Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι δεν υπαρχει κατι τετιο :)

Για πιο λογο θελεις να αλαξεις το imei? :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπαρχει κατι τετιο :)

Για πιο λογο θελεις να αλαξεις το imei? :O

 

Ο λογος βασικα ειναι λιγο ηλιθιος....

αλλα για το προγραμμα Resco Photo Viewer v4.31 επειδη δεν μου περνει το 0 στο τελος απο το ΙΜΕΙ για να μου βγαλει τοβ κωδικο για να το κανω Full !!!!

 

Καταλαβες??!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δοκιμασε ετσι και πεσμας αν πετυχε δεν υπαρχει αλλος τροπος :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1860623#post1860623

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δοκιμασε ετσι και πεσμας αν πετυχε δεν υπαρχει αλλος τροπος :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1860623#post1860623

 

Thank's Φιλος πετυχε!!!

τελικα ηταν πολυ απλο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παίδες κάτι άλλο που παρατήρησα σήμερα, είναι ότι όταν κάποιος με πήρε τηλέφωνο χτύπησε κανονικά το mp3 που έχω σαν ήχο κλήσης αλλά μετλα απο 3 δευτερολεπτα μπούκωσε το ηχείο ξαφνικα και το τραγούδι έπεζε αργα και μπουκωμένα-μετα απο 5 δευτερολεπτα εφτιαχνε!αυτό μου το έκανε κανα 2 φορές μόνο όταν με καλεί άλλος και όχι οταν ακούω μουσική κτλ.να επισημάνω ότι το παρατήρησα αυτό όταν πλέον έβγαζε το μήνυμα εξάντλησης της μπαταρίας(δεν ξέρω μήπως πέζει αυτό ρόλο)!και επίσης την ένταση δεν την έχω τέρμα!

έχει γίνει και σε ένα φίλο μου αυτό καμιά 2-3 φορές αλλά εστρωσε μετά!

το έχει πάθει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορείτε αν ειναι ευκολο να μου πείτε(βασικα καιγομαι θα ελεγα:p ) ποια εκδοση του profiexplorer(για τα απαγορευμένα αρχεια κτλ) δουλευει 100% με την τελευταια εκδοση του ν70(Music edition)...???

 

καποιος ρε παιδια....????:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορείτε αν ειναι ευκολο να μου πείτε(βασικα καιγομαι θα ελεγα:p ) ποια εκδοση του profiexplorer(για τα απαγορευμένα αρχεια κτλ) δουλευει 100% με την τελευταια εκδοση του ν70(Music edition)...???

Νομίζω ότι όλες οι εκδόσεις δουλεύουν..

Εγω πάντως έχω την 2.35

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

καποιος ρε παιδια....????:)

εχω εγκαταστησει σε Ν70 ΜΕ με αναβαθμιση του Σεπτεμβριου ενα τυχαιο Profi που βρηκα στο xxxxxxxxxxx και δουλεψε μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

παίδες κάτι άλλο που παρατήρησα σήμερα, είναι ότι όταν κάποιος με πήρε τηλέφωνο χτύπησε κανονικά το mp3 που έχω σαν ήχο κλήσης αλλά μετλα απο 3 δευτερολεπτα μπούκωσε το ηχείο ξαφνικα και το τραγούδι έπεζε αργα και μπουκωμένα-μετα απο 5 δευτερολεπτα εφτιαχνε!αυτό μου το έκανε κανα 2 φορές μόνο όταν με καλεί άλλος και όχι οταν ακούω μουσική κτλ.να επισημάνω ότι το παρατήρησα αυτό όταν πλέον έβγαζε το μήνυμα εξάντλησης της μπαταρίας(δεν ξέρω μήπως πέζει αυτό ρόλο)!και επίσης την ένταση δεν την έχω τέρμα!

έχει γίνει και σε ένα φίλο μου αυτό καμιά 2-3 φορές αλλά εστρωσε μετά!

το έχει πάθει κανείς?

 

Αυτό γίνετε όταν αλλάζει το δίκτυο απο 3G σε κανονικό.Κ εγώ έχω το Ν80 το ίδιο γίνετε.

