Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα είναι αν μπορώ να το βρω μέσω τηλεφώνου και να μου το στείλουν. Είμαι εκτός Αθηνών.

 

ναι γινεται κανονικα και το βαζεις στο ονομα σου.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια δοκιμή. Δυστυχώς δεν μπορώ να εγγυηθώ για καμία απολύτως αγγελία για οποιοδήποτε αντικείμενο.
Link to comment
Share on other sites

Σωστό κι αυτό. Παίζει πχ να το τσιμπήσω και όταν πάω να το παραλάβω να είναι ας πούμε ένα συνηθισμένο νούμερο What's up χωρίς καμία προνομιακή προσφορά;

 

(Κάποιος με pm με νούμερο κάποιου αξιόπιστου πωλητή; )

Link to comment
Share on other sites

μεταβιβαση χωρις την παρουσια και των δυο γινεται;δηλαδη να στειλω φωτοτυπια και να την κανει στο ονομα μου
Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσεις αυτόν που θα σου το δώσει , αν μπορεί να το κάνει.
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι αθηνα θα σου δωσω το τηλ απο κει που το πηρα εγω.εχεις πμ

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα από Αθήνα και πήρα 3 πακέτα 5 ευρώ το ένα χωρίς ευρώ μέσα φυσικά..τα βρήκα στο διπλανό site με αξιολογήσεις αρκετές...Δεν ξέρω αν έχει άλλα ακόμα...Αν θέλει κάποιος μπορώ να του στείλω το όνομα του πωλητή και να ρωτήσει
Link to comment
Share on other sites

Έχω 3 ερωτήσεις.

1. Αν πάρει κάποιος αυτό το πακέτο, μπορεί, αν θέλει, να αγοράζει και ό,τι πακέτο χρειάζεται (πχ sms) από τα υπόλοιπα που προσφέρει το What's up; Αν πχ λήξει η προσφορά, θα μπορεί να ενεργοποιεί ό,τι θέλει μέσω των υπολοίπων πακέτων που προσφέρει το What's up, έτσι δεν είναι;

 

2. Το πακέτο το ενεργοποιεί με sms ή μέσα από την εφαρμογή;

 

3. Τα MB (reloadit και αυτά της προσφοράς) μεταφέρονται στον επόμενο μήνα;

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

1. Ναι εχει τα παντα συν το προνομιακό

2. Ναι και στα 2

3. Τα mb από reloadit ανανεώνονται με νεώτερο reloadit. Αυτά του προνομιακού δεν ξέρω αν μεταφέρονται,νομίζω έχει αναφερθεί οτι δεν μεταφέρονται.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν μεταφέρονται μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος που το γνωρίζει σίγουρα;

 

Και έχω και άλλη μια ερώτηση. Εγώ έχω βρει από αγγελία και σε ερώτησή μου στο FB του What's up αν από τη στιγμή που το αγοράσω από αγγελία, θα ισχύει για πάντα η προσφορά μου απάντησαν:

 

"H προσφορά του What's up δεν αποδίδεται από καμία αγγελία παρα μόνο σε διάφορα τυχαία σημεία της πόλης με προωθητική/διαφημιστική ενέργεια και σε ορισμένη λίστα συνδρομητών στους οποίους γίνεται τηλεφωνική επικοινωνία."

 

Μήπως τελικά με την αγγελία (ή και τηλεφωνικά) θα έχουμε θέμα με την ημερομηνία λήξης της προσφοράς; Μήπως πχ κρατήσει για κανά 6μηνο και μετά πάπαλα; Γιατί βλέπω ότι παίζει πολύ προνομιακό ακόμα... Και αρκετοί αγοράζουν ακόμα και 2 και 3 πακέτα...

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι έχει γραφεί ότι μεταφέρονται τα mb και όχι τα λεπτά. Ξέρει κανείς αν καταναλώνει πρώτα αυτά του reload it ή του πακέτου;

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν μεταφέρονται μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος που το γνωρίζει σίγουρα;

 

Και έχω και άλλη μια ερώτηση. Εγώ έχω βρει από αγγελία και σε ερώτησή μου στο FB του What's up αν από τη στιγμή που το αγοράσω από αγγελία, θα ισχύει για πάντα η προσφορά μου απάντησαν:

 

"H προσφορά του What's up δεν αποδίδεται από καμία αγγελία παρα μόνο σε διάφορα τυχαία σημεία της πόλης με προωθητική/διαφημιστική ενέργεια και σε ορισμένη λίστα συνδρομητών στους οποίους γίνεται τηλεφωνική επικοινωνία."

 

Μήπως τελικά με την αγγελία (ή και τηλεφωνικά) θα έχουμε θέμα με την ημερομηνία λήξης της προσφοράς; Μήπως πχ κρατήσει για κανά 6μηνο και μετά πάπαλα; Γιατί βλέπω ότι παίζει πολύ προνομιακό ακόμα... Και αρκετοί αγοράζουν ακόμα και 2 και 3 πακέτα...

