Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα!Απόλυτη ησυχία έπεσε!

Ποια εφαρμογή για gestures είναι καλύτερη?Η fluid-αυτή έχω τώρα-ή η one plus gestures?

Ευχαριστώ πολύ!

 

Εγώ χρησιμοποιώ το Fluid σε συνδιασμό με τις χειρονομίες που δίνει ο nova το βρίσκω πολύ βολικό,έτσι ότι χρειάζομαι το έχω στην αρχική χωρίς εικονίδια κ;ι αστραπιαία.Τονμονο που με χαλάει είναι το douple tap στον νόβα που δεν συνεργάζεται καλά με το douple tap του v30

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς γιατί όταν το ξυπνητήρι χτυπάει και επιλέγεις "snooze" η οθόνη μένει ανοιχτή και δεν σβήνει απο μόνη της το επόμενο δευτερόλεπτο;

Χρησιμοποιώ πολλές φορές το "snooze" καθε μέρα και είναι κρίμα να κλείνει η οθόνη 1 λεπτό μετά το snooze και να τρώει μπαταρία. Θα μου πείτε "Ε τότε μετά το snooze απενεργοποίησε την οθόνη", ναι αλλά μέσα στον ύπνο σου δεν θέλεις να κάνεις καμία έξτρα κίνηση κι ας είναι μικρή όπως το double tap.

Ευχαριστώ.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το Fluid σε συνδιασμό με τις χειρονομίες που δίνει ο nova το βρίσκω πολύ βολικό,έτσι ότι χρειάζομαι το έχω στην αρχική χωρίς εικονίδια κ;ι αστραπιαία.Τονμονο που με χαλάει είναι το douple tap στον νόβα που δεν συνεργάζεται καλά με το douple tap του v30
Αν έχεις tasker έχω φτιάξει mod που εξομοιώνει το double tap της status bar, σε ολόκληρη την οθόνη..

(για όσους δεν γνωρίζουν, by default με double tap στη status bar κλείνεις την οθόνη χωρίς να ζητάει μετά για κωδικό)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις tasker έχω φτιάξει mod που εξομοιώνει το double tap της status bar, σε ολόκληρη την οθόνη..

(για όσους δεν γνωρίζουν, by default με double tap στη status bar κλείνεις την οθόνη χωρίς να ζητάει μετά για κωδικό)

 

Καλημερα, θα μπορουσες να μου πεις πως το εκανες αυτο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά κατεβάζεις ένα add on για τον tasker, touchtask λέγεται. Το τρέχεις να ανοίξει σαν 1η φορά.

 

Ανοίγεις μετά τον tasker > tasks και πατάς το +.

Δίνεις ένα όνομα πχ tap menubar

Ξανά + να προσθέσεις κάποια ενέργεια.

Plugin > TouchTask> Actions.

Στο configuration πατάς το μολύβι πάνω δεξιά και συμπληρώνεις σύμφωνα με τη φώτο.

 

Μετά πας profiles και πατάς +.

Πατάς event>plugin>touchtask>overlay event.

Μετά μολύβι δίπλα στο configuration.

Επιλέγεις double tap και το τικ πάνω δεξιά.

Μετά πατάς το βελάκι πάνω αριστερά.

Και μετά επιλέγεις το task που έχεις φτιάξει στην αρχή με το όνομα tap menubar.

 

Είσαι έτοιμος.. Δοκίμασε και πες μου 79fefb07a9a67042c5b642a17355c5a0.jpg

 

Edit1

Αα θέλει και gesture στον nova. Κάτσε να το βρω και θα σου στείλω..

Edited by agpol07
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά κατεβάζεις ένα add on για τον tasker, touchtask λέγεται. Το τρέχεις να ανοίξει σαν 1η φορά.

 

Ανοίγεις μετά τον tasker > tasks και πατάς το +.

Δίνεις ένα όνομα πχ tap menubar

Ξανά + να προσθέσεις κάποια ενέργεια.

Plugin > TouchTask> Actions.

Στο configuration πατάς το μολύβι πάνω δεξιά και συμπληρώνεις σύμφωνα με τη φώτο.

 

Μετά πας profiles και πατάς +.

Πατάς event>plugin>touchtask>overlay event.

Μετά μολύβι δίπλα στο configuration.

Επιλέγεις double tap και το τικ πάνω δεξιά.

Μετά πατάς το βελάκι πάνω αριστερά.

Και μετά επιλέγεις το task που έχεις φτιάξει στην αρχή με το όνομα tap menubar.

