Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πάρεις την καφέ θέλουμε την μπλε. :) που την πήρες;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Hitech store. gr

Edited by danaos2000
Link to comment
Share on other sites

Androbench είναι η εφαρμογή . Το πρώτο είναι που θέλω να δω ,την ταχύτητα . Φίλος έχει 100mb/s παραπάνω και σε εγκαταστάσεις εφαρμογών η λογική λέει ότι θα έχει διαφορά . Εσείς τι έχετε;cc6b0ce979445ec90c895841c0502fd9.jpg

 

Sent from Mate 10 pro

Να και το δικό μου , σίγουρα ufs 2,1 οπότε μια χαρά :)ac79665fba34ff948dc6650f4a262feb.jpg

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το sot που το βλέπεις?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μεσα στη χρηση της μπαταριας πατας εκει που λεει οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικό μου , σίγουρα ufs 2,1 οπότε μια χαρά :)

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Eγω το βαζω για πουλημα τοτε :lol:

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή με τα βήματα, πως την απενεργοποιώ να μην μετράει; έχει εντοπισμό on Body στο κλείδωμα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω και τα δύο και δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο να κρατήσω και ποιο να αφήσω. Λογικά θα φύγει το Mate 10 pro γιατί συνολικά το Note είναι περισσότερο απροβλημάτιστη συσκευή. Είμαι σίγουρους ότι θα μου λείψουν κάποια πράγματα και αυτό δεν είναι η μπαταρία όπως τους περισσότερους (την μέρα την βγάζω σχετικά άνετα και με το Note)....περισσότερο θα μου λείψει το βολικότερο μέγεθος στο χέρι και οι υπέρυθρες.

 

Εγω παντως με βαρυα καρδια το εδωσα! Αναθεμα την αρρωστια μας! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με βαρυα καρδια το εδωσα! Αναθεμα την αρρωστια μας! Χαχαχα
Αν θέλεις αλλάζουμε! Το μπλε που έχω του πάει πολύ!!! ;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις αλλάζουμε! Το μπλε που έχω του πάει πολύ!!! ;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βάλε καμιά φοτο

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις αλλάζουμε! Το μπλε που έχω του πάει πολύ!!! ;)

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προσπαθω να μεινω..! Χαχα

Link to comment
Share on other sites

Βάλε καμιά φοτο
Τις έβγαλα με γωνία γιατί καθρεφτίζει πολύ. Ανάλογα το φως και την γωνία άλλες φορές φαίνεται πιο ανοιχτό και άλλες πιο σκούρο. Εδώ τείνουν στο ανοιχτό. Έβγαλα δύο επίτηδες, μια για να δεις πως καθρεφτίζεται το φωτιστικό από το ταβάνι και στην άλλη το τζάκι. Μπορώ να σου πω ότι από κοντά είναι ακόμη πιο ωραίο. b7994d8feba42465c7a899689d62d66e.jpgc8992f1e45d6429e1a2e930c1273bf65.jpg41d3cab1c3ae3ba6804f83dfd4f2a54e.jpg50439753816b14d114067bc7ad1a7da1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις έβγαλα με γωνία γιατί καθρεφτίζει πολύ. Ανάλογα το φως και την γωνία άλλες φορές φαίνεται πιο ανοιχτό και άλλες πιο σκούρο. Εδώ τείνουν στο ανοιχτό. Έβγαλα δύο επίτηδες, μια για να δεις πως καθρεφτίζεται το φωτιστικό από το ταβάνι και στην άλλη το τζάκι. Μπορώ να σου πω ότι από κοντά είναι ακόμη πιο ωραίο. b7994d8feba42465c7a899689d62d66e.jpgc8992f1e45d6429e1a2e930c1273bf65.jpg41d3cab1c3ae3ba6804f83dfd4f2a54e.jpg50439753816b14d114067bc7ad1a7da1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραίο φωτιστικό.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω και τα δύο και δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο να κρατήσω και ποιο να αφήσω. Λογικά θα φύγει το Mate 10 pro γιατί συνολικά το Note είναι περισσότερο απροβλημάτιστη συσκευή. Είμαι σίγουρους ότι θα μου λείψουν κάποια πράγματα και αυτό δεν είναι η μπαταρία όπως τους περισσότερους (την μέρα την βγάζω σχετικά άνετα και με το Note)....περισσότερο θα μου λείψει το βολικότερο μέγεθος στο χέρι και οι υπέρυθρες.
Μια από τα ίδια. Έχω και τα δύο

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις έβγαλα με γωνία γιατί καθρεφτίζει πολύ. Ανάλογα το φως και την γωνία άλλες φορές φαίνεται πιο ανοιχτό και άλλες πιο σκούρο. Εδώ τείνουν στο ανοιχτό. Έβγαλα δύο επίτηδες, μια για να δεις πως καθρεφτίζεται το φωτιστικό από το ταβάνι και στην άλλη το τζάκι. Μπορώ να σου πω ότι από κοντά είναι ακόμη πιο ωραίο. b7994d8feba42465c7a899689d62d66e.jpgc8992f1e45d6429e1a2e930c1273bf65.jpg41d3cab1c3ae3ba6804f83dfd4f2a54e.jpg50439753816b14d114067bc7ad1a7da1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πανεμορφο το μπλε!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρους ότι θα μου λείψουν κάποια πράγματα και αυτό δεν είναι η μπαταρία όπως τους περισσότερους (την μέρα την βγάζω σχετικά άνετα και με το Note)....περισσότερο θα μου λείψει το βολικότερο μέγεθος στο χέρι και οι υπέρυθρες.

