Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μου έχει κολλήσει ποτέ.

Κάποιοι μικροδυσταγμοι που υπήρχαν σε 2-3 σημεία είναι πλέον παρελθόν μετά την αναβάθμιση και περιμένω να δω πως τελικά θα πηγαίνει μετά απο 3-4 εβδομάδες που (όπως διαβάζω σε διάφορα άρθρα) θα έχει μάθει πλέον το ΑΙ την χρήση που κάνω.

Ήδη είναι ταχύτατο, σχεδόν ακαριαίο.

Τι θα είναι σε λίγες μέρες, δεν ξέρω. Περιμένω για να το δω.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει κολλήσει ποτέ.

Κάποιοι μικροδυσταγμοι που υπήρχαν σε 2-3 σημεία είναι πλέον παρελθόν μετά την αναβάθμιση και περιμένω να δω πως τελικά θα πηγαίνει μετά απο 3-4 εβδομάδες που (όπως διαβάζω σε διάφορα άρθρα) θα έχει μάθει πλέον το ΑΙ την χρήση που κάνω.

Ήδη είναι ταχύτατο, σχεδόν ακαριαίο.

Τι θα είναι σε λίγες μέρες, δεν ξέρω. Περιμένω για να το δω.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Περιμένουμε αναβάθμιση;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω δυόμιση μήνες και μέχρι τώρα δεν μου έχει κολλήσει ΠΟΤΕ. Περιμένω να δω πότε θα είναι η πρώτη φορά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας νέος κάτοχος πλέον του proμια ερώτηση το Led πίσω στον κάμερα σας ανάβει κανονικά μου φαίνεται ότι ανάβει μόνο το ένα ledaki?και την ώρα που πλήκτρολογω μου έχει δόνηση πως την απενεργοποιώ? Edited by Djdiageo
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε αναβάθμιση;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ετσι λένε αλλα με τις αναβαθμίσεις και huawei ποτέ δεν εισαι σιγουρος...ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το κινητό έπαθε το πρώτο του κόλλημα σε παιχνίδι .βεβαια το πίεσα λιγο έπαιζα συνεχως σχεδόν 2 ώρες.μετα απο επανεκκίνηση ολα οκ.ελπιζω να μην επαναληφθεί ������

 

Ψες είχα το δεύτερο κόλλημα στο ιδιο παιχνίδι.pubg.δεν ξερω αν τελικα πρεπει να κανω την αναβάθμιση σε 137 μηπως και στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εκινητό είναι παιδιά,άμα θερμανθεί και ζοριστεί πολύ λογικό να κάνει και κάνα κόλλημα, τρελό εργαλείο πάντως έχω εντυπωσιάσει, εγώ επειδή δεν παίζει και παιχνίδια δεν έχω δει το παραμικρό.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας νέος κάτοχος πλέον του proμια ερώτηση το Led πίσω στον κάμερα σας ανάβει κανονικά μου φαίνεται ότι ανάβει μόνο το ένα ledaki?και την ώρα που πλήκτρολογω μου έχει δόνηση πως την απενεργοποιώ?

Πρώτα πηγαίνεις ρυθμίσεις μετά ήχος μετά πας περισσότερες ρυθμίσεις ήχου και εκεί βλέπεις δόνηση κατά την αφή το ξε κλικάρεις και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πηγαίνεις ρυθμίσεις μετά ήχος μετά πας περισσότερες ρυθμίσεις ήχου και εκεί βλέπεις δόνηση κατά την αφή το ξε κλικάρεις και είσαι οκ.

ευχαριστω για την απαντηση το εχω κανει αυτο αλλα παλι δονητε την ωρα που γραφω μυν

οσο για το Led φωτακι το εχεις παρατηρησει

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ποιο Led λες; Αν εννοείς στην πλάτη όπως το κοιτάς αριστερά είναι το flash και δεξιά το Laser autofocus.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ποιο Led λες; Αν εννοείς στην πλάτη όπως το κοιτάς αριστερά είναι το flash και δεξιά το Laser autofocus.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εννοω πισω στην πλατη στην καμερα διπλα αριστερα το τηλεφωνο απο εκτες που το εχω στα χερια μου φοραει την 115 και μοιυ εχει βγαλει update την 137 να την περασω

Edited by Djdiageo
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας νέος κάτοχος πλέον του proμια ερώτηση το Led πίσω στον κάμερα σας ανάβει κανονικά μου φαίνεται ότι ανάβει μόνο το ένα ledaki?και την ώρα που πλήκτρολογω μου έχει δόνηση πως την απενεργοποιώ?

