Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να εισαι καλα,θα το δω,αν υποστιριζει 5 καλυτερα ειναι το εχω εκει;

 

Στα 5 έχει πολύ καλύτερη ταχύτητα αλλά μικρή εμβέλεια και επηρεάζεται πολύ από εμπόδια πχ τοίχοι

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω......νομιζα οτι μιλαγαμε για την συσκευη:lol::lol::lol: αμα εισαι νεος σε καποια συσκευη:p

Είσαι νινί ακόμα...θα μεγαλώσεις και θα μάθεις...:baby:

:bow:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πίσω αλλά τώρα είδα ότι υπάρχει μια μικρή αναβάθμιση.

OxygenOS 5.0.4 OTA for the OnePlus 5T

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πίσω αλλά τώρα είδα ότι υπάρχει μια μικρή αναβάθμιση.

OxygenOS 5.0.4 OTA for the OnePlus 5T

Επιβεβαιωνω

f27f7281e1596827b5531adaeecd1153.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μήπως ξέρετε πως και αν αλλάζει να έχω δύο διαφορετικά χρώματα για τις SIM όταν κάνω κλήση???

Έχω κάνει clean dalvik cache/ cache.(είμαι Root).

 

https://imgur.com/a/KlWi8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Μόλις παρήγγειλα το κινητό από το επίσημο σαιτ. Περίπου πόσες μέρες κάνει να έρθει; Μου έγραφε για 7 του μήνα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμενα ηρθε στις 4 λογικα θα σου ερθει νωριτερα....ειμαι αθηνα αν παιζει ρολο

 

 

 

Κι εγώ Αθήνα. Αλλά έχει και σκ ενδιάμεσα. Άρα από Δευτέρα πιστεύω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Αθήνα. Αλλά έχει και σκ ενδιάμεσα. Άρα από Δευτέρα πιστεύω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν όχι Παρασκευή, σίγουρα Δευτέρα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε νέα ενημέρωση. 5.04. την έβαλε κανείς? Κατεβάζω τωρα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Μόλις παρήγγειλα το κινητό από το επίσημο σαιτ. Περίπου πόσες μέρες κάνει να έρθει; Μου έγραφε για 7 του μήνα.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Εμένα με σε 2 μέρες με την απλή (free). Το είχε το site , άμεση αποστολη

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε νέα ενημέρωση. 5.04. την έβαλε κανείς? Κατεβάζω τωρα

 

Την πέρασα εγώ. Φτιάξανε λέει το πρόβλημα με τον ήχο κλήσης σε κάποιες εισερχόμενες.

Δεν το είχα αντιμετωπίσει εγώ αυτό το πρόβλημα, αλλά από τη στιγμή που βγήκε νεα rom την πέρασα.

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα εγώ. Φτιάξανε λέει το πρόβλημα με τον ήχο κλήσης σε κάποιες εισερχόμενες.

Δεν το είχα αντιμετωπίσει εγώ αυτό το πρόβλημα, αλλά από τη στιγμή που βγήκε νεα rom την πέρασα.

 

Ακόμα όμως δεν έχουν δώσει διαφορετικό patch από τον Δεκέμβρη!!! Ξέρει κανείς;;

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι από iPhone 7. Πήρα 5t 6/64 απο Banggood. 430€, όσο πούλησα το 1.5 χρονών iPhone. Το τηλ είναι ένα σκαλί πάνω από iPhone 7 σε όλα και σε μερικά πράγματα όπως η μπαταρία είναι αρκετά σκαλιά πάνω. Μοναδικές ελλείψεις από το iPhone είναι το OIS (κλαιν) και το σημαντικότερο για εμένα WiFi Calling καθώς μου είχε λύσει τα χέρια μιας και μένω σε υπόγειο. Anyway, πολύ premium συσκευή απ'όσα έχω δει μέχρι ώρας. Περιμένω και ένα Lava Red για την κοπέλα μου η οποία άλλαξε από 6s. Γενικά το iPhone εμφανισιακά μπροστά στο 1+ είναι σαν... κινέζικο :P . Είναι δυνατόν με τέτοια bezels και bugs στο iOS 11 ο κόσμος να τα αγοράζει ακόμα;
Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι από iPhone 7. Πήρα 5t 6/64 απο Banggood. 430€, όσο πούλησα το 1.5 χρονών iPhone. Το τηλ είναι ένα σκαλί πάνω από iPhone 7 σε όλα και σε μερικά πράγματα όπως η μπαταρία είναι αρκετά σκαλιά πάνω. Μοναδικές ελλείψεις από το iPhone είναι το OIS (κλαιν) και το σημαντικότερο για εμένα WiFi Calling καθώς μου είχε λύσει τα χέρια μιας και μένω σε υπόγειο. Anyway, πολύ premium συσκευή απ'όσα έχω δει μέχρι ώρας. Περιμένω και ένα Lava Red για την κοπέλα μου η οποία άλλαξε από 6s. Γενικά το iPhone εμφανισιακά μπροστά στο 1+ είναι σαν... κινέζικο :P . Είναι δυνατόν με τέτοια bezels και bugs στο iOS 11 ο κόσμος να τα αγοράζει ακόμα;

