Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βάλουμε μια καρτα τον 12ο μήνα από σήμερα (μιας και στον 13ο μήνα διαγράφεται ο αριθμός) δεν θα ενεργοποιηθεί πάλι κανονικά το νούμερο και οι υπηρεσίες τους;

 

Ρωταω γιατί διαβάζω πως πρέπει κάθε δυο μήνες να τοποθετείτε χρηματικό ποσό στα καρτοκινητά για να διατηρήσουν το νούμερο.

 

 

Τελικά τι είναι αυτό που ισχύει; Ισχύουν και οι δυο περιπτώσεις η αυτή με την ανανεωση του υπόλοιπου κάθε 2 μήνες;

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Αν ανανεώσεις τον χρόνο ομιλίας σου τον 12ο μήνα, θα γίνει άρση της φραγής και επέκταση της λήξης της σύνδεσης.

 

Κάθε δύο μήνες λήγει το όποιο χρηματικό υπόλοιπο, όχι η σύνδεση (αριθμός).

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά αν είναι έτσι . Εμένα στην υποστήριξη μου είχαν πει ότι αν δεν ανανεώσεις στο τρίμηνο χάνεις την προνομιακή προαφορα. Αυτό πριν αλλάξει σε δίμηνο η ανανέωση.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά αν είναι έτσι . Εμένα στην υποστήριξη μου είχαν πει ότι αν δεν ανανεώσεις στο τρίμηνο χάνεις την προνομιακή προαφορα. Αυτό πριν αλλάξει σε δίμηνο η ανανέωση.

 

Ναι και εγώ το ίδιο πιστεύω όσον αφορά την προνομιακή προσφορά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μας πει ΕΠΙΣΗΜΑ και όχι απλά μέσα από ένα τηλεφώνημα σε μια εξυπηρέτηση, η σε ένα κατάστημα μεταφορικά, για το αν μετά τους 3 μήνες χάνεται το προνομιακό πακέτο;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μας πει ΕΠΙΣΗΜΑ και όχι απλά μέσα από ένα τηλεφώνημα σε μια εξυπηρέτηση, η σε ένα κατάστημα μεταφορικά, για το αν μετά τους 3 μήνες χάνεται το προνομιακό πακέτο;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Επίσημα μπορεί να σου απαντήσει μόνο η εταιρεία. Εμείς δεν είμαστε στελέχη της, για να θεωρούνται οι απαντήσεις μας επίσημες.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μας πει ΕΠΙΣΗΜΑ και όχι απλά μέσα από ένα τηλεφώνημα σε μια εξυπηρέτηση, η σε ένα κατάστημα μεταφορικά, για το αν μετά τους 3 μήνες χάνεται το προνομιακό πακέτο;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αν κοιτάξεις σε αρκετές δημοσιεύσεις υπάρχουν άτομα που αναφέρουν ότι σε προενεργοποιημένα που είχε μπει η φραγή μετά υπήρχε κανονικά η προσφορά. Μάλιστα ένας είχε ξεχάσει και ποιο ήταν το νούμερο του κιολας.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μας πει ΕΠΙΣΗΜΑ και όχι απλά μέσα από ένα τηλεφώνημα σε μια εξυπηρέτηση, η σε ένα κατάστημα μεταφορικά, για το αν μετά τους 3 μήνες χάνεται το προνομιακό πακέτο;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Είχα να ανανεώσω από το Πάσχα και ανανέωσα πριν μια εβδομάδα. Δεν

εχασα τίποτα. Πάνω από 4 μήνες.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μας πει ΕΠΙΣΗΜΑ και όχι απλά μέσα από ένα τηλεφώνημα σε μια εξυπηρέτηση

 

Πιο επίσημα από την εξυπηρέτηση τι είναι; Ενδεχομένως οι κλήσεις καταγράφονται και μπορείς να επικαλεστείς τι σου είπε και πότε σ' το είπε ο υπάλληλος με τον οποίο μίλησες. Αλλά και πάλι από την στιγμή που δεν έχεις προνομιακό... συμβόλαιο με χρονική διάρκεια και συγκεκριμένους όρους, φαντάζομαι η εταιρία είναι ελεύθερη να αλλάξει τους όρους του "προνομιακού" ανά πάσα στιγμή.

 

Γι' αυτό *ανεπίσημα* βασιζόμαστε στις εμπειρίες των μελών του forum.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έκανα ανανέωση 10€ αλλά δεν ενεργοποιησα το προνομιακό πακέτο ,έβαλα το combo call them all με 7,50€.Ενεργοποίησα και το reloadit ,1.2 GB για ένα μήνα και βλέπω ότι τα gb που είχα απο το προνομιακό λήγουν πλέον ένα μήνα μετά.

