Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εμενα παντως τα 500ΜΒ μου τα εδωσε στο προνομιακο που πηρα και ενεργοποιησα γυρω στις 20 Σεπτεμβριου! Οποτε στο προνομιακο(τουλαχιστον σε καποιους συνδρομητες) ισχυουν τα 500ΜΒ με καθε 10€ ανανεωσης!

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ακόμα στο κέντρο πωλητές του πακέτου;

 

Από πωλητή σε πλατείιιιιιαααα το πήρες, έτσι; Που σου έβαλε ο ίδιος την "κάρτα", έτσι;

 

Για ξαναπές μας όταν βάλεις μόνος σου 10€υρη κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα πρώτη ενεργοποίηση από πωλητή στις 25/09 πήρα τα 500 δώρο. Τώρα θα δούμε στην επόμενη.
Link to comment
Share on other sites

Περιμενοντας το προνομιακο αριθμο , φευγοντας απο wind , και επειδη ποτε δεν ειχα στο παρελθον what's up , ηθελα να ρωτησω περαν απο το app για android , αν υπαρχει κατι αντιστοιχο και για laptop ;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Περιμενοντας το προνομιακο αριθμο , φευγοντας απο wind , και επειδη ποτε δεν ειχα στο παρελθον what's up , ηθελα να ρωτησω περαν απο το app για android , αν υπαρχει κατι αντιστοιχο και για laptop ;;;;

 

όχι τίποτα μόνο στο web

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα παντως τα 500ΜΒ μου τα εδωσε στο προνομιακο που πηρα και ενεργοποιησα γυρω στις 20 Σεπτεμβριου! Οποτε στο προνομιακο(τουλαχιστον σε καποιους συνδρομητες) ισχυουν τα 500ΜΒ με καθε 10€ ανανεωσης!

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ακόμα στο κέντρο πωλητές του πακέτου;

Μήπως (λέω εγώ τώρα) τα 500 MB που πήρες, ήταν για 15 μέρες? Σε μένα, με ανανέωση από την πωλήτρια στο Σύνταγμα στις 2 Αυγούστου, μπήκαν 500 MB για 15 μέρες. Απόλυτα λογικό, αφού η ανανέωση από promoter Cosmote, λογίζεται ως ανανέωση από κατάστημα Cosmote. Μου φαίνεται πάντως πολύ περίεργο, να πήρες το #τώρα data στο προνομιακό, αφού μόνο στο φοιτητικό WU ισχύει πλέον η συγκεκριμένη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως (λέω εγώ τώρα) τα 500 MB που πήρες, ήταν για 15 μέρες? Σε μένα, με ανανέωση από την πωλήτρια στο Σύνταγμα στις 2 Αυγούστου, μπήκαν 500 MB για 15 μέρες. Απόλυτα λογικό, αφού η ανανέωση από promoter Cosmote, λογίζεται ως ανανέωση από κατάστημα Cosmote. Μου φαίνεται πάντως πολύ περίεργο, να πήρες το #τώρα data στο προνομιακό, αφού μόνο στο φοιτητικό WU ισχύει πλέον η συγκεκριμένη προσφορά.
Και εγώ πήρα τα 500mb με ανανέωση online 2 φορές που έκανα ανανέωση μαζί με τα 1200 του reload. Πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει. Όταν ανανεώσω πάλι θα δούμε τι γίνεται.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

όχι τίποτα μόνο στο web

 

Και πιο συγκεκριμενα στο MyCosmote που δινει ολα τα στατιστικα που δινει και το app για android/ios

 

http://i68.tinypic.com/2le106t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη πάντως δεν υπάρχει πουθενά το προνομιακό. Έψαξα όλη την πόλη. Μόνο σε Αθήνα μου είπαν υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη πάντως δεν υπάρχει πουθενά το προνομιακό. Έψαξα όλη την πόλη. Μόνο σε Αθήνα μου είπαν υπάρχει.

