Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να κανω μια ερωτηση για τη μαμα θηκη τη γνωμη εχουμε προστατευει η θα το κλαιω το κινητο ?

 

https://www.skroutz.gr/s/13716631/Huawei-Smart-View-Cover-Deep-Blue-Huawei-Mate-10-Pro.html

Eγω εχω την διαφανη μαμα θηκη και ειναι μια χαρα.

 

41132588804_827588e386_n.jpg[/url]

41132588574_352d9ce0f3_n.jpg

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Πάνω και κάτω είναι εντελως εκτεθειμένο πέραν των γωνιών.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω την διαφανη μαμα θηκη και ειναι μια χαρα.

 

41132588804_827588e386_n.jpg[/url]

41132588574_352d9ce0f3_n.jpg

 

καλησπερα σας αυτην την θηκη που μπορουμε να την βρουμε?

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Ρε Huawei πότε θα βγάλεις σταθερό λειτουργικό, πάλι εχθές το βράδυ έχασε 15% μου το κάνει 2 φορές την εβδομάδα, είχα το ίδιο θέμα και με την 127,229,137 και 3 διαφορετικές συσκευές, απλά απίστευτα κακό optimization

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας αυτην την θηκη που μπορουμε να την βρουμε?

 

Aυτην την ειχε μεσα το κουτι δεν την εχω δει καπου να πωλειται οπως ebay amazon.. Αλλα εχει παρομοιες οπως πχ η Grosseto.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τη spigen rugged armor δινει άριστη προστασία αλλά και πολύ όγκο

 

https://www.skroutz.gr/s/13635430/Spigen-Rugged-Armor-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-Mate-10-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Η θηκη που έχει η συσκευασία καλη αν και λιγο λεπτη κ δε ξέρω πόσο θα προστατέψει σε πτώση. Γιαυτο σκέφτομαι να πάρω αυτή επειδή δεν αφήνει πολύ κενό γυρω από τις κάμερες όπως η μαμά

 

https://www.skroutz.gr/s/13722140/Nillkin-Nature-TPU-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-Huawei-Mate-10-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Έχω παραγγείλει κ αυτή αλλά βλέπω να αργεί

 

https://m.ebay.ca/itm/For-Huawei-Mate-10-Pro-TPU-Shockproof-Light-Hybrid-Clear-Silicone-Gel-Cover-Case/222811544182?_mwBanner=1&ul_ref=https%3A%2F%2Frover.ebay.com%2Frover%2F0%2F0%2F0%3Fmpre%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.ebay.ca%252Fulk%252Fitm%252F222811544182%26rvr_id%3D0%26rvr_ts%3D116293771630ad7859a46b36fffde1ec&ul_noapp=true

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήρα και εγώ την γνήσια θήκη, πολύ ωραία αίσθηση,ωραία μαγκιά με το πορτάκι,απαντάς σε τηλέφωνο χωρίς να το ανοίξεις κλπ. Βλέπεις ημερομηνία ώρα καιρό βήματα.

Αλλά όπως όλες οι θήκες τέτοιου τύπου είναι αρκετά άβολη για να γράφεις, για φωτογραφίες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πληροφορίες καιρού πως εμφανίζονται στην always on οθόνη;

 

Δεν εμφανίζονται μόνο τα Windows Phone είχαν αυτή τη λειτουργία Έχω 2 Windows Phone ( τετραετίας)και τα δύο έχουν τον καιρό στην always οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζονται μόνο τα Windows Phone είχαν αυτή τη λειτουργία Έχω 2 Windows Phone ( τετραετίας)και τα δύο έχουν τον καιρό στην always οθόνη.
Με την επίσημη θήκη εμφανίζει θερμοκρασία και εικονίδιο καιρού τελικά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους έχει βρει κανένας των γνήσιο φορτιστή μαζί με το καλώδιο για το τηλέφωνο μας αλλά από ελληνικό μαγαζί.Ευχαριστώ
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους έχει βρει κανένας των γνήσιο φορτιστή μαζί με το καλώδιο για το τηλέφωνο μας αλλά από ελληνικό μαγαζί.Ευχαριστώ
https://www.skroutz.gr/s/11564466/Huawei-USB-Type-C-Cable-Wall-Adapter-Λευκό-AP81.html

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς στο focus της μηχανής τί είναι το AF-S AF-C και MF. Τί κάνει το καθένα?

