Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι καλό να αρχίσουν σιγά-σιγά όλες οι εταιρείες να παρέχουν πακέτα προσφορών για ενδοδυκτιακές κλήσεις γιατί αυτό θα οδηγήσει σε ανάπτυξη των υπηρεσιών προς τους πολίτες και θα κάνει η αγορά ένα βήμα προς τα εμπρός.
Link to comment
Share on other sites

συμφερει το make your plan η εχει μεγαλο παγιο?

Κοίταξε λογικά πάντα για να υπάρχει συμφέρει,αλλιώς ποιος ο λόγος ύπαρξης του..

Δεν συμφέρουν οι δωρεάν υπηρεσίες που μπορεί να έχεις ή τα μνμ και mms?

Εσύ ξέρεις τι σου χρειάζεται καλύτερα,καλείς και στο 13830 για περαιτέρω πληροφορίες ή μπαίνεις στο site της vodafone όπως ανέφερε και ο φίλος Nrg.

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα πρεπει να αρχισουν να κανουν κατι τετοιο.Εχουμε μεινει πολυ πισω γενικα σε τετοια θεματα
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος σου κάνει πλάκα, όταν το κάνει αυτό ένα Nokia σε ρωτάει: "Να επιτραπεί στην κάρτα SIM να καλλέσει;" Yes/No

Πάντως καλή πλάκα μου ακούγεται, και εσύ τι του λές; " Όχι, συγνώμη αλλά δεν σας κάλλεσα εγώ";;; Για αυτές τις περιπτώσεις χρειάζεσαι το bonus εισερχόμενων κλήσεων, να χαίρεσαι με τον κάθε μπαγλαμά που σε παίρνει τηλέφωνο, να έχεις κέρδος κι από επάνω!

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν εχεις κινητο με symbian η ms win βαλε το blacklist και καθαρισες!!με εχει σωσει το εν λογω προγραμμα αρκετες φορες απο τετοιες μ....ιες.καποιος σου κανει πλακα 99.9%
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι η γνωστή mobile connect card σε καρτοκινητή μορφή με λίγο καλύτερες χρεώσεις απο το internet over gprs της tim στα δικα της καρτοκινητα.Τίποτα σπουδαίο, η σωτηρία του wireless internet δεν νομίζω να έρθει απο τη vodafone.

 

Next please.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος σου κάνει πλάκα, όταν το κάνει αυτό ένα Nokia σε ρωτάει: "Να επιτραπεί στην κάρτα SIM να καλλέσει;" Yes/No

Πάντως καλή πλάκα μου ακούγεται, και εσύ τι του λές; " Όχι, συγνώμη αλλά δεν σας κάλλεσα εγώ";;; Για αυτές τις περιπτώσεις χρειάζεσαι το bonus εισερχόμενων κλήσεων, να χαίρεσαι με τον κάθε μπαγλαμά που σε παίρνει τηλέφωνο, να έχεις κέρδος κι από επάνω!

δεν σε ρωταει τιποτα στην περιπτωση που ξερω εγω. το κινητο ειχε προβλημα και επαιρνε μονο του τηλεφωνα χωρις ερωτησεις απο τον τηλεφωνικο καταλογο

Link to comment
Share on other sites

Και έχει και 2 euro δώρο το καρτοκινητό!! και όποτε θες το ξανακάνεις σύνδεση και παίρνεις και επιδότηση 119 euro!!

Αν κόψεις το συμβόλαιο πριν τον χρόνο πληρώνεις την επιδότη που πήρες. Ή ένα μέρος της, αναλόγως το χρονικό διάστημα. Στην προκειμένη περίπτωση όμως δεν το παίρνεις σε καρτοκινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όχι όλα αυτά είναι ασχετα. :(

1 δεν έχω νοκια

2 δεν μπορώ να κάνω black list γιατί το νούμερο είναι καθαρά επαγγελματικό και δέχομαι πολλές άγνωστες κλήσεις για δουλειά (σοβαρες)

3 δεν χρεώνομαι κλήσεις στον αναλυτικό λογαριασμό πέρα από αυτές που ξέρω

4 κάθε φορά είναι άλλο νούμερο που με καλεί .

Είμαι 100% σίγουρη ότι δεν είναι πλάκα. Αυτό που μου είπανε είναι μήπως είναι κόλπο της εταιρίας ώστε να πάρω πίσω να δω ποιος ήταν και έτσι να κάνω κλήσεις Αλλά μου κάνει εντύπωση ότι δεν συμβαίνει σε άλλον από εδώ :worry:

 

 

Πάντως δεν έχει πλάκα γιατί κάποιοι που αρχίζουν εσείς με πήρατε (ακόμα και μεγάλες κυρίες ) το παίρνουν για πλάκα αλλά κάποιοι με μπινελικονουν στην ψύχρα Άντε και σε ξυπνάνε αλλά όχι και να σε βρίζουν από πάνω. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Στη δουλεια σου το εχεις συνεχως μαζι σου ή το αφηνεις και σε προσβασιμα απο αλλους σημεια το τηλ σου;Γιατι ισως καποιος-α κανει απλως κλησεις σε αλλους,οποτε βλεπουν το τηλ αυτοι και ζητουν τα ρεστα μετα.Αν μπορεις παντως αλλαξε νουμερο,οποτε εκει θα φανει αν ηταν τυχαια η ιστορια αυτη.Συνηθως απο τη δικη μου πειρα και απο αλλους που ξερω,αυτες οι ιστοριες μονο τυχαιες δεν ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πως σε έχει ενοχλήσει πολύ το όλο ζήτημα, βάλε για ένα διάστημα απόκρυψη καλλούντος και βλέπεις...

