Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΞΞ΅ΟΞ΅ΟΞ΅ κανΡνα ΟΟΞΏΞ³ΟΞ±ΞΌΞΌΞ± Ξ³ΞΉΞ± Remote Control ΞΌΞ΅ Bluetooth?? Ξ*ΡιΟΞ΅ ΞΏΞ½ΟΞΌΞ±ΟΞ± ΞΊΞ±ΞΉ ΞΈΞ± ΟΞ± Ξ²ΟΟ Ξ΅Ξ³Ο,,, ΞΞ΅Ξ»Ο Ξ½Ξ± ΟΡιΟΞΉΞΆΞΏΞΌΞ±ΞΉ ΟΞΏ PC Ξ±ΟΞΏ ΞΌΞ±ΞΊΟΞΉΞ±...

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

ΞΞ΅ΟΞ΅ΟΞ΅ κανΡνα ΟΟΞΏΞ³ΟΞ±ΞΌΞΌΞ± Ξ³ΞΉΞ± Remote Control ΞΌΞ΅ Bluetooth?? Ξ*ΡιΟΞ΅ ΞΏΞ½ΟΞΌΞ±ΟΞ± ΞΊΞ±ΞΉ ΞΈΞ± ΟΞ± Ξ²ΟΟ Ξ΅Ξ³Ο,,, ΞΞ΅Ξ»Ο Ξ½Ξ± ΟΡιΟΞΉΞΆΞΏΞΌΞ±ΞΉ ΟΞΏ PC Ξ±ΟΞΏ ΞΌΞ±ΞΊΟΞΉΞ±...

Για ξαναγράψτα με ελληνικά. :O Παλιότερα είχες αναφέρει κάποιο πρόβλημα με την γλώσσα γραφής σου, αν δεν κάνω λάθος. Άλλαξέ την για να μπορέσουμε να διαβάσουμε το post σου. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Για ξαναγράψτα με ελληνικά. :O Παλιότερα είχες αναφέρει κάποιο πρόβλημα με την γλώσσα γραφής σου, αν δεν κάνω λάθος. Άλλαξέ την για να μπορέσουμε να διαβάσουμε το post σου. :)

Λέει:

Ξερετε κανενα προγραμμα για Remote Control με Bluetooth?? ειτε ονόματα και θα τα βρω εγω,,, Θελω να χειριζομαι το PC απο μακρια...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Ρε παιδιά ακούστε τι έπαθα! Πήγα να ανοίξω το κινητό το πρωί και ενώ ανοίγει κανονικά και ακούω τον ήχο της ΝΟΚΙΑ δεν έχω εικόνα! Η οθόνη φωτίζεται αλλά μέχρι εκει! Έχει κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα?? Κοντεύω να φρικάρω!
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Ρε παιδιά ακούστε τι έπαθα! Πήγα να ανοίξω το κινητό το πρωί και ενώ ανοίγει κανονικά και ακούω τον ήχο της ΝΟΚΙΑ δεν έχω εικόνα! Η οθόνη φωτίζεται αλλά μέχρι εκει! Έχει κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα?? Κοντεύω να φρικάρω!

 

 

Βγάλε τη μπαταρία και ξαναβάλτην. Αν πάλι δεν γίνει τίποτα, βγάλε την κάρτα μνήμης και ξαναενεργοποίησέ το. Αν και πάλι δεν γίνει τίποτα, νομίζω πως δεν γλιτώνεις το format. :( :!:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

hard format einai *,3, kai prasino pliktro? Δεν θα χρειαστεί να κάνω καμιά επιλογή έτσι? Δεν έχω καθόλου εικόνα! Απλά φωτίζεται η οθόνη!
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

hard format einai *,3, kai prasino pliktro? Δεν θα χρειαστεί να κάνω καμιά επιλογή έτσι? Δεν έχω καθόλου εικόνα! Απλά φωτίζεται η οθόνη!