Είχε πει ένα παιδί εδώ στο forum, ότι έχει ακόμη κάποιος στη Δραμα. Ρώτησε μήπως μπορούν να σου στείλουν στη Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Το MyCosmote είναι πληρέστερο από το WU application;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πετύχει κανεις κάποιον πωλητή στο κέντρο της Αθήνας; Μοιράζουν ακομα η σταμάτησαν;Γνωρίζει κάποιος;

 

Μήπως (λέω εγώ τώρα) τα 500 MB που πήρες, ήταν για 15 μέρες? Σε μένα, με ανανέωση από την πωλήτρια στο Σύνταγμα στις 2 Αυγούστου, μπήκαν 500 MB για 15 μέρες. Απόλυτα λογικό, αφού η ανανέωση από promoter Cosmote, λογίζεται ως ανανέωση από κατάστημα Cosmote. Μου φαίνεται πάντως πολύ περίεργο, να πήρες το #τώρα data στο προνομιακό, αφού μόνο στο φοιτητικό WU ισχύει πλέον η συγκεκριμένη προσφορά.

 

Φίλε ετσι φαίνεται πάντως.Όταν ενεργοποίησα το νούμερο πρώτη φορά μου ήρθε μαζί με αλλα και αυτο το μήνυμα:

http://image.ibb.co/kXWBbG/image.png

Edited by Link
Link to comment
Share on other sites

Το MyCosmote είναι πληρέστερο από το WU application;

 

Πληρεστερο οχι δεν θα 'το λεγα.

Αντιθετα και προς διορθωση του προηγουμενου post μου που εγραψα οτι δινει ολα τα features που δινουν και τα apps, νομιζω οτι δεν αναφερει αναλυτικα ποτε ληγουν τα λεπτα ομιλιας/MB κλπ που εχεις απο διαφορετιεκς προσφορες. Ή τουλαχιστον μπορει να το λεει καπου οχι τοσο εμφανες και δεν το ειχα δει.

 

Και μια ερωτηση απο εμενα. Πριν ανανεωσω με 10ευρη καρτα για επομενο μηνα, υπαρχει κατι που πρεπει να κανω για μεταφορα λεπτων/MB που δεν εχω καταναλωσει στον επομενο μηνα ή ολα παιζουν αυτοματα αναλογως την ημερομηνια που προμηθευτηκες τα πακετα στον προηγουμενο μηνα;

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει το ιδιο πακέτο για την μανα μου βασικα να τηλεφωνεί αλλα το κινητό της δεν ειναι smartphone. υπάρχει δυνατότητα με sms να μπορω να στελνω τα δώρα σε αλλα κινητά οπως κανουμε με το app σε smartphone;
Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη πάντως δεν υπάρχει πουθενά το προνομιακό. Έψαξα όλη την πόλη. Μόνο σε Αθήνα μου είπαν υπάρχει.

Για λίγο διάστημα το έδωσαν.....

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχε πει ένα παιδί εδώ στο forum, ότι έχει ακόμη κάποιος στη Δραμα. Ρώτησε μήπως μπορούν να σου στείλουν στη Θεσσαλονίκη.

θυμασαι ονομα μελους?δυστυχως το παληκαρι απο τα Γιαννενα αφου τον εχω παρει 2-3 τηλεφωνα και με ειχε στο περιμενε...τον πηρα σημερα και δεν το σηκωσε ουτε πηρε ποτε...οποτε παμε για αλλα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι από την Δράμα που το ελεγα. Θα δω το απόγευμα αν βρίσκονται ακόμα εκεί και θα τους ρωτήσω αν στέλνουν σε άλλη πόλη. Σε αυτή την περίπτωση θα σας κάνω pm τηλέφωνο του.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα την πρωτη ανανεωση στο Promo μεσω Paypal. Τα δεδομένα μεχρι στιγμης :

 

1) Τα 500MB για τα οποια γινοταν συζητηση τις προηγουμενες μερες δεν μου τα εδωσε. Ισως δεν παιζουν στο πακετο μας και τα πηραμε μονο την πρωτη φορα κατα την ενεργοποιηση.

 

2)Μου εδωσε (εννοειται) τα 1500MB του promo οταν ενεργοποιησα το πακετο και επισης απο το Reload 600 + 600 = 1200ΜΒ. Αρα στο συνολο πηρα 2,7GB τα οποια υποθετω οτι ειναι το maximum που μπορει να παρει κανεις ανανεωνοντας + ενεργοποιωντας το promo πακετο.