Να κάνω τόσο λάθος και να ήταν τα gb απο τα προηγούμενα reloadit? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Στο προνομιακό η προσφορα χάνεται μόνο εάν αλλάξεις πακέτο δηλ.κανεις το νούμερο cosmokarta ή καρτοπρογαμμα ή συμβόλαιο ιδιοκτησίας για πάντα με την προϋπόθεση να βάλεις μία κάρτα στους δεκατρείς μήνες αυτό είναι γραπτή ενημέρωση από την cosmote και την πήρα από κατάστημα της περιοχής μου

Από

Link to comment
Share on other sites

Στο προνομιακό η προσφορα χάνεται μόνο εάν αλλάξεις πακέτο δηλ.κανεις το νούμερο cosmokarta ή καρτοπρογαμμα ή συμβόλαιο ιδιοκτησίας για πάντα με την προϋπόθεση να βάλεις μία κάρτα στους δεκατρείς μήνες αυτό είναι γραπτή ενημέρωση από την cosmote και την πήρα από κατάστημα της περιοχής μου

Από

 

 

 

Αν παω στην Comote θα μου δώσουν ένα χαρτί (το συμβόλαιο ιδιοκτησίας που λες) και θα ισχύει για πάντα το προγραμμα μου (Προνομιακό) αρκεί να βάζω μια κάρτα στους 13 μήνες;

 

Συγκεκριμενα θα βάζω κάθε μήνα για να ενεργοποιώ το προγραμμα μου.

 

Είμαι καινούριος στον κοσμο What’s Up για αυτό και οι τόσες ερωτήσεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει για πάντα. Όποτε θέλει η Cosmote έχει το δικαίωμα να το τροποποιήσει ή να το διακόψει. Το αναφέρει μέχρι και στο πακέτο σύνδεσης. Το λογικό είναι να μην το πειράξουν για πολύ καιρό. Αλλά μην περιμένεις να πάρεις κάποιο συμβόλαιο, όπως λες, στα χέρια σου.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και συμβολαιο να εχεις η καθε εταιρεια μπορει μονομερος να αλαξει τους ορους του συμβολαιου εγω η γραπτη διαβεβαιβεωση που πηρα αναφερεται στο οτι δεν θα χασω εφθερετα και αποκληστηκα την προσφορα σε ολη την διαρκεια που το νουμερo ειναι ενεργο και whatsup
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει το για πάντα στην τηλεφωνία ούτε στα σταθερά ούτε σε κινητά. Τόσα και τόσα παράδειγματα όλα αυτά τα χρόνια που έλεγαν για πάντα και μια ωραία ημέρα άλλαξαν εντελώς τους όρους. η κατάργησαν εντελώς μια υπηρεσία

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει το για πάντα στην τηλεφωνία ούτε στα σταθερά ούτε σε κινητά. Τόσα και τόσα παράδειγματα όλα αυτά τα χρόνια που έλεγαν για πάντα και μια ωραία ημέρα άλλαξαν εντελώς τους όρους. η κατάργησαν εντελώς μια υπηρεσία

 

Καλά τα λέει ο φίλος Oxxy. Ουδείς μπορεί να εγγυηθεί κάτι στον χώρο. Οπότε πορευόμαστε πάντα με κάθε επιφύλαξη, αλλά και με τα σημερινά δεδομένα.

 

Οι κάτοχοι του προνομιακού, μην το αφήνετε να λήξει τουλάχιστον. Διότι είναι πολύ καλό πακετάκι, οι παροχές του σε συμβόλαιο είναι πανάκριβες και φυσικά είναι για μια μικρή μερίδα συνδρομητών.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Από 30\9 χάνεις τό υπόλοιπο στους 2 μήνες στους 3 μήνες μπαίνει φραγή και στους 13 μήνες διαγράφεται το νούμερο

 

Στις 3/9 είναι η αλλαγή οχι στις 30.

Link to comment
Share on other sites

Στις 3/9 είναι η αλλαγή οχι στις 30.

 

πολυ σωστη η διορθωση τωρα ειδα οτι εβαλα και ενα μηδενικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάρτα για προνομιακό προγραμμα που μπορούμε να βρούμε ?

 

Αν εννοείς νέο νούμερο μόνο από αγγελίες για ανανέωση είτε online είτε από καταστήματαgermanos-cosmote

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς νέο νούμερο μόνο από αγγελίες για ανανέωση είτε online είτε από καταστήματαgermanos-cosmote

Το δίνουν στα καταστήματα?

Online το δίνουν άνετα?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουμε εγγραφή Εδώ χρειάζεται να έχεις Πάσο φοιτητή? γιατί ζητάει ταυτότητα ή διαβατήριο... 30ebd31c33999a3328882a9f129c5f60.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το φοιτητικό. Εντελώς διαφορετικό από το προνομιακό πακέτο του θέματος. Αν είσαι φοιτητής μπορείς ένα απλό what's up να το μετατρέψεις σε φοιτητικό για να έχεις πρόσβαση στα φοιτητικά πακέτα.

Για το προνομιακό μόνο με νέο νούμερο, και από ότι λέγεται έχει σταματήσει η διάθεσή του.

Ότι βρεις μόνο σε αγγελίες, με τον κίνδυνο να μην ισχύει πλέον μιας και τον περασμένο Φλεβάρη όσα προνοιακά νούμερα δεν είχαν ενεργοποιηθεί μετετράπησαν σε απλά what's up.

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...