Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα ειναι ολα. Εχω ανοιξει και το Volte. Ακουγεται καμπανα. Εγω παντως εκεινο που παρατηρησα ειναι οτι ο ηχος ειναι και αρκετα δυνατος και ποιοτικος. Τωρα γιατι καποιοι βρισκουν οτι ειναι χαμηλος, δεν το καταλαβαινω.

Παραγγειλε το αφοβα. Θα το ευχαριστηθεις πολυ.:)

Καλημέρα, ανάφερες το volte. Κανείς κλήσεις μέσω volte?

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, ανάφερες το volte. Κανείς κλήσεις μέσω volte?

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημερα, δεν εχω κανει ακομα. Θελω να πω οτι η συσκευη και το λογισμικο της υποστηριζουν την εν λογω υπηρεσια τη οποια και εχω ενεργοποιησει.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα settings - notification center - application notification κι εδωσα ολα τα δικαιωματα και breath light στο viber και messenger αλλα και παλι οταν μου ερχονται μηνυματα και σβηνει η οθονη χωρις να τα εχω διαβασει δεν μου λειτουργεί το led notification.Υπαρχει κατι αλλο που παρελειψα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα "φωτα" σας παιδιά θελω εδω....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα "φωτα" σας παιδιά θελω εδω....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οι ειδοποιησεις ερχονται στην πρωτη οθονη. Οταν την ανοιξεις και δεις τα μηνυματα σου και σβησει η οθονη, σταματανε να αναβοσβηνουν τα led.

Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιησεις ερχονται στην πρωτη οθονη. Οταν την ανοιξεις και δεις τα μηνυματα σου και σβησει η οθονη, σταματανε να αναβοσβηνουν τα led.
Το θεμα ειναι οτι δεν τα διαβαζω κι η οθονη εφοσον ειναι σβηστη δεν μου αναβοσβηνουν τα led notifications.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι δεν τα διαβαζω κι η οθονη εφοσον ειναι σβηστη δεν μου αναβοσβηνουν τα led notifications.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βαλε ολες τις επιλογες on στο notifications center!

Link to comment
Share on other sites

''Καλημερα, δεν εχω κανει ακομα. Θελω να πω οτι η συσκευη και το λογισμικο της υποστηριζουν την εν λογω υπηρεσια τη οποια και εχω ενεργοποιησει.''

 

 

πως το ενεργοποιησες αδερφε?

 

σορρυ το βρηκα!

Edited by s3simasm3nos
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή.πριν λίγο καιρο την σεντραρανε την συσκευή.

Αναμένεται για τα ξεκλειδωματα και μετα τις rom και τα mods.

Ακομα στο xda εχει σπαριλα και πιστεύω απο 4pda των Ρώσων θα δούμε πράγματα.

Απο εκει και πέρα custom βασισμένη στην zte δύσκολα θα δούμε αφού πρέπει να βρεθεί μοντέλο να κάνουν port με μεγαλύτερη έκδοση για να αξίζει να πας.

Αυτο που θα αξίζει τον πειραματισμό θα ειναι σαφώς μια lineage για αυτή την συσκευή.

 

Πεστα μέγα σκαλιστηρι κινητον. Αναμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό τηλέφωνο εκτός από ένα σημείο.Οταν συνδέω bluetooth ακουστικά ο ήχος στις συνομιλίες είναι άθλιος.Τ ο δοκίμασα και σε sony και σε lg ακουστικά και είναι σαν να τρίζουν τα ακουστικά.Σε ακρόαση μουσικής ακούγεται πολύ καλά.,Κρίμα γιατί γενικά είναι καλό τηλέφωνο αλλά είμαι σε δίλημμα να το κρατήσω λόγω του bluetooth
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό τηλέφωνο εκτός από ένα σημείο.Οταν συνδέω bluetooth ακουστικά ο ήχος στις συνομιλίες είναι άθλιος.Τ ο δοκίμασα και σε sony και σε lg ακουστικά και είναι σαν να τρίζουν τα ακουστικά.Σε ακρόαση μουσικής ακούγεται πολύ καλά.,Κρίμα γιατί γενικά είναι καλό τηλέφωνο αλλά είμαι σε δίλημμα να το κρατήσω λόγω του bluetooth

 

Παντως με ακουστικα ακουγεται εξαιρετικα και η μουσικη και οι κλησεις. Οσο αναφορα το bluetooth δεν εχω αποψη. Και το μεγαφωνο ειναι αρκουντως δυνατο κατ' εμε.:)

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά το Bluetooth εγώ με Bluetooth της xiaomi (αυτό των 10€)δεν έχω κανένα θέμα.

