Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποτε θα δω το απόγευμα μήπως κάνω την αναβάθμιση

 

Κάνε ότι θες. Σε x-8-7-6s-6-5s σε λίγο καιρό θα κινείσαι tethered σε οποία έκδοση σου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Που να απευθυνθω για αλλαγή μπαταρίας σε Iphone X?

Να κανουν εξαιρετική δουλειά χωρις να αφηνουν κουσούρια. Τι επιλογές εχω?

Ξερουμε και κόστος?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Που να απευθυνθω για αλλαγή μπαταρίας σε Iphone X?

Να κανουν εξαιρετική δουλειά χωρις να αφηνουν κουσούρια. Τι επιλογές εχω?

Ξερουμε και κόστος?

Ευχαριστώ.

 

Αυτές είναι οι επιλογές σου για επίσημο service

https://locate.apple.com/gr/el/service/?pt=3&lat=37.9833333&lon=23.7333333&address=%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1&carrier=no-contract

Κόστος δεν γνωρίζω, τηλεφώνησέ τους.

Link to comment
Share on other sites

Που να απευθυνθω για αλλαγή μπαταρίας σε Iphone X?

Να κανουν εξαιρετική δουλειά χωρις να αφηνουν κουσούρια. Τι επιλογές εχω?

Ξερουμε και κόστος?

 

Ευχαριστώ.

 

Στους επισημους με 89€. Σε οποιονδηποτε αλλο και να πας θα παρεις αμφιβολου ποιοτητας μπαταρια με οτι αυτο συνεπαγεται.

Link to comment
Share on other sites

Στους επισημους με 89€. Σε οποιονδηποτε αλλο και να πας θα παρεις αμφιβολου ποιοτητας μπαταρια με οτι αυτο συνεπαγεται.

 

Συν ότι χάνεις δια παντός αδριαβροχοποιηση και ίσως χάσεις και βιομετρικά δεδομένα χάσεις για πάντα Touch ID ή face id

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 Χ που έχουμε σπίτι (αλλά και στο δικό μου το 11 Pro επίσης) η 13.2 είναι χάλια. Την πέρασα καταβάζοντας το ipsw με shift+update, και 2η φορά, και 3η φορά...δεν στρώναν με τίποτα οι συσκευές. Κολλήματα φουλ, κάναμε κλήσεις και δεν ακουγότανε τίποτα, τα airpods όταν κατάφερναν να συνδεθούν, άρχιζαν μετά από λίγο να κάνουν παραμόρφωση ήχου...πάλι καλά επιστρέψαμε στην 13.1.3, που είναι άψογη! Εγώ σας προτείνω όσοι δεν έχετε κάνει το update 13.2, να το αποφύγετε!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 Χ που έχουμε σπίτι (αλλά και στο δικό μου το 11 Pro επίσης) η 13.2 είναι χάλια. Την πέρασα καταβάζοντας το ipsw με shift+update, και 2η φορά, και 3η φορά...δεν στρώναν με τίποτα οι συσκευές. Κολλήματα φουλ, κάναμε κλήσεις και δεν ακουγότανε τίποτα, τα airpods όταν κατάφερναν να συνδεθούν, άρχιζαν μετά από λίγο να κάνουν παραμόρφωση ήχου...πάλι καλά επιστρέψαμε στην 13.1.3, που είναι άψογη! Εγώ σας προτείνω όσοι δεν έχετε κάνει το update 13.2, να το αποφύγετε!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Οκ ευχαριστώ. Ήμουν έτοιμος να το πατήσω. Θα περιμένω δεν έχω και κάτι σπουδαίο να κερδίσω ή να χάσω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου 11 pro αλλά και στις γυναίκας μου το X , δουλεύει άψογα. Κανένα κόλλημα και η μπαταρία βράχος. Είναι όπως κάτσει απ ότι φαίνεται.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου 11 pro αλλά και στις γυναίκας μου το X , δουλεύει άψογα. Κανένα κόλλημα και η μπαταρία βράχος. Είναι όπως κάτσει απ ότι φαίνεται.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και τι εφαρμογές έχει ο καθένας γιατί όλα αυτά μαζί συντελούν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με την χρήση που κάνω εγώ, θα έπρεπε να είναι πιο γρήγορο κι από αστραπή! Έχω 11 εξτρά εφαρμογές όλες κι όλες (εκτός των ήδη υπαρχόντων στο λογισμικό), και μπαταρία μου βγάζει 2 εργάσιμες στο 11 Pro.

 

Της γυναίκας μου το Χ είναι 2 ετών συσκευή με υγεία μπαταρίας 94%!!!! Η χρήση που κάνει είναι αστεία.

 

Κι όμως, και στους δυό μας έκατσε άσχημα η 13.2. Φυσικά δεν σημαίνει οτι το ίδιο θα συμβεί σε όλες τις συσκευές. Εγώ πρώτη φορά γυρίζω πίσω σε έκδοση λογισμικού, από το 2007 που έχω iPhone. Τόσο εντύπωση μου έκανε.

 

Αλλά όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω, δεν έχασα κάτι από το τελευταίο update...υπομονή για το 13.2.1 μάλλον!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την χρήση που κάνω εγώ, θα έπρεπε να είναι πιο γρήγορο κι από αστραπή! Έχω 11 εξτρά εφαρμογές όλες κι όλες (εκτός των ήδη υπαρχόντων στο λογισμικό), και μπαταρία μου βγάζει 2 εργάσιμες στο 11 Pro.