Αν μπορείς πάντως ζήτησε από την εταιρεία σου να αλλάξεις νούμερο.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

48 euro εχει το πακέτο. Το οποίο περιέχει 48ε για πλοήγηση.

Δεν περιλαμβάνει vmc.

περίπου 170ε έχει το πακέτο με την vmc και περιλαμβάνει 48ε για πλοήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλη κινηση αλλα πρεπει να παρεις καινουργια γραμμη cu ή ala carte. Το καλυτερο θα ηταν να μπορεις να βαλεις οποιαδηποτε καρτα cu η ala carte μεσα. Απο χρεωση; Πολυ ακριβη. Περισσοτερες πληροφοριες εδω
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ γενικά .Κλήσεις από το τηλέφωνο δεν γίνεται ούτε μια που να μην ξέρω. Όσο για αλλαγή νούμερου αυτό αποκλείετε .Στην τελική έχω τα νούμερα που με καλούν και θα τα δώσω στη vodafone-όχι ότι θα κάνει τίποτα , λέμε τώρα. Thanks
Link to comment
Share on other sites

Εχω έναν αριθμό 6944xxxxxx και θέλω να τον προωθώ στο 6944yyyyyy , θα χρεώνομαι και εγώ όταν με καλούν στο πρώτο και απαντώ στο δεύτερο. Ποια θα είναι η χρέωση. Προσοχή δεν μιλώ για Vodafone Together.
Link to comment
Share on other sites

Ας το εξηγήσει κάποιος (που δεν βαριέται να γράφει) με απλά λόγια, διότι εγώ όπως τα διάβασα στο site της Vodafone http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0005050100&vars=0000000000 αλλά και από το Chip εγώ κατάλαβα ότι μπορείς να αγοράσεις την κάρτα με (GPRS) 48 ή (GPRS/3G) 170 Ευρώ και να κάνεις όσο λίγη ή περισσότερη χρήση θες κάθε μήνα, δεν έχεις δηλαδή κανένα πάγιο έξοδο ή περιορισμό. Επειδή μου φαίνεται συμφέρουσα λύση, όχι βέβαια για μόνιμη αλλά για εφεδρική, πείτε μου αν υπάρχει κάποιος λάκος στη φάβα. Δεν γίνεται να είναι όλα τόσο ρόδινα όσο τα βλέπω.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Θα χρεώνεσαι σαν να κάνεις εσύ κανονική κλήση προς το Β νούμερο. Δεν μπορώ να σου πω ακριβώς χρεώσεις, γιατί δεν ξέρω αν είσαι με κάρτα ή με συμβόλαιο..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Ας το εξηγήσει κάποιος (που δεν βαριέται να γράφει) με απλά λόγια, διότι εγώ όπως τα διάβασα στο site της Vodafone http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0005050100&vars=0000000000 αλλά και από το Chip εγώ κατάλαβα ότι μπορείς να αγοράσεις την κάρτα με (GPRS) 48 ή (GPRS/3G) 170 Ευρώ και να κάνεις όσο λίγη ή περισσότερη χρήση θες κάθε μήνα, δεν έχεις δηλαδή κανένα πάγιο έξοδο ή περιορισμό. Επειδή μου φαίνεται συμφέρουσα λύση, όχι βέβαια για μόνιμη αλλά για εφεδρική, πείτε μου αν υπάρχει κάποιος λάκος στη φάβα. Δεν γίνεται να είναι όλα τόσο ρόδινα όσο τα βλέπω.

 

 

To πακετο με την καρτα, αν καταλαβα καλα, κοστιζει 170 ευρω περιπου.

 

Ξερει κανεις αν με το λογισμικο της ή με αλλο τροπο, μπορει κανεις να δει το υπολοιπο του ογκου-ευρω που του απομενει συμφωνα με την αξια των καρτων ανανεωσης που εχει περασει?

 

Γιατι στα παγια, απλα σου ερχεται ο λογαριασμος.

 

Στα προπληρωμενα πακετα ομως σαν αυτο, πρεπει να υπαρχει καποιος τροπος για ενημερωση σχετικα με το υπολοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνεσαι στέλνοντας γραπτό μήνυμα απο την εφαρμογή σε κάποιο τετραψήφιο νούμερο i think.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...