 

 

ΠΑΟ 13

Link to comment
Share on other sites

Help,

εχει εγκαταστήσει κανείς την εφαρμογη keyboard+? εγω την εβαλα και θελω να την απεγκαταστησω, αλλα δεν την πεταει, λεει αδυναμία αφαίρεσης. Υπάρχει κανεις άλλος τρόπος να απεμπλακω από αυτό? Ειναι εγκατεστημενο στην καρτα,... αν το διαγραψω μανουαλ από εκει θα διαγραφει και απο το τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.ειμαι καινουριος εδω και γενικως ασχετος με ολα αυτα τα προγραμματα που αναφερετε και εχω διαβασει στο φορουμ.εγω ο καψερος ενα κινητο ηθελα και τελικα ετυχε να παρω το Ν70 ΜΕ...

1 ΕΡΩΤΗΣΗ θελω να κανω που ισως σας φανει και καπως αλλα ΣΟΡΡΥ ειμαι ασχετος...εχω βρει κατι themes απ'το ιντερνετ και θελω να τα περασω στο κινητο αλλα οταν τα περναω και παω να τα βαλω μου λεει κατι για σφαλμα ασφαλειας στην εγκατασταση...μηπως το κινητο ειναι κλειδωμενο? υποψην εχω vodafone...εαν ναι τι πρεπει να κανω για να λειτουργησουν?

 

ΤΗΑΝΧ ΑΝΥWAY!:O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.ειμαι καινουριος εδω και γενικως ασχετος με ολα αυτα τα προγραμματα που αναφερετε και εχω διαβασει στο φορουμ.εγω ο καψερος ενα κινητο ηθελα και τελικα ετυχε να παρω το Ν70 ΜΕ...

1 ΕΡΩΤΗΣΗ θελω να κανω που ισως σας φανει και καπως αλλα ΣΟΡΡΥ ειμαι ασχετος...εχω βρει κατι themes απ'το ιντερνετ και θελω να τα περασω στο κινητο αλλα οταν τα περναω και παω να τα βαλω μου λεει κατι για σφαλμα ασφαλειας στην εγκατασταση...μηπως το κινητο ειναι κλειδωμενο? υποψην εχω vodafone...εαν ναι τι πρεπει να κανω για να λειτουργησουν?

 

ΤΗΑΝΧ ΑΝΥWAY!:O

 

Διαχείριση εφαρμογων > επιλογες >ρυθμίσεις > εγκατασταση λογισμικου > ενεργοποίηση.

 

Tip: Διαβάζουμε που και που το βιβλιαράκι

όταν η πραγματικότητα δεν συμφωνεί μαζί μας, τόσο το χειρότερο για... εκείνη

 

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΠΟΛΛΩΝ!!!

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΩ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΥΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Διαχείριση εφαρμογων > επιλογες >ρυθμίσεις > εγκατασταση λογισμικου > ενεργοποίηση.

 

Tip: Διαβάζουμε που και που το βιβλιαράκι

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΒΑΡΑΣ...:p

Link to comment
Share on other sites

Διαχείριση εφαρμογων > επιλογες >ρυθμίσεις > εγκατασταση λογισμικου > ενεργοποίηση.

 

Tip: Διαβάζουμε που και που το βιβλιαράκι

Βάζουμε και κανα copyright φίλος... :rolleyes:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνετε όταν αλλάζει το δίκτυο απο 3G σε κανονικό.Κ εγώ έχω το Ν80 το ίδιο γίνετε.

 

 

ΠΑΟ 13

 

οκ ευχαριστώ!το είδα και από άλλους μετά από μια περιήγηση που έκανα στο forum! Δεν πειράζει θα το δουλέυω GSM!