 

Της γυναίκας μου το Χ είναι 2 ετών συσκευή με υγεία μπαταρίας 94%!!!! Η χρήση που κάνει είναι αστεία.

 

Κι όμως, και στους δυό μας έκατσε άσχημα η 13.2. Φυσικά δεν σημαίνει οτι το ίδιο θα συμβεί σε όλες τις συσκευές. Εγώ πρώτη φορά γυρίζω πίσω σε έκδοση λογισμικού, από το 2007 που έχω iPhone. Τόσο εντύπωση μου έκανε.

 

Αλλά όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω, δεν έχασα κάτι από το τελευταίο update...υπομονή για το 13.2.1 μάλλον!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

iOS 7 είχες βάλει;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στους επισημους με 89€. Σε οποιονδηποτε αλλο και να πας θα παρεις αμφιβολου ποιοτητας μπαταρια με οτι αυτο συνεπαγεται.

 

Σε ευχαριστώ.

 

Ξερετε μήπως αν μετα την αλλαγη μπαταρίας σε επισημο κεντρο, χανω tempered glass και δεδομενα?

Θα πρεπει να το ξαναστήσω απο την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.

 

Ξερετε μήπως αν μετα την αλλαγη μπαταρίας σε επισημο κεντρο, χανω tempered glass και δεδομενα?

Θα πρεπει να το ξαναστήσω απο την αρχή?

 

Δεδομένα δεν χάνεις. Απλώς σου συστήνουν πάντοτε να πάρεις ενα backup σε iTunes καλού κακού.

Για glass δεν ξερω, γιατί δεν είχα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένα δεν χάνεις. Απλώς σου συστήνουν πάντοτε να πάρεις ενα backup σε iTunes καλού κακού.

Για glass δεν ξερω, γιατί δεν είχα ποτέ.

 

Για να βγει η οθόνη θέλει βεντούζα

Οπότε ίσως χρειαστεί να βγει και το tempered ή στην καλύτερη να πάρει αέρα σε κάποια σημεία.

Εγώ νομίζω ότι θα το βγάζουν πρώτα και μετά θα βγάζουν την οθόνη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

iOS 7 είχες βάλει;

 

 

 

Χαχαχαχαχα, ωραίες εποχές!! Εκεί δεν ήτανε θέμα αν έκατσε στραβά το update ή οχι...ήτανε στραβό έτσι κι αλλιώς!!! :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα, ωραίες εποχές!! Εκεί δεν ήτανε θέμα αν έκατσε στραβά το update ή οχι...ήτανε στραβό έτσι κι αλλιώς!!! :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όποτε οποίος γνωρίζει δεν έχει πρόβλημα να πάει λίγο πίσω τώρα

Τότε ήταν πολύ σοβαρά τα προβλήματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα 13.2.2

 

Για να δούμε...

 

 

 

Καλά έκανες Τάσο. Την βλέπω πολύ καλή!! Και στο Χ της γυναίκας μου που έχει πολύ σαβούρα μέσα!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες Τάσο. Την βλέπω πολύ καλή!! Και στο Χ της γυναίκας μου που έχει πολύ σαβούρα μέσα!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Είμαι πολύ απαιτητικός στην λειτουργία της συσκευής

Όταν κάτι δεν πάει σωστά αμέσως το καταλαβαίνω και μου την δίνει

Θα έχω εικόνα σε 2-3 μέρες αν δουλεύει σωστά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως αν και είναι νωρίς κάτι δεν μου κάθεται καλά με την μπαταρία.. Δεν ξέρω αν είναι το ψυχολογικό μου αλλά έχω την εντύπωση ότι πέφτει αρκετά πιο γρήγορα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως αν και είναι νωρίς κάτι δεν μου κάθεται καλά με την μπαταρία.. Δεν ξέρω αν είναι το ψυχολογικό μου αλλά έχω την εντύπωση ότι πέφτει αρκετά πιο γρήγορα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ε για να σου μπαίνει η ιδέα πάει να πει ότι καίει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ προς το παρών μόνο ότι ο safari καθυστερεί να ανοίξει κάποιες σελίδες

Φορτώνει φορτώνει αδικαιολόγητα και δεν ανοίγουν

Όχι σε όλες όμως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ προς το παρών μόνο ότι ο safari καθυστερεί να ανοίξει κάποιες σελίδες

 

Φορτώνει φορτώνει αδικαιολόγητα και δεν ανοίγουν

 

Όχι σε όλες όμως

 

 

 

Εγώ μετά το φιάσκο της 13.2, θα περιμένω feedback σου, αλλιώς δεν το κουνάω από την 13.1.3! Άντε να δούμε..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά το φιάσκο της 13.2, θα περιμένω feedback σου, αλλιώς δεν το κουνάω από την 13.1.3! Άντε να δούμε..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εγώ δεν μπορούσα να πάω 13.1.3

Όποτε αναγκαστικά απευθείας 13.2.2

Να περιμένεις λίγες μέρες το καλύτερο ναι

Να έχω κι εγώ μια εικόνα και βλέπουμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...