Το επίσημο είναι αυτό που σου είπαν. Αν ο πωλητής που τα έχει μεσω τρίτης εταιρίας, τα διαφημίζει μέσω αγγελιών ή εγώ πάρω 2-3 και τα μοσχοπουλήσω είναι άλλο θέμα. Αν αυτό το πακέτο που σου δώσουν έχει τυπωμένη επάνω την προσφορά δεν πιστεύω οτι θα έχεις θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα MB μεταφερονται ολα με ανανεωση πριν ληξει το πακετο.

Δεν φαινεται να υπαρχει καποια λογικη ροη στο τι καταναλωνεται πρωτο, αλλα τραβαει και απο τα 2 μαζι. Promo + ReloadIt. Υπ'οψιν βεβαια οτι μιλαω για την reloadit επιλογη MB των 30 ημερων.

 

Με επιφυλαξη βεβαια, αλλα τουλαχιστον στην 1 και μοναδικη ανανεωση που εχω κανει αυτο συνεβη σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

Τα MB μεταφερονται ολα με ανανεωση πριν ληξει το πακετο.

Δεν φαινεται να υπαρχει καποια λογικη ροη στο τι καταναλωνεται πρωτο, αλλα τραβαει και απο τα 2 μαζι. Promo + ReloadIt. Υπ'οψιν βεβαια οτι μιλαω για την reloadit επιλογη MB των 30 ημερων.

 

Με επιφυλαξη βεβαια, αλλα τουλαχιστον στην 1 και μοναδικη ανανεωση που εχω κανει αυτο συνεβη σε μενα.

Ευχαριστούμε για την πληροφόρηση.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα MB μεταφερονται ολα με ανανεωση πριν ληξει το πακετο.

Δεν φαινεται να υπαρχει καποια λογικη ροη στο τι καταναλωνεται πρωτο, αλλα τραβαει και απο τα 2 μαζι. Promo + ReloadIt. Υπ'οψιν βεβαια οτι μιλαω για την reloadit επιλογη MB των 30 ημερων.

 

Με επιφυλαξη βεβαια, αλλα τουλαχιστον στην 1 και μοναδικη ανανεωση που εχω κανει αυτο συνεβη σε μενα.

Πως γίνεται να τραβάει και από τα 2 μαζί?

Τραβάει από τα mb που λήγουν νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Στα καρτοκινητά της C-Ote ισχύει ΑΠΟΛΥΤΗ προτεραίοτητα:

 

Όποιο (μα ό,ποιο είτε προσφορά 2 ημερών είτε 2 μηνών):

Λήγει πρώτο (πχ στα data);

"Τραβάει" τώρα από αυτό...Όσπου να λήξει (ΑΝ δε μεταφερθεί με ανάλογο πακέτο) ή να μηδενίσει (μέσα στη διάρκεια ισχύος του).

Link to comment
Share on other sites

Sorry τοτε παιδια, μπερδευτηκα απο τα γραφηματα του App που φαινεται να δειχνουν καταναλωση και απο τα 2 πακετα.
Link to comment
Share on other sites

Μεταφερονται αν ανανεωσεις το πακετο πριν ληξειc4d4819c9efb0f8741fd14ebf04baedd.jpg

 

Στάλθηκε από το HUAWEI LUA-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διαθέσιμα πακέτα αρκετά..:)

 

Εμένα πάντως συνεχίζει και με προβληματίζει πολύ το γεγονός πως ακόμα έχουν όντως μείνει αρκετά πακέτα. Θα γεμίσει ο κόσμος μ' αυτά και με ένα δεκάρικο το μήνα θα τη βγάζουμε άνετα. Μια χαρά.

Θα το αφήσει όμως η Cosmote έτσι; Δεν ξέρω, δυσκολεύομαι να το πιστέψω.

 

Σε επικοινωνία που είχα μαζί τους σχετικά με το αν υπάρχει ημερομηνία λήξης, μου απάντησαν:

"Τη δεδομένη χρονική στιγμή ισχύει η προσφορά χωρίς κάποια ενημέρωση για χρονική λήξη."

 

Ύστερα τους ρώτησα αν κάτι τέτοιο δεν αποκλείεται έτσι κι αλλιώς να συμβεί και απάντησαν:

"Προσπαθούμε πάντα να δημιουργούμε νέες προσφορές και δώρα για όλους εσάς. Μείνε συντονισμένος για να ενημερώνεσαι για οτιδήποτε νεότερο προκύψει."

 

Δεν λέω ότι λένε κάτι οι παραπάνω απαντήσεις, αλλά δεν ξέρω κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους cosmote!!! Ήμουν πίσω απο τον ήλιο περίπου 2 χρόνια με την wind. Έπρεπε να κανω τάμα για να πιάσω 3g. Τωρα παντού σήμα και ίντερνετ καμπάνα. Πήρε και ανάσα η μπαταρία μου. Και το πακετάκι, άριστο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...