Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε δεν φεύγει αν μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες; έχει και από τις δύο πλευρές;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από βιασύνη μου όπως έγραψα το βαλα την πρώτη φορά δεν είχε hello effect αλλά κάτι είχε μπει στην μέση και το ξαναβγαζω το καθαρίζω με ένα αυτοκόλλητο και ήθελε ένα τσικ πιο αριστερά με αποτέλεσμα στην δεξιά πλευρά έχει πολύ λίγο ,θα βγάλω φωτό να δεις

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, παρέλαβα το τούμπανο..Μια ερώτηση:Μέσω hicare βλέπω ότι έχω εγγύηση μέχρι 23/3/2020...Απο που προκύπτει αυτό?Η απόδειξη είναι κομμένη 15/1/18..
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει η 129 OTA, λίγο υπομονή. Δεν υπάρχει λόγος να πληρώσει κάποιος για να κάνει update

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει η 129 OTA, λίγο υπομονή. Δεν υπάρχει λόγος να πληρώσει κάποιος για να κάνει update
Σωστός ,ήδη στο FF έβγαλε σήμερα την 129 οπότε σε καμία εβδομάδα- δέκα μέρες θα την εγκρίνει για εγκατάσταση

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ,ήδη στο FF έβγαλε σήμερα την 129 οπότε σε καμία εβδομάδα- δέκα μέρες θα την εγκρίνει για εγκατάσταση

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Την κατεβαζω εγω να δουμε τι εγινε

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μέρα με τη μέρα, με κάνει να τη γουστάρω όλο και πιο πολυ τη συσκευή. Πραγματικά, τελευταία φορά μου είχε συμβεί με το Sony Xperia Z3. Μπράβο στη Huawei
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλα την πίσω ζελατίνα και είδα μια τελιτσα και μια μικρή γρατζουνιά.. Ήταν το κουτί κομπλέ με ζελατίνα όταν παρέλαβα.. Τί να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, την θήκη την φοράς με τζαμάκι μπροστά ή με την φορεμένη ζελατίνα που ήρθε το κινητό;

 

Είναι η φορεμένη ζελατίνα. Σκέφτομαι να την κρατήσω μιας και τα περισσότερα γυαλάκια δεν κάνουν για τη συσκευή μας και όσα κάπως τοποθετούνται χωρίς πρόβλημα, αφήνουν μεγάλα κενά στα πλάγια και είναι ό,τι χειρότερο για το μάτι μου και τον εκνευρισμό μου.:lol:

Τελικά δεν είναι τόσο σάπια όσο νόμιζα. Δεν έχω παρατηρήσει κάποιες "ανωμαλίες" στο σκρολάρισμα και είναο φορεμένη τέλεια οπότε την κρατάω και αν βρω κάποιο γυαλάκι της προκοπής, θα το βάλω από πάνω. Το ίδιο είχα κάνει και με το Mate 9 και δεν είχα κανένα πρόβλημα σε απόκριση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει battery drain καθόλου με nova launcher σκέφτομαι να τον ξαναχρησιμοποιησω μετά από πολλά χρόνια

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την 127 πάμε 129? 128? Ή δεν βγάζει ζυγά?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει battery drain καθόλου με nova launcher σκέφτομαι να τον ξαναχρησιμοποιησω μετά από πολλά χρόνια

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα είναι στην πρώτη θέση στην κατανάλωση η αλήθεια είναι (στο λογισμικό) αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάτι ασυνήθιστο μέχρι στιγμής στην απόδοση της μπαταρίας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλα την πίσω ζελατίνα και είδα μια τελιτσα και μια μικρή γρατζουνιά.. Ήταν το κουτί κομπλέ με ζελατίνα όταν παρέλαβα.. Τί να κάνω?
Όχι πολλά η αλήθεια είναι
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλα την πίσω ζελατίνα και είδα μια τελιτσα και μια μικρή γρατζουνιά.. Ήταν το κουτί κομπλέ με ζελατίνα όταν παρέλαβα.. Τί να κάνω?