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ ότι το τηλέφωνο του φίλου που παρέλαβα ήρθε από Banggood με Priority σε 12 μερούλες!

Ήρθε με το μεγάλο κουτί χωρίς ακουστικά και θήκη και χωρίς φορτιστή ταχείας φόρτισης

Μία ερώτηση: Ο οδηγός της πρώτης σελίδας για TWRP και root δεν ισχύει; και αν δεν ισχύει γιατί βρίσκεται εκεί;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά το Bluetooth εγώ με Bluetooth της xiaomi (αυτό των 10€)δεν έχω κανένα θέμα.

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εμένα μου κάνει πρόβλημα σε στερεοφωνικά ακουστικά bluetooth
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου κάνει πρόβλημα σε στερεοφωνικά ακουστικά bluetooth
Τι πρόβλημα? Για να ξέρουμε και εμεις. Επειδή θέλω και εγώ να κοιτάξω για ασύρματα ακουστικά

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με Bluetooth samsung hm1200 κανένα πρόβλημα

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τo xiaomi Bluetooth έχω και της kz το οποίο είναι στερεοφωνικό. Ούτε εκεί πρόβλημα. Μήπως τυχαίνει στα συγκεκριμένα ακουστικά;

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε η παραγγελία στα 138€ + 8 priority line. Σκέτο χρηματιστήριο έχει καταντήσει, χθες είχε 134 :p
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα παρατράγουδα.. Εδώ και κανα 3 ωρο το κινητό μου κάνει κάτι τρελά.. Ενώ το έχω στα χέρια και είμαι πχ στο fb με πετάει στη συνομιλία.. Η στο chrome μου βγάζει ρυθμίσεις.. Γενικά σαν να πατιέται η οθόνη ενώ δν κανω κάτι.. Να πω ότι δεμ έπεσε κάτω η κάτι σχετικό
Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα παρατράγουδα.. Εδώ και κανα 3 ωρο το κινητό μου κάνει κάτι τρελά.. Ενώ το έχω στα χέρια και είμαι πχ στο fb με πετάει στη συνομιλία.. Η στο chrome μου βγάζει ρυθμίσεις.. Γενικά σαν να πατιέται η οθόνη ενώ δν κανω κάτι.. Να πω ότι δεμ έπεσε κάτω η κάτι σχετικό
Εμένα όμως μου κάνει κάτι που με βολεύει. Είναι ένας συγκεκριμένος αριθμός που με καλεί εδώ και λίγο καιρό και δεν το σηκώνω. Σήμερα απλά μου έστειλε μήνυμα ότι με καλεσε δύο φορές που με πήραν τηλέφωνο. Μήπως προσαρμοζεται το τηλέφωνο ανάλογα με τις ανάγκες μου? Θα το παρατηρήσω και αν το ξανακάνει είναι μεγάλη μαγκιά.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όμως μου κάνει κάτι που με βολεύει. Είναι ένας συγκεκριμένος αριθμός που με καλεί εδώ και λίγο καιρό και δεν το σηκώνω. Σήμερα απλά μου έστειλε μήνυμα ότι με καλεσε δύο φορές που με πήραν τηλέφωνο. Μήπως προσαρμοζεται το τηλέφωνο ανάλογα με τις ανάγκες μου? Θα το παρατηρήσω και αν το ξανακάνει είναι μεγάλη μαγκιά.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κλειστο και ξανάνοιξε το.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, απο σημα απ οτι φαινεται ειναι για τα θηρια :ninja: με ενημερωνουν οτι και οι δυο γραμμες μου ειναι απεργοποιημενες ενω στο βονταφον που εχω και συσκευη φουλ σημα στο σπιτι σε συνομιλια δεν ακουγεται καθαρα και καπως μεταλλικα.......:O

Εξαιρετικη στα υπολοιπα της η συσκευη κι με πολυ ωραιο ηχο σε ακουστικα που δοκιμασα αλλα στο κομματι του σηματος λαθη δεν επιτρεπονται, θα το στειλω αμεσα.....

