Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

o allos eirwnika to pe to pinelo alla mou pe ton tropo eleos... tespa...

ara 15 eurw gia to ena xrwma kai 15 to deutero 30 + to berniki...

pistoli h aerografo pou na brw...... magazi exw? opote kamia allh lush uparxei???

ektos an paw kapou kai to kanoun... ( pou??? )

 

portokali "diplhs" otan les ti ennoeis? etsi prepei na to pw? h sketo metalikh mpogia?

(me pinelo stantar tha bgei mapa??? :P )

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια μπορείς. όταν κάνεις νέα καταχώρηση υπάρχει η επιλογή επέτειος.εκεί μπορείς να σημειώσεις γενέθλια και να ορίσεις και ειδοποίηση

 

 

thx... auto den to eixa prosejei ka8oloy..

 

alla sto imerologio de fainetai pali dustuxws!!

sta palia nokia to evazes sto imerologio k xtypoyse...

tora den eida stin epafi ektos apo to oti to simeioneis pedio gia na orizeis pote na sto 8umizei...

 

eyxaristw poly pantws!!

μπου . . . :)
Link to comment
Share on other sites

thx... auto den to eixa prosejei ka8oloy..

 

alla sto imerologio de fainetai pali dustuxws!!

sta palia nokia to evazes sto imerologio k xtypoyse...

tora den eida stin epafi ektos apo to oti to simeioneis pedio gia na orizeis pote na sto 8umizei...

 

eyxaristw poly pantws!!

Αν προσέξεις, όταν βάζεις ειδοποίηση ή κάποια σημείωση σε μια συγκεκριμένη ημερομηνία, φαίνεται κάτω δεξιά του αριθμού της ημέρας ένα σημαδάκι. Στα παλιά τα νοκια φαινόταν ο αριθμός της ημέρας σε Bold.:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

η λυση για το βαψιμο μου φαινεται κομματακι ακριβη...η original ποσο κοστιζει?

Δεν υπάρχει original πορτοκαλί πρόσοψη. Αυτή που βλέπεις είναι hand-made. Original προσόψεις για Ν70 είναι η εργοστασιακή ασημένια και η μαύρη του ΜΕ. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

o allos eirwnika to pe to pinelo alla mou pe ton tropo eleos... tespa...

ara 15 eurw gia to ena xrwma kai 15 to deutero 30 + to berniki...

pistoli h aerografo pou na brw...... magazi exw? opote kamia allh lush uparxei???

ektos an paw kapou kai to kanoun... ( pou??? )

 

portokali "diplhs" otan les ti ennoeis? etsi prepei na to pw? h sketo metalikh mpogia?

(me pinelo stantar tha bgei mapa??? :P )

Αφού δεν έχεις καμία σχέση με το αντικείμενο άστο καλύτερα...

Δώστα σε κάποιον που ξέρει, δηλαδή σε κάποιο μαγαζί που βάφει αμάξιακτλ.

 

 

Το διπλής σημαίνει δπλής επίστρωσης. Έτσι πεστο.

Δεν το συζητάω για το πινέλο...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει original πορτοκαλί πρόσοψη. Αυτή που βλέπεις είναι hand-made. Original προσόψεις για Ν70 είναι η εργοστασιακή ασημένια και η μαύρη του ΜΕ. :)

η κρεμ - μωβ(καπως) και μαυρη με ασιμι <λαμαρινα> :)

Link to comment
Share on other sites

pantws hdh pira th maurh prosopsh!!! 30 eurw me ola!!!!!!!! apo nokia club! poli ftina den einai???

alla thelw na dokimasw kati me sxedio opws elega prin :P

 

Και εγώ πριν από λίγο την έβαλα σε nokia club 30 ευρώ.κομπλέ και με πληκρολόγιο:D

Link to comment
Share on other sites

pantws hdh pira th maurh prosopsh!!! 30 eurw me ola!!!!!!!! apo nokia club! poli ftina den einai???

alla thelw na dokimasw kati me sxedio opws elega prin :P

 

Και εγώ πριν από λίγο την έβαλα σε nokia club 30 ευρώ.κομπλέ και με πληκρολόγιο:D

 

Για σταθείτε λιγάκι. :blink: Από ποιο nokia shop πήρατε τη μαύρη πρόσοψη? Εγώ απ' ότι θυμάμαι γύρω στα 45 € ζητούσαν για ολόκληρη την πρόσοψη. Ποια parts περιλαμβάνει η τιμή των 30 €?:O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

για να λυθούν ολων οι απορίες για τιμες σας σκάναρα την αποδειξη παρακάτω..;)

μόλις πήρα κι εγώ την original μαύρη :D

 

ορίστε η αποδειξουλα που σας ελεγα

http://img163.imageshack.us/img163/6072/apodi3iprosopsiseditedwg2.th.jpg

 

εχω ηδη ομως μια προσοψη ασημενια αψογη(ολα τα καλυματα,ακομα και το αντεννα)αλλα

αυτα εδω δεν ξερω τι να τα κανω..:tease:

http://img129.imageshack.us/img129/4577/apomeinariavl1.th.jpg

 

pc man σκεψου κατι :p

για πουλημα παντως δεν το κοβω..:D

Link to comment
Share on other sites

Για σταθείτε λιγάκι. :blink: Από ποιο nokia shop πήρατε τη μαύρη πρόσοψη? Εγώ απ' ότι θυμάμαι γύρω στα 45 € ζητούσαν για ολόκληρη την πρόσοψη. Ποια parts περιλαμβάνει η τιμή των 30 €?:O

 

30 ευρώ κομπλέ λέμε.από το νοκια club στην πρωτοπαπαδακη στο γαλάτσι (Αθήνα)

κομπλέ=μπροστινό,πληκτρολόγιο,κάλυμμα μπαταρίας-καμερας,και antenna με διακόπτη on/off.