 

Μπορείς να βγάλεις μια φωτό; Τι είναι η τελίτσα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πού βρίσκετε τα updates; Googlαρω και δεν βρίσκω κάτι.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πού βρίσκετε τα updates; Googlαρω και δεν βρίσκω κάτι.
Κατέβασε το firmware finder . Βέβαια δεν την δίνει για εγκατάσταση ακόμα

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει battery drain καθόλου με nova launcher σκέφτομαι να τον ξαναχρησιμοποιησω μετά από πολλά χρόνια

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομίζω με στοκ launcher είχα καλύτερη μπαταρία και όντως ο Nova φαίνεται στα στατιστικά της μπαταρίας (3.5% σε μένα). Το θέμα είναι ότι έβαλα Nova μόνο μετά από μια μέρα επομένως δεν είναι πολύ αξιόπιστα τα στοιχεία μου. Αν βάλεις τελικά είμαι περίεργος να μας πεις, γιατί αν δεις μεγάλη διαφορά τότε ίσως γυρίσω σε στοκ παρόλο που με βολεύει ο Nova πιο πολύ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βγάλεις μια φωτό; Τι είναι η τελίτσα;

Δεν φαίνεται.. Σαν να έχει πέσει μια κουκίδα χρώμα περισσότερο.. Μου είπαν, αν θέλω, επιστροφή συσκευής για τσεκ και παραλαβή νέας σε 10-15 μέρες.. Νομίζω, δεν αξίζει η ταλαιπωρία.. Αλλά, ξενέρωσα λίγο.. Έτσι κι αλλιώς θα βάλω θήκη.. Τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαίνεται.. Σαν να έχει πέσει μια κουκίδα χρώμα περισσότερο.. Μου είπαν, αν θέλω, επιστροφή συσκευής για τσεκ και παραλαβή νέας σε 10-15 μέρες.. Νομίζω, δεν αξίζει η ταλαιπωρία.. Αλλά, ξενέρωσα λίγο.. Έτσι κι αλλιώς θα βάλω θήκη.. Τεσπα

 

Και εγώ το έχω αυτό με την κουκίδα και είναι στην πλάτη. Λες και το χρώμα κάτω από το γυαλί έχει "στάξει" παραπάνω. Λέμε το ίδιο;

Α ρε Huawei. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω αυτό με την κουκίδα και είναι στην πλάτη. Λες και το χρώμα κάτω από το γυαλί έχει "στάξει" παραπάνω. Λέμε το ίδιο;

Α ρε Huawei. :rolleyes:

 

Ακριβώς αυτό

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβαζω εγω να δουμε τι εγινε
Θα την κατεβάσεις τσάμπα δεν θα αφήσει να την κάνεις εγκατάσταση στο λέω να μην ταλαιπωρεισαι

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα nova κρασαρε το widget του καιρού της Huawei και τον έβγαλα πάλι, επειδή θέλω να δουλεύω και το Google now πιστεύω ότι με το Google companion του nova θα έχω και battery drain

 

Επίσης μια ερώτηση έχω δικαρτη την συσκευή κύρια κάρτα cosmote και βλέπω volte αριστερά στην οθόνη πότε θα δω WiFi call;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Όχι πολλά η αλήθεια είναι

 

Είπαν να το στείλω κτλ, αλλά φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο ή αν στείλουν καινούργιο, θα περιμένω κάνα μήνα ακόμα.. Όλα καλά, λοιπόν.. Μια κουκίδα για το μάτι..

Link to comment
Share on other sites

Θα την κατεβάσεις τσάμπα δεν θα αφήσει να την κάνεις εγκατάσταση στο λέω να μην ταλαιπωρεισαι

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Eσυ καλα το ειπες!Εκει εμεινε..

Παιδιά έβαλα nova κρασαρε το widget του καιρού της Huawei και τον έβγαλα πάλι, επειδή θέλω να δουλεύω και το Google now πιστεύω ότι με το Google companion του nova θα έχω και battery drain

 

Επίσης μια ερώτηση έχω δικαρτη την συσκευή κύρια κάρτα cosmote και βλέπω volte αριστερά στην οθόνη πότε θα δω WiFi call;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το εχουμε πει ρε συ οτι αν βαλεις huawei widget στο νοβα θα κρασαρει και θελει παλι απο την αρχη;)

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Είπαν να το στείλω κτλ, αλλά φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο ή αν στείλουν καινούργιο, θα περιμένω κάνα μήνα ακόμα.. Όλα καλά, λοιπόν.. Μια κουκίδα για το μάτι..
Η κουκίδα πάει και έρχεται, όπως φαίνεται είναι κατασκευαστικό το θέμα.

Η γρατσουνια όμως;

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...