα κάνει σύνδεση στην Vodafone με την προσφορά 10 ευρώ το 1GB, φέτος το καλοκαίρι μεταπήδησα στα 5GB λόγο αυξημένων αναγκών. Το ερώτημα μου είναι αν επιστρέψω στο πρόγραμμα με το 1GB θα χρεώνομαι με 10 ευρώ πάλι η θα πάω στα 20 ευρώ;.

 

Η προσφορά 1GB/10€ αφορά πελάτες Vodafone με συνδρομή συμβολαίου(πρόγραμμα συμβολαίου φωνής) και απαραίτητη προϋπόθεση είναι να μην υπάρχει άλλη υπηρεσία VMB στο ΑΦΜ τους. Δεν έχει σχέση με επιδότηση ούτε με ανανέωση συμβολαίου.

 

Αν έκανες αλλαγή προγράμματος μετά τον Ιούλιο και εκμεταλλεύτηκες την επιδότηση του τότε αλλαγή προγράμματος μπορείς να κάνεις μετά απο 8 μήνες

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Θέλω την βοήθειά σας. Την Κυριακή το απόγευμα δουλεύω και δε θέλω να χάσω το ντέρμπι.

Ο αγώνας Ολυμπιακού - Παναθηναϊκού είναι προγραμματισμένος για το Σάββατο 19 Νοεμβρίου στις 19:30.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ο αγώνας Ολυμπιακού - Παναθηναϊκού είναι προγραμματισμένος για το Σάββατο 19 Νοεμβρίου στις 19:30.

 

Εννοει παο-αεκ

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την παρανόηση (έτσι όπως είναι φέτος ειδικά το πρωτάθλημα, μόνο αυτό θεωρώ ντέρμπυ).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την παρανόηση (έτσι όπως είναι φέτος ειδικά το πρωτάθλημα, μόνο αυτό θεωρώ ντέρμπυ).

 

Χαχαχα,το φανταστηκα..don't bother!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε παιδιά να με βοηθήσετε; Έμαθα ότι με το novasport mobile μπορώ να το δω έστω από το κινητό μου αλλά εκτός από την συνδρομή των 2,5 ευρώ για μια βδομάδα θα καταναλώσει και δεδομένα από το πρόγραμα συμβολαίου μου. Έχω 1,5 γίγα τον μήνα. Για 2 ώρες πόσα μπορεί να καταναλώσει; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε παιδιά να με βοηθήσετε; Έμαθα ότι με το novasport mobile μπορώ να το δω έστω από το κινητό μου αλλά εκτός από την συνδρομή των 2,5 ευρώ για μια βδομάδα θα καταναλώσει και δεδομένα από το πρόγραμα συμβολαίου μου. Έχω 1,5 γίγα τον μήνα. Για 2 ώρες πόσα μπορεί να καταναλώσει; :confused:

 

Σε αυτα τα 2,5ευρω ειναι τα παντα μεσα. Δε χρεωνει κατι αλλο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα τα 2,5ευρω ειναι τα παντα μεσα. Δε χρεωνει κατι αλλο.

 

Μα στη βονταφον που πήρα μου είπαν ότι χρεώνει και δεδομένα. Και στο σάιτ τους το γράφει :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν ξέρω αν εδώ είναι που πρέπει να ποστάρω αλλά μόλις τώρα μου κάνανε μια αναπάντητη κλήση από αυτό τον αριθμό: +923015608840

Ξέρεις κανείς τι παίζει???:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν ξέρω αν εδώ είναι που πρέπει να ποστάρω αλλά μόλις τώρα μου κάνανε μια αναπάντητη κλήση από αυτό τον αριθμό: +923015608840

Ξέρεις κανείς τι παίζει???:wacko:

 

Είναι από Βέλγιο ή Γαλλία.. Έχεις κανέναν γνωστό εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Είναι από Βέλγιο ή Γαλλία.. Έχεις κανέναν γνωστό εκεί?

 

Όχι μου φάνηκε περίεργο γιατί έκανε απλώς μια αναπάντητη είχα στο χέρι μου το κινητό και δεν πρόλαβα καν καλα καλα να δω τον αριθμό για να το σηκώσω και μου φάνηκε περίεργο.Μπορεί να πήρε και καταλάθος και να το έκλεισε αμέσως...

Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο αυτό είναι κινητό τηλέφωνο Πακιστάν. Πιθανόν κάποιος από εκεί να ήθελε να καλέσει κανένα μετανάστη στην Ελλαδα και να κάλεσε κατά λάθος εσένα.
Link to comment
Share on other sites

Ο πρίγκηπας θα ήταν και θα έψαχνε τον Τσάκα..

Btw, Κωδικοί χωρών για όλες τις χώρες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο πρίγκηπας θα ήταν και θα έψαχνε τον Τσάκα..

Btw, Κωδικοί χωρών για όλες τις χώρες..

Προσωπικά, για να μην ψάχνω με αυτόν τον τρόπο, πληκτρολογώ τον αριθμό στο Skype και μου βγάζει τη σημαία της χώρας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω από που ενημερώνει την βάση δεδομένων αλλά το έχω τσεκάρει δυο φορές και οι τιμές είναι άλλες με αυτές που έχουν τα πρατήρια εκείνη την στιγμή. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν το προγραμμα 5GB (15 euro μηνιαιως για φοιτητες) μπορει να χρησιμοποιηθει και σε iPad/tablets?

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10046

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν το προγραμμα 5GB (15 euro μηνιαιως για φοιτητες) μπορει να χρησιμοποιηθει και σε iPad/tablets?

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10046

 

25ευρώ είναι για φοιτητές. Νομίζω ότι θα μπορείς κανονικά.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

12,5 ευρώ είναι για φοιτητές για 6 μήνες , και μετά 25

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10364

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...