Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Κάνουμε ανανεωση υπόλοιπου 5€

 

2) Πάρε/Μοίρασε

 

3) Ανανέωση υπόλοιπου πάλι 5€

 

4) Πάλι, Πάρε/Μοίρασε

 

5) Ενεργοποίηση του πακέτου 1500´ + 1500ΜΒ

 

6) Reload It

 

Είναι σωστά τα παραπάνω, ετσι ώστε να πάρουμε το μέγιστο που μπορούμε από το προνομιακό;;

 

Καποιος που γνωρίζει καλύτερα παρακαλώ ας διορθώσει οποιαδήποτε αλλαγή. Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

1) Κάνουμε ανανεωση υπόλοιπου 5€

 

2) Πάρε/Μοίρασε

 

3) Ανανέωση υπόλοιπου πάλι 5€

 

4) Πάλι, Πάρε/Μοίρασε

 

5) Ενεργοποίηση του πακέτου 1500´ + 1500ΜΒ

 

6) Reload It

 

Είναι σωστά τα παραπάνω, ετσι ώστε να πάρουμε το μέγιστο που μπορούμε από το προνομιακό;;

 

Καποιος που γνωρίζει καλύτερα παρακαλώ ας διορθώσει οποιαδήποτε αλλαγή. Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ναι απόλυτα σωστά χαίρομαι που αρκετοί έμαθαν το κόλπο με το πάρε μοίρασε που ανακάλυψα πριν κάνα χρόνο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι απόλυτα σωστά χαίρομαι που αρκετοί έμαθαν το κόλπο με το πάρε μοίρασε που ανακάλυψα πριν κάνα χρόνο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Και καλά έκανες Μην το φωνάζεις όλοι την ώρα όμως...

 

 

Χεχεχε

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μια ερώτηση παρακαλώ. Υπάρχει τρόπος όταν δεν έχω λεπτά ομιλίας να μην μπορώ να πάρω τηλέφωνο και να μην χαλάω έτσι τα ευρώ που έχω μέσα; Ήρθα από συμβόλαιο και είναι η τρίτη φορά σε σειρά που την πατάω και χαλάω τα ευρώ μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μια ερώτηση παρακαλώ. Υπάρχει τρόπος όταν δεν έχω λεπτά ομιλίας να μην μπορώ να πάρω τηλέφωνο και να μην χαλάω έτσι τα ευρώ που έχω μέσα; Ήρθα από συμβόλαιο και είναι η τρίτη φορά σε σειρά που την πατάω και χαλάω τα ευρώ μου.

 

Καλησπέρα,

 

Από όσο γνωρίζω, δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει τρόπος.

Θα βάζεις μόνο 10 ευρώ καιθα αγοράζεις το πακέτο που σε ενδιαφέρει.

Την επόμενη ανανέωση θα την κάνεις μόνο όταν την χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει τρόπος.

Θα βάζεις μόνο 10 ευρώ καιθα αγοράζεις το πακέτο που σε ενδιαφέρει.

Την επόμενη ανανέωση θα την κάνεις μόνο όταν την χρειάζεσαι.

 

Εχεις δίκιο έτσι την πάτησα όλες τις φορές. Και συνέχεια έλεγα να αγοράσω πακέτο για να μην ξεχαστω πάλι. Αλλά..... Το μυαλό μου και μια λίρα που μου έλεγε και η μάνα μου!

Link to comment
Share on other sites

1) Κάνουμε ανανεωση υπόλοιπου 5€

 

2) Πάρε/Μοίρασε

 

3) Ανανέωση υπόλοιπου πάλι 5€

 

4) Πάλι, Πάρε/Μοίρασε

 

5) Ενεργοποίηση του πακέτου 1500´ + 1500ΜΒ

 

6) Reload It

 

Είναι σωστά τα παραπάνω, ετσι ώστε να πάρουμε το μέγιστο που μπορούμε από το προνομιακό;;

 

Καποιος που γνωρίζει καλύτερα παρακαλώ ας διορθώσει οποιαδήποτε αλλαγή. Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ναι αλλά με online ανανέωση 10€ σου δίνει 1200ΜΒ για ένα μήνα. Ισχύει και με δύο ανανεώσεις των 5€?

Edited by kastorakos84

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Με δύο ανανεώσεις των 5 ευρώ θα πάρεις ότι και με 10 αρκεί να γίνουν σύντομα την ίδια μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αυτό το πάρε-μοίρασε είναι το πάρε-δώσε που βλέπω στην εφαρμογή? Με χρεώνει κάτι αν το κάνω? Επειδή κάνω ανανέωση online, έχει σημασία?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αυτό το πάρε-μοίρασε είναι το πάρε-δώσε που βλέπω στην εφαρμογή? Με χρεώνει κάτι αν το κάνω? Επειδή κάνω ανανέωση online, έχει σημασία?

 

Όχι. Είναι δυο διαφορετικές υπηρεσίες. Και όχι δεν θα χρεωθείς.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

όχι πρόκειται για δύο διαφορετικές προσφορές .

Το πάρε δώσε, δίνεις κάτι για να πάρεις κάτι άλλο για δύο ημέρες

το Πάρε μοίρασε χαρίζεις 100 ΜΒ σε 3 φίλους ή όλα σε έναν , και πέρνεις και εσύ 100ΜΒ για 1 μήνα.

Θα το βρεις στα what's up Extras.