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα παρατράγουδα.. Εδώ και κανα 3 ωρο το κινητό μου κάνει κάτι τρελά.. Ενώ το έχω στα χέρια και είμαι πχ στο fb με πετάει στη συνομιλία.. Η στο chrome μου βγάζει ρυθμίσεις.. Γενικά σαν να πατιέται η οθόνη ενώ δν κανω κάτι.. Να πω ότι δεμ έπεσε κάτω η κάτι σχετικό

 

Φίλε από την πρώτη μέρα στο έκανε αυτό το πρόβλημα? Εξακολουθεί να στο κάνει σε έντονο βαθμό?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα, απο σημα απ οτι φαινεται ειναι για τα θηρια :ninja: με ενημερωνουν οτι και οι δυο γραμμες μου ειναι απεργοποιημενες ενω στο βονταφον που εχω και συσκευη φουλ σημα στο σπιτι σε συνομιλια δεν ακουγεται καθαρα και καπως μεταλλικα.......:O

Εξαιρετικη στα υπολοιπα της η συσκευη κι με πολυ ωραιο ηχο σε ακουστικα που δοκιμασα αλλα στο κομματι του σηματος λαθη δεν επιτρεπονται, θα το στειλω αμεσα.....

Αν κατάλαβα καλά δεν πιάνει καμιά κάρτα σιμ σήμα? Θα το κάνεις επιστροφή?

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα παρατράγουδα.. Εδώ και κανα 3 ωρο το κινητό μου κάνει κάτι τρελά.. Ενώ το έχω στα χέρια και είμαι πχ στο fb με πετάει στη συνομιλία.. Η στο chrome μου βγάζει ρυθμίσεις.. Γενικά σαν να πατιέται η οθόνη ενώ δν κανω κάτι.. Να πω ότι δεμ έπεσε κάτω η κάτι σχετικό

 

Καλησπερα, απο σημα απ οτι φαινεται ειναι για τα θηρια :ninja: με ενημερωνουν οτι και οι δυο γραμμες μου ειναι απεργοποιημενες ενω στο βονταφον που εχω και συσκευη φουλ σημα στο σπιτι σε συνομιλια δεν ακουγεται καθαρα και καπως μεταλλικα.......:O

Εξαιρετικη στα υπολοιπα της η συσκευη κι με πολυ ωραιο ηχο σε ακουστικα που δοκιμασα αλλα στο κομματι του σηματος λαθη δεν επιτρεπονται, θα το στειλω αμεσα.....

 

2 πιθανόν ελαττωματικά στα 10 κομμάτια που κυκλοφορούν εδώ γύρω δεν τα λες και λίγα ........

Παιδιά πριν τα στείλετε πίσω , δείτε αν είσαστε στην τελευταία ρομ και έχετε κάνει ένα factory reset

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Φίλε από την πρώτη μέρα στο έκανε αυτό το πρόβλημα? Εξακολουθεί να στο κάνει σε έντονο βαθμό?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν κατάλαβα καλά δεν πιάνει καμιά κάρτα σιμ σήμα? Θα το κάνεις επιστροφή?

Βρισκομαι σε περιοχη με κακη καλυψη δικτυου και γιαυτο εχω και την συσκευη φουλ σημα, θεωρω αδυναμια της συσκευης σε αυτο το κομματι γιατι σε εξωτερικους χωρους με δεδομενα ανοικτα ειναι υποδειγματικη η λειτουργια της, δεν βλεπω βλαβη αλλα αδυναμια, θα το δωσω προς πωληση.

 

Εκανα επαναφορα και βλεπω βελτιωση αλλα μου αφησε κακη εντυπωση για να το κρατησω περαιτερω.

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...