Δεν θα χρειαστεί, αλλά κάνε αυτά που σου είπα πριν κάνεις το format. Μην ξεχνάς ότι θα χάσεις τα πάντα μέσα από το τηλέφωνο μετά το format. :(

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

hard format einai *,3, kai prasino pliktro? Δεν θα χρειαστεί να κάνω καμιά επιλογή έτσι? Δεν έχω καθόλου εικόνα! Απλά φωτίζεται η οθόνη!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα.Το κινητό σέρνετε στην κυριολεξία.Για παράδειγμα για να ανοίξει κάνει 1,5 με 2 λεπτά.Μετά για να πάει στο μενού αργεί και γενικά ότι κάνω αργεί πολλή.Γιατί το παθαίνω αυτό ρε μάγκες?Μήπως επιδή έχω βάλει πολλά προγράμματα.Καμία λύση υπάρχει για να το κανω πιό γρήγορο?
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ότι κάνει 1-2 λεπτά για να ανοίξει, εννοείς όταν το ενεργοποιείς? :worry: Πάντως όταν το ενεργοποιείς, την πρώτη φορά που πας να μπείς στο μενού, καθυστερεί λίγο αλλά μετά μπαίνει αρκετά γρήγορα μπορώ να πω. Για να το κάνεις πιο γρήγορα, μπορείς να βάλεις τον AppMan και να κάνεις compress τη memory σου, αν και δεν θα δεις ιδιαίτερη διαφορά στην ταχύτητα του κινητού σου. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εχω κολλησει με κατι, εληξε το Fexplorer και το ξαναπερασα μεσω cardreader στη καρτα μνημης, αλλα τωρα πως παω να το εγκαταστησω??

με ολες τις εφαρμογες εμπαινα στο Fexplorer και τις εγκαθιστουσα απο εκει,τωρα το ιδιο πως να το κανω :p

και που να ειναι κατι απλο,και να μην το σκεφτηκα.. :O

Link to comment
Share on other sites

εχω κολλησει με κατι, εληξε το Fexplorer και το ξαναπερασα μεσω cardreader στη καρτα μνημης, αλλα τωρα πως παω να το εγκαταστησω??

με ολες τις εφαρμογες εμπαινα στο Fexplorer και τις εγκαθιστουσα απο εκει,τωρα το ιδιο πως να το κανω :p

και που να ειναι κατι απλο,και να μην το σκεφτηκα.. :O

 

Δοκιμασε με τον ενσωματωμενο διαχειριστη αρχειων .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια έβγαλα τη λαμαρίνα που περικλείει τν οθόνη και το πληκτρολόγιο. Μόλις την έβγαλα, είδα πάνω αριστερά ενά χρυσό μεταλλικό κλιψάκι το οποίο δεν κούμπωνε με τη λαμαρίνα. Κάτι άλλο πρέπει να είναι κάτι με τη λειτουργία του κινητού. Η ουσία όμως είναι ότι το έχω χάσει αυτό το μεταλλικό πραματάκι. Μήπως μου είναι απαραίτητο? :worry: :( :confused: :!:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειναι απαραίτητ. Σου προτείνω να πας σε ενα νοκια club να βάκω αλλη πρόσοψη

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ με το ν70 την music edition στο τελευταίο firmaware υπαρχει κανενα προβλημα με το ξυπνητήρι....???

γιατι εχω ακουσει διαφορα....

γενικα αν εχεις την τελευταια εκδοση του νο70 του κανονικου αξιζει να βαλεις το music edition ναι η οχι.....???

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ με το ν70 την music edition στο τελευταίο firmaware υπαρχει κανενα προβλημα με το ξυπνητήρι....???

γιατι εχω ακουσει διαφορα....

γενικα αν εχεις την τελευταια εκδοση του νο70 του κανονικου αξιζει να βαλεις το music edition ναι η οχι.....???

Η ουσία είναι ότι έχει βγει μια αναβάθμιση για το Ν70(η οποία πρέπει να είναι και για το Μ3 και για το απλό), αλλά πρόβλημα με ξυπνητήρι δεν έχει ακουστεί τουλάχιστον για την ώρα. Συν της άλλης δεν πιστεύω να έχει κάνει αναβάθμιση ακόμα κανένας για να μας αναφέρει κάποιο πρόβλημα. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!!!

λοιπον σκεφτομαι να παρω το ν70 μεταχειρεισμενο στιν θεση του μοτορολα v3 που εχω.μεταχειρειρισμενο κανει καπου στα 200 ευρο μετα μπορω να το κανω music edition;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετα μπορω να το κανω music edition;

 

Καλησπερα :)

Ναι μπορεις : Αλλαζοντας το product code (τσεκαρε το αναλογο θεμα).

