Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η καμερα του OnePlus 5T πως ειναι?
Έχει συζητηθει παρα πολλές φορες. Την ημερα είναι εξαιρετικές και το βράδυ αξιοπρεπεστατες.

 

Sent from my ONEPLUS 5T

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και απλα ΤΑ ΣΠΑΕΙ! Έκανα update, το σέταρα και όλα κομπλέ. Ερώτηση. Μπορώ τα τρία κουμπιά κάτω να τα κάνω μονίμως μαύρα; Δεν μπορώ να βρω πουθενά την επιλογή. Μία είναι μαύρα, μία γκρι. Θέλω μονίμως να είναι σκούρα και να μην αλλάζουν χρώμα ανάλογα με την εφαρμογή.
Γινεται... Βασικα οτι χρωμα θες τα κανεις. Κατεβασε και εγκατεστησε το navbar apps απο play, δωσε δικαιωματα στην προσβασιμοτητα, μετα επελεξε static collor (αστο οπως ειναι για μαυρα) κανε και ενα restart και εισαι κομπλεδούρα. Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι μεταξύ 5Τ και ΜΑΤΕ 10PRO

 

Η απορία μου ειναι η εξης? η 5t εχει απευθείας connecitvity σε tv οπως η mate 10 pro?

κάτι σαν αυτο

https://www.youtube.com/watch?v=0qWiu2hgpzs

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι μεταξύ 5Τ και ΜΑΤΕ 10PRO

 

Η απορία μου ειναι η εξης? η 5t εχει απευθείας connecitvity σε tv οπως η mate 10 pro?

κάτι σαν αυτο

https://www.youtube.com/watch?v=0qWiu2hgpzs

Οχι δεν εχει.

Επισης δεν εχει Ir blaster.

Μονο τα galaxy μεσω του Dex εχουν κατι αντιστοιχο αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει.

Επισης δεν εχει Ir blaster.

Μονο τα galaxy μεσω του Dex εχουν κατι αντιστοιχο αν δεν κανω λαθος.

 

και το mate εχει

ειλικρινα ειναι το μονο που με κρατα να μην το παρω..το μοναδικο στοιχειο

 

μου το εδωσε φιλος μου για μια μερα να το δω...ειναι απιστευτη η εμπειρια χρησης

σα να ειχα παλι το lg g2 στα χερια μου.....

δεν συζητω καν για το dash charge

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Μας εσωσες!!!

Προσωπικα δεν με βολευει καθολου το slider.

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο αναζητουσα λυση για μια αντιστοιχη εφαρμογη.

Thanks man!

Link to comment
Share on other sites

Μας εσωσες!!!

Προσωπικα δεν με βολευει καθολου το slider.

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο αναζητουσα λυση για μια αντιστοιχη εφαρμογη.

Thanks man!

Εμενα παλι δεν δουλευει πλεον

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να μπω στο ebanking της Eurobank με όποιον browser και να δοκίμασα. Στο κανονικό site, όχι το mobile. Είναι γενικό το πρόβλημα; Με άλλο κινητό με oreo δεν έχω θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να μπω στο ebanking της Eurobank με όποιον browser και να δοκίμασα. Στο κανονικό site, όχι το mobile. Είναι γενικό το πρόβλημα; Με άλλο κινητό με oreo δεν έχω θέμα.

Δεν ξέρω αν μπορείς να μπεις τώρα!! Εγώ μόλις δοκίμασα από πλοηγό σε destop μορφή και μπήκε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν μπορείς να μπεις τώρα!! Εγώ μόλις δοκίμασα από πλοηγό σε destop μορφή και μπήκε κανονικά.
Με ποιον browser μπήκες; Εγώ δοκίμασα με Samsung browser και με chrome και μου βγάζει αυτό που σου στέλνω. Είμαι στην έκδοση 5.0.4 41d87822c78f1701c116cc8cf5114263.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με ποιον browser μπήκες; Εγώ δοκίμασα με Samsung browser και με chrome και μου βγάζει αυτό που σου στέλνω. Είμαι στην έκδοση 5.0.4

Και εγώ την 5.0.4 έχω!