Link to comment
Share on other sites

Θελεις αν πεις αν κανεις το κινητο σου update αν θα εχει Ελληνικα? :rolleyes:

 

1)Ναι θα εχει

2)Οτι εχεις αποθικευμενο στην μνημη του κινητου σου π.χ. επαφες, σημιωσεις, σημιωσεις ημερολογιου κα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θελεις αν πεις αν κανεις το κινητο σου update αν θα εχει Ελληνικα? :rolleyes:

 

1)Ναι θα εχει

2)Οτι εχεις αποθικευμενο στην μνημη του κινητου σου π.χ. επαφες, σημιωσεις, σημιωσεις ημερολογιου κα :)

οκ έκανα αντίγραφο από τη μνήμη του κινητόυ στη κάρτα μνήμης και έκανα κανονικά αναβάθμιση.Γενικά πολύ μου άρεσε η όλη διαδικασία.Πάει πολύ πιο γρήγορα τώρα!Είχα να το αναβαθμίσω παραπάνω από έναν χρόνο!:)

Link to comment
Share on other sites

οκ έκανα αντίγραφο από τη μνήμη του κινητόυ στη κάρτα μνήμης και έκανα κανονικά αναβάθμιση.Γενικά πολύ μου άρεσε η όλη διαδικασία.Πάει πολύ πιο γρήγορα τώρα!Είχα να το αναβαθμίσω παραπάνω από έναν χρόνο!:)

Κι αν το κάνεις και ΜΕ, βάλεις και μια μαύρη πρόσοψη μετά θα γουστάρεις ακόμα περισσότερο. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Βάζουμε και κανα copyright φίλος... :rolleyes:

 

sorry.....:O :O αλλά ήταν τόσο κοντά σαν απάντηση σε προηγούμενη ερώτηση, που δεν άντεξα στον πειρασμό.........

όταν η πραγματικότητα δεν συμφωνεί μαζί μας, τόσο το χειρότερο για... εκείνη

 

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΠΟΛΛΩΝ!!!

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΩ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΥΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδα θελω να ρωτισω σχεικα με το κινητο του αδελφου μου nokia n70 το οποιο οταν του στελνω video μεσω bluetooth απο το κινητο μου sharp 770sh η καποιο αλλο δε μπορει να το παιξει το player που εχει και ουτε να το αποθηκευσει καθωσ εχει αρκετο χωρο και στο κινητο και στην μνημη (ta video ειναι διαφορων μεγεθων εως και πολυ μικρα) υπαρχει καμια ιδέα για το τι μπορει να παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Κι αν το κάνεις και ΜΕ, βάλεις και μια μαύρη πρόσοψη μετά θα γουστάρεις ακόμα περισσότερο. ;)

Nα ρωτήσω ΜΕ πως το κάνω καθώς εγώ το έκανα από το pcsuite και το έκανε από μόνο του.Θα μπορούσατε να μου πείτε πως ακριβως θα δώσω εγώ εντολή ποιά αναβάθμιση να περάσει συγκεκριμένα αυτή του ΜΕ?:)

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω ΜΕ πως το κάνω καθώς εγώ το έκανα από το pcsuite και το έκανε από μόνο του.Θα μπορούσατε να μου πείτε πως ακριβως θα δώσω εγώ εντολή ποιά αναβάθμιση να περάσει συγκεκριμένα αυτή του ΜΕ?:)

Καταρχάς Χρόνια σου πολλά, να έχεις ό,τι επιθυμείς και να χαίρεσαι τα γενέθλια σου. :)

 

Τώρα, αν δεν αλλάξεις το product code και περάσεις την αναβάθμιση μόνο μέσω του pcsuite, τότε θα έχεις πάλι το απλό Ν70 με την τελευταία version.

Για αλλαγή product code, λοιπόν, πήγαινε στο topic της αλλαγής γλώσσας --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακληση. !!!! γραψτε μου καποιο site με το οποιο να μπορεις να κοβεις και να ραβεις κοματια mp3. θα σας ειμαι ευγωμων !!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακληση. !!!! γραψτε μου καποιο site με το οποιο να μπορεις να κοβεις και να ραβεις κοματια mp3. θα σας ειμαι ευγωμων !!!!

Βασικά ξέρω ένα πρόγραμμα για υπολογιστή με το οποίο κάνεις τα δικά σου mixαρίσματα και λέγεται musicDJ. :)

 

Δεν ξέρω αν εννοείς κάτι άλλο μιας και έκανες την ερώτηση σε αυτό το συγκεκριμένο topic του Ν70. :rolleyes:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...