Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα κάτι αγγελίες για νούμερα τα οποία έχουν πακέτο για 3000 λεπτά προς όλους 3000 σμσ και άλλες παροχές. Ισχύουν ή είναι απατεώνια; μάλλον μουφα είναι απλά δεν έχω ασχοληθεί πολύ να ψαξω.

 

Είναι δυνατόν να πιστεύετε πως τα εν λογο πακέτα είναι ρεαλιστικά; Η απάτη βγάζει μάτι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν το πιστεύει. Για αυτό και ρωτάει.

Μείνε μακριά ή πάρε το ρίσκο να χάσεις 10 ευρώ.... Καμμία εγγύηση δεν υπάρχει σε τέτοιες συναλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αγγελίες όμως που ορισμένοι ενώ έχουν το προνομιακό πακέτο στο όνομα τους και όχι το φοιτητικό, πουλάνε κανονικά το νούμερο τους και φυσικά με μεταβίβαση σε ένα από τα επώνυμα καταστηματα που υπάρχουν, με την ταυτότητα τους κανονικά. Αν υπάρχει καποιος που το κανει η πρόκειται να το κανει από εδώ, ας επικοινωνήσει μαζί μου γιατί ενδιαφέρομαι (για τρίτο άτομο) για ένα προνομιακό. Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Είχα φραγή, ενεργοποίησα πριν λίγο το πρόγραμμα και πέρα από τα 1500 λεπτά προς όλους , μου έδωσε αλλά 500 προς όλους για 15 μέρες, άλλαξε κάτι; Δεν το γνώριζα αυτό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έχω ένα mi A1, όπου έχω δύο sim, μία cyta και μία cosmote προνομιακό. Και με τις δύο έχω κανονικά σύνδεση δεδομένων στο κινητό, όταν όμως δημιουργώ hotspot από τη sim της cyta δουλέυουν όλα κανονικά, όμως με τη sim της cosmote δεν μου φορτώνει τίποτα στον υπολογιστή. Συγκεκριμένα το δείχνει και στο εικονίδιο του wifi στο pc ότι είναι χωερίς internet η σύνδεση. Γνωρίζει κάποιος, κάποια πιθανή αιτία;

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Είχα φραγή, ενεργοποίησα πριν λίγο το πρόγραμμα και πέρα από τα 1500 λεπτά προς όλους , μου έδωσε αλλά 500 προς όλους για 15 μέρες, άλλαξε κάτι; Δεν το γνώριζα αυτό

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προσωποποιημένη προσφορά θα ήταν επειδή είχες φραγη.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωποποιημένη προσφορά θα ήταν επειδή είχες φραγη.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Μάλιστα, λες να την έχω κάθε μήνα ; όχι ότι μου χρειάζεται αλλά λέω

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, λες να την έχω κάθε μήνα ; όχι ότι μου χρειάζεται αλλά λέω

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα,

 

Οι αποκλειστικές προσφορές, συνήθως είναι για μια ενεργοποίηση. Τώρα όσον αφορά αυτή μέσω της ανανέωσης, μόνο στην πράξη μπορείς να το δεις. Αν και προσωπικά το αποκλείω (πως θα είναι για κάθε μήνα).

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Οι αποκλειστικές προσφορές, συνήθως είναι για μια ενεργοποίηση. Τώρα όσον αφορά αυτή μέσω της ανανέωσης, μόνο στην πράξη μπορείς να το δεις. Αν και προσωπικά το αποκλείω (πως θα είναι για κάθε μήνα).

Και το promo 4 έγραφαν ότι λήγει την τάδε ημερομηνία αλλά 3 χρόνια μετά την έχουμε κανονικά. Σου λένε από το να μη βάζει καθόλου κάρτα και τα 4 ευρώ καλά είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και το promo 4 έγραφαν ότι λήγει την τάδε ημερομηνία αλλά 3 χρόνια μετά την έχουμε κανονικά. Σου λένε από το να μη βάζει καθόλου κάρτα και τα 4 ευρώ καλά είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα φίλε King,

 

Πράγματι το έχω και εγώ από το 2016. Απλά επειδή του παιδιού ήταν μέσω ανανέωσης, επιφυλάσσομαι λίγο.

 

Το promo4 είναι έρως...

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε King,

 

Πράγματι το έχω και εγώ από το 2016. Απλά επειδή του παιδιού ήταν μέσω ανανέωσης, επιφυλάσσομαι λίγο.

 

Το promo4 είναι έρως...

Καλημέρα φίλε μου. Μακάρι να το έχει και ο φίλος συνέχεια να μείνει όπως το promo. Καλές προσφορές θέλει ο κόσμος και θα δώσει τα χρήματα του.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμπεράσματα δεν θα βγάλουμε άμεσα διότι τον επόμενο μήνα δεν θα βάλω κάρτα, αυτό το έχω για ώρα ανάγκης μιας και είναι η τρίτη μου γραμμή, όπως και να έχει θα σας ενημερώσω όταν θα έχω νέα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και για τρίτο άτομοπου έψαχνα αλλά έγινα και εγώ κάτοχος του προνομιακού πακέτου και θα ηθελα καποιος έμπειρος, αν μπορεί να βάλει κάποιον οδηγό η να δώσει κάποιες από τις τελευταίες πληροφορίες που υπάρχουν!!