Τον Samsung Browser δουλεύω και μπήκε κανονικά! Αλλά και στον Chrome που δοκίμασα τώρα, μπήκε!

Δοκίμασε να Googlαρεις eurobank e-banking και μπες στο 2ο link.

d33367f0da985066a58126bf18a64017.jpg

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την 5.0.4 έχω!

Τον Samsung Browser δουλεύω και μπήκε κανονικά! Αλλά και στον Chrome που δοκίμασα τώρα, μπήκε!

Δοκίμασε να Googlαρεις eurobank e-banking και μπες στο 2ο link.

Τίποτα, δεν μπήκε πάλι. Περίεργο.
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, δεν μπήκε πάλι. Περίεργο.

Τώρα ξαναδοκιμάσω πάλι! Αν μπω στην αρχική σελίδα της eurobank και πατήσω e-banking, μου βγάζει και μένα το μήνυμα που έβγαλε και σε σένα!

Αν το Googlaρω και μπω στο link που σου δείχνω στη φωτογραφία παραπάνω, μπαίνει κανονικά........ παράξενο!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ξαναδοκιμάσω πάλι! Αν μπω στην αρχική σελίδα της eurobank και πατήσω e-banking, μου βγάζει και μένα το μήνυμα που έβγαλε και σε σένα!

Αν το Googlaρω και μπω στο link που σου δείχνω στη φωτογραφία παραπάνω, μπαίνει κανονικά........ παράξενο!

Πρέπει να πατήσω το desktop mode στον browser για να μπει. Το θέμα είναι ότι αυτό το έκανα και χθες και δεν δούλεψε. Τώρα μπαίνει πάντως. Οκ ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Επειδή η Google τα έχει κάνει μαντάρα με το συγχρονισμό των exchange λογαριασμών μέσω gmail, με ποιον άλλο τρόπο μπορούμε να καταχωρήσουμε έναν exchange λογαριασμό να συγχρονίζει επαφές κ ημερολόγιο στο κινητό?
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία... Κάθε φορά που έκανα wipe το λειτουργικό έπρεπε να ξαναβάλω τους κωδικούς για τα ρούτερ. Το google sync το έχω ενεργοποιημένο οπότε θα έπρεπε αφενός να είχε κρατήσει τα δίκτυα από το προηγούμενο κινητό μου κι αφετέρου να αποθηκεύει τα νέα. Δε γίνεται κάθε φορά που κάνει κάποιος wipe να πρέπει να ξαναπερνάει τα wifi passwords. Τι άκυρο κι αυτο;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μας εσωσες!!!

Προσωπικα δεν με βολευει καθολου το slider.

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο αναζητουσα λυση για μια αντιστοιχη εφαρμογη.

Thanks man!

 

Χρειάζεται root?

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα gestures στη beta 3 είναι απόλαυση,αν και στη αριστερή πλευρά το back δεν πιάνει καλά, πιστεύω με update η εμπειρία χρήσης θα γίνει φοβερή

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1)¨Εχει αγοράσει κανείς από Geekbuying?? Ήθελα να ρωτήσω εάν η αγορά γίνει με HKEU Priority Line πληρώνουμε τελωνείο??

2) ¨εχει αγοράσει κανείς από το επίσημο site? Πόσο καιρό κάνει να έρθει το τηλέφωνο από εδώ? και είναι το επίσημο site γιατί έχει priority???

3) ¨Εχει αγοράσει κανείς σας το κόκκινο?? Τι εντύπωση του έχει αφήσει σε σχέση με το άσπρο ή μαύρο??

Ευχαριστώ

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

2) ¨εχει αγοράσει κανείς από το επίσημο site? Πόσο καιρό κάνει να έρθει το τηλέφωνο από εδώ? και είναι το επίσημο site γιατί έχει priority???