 

Αν χρησιμοποιείς το μαμά πληκτρολόγιο, τότε μπες στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου και το απενεργοποιείς από εκεί.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιείς το μαμά πληκτρολόγιο, τότε μπες στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου και το απενεργοποιείς από εκεί.

ωραιος λοιπον εφυγε η δονηση ;)

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

εννοω πισω στην πλατη στην καμερα διπλα αριστερα το τηλεφωνο απο εκτες που το εχω στα χερια μου φοραει την 115 και μοιυ εχει βγαλει update την 137 να την περασω
100% να την περάσεις

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση το εχω κανει αυτο αλλα παλι δονητε την ωρα που γραφω μυν

οσο για το Led φωτακι το εχεις παρατηρησει

 

Όταν το χρησιμοποιείς σαν φακό ή στις φωτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν το χρησιμοποιείς σαν φακό ή στις φωτό;

 

Καλημερα Κωστα

οταν το βαζω στον φακο και κατι ακομα πως θα φτιαξω το Huawei Id?

Edited by Djdiageo
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κωστα

οταν το βαζω στον φακο και κατι ακομα πως θα φτιαξω το Huawei Id?

Καλημέρα. Καλορίζικο!

Όταν το χρησιμοποιείς σαν φακό το κάτω LED φωτίζει περισσότερο όντως. Στις φώτο φωτίζουν και τα δύο το ίδιο.

 

Mate 10 Pro & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλορίζικο!

Όταν το χρησιμοποιείς σαν φακό το κάτω LED φωτίζει περισσότερο όντως. Στις φώτο φωτίζουν και τα δύο το ίδιο.

Mate 10 Pro & Tapatalk Pro

 

οκ ευχαριστω

και για την αμεση απαντηση γνωριζουμε που θα βρουμε την θηκη που ειχε μεσα την σιλικονης που γραφη πανω Huawei και τον γνησιο φορτιστη με καλωδιο?

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε αναβάθμιση;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οτι περιμένουμε, περιμένουμε. Όμως εγώ εννοώ την 137. Λόγω του οτι έχω το BLA-L09 μου άργησε λίγο να έρθει και το είχα μερικές μέρες με την 129 (αν θυμάμαι καλά). Μετα την αναβάθμιση που πήρα σε 137, ήταν εμφανέστατες οι διαφορές.

Σ' αυτές αναφερομουν.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά του Bla-09 με του Bla-029?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Πάλι το acr μου κάνει νερά.Δεν ηχογραφεί τις εισερχόμενες. Τι πράγμα είναι αυτό ρε ****το.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πάλι το acr μου κάνει νερά.Δεν ηχογραφεί τις εισερχόμενες. Τι πράγμα είναι αυτό ρε ****το.
Είπαμε είναι θέμα oreo . Για μένα είναι από τις χειρότερες εκδόσεις του android . Κάποιος που να έχει p20 pro θα μπορούσε να δοκιμάσει και να μας πει αν δουλεύεις μιας κ έχει 8.1

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πάλι το acr μου κάνει νερά.Δεν ηχογραφεί τις εισερχόμενες. Τι πράγμα είναι αυτό ρε ****το.

 

Είναι πρόβλημα της oreo και όχι του κινητού. Με το p10 lite δεν έχω κανένα πρόβλημα. Φίλος με s9 έχει το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε είναι θέμα oreo . Για μένα είναι από τις χειρότερες εκδόσεις του android . Κάποιος που να έχει p20 pro θα μπορούσε να δοκιμάσει και να μας πει αν δουλεύεις μιας κ έχει 8.1

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι πρόβλημα της oreo και όχι του κινητού. Με το p10 lite δεν έχω κανένα πρόβλημα. Φίλος με s9 έχει το ίδιο πρόβλημα.

 

Το γνωρίζω πως είναι θέμα oreo. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως ενώ δουλεύει καλά,ξαφνικά αρχίζει τα κουλά του.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...