Δεν σε χρεώνει και δεν έχει καμμία σημασία η online ανανέωση. Ισχύει για 30 ημέρες μετά από κάθε ανανέωση.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

όχι πρόκειται για δύο διαφορετικές προσφορές .

Το πάρε δώσε, δίνεις κάτι για να πάρεις κάτι άλλο για δύο ημέρες

το Πάρε μοίρασε χαρίζεις 100 ΜΒ σε 3 φίλους ή όλα σε έναν , και πέρνεις και εσύ 100ΜΒ για 1 μήνα.

Θα το βρεις στα what's up Extras.

Δεν σε χρεώνει και δεν έχει καμμία σημασία η online ανανέωση. Ισχύει για 30 ημέρες μετά από κάθε ανανέωση.

A οκ κατάλαβα, ευχαριστώ. Και κάτι που ίσως έχει ερωτηθεί πιο πίσω, όταν κάνουμε ανανέωση του προγράμματος πριν τη λήξη του, τα mb παραμένουν και για τον επόμενο μήνα?

Edited by vagosofron
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε προνομιακά πακέτα cosmote/whats up στη θεσσαλονίκη; Μόνο wind και vodafone βρίσκω συνήθως σε 1-2 σημεία που περνάω. Cosmote/whats up δεν έχω δει/βρει και θέλω να βρω. Ευχαριστώ. (Πήρα της Wind νούμερο, και πριν λίγο κατάλαβα ότι το προνομιακό πακέτο ισχύει για 25 μέρες.... Δες τι τρυπάκι βρήκαν στην wind... Δεν το περίμενα. Άκουσα ότι της cosmote/whats up είναι κανονικό το προνομιακό πακέτο για 30 μέρες και για αυτό το ψάχνω). Edited by Nick5
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε προνομιακά πακέτα cosmote/whats up στη θεσσαλονίκη; Μόνο wind και vodafone βρίσκω συνήθως σε 1-2 σημεία που περνάω. Cosmote/whats up δεν έχω δει/βρει και θέλω να βρω. Ευχαριστώ. (Πήρα της Wind νούμερο, και πριν λίγο κατάλαβα ότι το προνομιακό πακέτο ισχύει για 25 μέρες.... Δες τι τρυπάκι βρήκαν στην wind... Δεν το περίμενα. Άκουσα ότι της cosmote/whats up είναι κανονικό το προνομιακό πακέτο για 30 μέρες και για αυτό το ψάχνω).

 

Δεν πωλούνται πλέον. Μόνο απο αγγελίες αν το πουλάει κανένας.

Link to comment
Share on other sites

Για να ενημερώσω και το Θέμα, πήρα και τηλέφωνο στο 13888 και μου είπαν ότι η προσφορά αυτή έχει λήξει... Τώρα ισχύει αυτό ή μου το είπαν μόνο και μόνο για να με κάνουν πελάτη με κάποιο από τα συνηθισμένα τους πακέτα, δεν ξέρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με καλύψετε...

 

Αρα η καλύτερη λύση είναι να πάει ο ενδιαφερόμενος σε καρτούν πλάθουμε (με 10.40€ 900 προς όλους και 1.2gb, ίσως και κάποια σμσ)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

"καρτούν πλάθουμε"; Το εξηγείς λίγο φίλε μου;

Αν έχει κάποιος κάποια καλύτερη πρόταση να μας ενημερώσει παιδιά.

Edited by Vasileios
Συγκρίσεις δικτύων δεν έχουν θέση σε αυτό το νήμα.
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω για μία ακόμα φορά, ότι εδώ μιλάμε για το προνομιακό καρτοκινητό της Cosmote .

Γιο τα καρτοκινητά των άλλων εταιρειών υπάρχουν τα αντίστοιχα νήματα.

Κάθε φορά που θα βλέπω εδώ ή οπουδήποτε αλλού το όνομα άλλης εταιρείας το μύνημα είτε θα διορθώνεται είτε θα διαγράφεται.

Συνεχίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

τον μαρτιο αγορασα ενα νουμερακι whats up προνομιακο αλλα ακομα δεν το εχω ενεργοποιηση.

Μου ειπα οτι μαλλον εχω χασει την προσφορα για τα 1500 προς ολους και οτι μαλλον τωρα θα ειναι ενα απλο νουμερο whats up.

ξερει κανεις να μου πει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πράγματι αυτά ισχύουν .

Θα καλέσεις όμως την εξυπηρέτηση πελατών και σε λίγες μέρες θα στο ενεργοποιήσουν ξανά. ( Σύμφωνα με την εμπειρεία όσως γράφουν εδώ)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή πλέον η Cosmote πέρασε σε λογική 2 Μήνου για το υπόλοιπο μετά την τελευταία της ανακοίνωση , μου είναι δυσβάσταχτο να συντηρώ 2 1500 άρια που μου είχαν στείλει το ένα μπορώ να το ακυρώσω ή να το πουλήσω γιατί βλέπω μόνο κάτι αγγελίες για αυτα και δεν τα βλέπω στο δρόμο πλέον ! Πείτε μια γνώμη ;

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να το συντηρείς κάθε δίμηνο.

Μπορείς να το συντηρείς κάθε 1 χρόνο , αφού έτσι και αλλιώς δεν το χρησιμοποιείς.

Στο myphone υπάρχει ειδικό θέμα για τις αγγελίες.

Βάλε εκεί την αγγελία σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...