 

3)Μου ανανεωσε για ενα μηνα τα MB που δεν ειχα καταναλωσει κατα το προηγουμενο πακετο. Υπ'οψιν βεβαια οτι ενεργοποιησα το νεο πακετο πριν ληξει το προηγουμενο. Αρα εκτος απο τα νεα 1500ΜΒ(+1200MB απο το Reload) εχω διαθεσιμα και τα προηγουμενα.

 

4)Συμφωνα με αυτο θα επρεπε να κανει το ιδιο και με τα λεπτα που δεν ειχα καταναλωσει ομως αυτο δεν εγινε. Η αναλυση των λεπτων σε αντιθεση με τα ΜΒ μου λεει οτι τα λεπτα απο το προηγουμενο πακετο θα ληξουν σε 2 ημερες.

Edited by DEJiX
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπορεί τα νούμερα μας να είναι "μεταχειρισμένα" !!! Με πήρε τηλέφωνο μια κυρια και ζητούσε με το ονομα του έναν εμπορο ροδιών!!! Μου είπε κανονικά το νούμερο και ήταν το δικό μου. Ρώτησα το επάγγελμα μήπως ήταν στο όνομα των παιδιών που τα προωθουσαν αλλά καμιά σχέση. Edited by algedan
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπορεί τα νούμερα μας να είναι "μεταχειρισμένα" !!! Με πήρε τηλέφωνο και ζητούσε με το ονομα του εβαν εμπορο ροδιών!!! Μου είπε κανονικά το νούμερο και ήταν το δικό μου.

 

Εχω την εντυπωση οτι αυτο μπορει να γινει με καθε νεο νουμερο. Δηλαδη στο παρελθον να εχει χρησιμοποιηθει αυτος ο αριθμος απο αλλον κατοχο και να εχει καταργηθει ωστε να ειναι εκ νεου διαθεσιμος. Εχει τυχει και σε αλλους γνωστους μου με νεα νουμερα διαφορων εταιρειων.

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε συμβεί παλιότερα με Vodafone. Tο είχε ένας Γεωργιανός και συνέχεια είχα τηλεφωνα από Αλλοδαπών και αστυνομία. Μέχρι που το καταργησα και ησύχασα. Αυτός τώρα τουλάχιστον ήταν έμπορος.
Link to comment
Share on other sites

6 μήνες μετά την οριστική αποσύνδεση ενός αριθμού η εταιρεία έχει δικαίωμα να ξαναβγάλει τον αριθμό στην κυκλοφορία.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι από την Δράμα που το ελεγα. Θα δω το απόγευμα αν βρίσκονται ακόμα εκεί και θα τους ρωτήσω αν στέλνουν σε άλλη πόλη. Σε αυτή την περίπτωση θα σας κάνω pm τηλέφωνο του.

 

οκ θα περιμενω νεα σου!εχεις πμ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Από Δράμα δυστυχώς τζίφος, τα παιδιά βρίσκονται εκεί αλλά το προνομιακό, τέλος. Ήταν μέχρι τέλος του μήνα και τους είπαν να μην το προωθούν άλλο. Έχουν μόνο το frog.

Όσοι προλάβαμε είμαστε τυχεροί.

 

Είχανε sim whatsup αλλά δεν ήταν με προνομιακό.

 

:(

Edited by algedan
Link to comment
Share on other sites

Από Δράμα δυστυχώς τζίφος, τα παιδιά βρίσκονται εκεί αλλά το προνομιακό, τέλος. Ήταν μέχρι τέλος του μήνα και τους είπαν να μην το προωθούν άλλο. Έχουν μόνο το frog.

Όσοι προλάβαμε είμαστε τυχεροί.

 

Είχανε sim whatsup αλλά δεν ήταν με προνομιακό.

 

:(

 

ΑΣ επιβεβαιώσουν κι άλλοι ότι πάπαλα το promo9.

Να επίκειται "κάτι";

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...