Είναι άψογο.

όλα τα άλλα νοκια club μου έλεγαν τηλεφωνικώς πάντα ότι στοιχίζει από 42-46 ευρώ.μόνο το συγκεκριμένο την είχε ετοιμοπαραδοτη και σε αυτη την τιμή

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα αλλα καταστηματα που καλεσα ετσι πληροφοριακα μου λεγαν 18 ευρω μονο το μπροστα ..:down:

της καμαρας συγκεκριμενα κ της εθνικης αντιστασεως@καλαμαρια!! :down: :down:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όμως από το τηλέφωνο να σου λένε ότι κάνει 45 € για όλο το set και στο κατάστημα της Βασ. Όλγας το έχει μόνο 30 €?:worry: Αυτό με παραξενέβει. :blink: Μήπως το 45 € συμπεριλαμβάνει και το κόστος αντικατάστασης από το Nokia Shop? :worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου την αλλαξαν,την καθαρισαν κιολας..και δεν πληρωσα τπτ..δεν ειναι σαν τα αλλα νοκια σοπ γι αυτο παω εκει ;)
Link to comment
Share on other sites

Περιέργα πάντως αυτά με τις διαφορετικές τιμές.Αλλοι τα πουλάν στα 30,άλλοι στα 40.Τελικά μήπως υπάρχουν διαφορετικές ποιότητες?

Link to comment
Share on other sites

Περιέργα πάντως αυτά με τις διαφορετικές τιμές.Αλλοι τα πουλάν στα 30,άλλοι στα 40.Τελικά μήπως υπάρχουν διαφορετικές ποιότητες?

Αποκλείεται ! ! !

Να μου πεις ότι ένα μη εξουσιοδοτημένο μαγαζί την πουλούσε 30 € αν πω ok, αλλά από τη στιγμή που είναι, αυτό σημαίνει ότι τα προμηθεύονται από την ίδια πηγή. Προφανώς το κάνουν για λόγους καθαρά marketing. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση...

εχω ενα ν70

και ηθελα να ρωτησω αμα εχει εκφων.ονομα καλουντος...

οπως π.χ. ν80,ν93

δηλαδη να σε παιρνουνε τηλ. και να λεει το ονομα που σε καλει.

και αν υπαρχει πως γινεται???δεν το βρηκα.

ευχαριστω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση...

εχω ενα ν70

και ηθελα να ρωτησω αμα εχει εκφων.ονομα καλουντος...

οπως π.χ. ν80,ν93

δηλαδη να σε παιρνουνε τηλ. και να λεει το ονομα που σε καλει.

και αν υπαρχει πως γινεται???δεν το βρηκα.

ευχαριστω!!

Εχω την εντυπωση πως αυτο δεν μπορει να γινει τουλαχιστον στο ν70!

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση...

εχω ενα ν70

και ηθελα να ρωτησω αμα εχει εκφων.ονομα καλουντος...

οπως π.χ. ν80,ν93

δηλαδη να σε παιρνουνε τηλ. και να λεει το ονομα που σε καλει.

και αν υπαρχει πως γινεται???δεν το βρηκα.

ευχαριστω!!

Αυτό γίνεται μόνο στη Series 60 3rd Edition.

Nokia N70 --> Series 60 2nd Edition Feature Pack 3.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα φιλαρακι που εχει το ν70 με τελευταία εκδοση λογισμικού απο περισυ τον απριλιο....

δεν εχει κανενα προβλημα με το κινητό του για αυτο και δεν εκανε αναβάθμιση....

ρωταω εγω τωρα...με τις νεες αναβαθμίσεις μεχρι τωρα υπαρχει καμια ουσιαστική διαφορα(περα απο τα αλλα τα κλασσικά που διορθώνει η καθε αναβάθμιση)....στο θεμα photo video και ήχος...???

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου πηραν 35ε!Απο Νοκια Αμαρουσιου

Θα πάω κιεγώ σήμερα να την πάρω... Στην έβαλαν κιόλας ή το έκανες μόνος σου?

Πάντως περίεργο να είναι διαφορετικές οι τιμές από Shop σε Shop...Δεν έχουν ένας γενικό τιμοκατάλογο? Εκτός βέβαια αν ο εκάστοτε ιδιοκτήτης έχει την ελευθερία να βάζει ότι καπέλο γουστάρει...

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω κιεγώ σήμερα να την πάρω... Στην έβαλαν κιόλας ή το έκανες μόνος σου?

Πάντως περίεργο να είναι διαφορετικές οι τιμές από Shop σε Shop...Δεν έχουν ένας γενικό τιμοκατάλογο? Εκτός βέβαια αν ο εκάστοτε ιδιοκτήτης έχει την ελευθερία να βάζει ότι καπέλο γουστάρει...

 

στη βαζουνε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...