Επιπλεον μπορεις να αλλαξεις και τη προσοψη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα :)

Ναι μπορεις : Αλλαζοντας το product code (τσεκαρε το αναλογο θεμα).

Επιπλεον μπορεις να αλλαξεις και τη προσοψη.

 

σε ευχαριστω για την απαντηση σου περιπου ποσο κανει αυτο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση σου περιπου ποσο κανει αυτο;

 

Την αλλαγη του product code την κανεις και μονος σου .

Αλλαγη προσοψης (φουλ ) εχει ~35€ σε nokia shop.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι ότι έχει βγει μια αναβάθμιση για το Ν70(η οποία πρέπει να είναι και για το Μ3 και για το απλό), αλλά πρόβλημα με ξυπνητήρι δεν έχει ακουστεί τουλάχιστον για την ώρα. Συν της άλλης δεν πιστεύω να έχει κάνει αναβάθμιση ακόμα κανένας για να μας αναφέρει κάποιο πρόβλημα. ;)

 

λοιπον φιλε μου χθες αναβάθμισα ενα κινητό ν70 σε ενα φιλο μου....(ειχε πανω απο 7 μηνες να κανει update...)....

το κινητό ηταν απλο ν70.....

χθες επιχειρήσαμε να το κανουμε Music edition...(αλλάξαμε τα "νουμερα" κτλ) αλλα μου βγαζει οτι δεν υπαρχει κατι νεοτερο σε αναβάθμιση.....

εχω κανει κατι λαθος....η τελικα το τελευταιο Update για 70 ειναι το ιδιο με το Music edition....

γνωριζει κανεις.....???

ευχαριστω εκ των προτέρων.....:)

 

το Update για το οποιο μιλαω ειναι το εξης....

v5.0638.3.0.1 18-9-2006 rm 84:)

Link to comment
Share on other sites

Αν πας στο ανάλογο topic, θα δεις ότι πρώτα αλλάζουμε το product code (αν θέλουμε να το κάνουμε ΜΕ). Αφού λοιπόν τελειώσουμε με την αλλαγή του product code χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα nss, μετά κάνουμε τα νήματα που μας λέει το nokia software updater (nsu). Προφανώς, αν από πριν έχεις το τελευταίο firmware, θα σου πει ότι έχεις την τελευταία έκδοση. Εσύ όμως θα πατήσεις overwrite. Αυτό θα το κάνεις για να μπορέσει να λειτουργήσει το νέο product code και το κινητό σου να γίνει ΜΕ. Ελπίζω να κατάλαβες πάνω-κάτω την όλη διαδικασία. :D :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που ρωτώ, είναι πολλές οι σελίδες και είναι δύσκολο να ψάξω αλλά τί κερδίζει κάποιος αν κάνει αναβάθμιση σε ΜΕ;;

Καλύτερη διαχείριση του music player, ταχύτητα και ενδέχεται να παρατηρήσεις βελτίωση της ποιότητας του ήχου από το ηχείο. Όλα αυτά αν κάνεις την αναβάθμιση από το σπίτι σου. Αν αγοράσεις το ΜΕ από μαγαζί θα έχεις αντί 64mb, 1gb και επιπλέον στερεοφονικά ακουστικά. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν πας στο ανάλογο topic, θα δεις ότι πρώτα αλλάζουμε το product code (αν θέλουμε να το κάνουμε ΜΕ). Αφού λοιπόν τελειώσουμε με την αλλαγή του product code χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα nss, μετά κάνουμε τα νήματα που μας λέει το nokia software updater (nsu). Προφανώς, αν από πριν έχεις το τελευταίο firmware, θα σου πει ότι έχεις την τελευταία έκδοση. Εσύ όμως θα πατήσεις overwrite. Αυτό θα το κάνεις για να μπορέσει να λειτουργήσει το νέο product code και το κινητό σου να γίνει ΜΕ. Ελπίζω να κατάλαβες πάνω-κάτω την όλη διαδικασία. :D :)

 

αυτο ηταν το λαθος μου....

thanks.....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...