 

Η ερώτηση μου είναι, ποια είναι η καλύτερη διαδικασία ετσι ώστε να πάρεις καποιος κάθε μήνα το μέγιστο που μπορεί από το προνομιακό πακέτο.

 

Εχω διαβάσει πολλα εδώ μέσα και δεν σας κρύβω πως εχω μπερδευτεί λιγάκι.

 

Αν καποιος έχει χρόνο παρακαλώ ας απαντήσει.

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και για τρίτο άτομοπου έψαχνα αλλά έγινα και εγώ κάτοχος του προνομιακού πακέτου και θα ηθελα καποιος έμπειρος, αν μπορεί να βάλει κάποιον οδηγό η να δώσει κάποιες από τις τελευταίες πληροφορίες που υπάρχουν!!

 

Η ερώτηση μου είναι, ποια είναι η καλύτερη διαδικασία ετσι ώστε να πάρεις καποιος κάθε μήνα το μέγιστο που μπορεί από το προνομιακό πακέτο.

 

Εχω διαβάσει πολλα εδώ μέσα και δεν σας κρύβω πως εχω μπερδευτεί λιγάκι.

 

Αν καποιος έχει χρόνο παρακαλώ ας απαντήσει.

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Κοίτα εδώ. Αυτή είναι η βέλτιστη μέθοδος αν και μπορείς πρώτα το πάρε μοίρασε και στο τέλος το Reload it. Όποια σειρά και να διαλέξεις αυτή είναι η καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία του πάρε μοίρασε πως γίνεται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Από την αρχική πας Τώρα υπηρεσίες > στην κατηγορία Whatsup Extras > #pare_moirase.

Διαλέγεις 3 άτομα για να πάρουν από 100 ΜΒ (μπορείς και στα 3 να βάλεις 1 άτομο, ότι συνδυασμό θέλεις) και με το που πάνε στον πρώτο παίρνεις και 100ΜΒ εσύ. Πάρε μοίρασε παίρνεις με κάθε ανανέωση από 5€.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Διάβασα καποιος πως είχε να στειλει 600ΜΒ. Πως το κατάφερε;; Βάζοντας 2 κάρτες 5αρες για παράδειγμα;;

Και κάτι ακόμη, αυτά τα ΜΒ πριν λήξει το πακέτο μεταφέρονται στην επόμενη ανανεωση που θα κάνουμε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Διάβασα καποιος πως είχε να στειλει 600ΜΒ. Πως το κατάφερε;; Βάζοντας 2 κάρτες 5αρες για παράδειγμα;;

Και κάτι ακόμη, αυτά τα ΜΒ πριν λήξει το πακέτο μεταφέρονται στην επόμενη ανανεωση που θα κάνουμε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μεταφέρονται αρκεί πριν λήξουν να πάρεις νέα megabyte από το πάρε μοίρασε

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να στείλεις 600ΜΒ , μόνο αν έχεις δύο καρτοκινητά ή αν κάνεις μία ανανέωση , στείλεις τα 300 και μετά κάνεις δευτερη ανανέωση και στείλεις ξανά.

Βεβαίως μπορείς να στείλεις και ένα ΡΜ στον άνθρωπο που το έγραψε και να τον ρωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Διάβασα καποιος πως είχε να στειλει 600ΜΒ. Πως το κατάφερε;; Βάζοντας 2 κάρτες 5αρες για παράδειγμα;
Ναι. Κάνεις την πρώτη ανανέωση των 5€ και παίρνεις 100 MB ο ίδιος και μπορείς να στείλεις 300. Με τη δεύτερη παίρνεις άλλα 100 ο ίδιος και στέλνεις άλλα 300 κ.ο.κ..

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Όχι, τα MB έχουν ισχύ για 1 μήνα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρονται αρκεί πριν λήξουν να πάρεις νέα megabyte από το πάρε μοίρασε

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Άρα αν εχω καταλάβει σωστά, ας υποθέσουμε ότι η επόμενη ανανεωση που πρέπει να κάνουμε είναι στις 10 του μηνός, η επόμενη θα πρέπει να γίνει στις 9, ετσι ώστε να μην χαθούν τα ΜΒ. Η μεθεπόμενη από την άλλη, θα πρέπει να γίνει στις 8 του μηνός και πάει λέγοντας. Σωστά;;

Link to comment
Share on other sites

Άρα αν εχω καταλάβει σωστά, ας υποθέσουμε ότι η επόμενη ανανεωση που πρέπει να κάνουμε είναι στις 10 του μηνός, η επόμενη θα πρέπει να γίνει στις 9, ετσι ώστε να μην χαθούν τα ΜΒ. Η μεθεπόμενη από την άλλη, θα πρέπει να γίνει στις 8 του μηνός και πάει λέγοντας. Σωστά;;

 

Όχι μπορείς να την κάνεις και την ίδια μέρα. Απλά λέει 9 του μηνός μέχρι 22:00. Οπότε μπορείς στις 9 του μηνός μέχρι 21:59

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...