Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε όχι το 6s να το βγάζεις και σκάρτο...

 

Συγγνώμη, λάθος μου. Το 5άρι εννούσα :lol:

 

Και μιας και ήταν το πρόβλημά μου κυρίως το ibank , σα να το ήξερα

 

054390111137540fd5795396484e7622b9eae860b2708923e10ab62cfe37880268410cbf.jpg

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει τύχει σε κάποιον άλλο αλλά το x μου βγάζει στα στατιστικά της μπαταρίας κάποιες ώρες ότι δουλεύει ο φακός στο παρασκήνιο

Τι μπορεί να γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει τύχει σε κάποιον άλλο αλλά το x μου βγάζει στα στατιστικά της μπαταρίας κάποιες ώρες ότι δουλεύει ο φακός στο παρασκήνιο

Τι μπορεί να γίνεται

 

Όταν έχεις ειδοποιήσεις το έχεις βάλει να ανάβει το φλας;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εδω μιλαμε για ωρες

 

Μπορεί να είναι και κάποιο bug αλλά σίγουρα τρώει μπαταρία αφού το χρησιμοποιείς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα στο τιμ!

Τοιμαζομαι να δωσω το Χ για να παρω το 11 προ ( περιμενα να βρω τα λεφτα για να μπορω να το δωσω μετα μη μεινω απο κντ αλλα δεν μπορεσα). Τα εχω ολα ανεβασμενα μαζι με επαφες στο cloud. Επειδη ξεχναω αρκετα υπαρχει κατι που πρπεει να κανω πριν το δωσω; Κατι αλλο να κρατησω απο μεσα πχ;

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο τιμ!

Τοιμαζομαι να δωσω το Χ για να παρω το 11 προ ( περιμενα να βρω τα λεφτα για να μπορω να το δωσω μετα μη μεινω απο κντ αλλα δεν μπορεσα). Τα εχω ολα ανεβασμενα μαζι με επαφες στο cloud. Επειδη ξεχναω αρκετα υπαρχει κατι που πρπεει να κανω πριν το δωσω; Κατι αλλο να κρατησω απο μεσα πχ;

 

Εάν έχεις όλους τους διακόπτες ανοιχτούς στο iCloud όλα θα περάσουν στην νέα συσκευή

 

Μπορείς επίσης να κάνεις πλήρη αντίγραφο από iTunes και μετά να το περάσεις στην νέα συσκευή και θα είναι ακριβώς όπως η παλιά

 

Ένας άλλος τρόπος είναι με τις νέες εκδόσεις iOS από συσκευή σε συσκευή όταν έχεις στα χέρια σου και τις δύο

 

Πριν πουλήσεις το παλιό, πηγαίνεις ρυθμίσεις/γενικά/επαναφορά/ρυθμίσεων και περιεχομένου και κανείς ολική επαναφορά την συσκευή

Θα σου ζητήσει, αφού είσαι στο ίντερνετ, να βάλεις τα στοιχεία σου για να αφαιρεθούν από την συσκευή έτσι ώστε να περάσει καθαρή στον νέο κάτοχο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις όλους τους διακόπτες ανοιχτούς στο iCloud όλα θα περάσουν στην νέα συσκευή

 

Μπορείς επίσης να κάνεις πλήρη αντίγραφο από iTunes και μετά να το περάσεις στην νέα συσκευή και θα είναι ακριβώς όπως η παλιά

 

Ένας άλλος τρόπος είναι με τις νέες εκδόσεις iOS από συσκευή σε συσκευή όταν έχεις στα χέρια σου και τις δύο

 

Πριν πουλήσεις το παλιό, πηγαίνεις ρυθμίσεις/γενικά/επαναφορά/ρυθμίσεων και περιεχομένου και κανείς ολική επαναφορά την συσκευή

Θα σου ζητήσει, αφού είσαι στο ίντερνετ, να βάλεις τα στοιχεία σου για να αφαιρεθούν από την συσκευή έτσι ώστε να περάσει καθαρή στον νέο κάτοχο

 

Ευχαριστώ τάσο ! Έτυχε κάτι και αν και λέγαμε να μείνω στο Χ θα προχωρήσω στην αλλαγή. Τα έχω όλα ανοιχτά ναι. Θα γίνει η αλλαγή σε καφέ που θα βρεθούμε με το παιδί όποτε σκεφτομουνα πως θα το σβήσω από το ΙD λογω ιντερνετ κλπ. Σε ευχαριστώ πολυ

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα, αξίζει το κινητο εν ετη 2019; σκέφτομαι την αλλαγη από NOTE 9, αξίζει;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, αξίζει το κινητο εν ετη 2019; σκέφτομαι την αλλαγη από NOTE 9, αξίζει;

 

Aν έχεις δει το iOS και σε βολεύει, φυσικά.

Έχει άλλα 3 έτη υποστήριξης.

Η κάμερα στο σκοτάδι φυσικά δεν είναι pixel αλλά σε όλα τα άλλα ειναι σούπερ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, αξίζει το κινητο εν ετη 2019; σκέφτομαι την αλλαγη από NOTE 9, αξίζει;

 

Είναι άλλη κατηγορία το note 9

Και μεγαλύτερη οθόνη και πενάκι

Ίσως δυσκολευτεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι άλλη κατηγορία το note 9

Και μεγαλύτερη οθόνη και πενάκι

Ίσως δυσκολευτεις

 

καλημερα συνονόματε, αυτό το σκεφτομαι ιδίως το πενάκι το χρησιμοποιω αρκετα...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

καλημερα συνονόματε, αυτό το σκεφτομαι ιδίως το πενάκι το χρησιμοποιω αρκετα...