 

Ναι λογω ios εφαρμογων/οικοσυστηματος/imessage μπλα μπλα μπλα.

 

Επισης για το 7ρι που ανεφερες να προσθεσω οτι δεν εχει θυρα ακουστικων απο το Oneplus5t αλλα εχει 2 στερεο ηχεια που ειναι απο τους τομεις που το 5τ υστερει. Οχι οτι αλλαζει κατι στο τελικο αποτελεσμα αλλα για να ειναι πιο σωστη η συγκριση αν και το πιο σωστο θα ηταν συγκριση 7plus με 5t.

 

Παντως επειδη αναφερθηκε και πιο πισω,για μενα προσωπικα στα 430ευρω απεξω δεν αξιζει το Oneplus ουτε με σφαιρες.

Το αγοραζεις απο Ευρωπαικο store(αν μπορεις)στα 500ευρω-20ευρω κουπονι και βγαινει συνολικα στα 480. Με 50ευρω παραπανω δηλαδη παιρνεις την επισημη εκδοση με το αναλογο after sales custome support που αξιζει και με το παραπανω στα χρηματα αυτα(μονο και μονο για την παραπανω εγγυηση).

 

Και που να εκανες συγκριση με galaxy s8 που εχει τα περισσοτερα πραγματα σε σχεση ακομα και με τα προσφατα iphone 8 οπως ασυρματη φορτιση,αδιαβροχοποιηση,ακομα καλυτερη οθονη και το καλυτερο ολων κοστιζει αισθητα ακριβοτερα(στις αγγελιες παιζει να το βρισκεις με 400-420ευρω οσο πωλουνται τα απλα 7ρια με 32gb χωρο).

 

Το χουμε ξαναπει εδω και καιρο οτι στα μηλοτηλεφωνα πουλαει εδω και πολυ καιρο το brand κυριως και φυσικα το οικοσυστημα.

Οχι οτι δεν εχουν δυνατο hardware/ικανοτητες,αλλα η εταιρεια πισω απο αυτα ειναι που κανει την μια λαλακια πισω απο την αλλη.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Το αγοραζεις απο Ευρωπαικο store(αν μπορεις)στα 500ευρω-20ευρω κουπονι και βγαινει συνολικα στα 480.

Δεν ισχύει αυτό. Το κουπόνι των -20 ευρώ αφορά έκπτωση σε περιφερειακά (ακουστικά, θήκες, καλώδια κλπ). Δεν εφαρμόζεται αν αγοράσεις μόνο συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με λευκό μπορεί να μου πει ποσο σαγρε ειναι η πλατη γιατί νομίζω θα λερώνει απο σκόνες αλλά κ βαλε βγάλε θήκες μηπως μαζεύει μαυρίλα στις γωνίες.

Σκέφτομαι να το πάρω σε λευκό, το μαύρο που έχω είναι γυαλιστερό αν είναι να παω σε κόκκινο "γκει"που είναι γυαλιστερό για τον προαναφερθέν λόγο.

Μετα την διαρροή του 6 που ειδα αν το βγάλουνε έτσι άστο δεν μ άρεσε καθόλου

Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα το update σε 5.0.4 stable σταμάτησαν να έρχονται οι ειδοποιήσεις απο Tweeter, το επιβεβαιώνει άλλος?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μπήκα με VPN Γερμανία, Ολλανδία και Καναδά και δε μου βρίσκει το update σε 5.0.4. Τι φάση?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...