3) ¨Εχει αγοράσει κανείς σας το κόκκινο?? Τι εντύπωση του έχει αφήσει σε σχέση με το άσπρο ή μαύρο??

Ευχαριστώ

 

2)Ενα site που λεγεται oneplus λες να ειναι το επισημο ή οχι?το priority που ακριβως το ειδες?

Δωρεαν αποστολη εχει για Ελλαδα και express για οποιον θελει για πιο γρηγορα.

 

3)Ναι ορισμενοι το εχουν αγορασει αλλα για να σου απαντησουν σε αυτο που ρωτας θα πρεπει να εχουν αγορασει προηγουμενως το ασπρο και το μαυρο(και αρα να εχουν χαλασει χρηματα απο τις αγορες μονο για την αλλαγη χρωματος. Σου φαινεται εσενα λογικο αυτο?

 

Καλο θα ηταν να γινονται λιγο πιο σοβαρες ερωτησεις..

Link to comment
Share on other sites

1)¨Εχει αγοράσει κανείς από Geekbuying?? Ήθελα να ρωτήσω εάν η αγορά γίνει με HKEU Priority Line πληρώνουμε τελωνείο??

2) ¨εχει αγοράσει κανείς από το επίσημο site? Πόσο καιρό κάνει να έρθει το τηλέφωνο από εδώ? και είναι το επίσημο site γιατί έχει priority???

3) ¨Εχει αγοράσει κανείς σας το κόκκινο?? Τι εντύπωση του έχει αφήσει σε σχέση με το άσπρο ή μαύρο??

Ευχαριστώ

2) Το πήρα από το επίσημο site. Δεν θα χρεωθεις τελωνείο. Αν θες επιλέγεις priority αποστολή για πιο γρήγορα αλλά και αυτό σχετικό είναι. Και με απλή αποστολή γρήγορα έρχεται.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

3) ¨Εχει αγοράσει κανείς σας το κόκκινο?? Τι εντύπωση του έχει αφήσει σε σχέση με το άσπρο ή μαύρο??

Ευχαριστώ

 

 

Το κόκκινο τα σπάει, απλά ίσως είναι φανταχτερό για κάποιους. Μου άρεσε πολύ περισσότερο από το μαύρο. Το άσπρο δεν έτυχε να το πιάσω στα χέρια μου

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2)Ενα site που λεγεται oneplus λες να ειναι το επισημο ή οχι?το priority που ακριβως το ειδες?

Δωρεαν αποστολη εχει για Ελλαδα και express για οποιον θελει για πιο γρηγορα.

 

3)Ναι ορισμενοι το εχουν αγορασει αλλα για να σου απαντησουν σε αυτο που ρωτας θα πρεπει να εχουν αγορασει προηγουμενως το ασπρο και το μαυρο(και αρα να εχουν χαλασει χρηματα απο τις αγορες μονο για την αλλαγη χρωματος. Σου φαινεται εσενα λογικο αυτο?

 

Καλο θα ηταν να γινονται λιγο πιο σοβαρες ερωτησεις..

 

Πρώτον θα μπορούσε να είναι κάποιο site που να γράφει oneplus και να πουλάει oneplus χωρίς να είναι της εταιρείας. Μας έχουν συνηθίσει οι Κινέζοι σε κάτι τέτοια. Ο φίλος δεν ήξερε για αυτό έκανε την ερώτηση.

Δεύτερον δεν χρειάζεται να έχεις αγοράσει όλα τα χρώματα για να έχεις άποψη. Μπορεί να έχεις το κόκκινο και κάποιοι φίλοι σου να έχουν το μαύρο και το άσπρο.

Οι ερωτήσεις μια χαρά ήταν που έκανε ο φίλος. Η κριτική να γίνεται με σοβαρότητα

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το άκαιρο της ερώτησης, έχει συγκρίνει κανείς το oneplus 5t με το honor view10, γιατί διαβάζω πολύ καλά σχόλια για το honor και εκπλήσομαι που το συγκρίνουν με το 5t.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...