 

είναι στάνταρ εστίαση, συνεχόμενη εστίαση και χειροκίνητη εστίαση αντίστοιχα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Πριν κοιμηθείς κάνε βελτιστοποιήση στην συσκευή σου να μην τρέχει τίποτα από πίσω. Εγώ αυτό κάνω & δεν έχω δει ποτέ αδικαιολόγητη κατανάλωση.

Ρε Huawei πότε θα βγάλεις σταθερό λειτουργικό, πάλι εχθές το βράδυ έχασε 15% μου το κάνει 2 φορές την εβδομάδα, είχα το ίδιο θέμα και με την 127,229,137 και 3 διαφορετικές συσκευές, απλά απίστευτα κακό optimization

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Πριν κοιμηθείς κάνε βελτιστοποιήση στην συσκευή σου να μην τρέχει τίποτα από πίσω. Εγώ αυτό κάνω & δεν έχω δει ποτέ αδικαιολόγητη κατανάλωση.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην βελτιστοποίηση πατάς κάτι άλλο;Ή απλά ότι κάνει μόνο του;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους έχει βρει κανένας των γνήσιο φορτιστή μαζί με το καλώδιο για το τηλέφωνο μας αλλά από ελληνικό μαγαζί.Ευχαριστώ

 

Δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Στην βελτιστοποίηση πατάς κάτι άλλο;Ή απλά ότι κάνει μόνο του;
Τα κάνει όλα μόνο του. Αν δεις μετά από βελτιστοποιήση δεν βρίσκεις προγράμματα ανοιχτά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Πριν κοιμηθείς κάνε βελτιστοποιήση στην συσκευή σου να μην τρέχει τίποτα από πίσω. Εγώ αυτό κάνω & δεν έχω δει ποτέ αδικαιολόγητη κατανάλωση.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα το δοκιμάσω φίλε μου, αν και όλη την υπόλοιπη μέρα δεν μπορώ να ασχολούμαι και να κάνω βέλτιστο ποίηση, θα έπρεπε η συσκευή να μπαίνει σε deep sleep συνέχεια

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω φίλε μου, αν και όλη την υπόλοιπη μέρα δεν μπορώ να ασχολούμαι και να κάνω βέλτιστο ποίηση, θα έπρεπε η συσκευή να μπαίνει σε deep sleep συνέχεια

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα... Πήγαινε.. ρυθμίσεις >μπαταρία > εκκίνηση....και δες ποιες εφαρμογές εκτελούνται μόνες τους... Οποίες δεν θες να δουλεύουν στο παρασκήνιο, κάνε αριστερά το διακοπτακι και θα σου βγάλει ένα υπομενου με 3 επιλογές... Μπορείς να επιλέξεις όποιες θες (εγώ τις κλείνω όλες) για καλύτερη διαχείριση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Νέος κάτοχος mate 10 pro. Η εμπειρία μου άριστη μέχρι στιγμής!! Έρχομαι από αλλαγή από το θρυλικό LG g2 που ήταν φοβερό. Ερώτηση : ξέρει κάποιος αν υπάρχει η επιλογή καθώς διαβάζεις να μην σβήνει η οθόνη; όπως υπήρχε ο αισθητήρας στο g2. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

To 142 update ανέβηκε στο ff. Αναμένουμε λίγο ακόμη να γίνει approved για να προχωρήσουμε εγκατάσταση. 82e49ad18973853933b088f2dbbd6399.jpg0451832b7c6db9f8c20cedf5b87f5a1d.jpg

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι σε ξεκλείδωμα μέσω προσώπου αλλά σε αισθητήρα ώστε να μένει ανοιχτή η οθόνη όταν διαβάζω κάτι. Εκτός και είναι μέσα σε αυτήν την αναβάθμιση που ανέφερες πιο πάνω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...