 

Άστο μην αλλάζεις συσκευή μια χαρά είσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ρυθμίσω την οθόνη να μην ανάβει με το παραμικρό...ισα που να το ακουμπήσω ανάβει δεν προλαβένω να το πιάσω στα χέρια μου... λογικά όταν το έχω στη τσέπη θα είναι μόνιμα αναμένω είναι και λίγο σπαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ρυθμίσω την οθόνη να μην ανάβει με το παραμικρό...ισα που να το ακουμπήσω ανάβει δεν προλαβένω να το πιάσω στα χέρια μου... λογικά όταν το έχω στη τσέπη θα είναι μόνιμα αναμένω είναι και λίγο σπαστικό.

 

Έχει αισθητήρες

Αν το έχεις στην τσέπη το καταλαβαίνει και δεν ανάβει

Μπορείς να κλείσεις την επιλογή να ανάβει η οθόνη όταν το σηκώνεις στο χέρι από τις ρυθμίσεις

Μετά μόνο με tap θα ανάβει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ρυθμίσω την οθόνη να μην ανάβει με το παραμικρό...ισα που να το ακουμπήσω ανάβει δεν προλαβένω να το πιάσω στα χέρια μου... λογικά όταν το έχω στη τσέπη θα είναι μόνιμα αναμένω είναι και λίγο σπαστικό.

 

Εάν σε ζορίζει αυτό πήγαινε στις ρυθμίσεις και απενεργοποίησε το άγγιγμα για αφύπνιση ..Τότε θα πατάς το κουμπί για να ανάψει η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Έχει αισθητήρες

Αν το έχεις στην τσέπη το καταλαβαίνει και δεν ανάβει

Μπορείς να κλείσεις την επιλογή να ανάβει η οθόνη όταν το σηκώνεις στο χέρι από τις ρυθμίσεις

Μετά μόνο με tap θα ανάβει

 

Εάν σε ζορίζει αυτό πήγαινε στις ρυθμίσεις και απενεργοποίησε το άγγιγμα για αφύπνιση ..Τότε θα πατάς το κουμπί για να ανάψει η οθόνη

 

Σας ευχαριστώ παιδιά!! το απενεργοποιησα τελικα με βολεύει καλύτερα χωρίς να ανοίγει συνέχεια :up:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά!! το απενεργοποιησα τελικα με βολεύει καλύτερα χωρίς να ανοίγει συνέχεια :up:

 

Εμένα ίσα ίσα με βολεύει απίστευτα να ανάβει μόνο του όταν ανασηκωνεις την συσκευή

 

Τελικά δεν άντεξα και ξανά γύρισα για 3η φορά σε iPhone X

Αυτή την φορά το πήρα και σφραγισμένο εντελώς καινούργιο δηλαδή

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ας μου επιτρέψουν οι admins το post από τη στιγμή που δεν βρίσκω τρόπο να ποστάρω στις αγγελίες

Πωλείται iphone με glass spigen και σε θήκη από τη στιγμή αγοράς του τον Ιανουάριο 2018, μπαταρία 85% στα 550 ευρώ από Θεσσαλονίκη

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ας μου επιτρέψουν οι admins το post από τη στιγμή που δεν βρίσκω τρόπο να ποστάρω στις αγγελίες

Πωλείται iphone με glass spigen και σε θήκη από τη στιγμή αγοράς του τον Ιανουάριο 2018, μπαταρία 85% στα 550 ευρώ από Θεσσαλονίκη

Σας ευχαριστώ

 

Δεν έχεις πολλά μηνύματα

Απαγορεύεται εδώ να βάζουμε αγγελίες

Μπορείς να γίνεις ενεργό μέλος να συμμετέχεις και θα έχεις πρόσβαση και στις αγγελίες

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήρα προχθές ένα νέο iPhone X

Έχει μέσα 12.2

Αξίζει η μετάβαση σε iOS 13?

Από αυτά που έχω διαβάσει εδώ και καιρό είναι ότι υπάρχουν ακόμα θέματα και κάποια κιόλας είναι σοβαρά όσο αφορά την κατανάλωση μπαταρίας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει μέσα 12.2

Αξίζει η μετάβαση σε iOS 13?

Από αυτά που έχω διαβάσει εδώ και καιρό είναι ότι υπάρχουν ακόμα θέματα και κάποια κιόλας είναι σοβαρά όσο αφορά την κατανάλωση μπαταρίας

 

Στην 13.2 δεν υπάρχουν προβλήματα. Εξαιρετικά smooth και πραγματικά καλύτερη εμπειρία χρήσης από την 12 σε πολλούς τομείς...

 

P.S.: Πάλι X ρε Τάσο? 3ο? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στην 13.2 δεν υπάρχουν προβλήματα. Εξαιρετικά smooth και πραγματικά καλύτερη εμπειρία χρήσης από την 12 σε πολλούς τομείς...

 

P.S.: Πάλι X ρε Τάσο? 3ο? :rolleyes:

 

Ναι τι να κάνω δεν γίνεται με Android

Μόνο σαν βοηθητικό. Σαν πρώτη συσκευή μόνο iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στην 13.2 δεν υπάρχουν προβλήματα. Εξαιρετικά smooth και πραγματικά καλύτερη εμπειρία χρήσης από την 12 σε πολλούς τομείς...

 

Συμφωνώ και επαυξάνω...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω...

 

Όποτε θα δω το απόγευμα μήπως κάνω την αναβάθμιση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...