Άκου εγώ τι παθαίνω. Όταν δουλεύω με το s8 plus και πιάνω το mate, μου φαίνεται μικρή η οθόνη. Όταν δουλεύω με το mate και πιάνω το s8 plus, το s8 plus μου φαίνεται τεράστιο. :) :) :)

 

Πανεμορφο το μπλε!!

Όντως. Κι όπως είπα από κοντά είναι ακόμη πιο ωραίο. Αρχικά είχα παραγγείλει το moca (χωρίς να το δω) γιατί το είχα απωθημένο απο την εποχή του mate 8. Όμως το public μου καθυστέρησε πολύ την παραγγελία και 31/12 βρήκα ένα τεμάχιο μπλε στον Κωτσόβολο Ευόσμου. Είχα ένα άγχος για το χρώμα γιατί ούτε αυτό το είχα δει. Απλά όσες φωτογραφίες στο ίντερνετ που είδα, μπορώ να πω ότι δεν με ενθουσίασαν. Στα βίντεο έδειχνε τέλειο. Τελικά είναι σούπερ.

 

Ωραίο φωτιστικό.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχω επί τρία ;)

 

 

718fb45be232f1793ab21d8f68658245.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Tο μπλε το χει φιλος μου. Ομολογω ειναι πολυ ωραιο απο κοντα!Θα μου πεις γτ διαλεξα εγω το γκρι. Μαρεσουν τα σκουρα κινητα γενικα
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν πάει εδώ...αλλά..

 

Due to organizational changes within the HUAWEI group of companies, all HUAWEI Mobile Services, previously known as cloud services, will be transferred from HUAWEI Technologies Deutschland GmbH to Aspiegel Limited, a HUAWEI subsidiary in Ireland.

 

https://consumer.huawei.com/minisite/legal/aspiegel/announcement.htm

www.innerwish.gr

www.youtube.com/innerwish

Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 χρώματα του ταιριαζουνε πάρα πολύ. Ο λόγος, όμως, που επιλέγω σκουρόχρωμα είναι γιατί ταιριάζουν με τα περισσότερα αξεσουάρ.

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω την γνώμη σας για αυτή την θήκη έχω μαύρη συσκευή και δεν ξέρω πιο χρώμα να πάρω ίσως το μπλε που είναι σκούρο αλλά και το καφέ πρέπει να είναι σκούρο και ίσως κάνει πιο ωραία αντίθεση με το μαύρο, επίσης ο μαγνήτης που έχει πίσω δεν επηρεάζει καθόλου την συσκευή;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο μαγνήτης δεν επηρεάζει σίγουρα σε τίποτα. Επίσης είναι official Huawei product. Για το χρώμα δεν ξέρω και εγώ μαύρη συσκευή έχω αλλά την παρήγγειλα την θήκη το καφέ σε φωτογραφίες όσο το έψαξα είναι αρκετά σκούρο.

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 14 ημέρες υπομονή (γιατί δεν υπήρχε) επιτέλους αγόρασα την θήκη που ήθελα & έβαλα & γυαλί. Για την θήκη δεν θα πω το γυαλί που με αυτά που άκουγα εδώ με είχε προβληματίσει τελικά όλα καλά. Η θήκη δεν βρίσκει πουθενά το γυαλί για να το σηκώνει & η αίσθηση του touch απογειώθηκε σε σχέση με την μεμβράνη που φορούσε το τηλέφωνο.

 

http://www.miplace.gr/index.php?route=product/product&product_id=13060

20b796f4324cb039cbaedbcb1a133387.jpg0612537056948a44a4cc31e2eb02d67a.jpg098e25d17e21c5be89b6386a9a10b472.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Link για το γυαλακι;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 14 ημέρες υπομονή (γιατί δεν υπήρχε) επιτέλους αγόρασα την θήκη που ήθελα & έβαλα & γυαλί. Για την θήκη δεν θα πω το γυαλί που με αυτά που άκουγα εδώ με είχε προβληματίσει τελικά όλα καλά. Η θήκη δεν βρίσκει πουθενά το γυαλί για να το σηκώνει & η αίσθηση του touch απογειώθηκε σε σχέση με την μεμβράνη που φορούσε το τηλέφωνο.

 

http://www.miplace.gr/index.php?route=product/product&product_id=13060

20b796f4324cb039cbaedbcb1a133387.jpg0612537056948a44a4cc31e2eb02d67a.jpg098e25d17e21c5be89b6386a9a10b472.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάνεις έναν κόπο να βγάλεις φωτογραφία χωρίς την θήκη?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Eγω το βαζω για πουλημα τοτε :lol:

 

Τα random που εισαι καλυτερος σε νοιαζουν παραπανω ρε :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...