 

Είσαι έτοιμος.. Δοκίμασε και πες μου 79fefb07a9a67042c5b642a17355c5a0.jpg

 

Edit1

Αα θέλει και gesture στον nova. Κάτσε να το βρω και θα σου στείλω..

καλησπερα, το εκανα και δουλευει κομπλε!

αλλα εχω ενα αλλο θεμα.. η notification bar, κρυβεται απο μονη της ολη την ωρα.. εχω αλλαξει τη ρυθμιση αλλα και παλι κρυβεται.. παντου σε ολες τις εφαρμογες.. δεν ξερω γιατι.. με αποτελεσμα απο πισω οταν κανω double tap να μην δουλευει.. εκτος και αν κατεβασω τη μπαρα κατω, και πατησω γρηγορα (οσο δηλαδη ειναι ακομη εκει, για 1 δευτερελοπτο)..

δεν μπορω να βρω τη ρυθμιση που αλλαζει αυτο! :lol:

εντομεταξυ δεν ειναι προβλημα του nova, γιατι τον πεταξα προσωρινα, αλλα εξακολουθει να γινεται το ιδιο..

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπα.. οχι δυστυχως.. δεν μπορω να καταλαβω τι εχω κανει.. εκτος αν ειχα κανει καμια πατατα με adb που δεν θυμαμαι!

 

edit! το εφτιαξα απο το imersive mode. οποιος θελει εξτρα πληροφοριες για να αλλαξει πραγματακια χωρις root μου λεει.

πχ: να κρυψει εικονιδια απο status bar, να φτιαξει τα δικα του, να βαλει περισσοτερα κλπ

 

21d45d0e9e2a7972be8a9cd7c571ce02.jpgdb9f9b205897a5719f84e81220e90807.jpg

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις tasker έχω φτιάξει mod που εξομοιώνει το double tap της status bar, σε ολόκληρη την οθόνη..

(για όσους δεν γνωρίζουν, by default με double tap στη status bar κλείνεις την οθόνη χωρίς να ζητάει μετά για κωδικό)

Ωραίος.

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω profile δεν χρειάζεται να φτιάξετε καν..

Παρακάμψτε δηλαδή από το σημείο που λέω για profiles και κάτω. Απλά κάντε assign το task στο double tap gesture του nova..

Link to comment
Share on other sites

στο G5 είχε μια οθόνη κλειδώματος η οποια είχε κάτι σχέδια που κουνιόντουσαν όταν ξυπνούσες(οχι ξεκλείδωνες) το τηλέφωνο .

 

Υπάρχει κάποια παρόμοια οθόνη κλειδώματος? με κινούμενη εικόνα δηλαδη...

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρόσεξα ότι έχω βάλει να αναγνωρίζει μόνιμα την φόρτιση όταν το συνδέω με τον υπολογιστή...

Σε πια ρύθμιση πάω για να καθαρίσω την cache......

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα. Έχει δοκιμάσει κανείς το APTX HD ή το ldac στο Bluetooth με κατάλληλα FLAC και να έχει να προτείνει κάποια ακουστικά. Κατά προτίμηση in ear και όχι εξωφρενικά ακριβά. Έχω κάποια υπόψη μου από Κίνα αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρος αν θα κάνουν αυτό που λένε.

 

 

Καλησπέρα εχω δοκιμασει αρκετα, και θα σου πω ότι το να εχεις APTX HD σε ένα ακουστικο με μετριους drivers, εφόσον μιλαμε για in ear τοτε μιλαμε από 1 μεχρι 4-5 drivers , δεν θα σου κανει διαφορα 24bit vs 16 bit πιστεψε θα κανει διαφορα αν εισαι κατω των 40 ηλικιακα και αν εχεις μια ακοη και ακουστικα παρα παρα πολύ καλα…. μην ξεγελιέσαι από τα και καλα software κολπακια που εχουν και λενε ότι όταν βαζεις ακουστικα από 16 Bit σε 24 bit κανει μπαμ . ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ … αυτά απλα πειραζουν τα EQ .

Από εκει και περα λοιπον με ένα απλο APTX και αρκετα καλους drivers δλδ ακουστικα πανω από 200 ευρο εισαι καλυμενος , αν μιλαμε για κατω από 100 ευρο μην ασχολείσαι καν με APTX HD , FLAC , κτλ κτλ κτλ …

Αυτό που οντος κανει διαφορα ΟΧΙ στην ποιοτητα αλλα στην ταχυτητα είναι το APTX low latency που είναι καθαρα για ταινιες .

Δεν μπορω να σου προτείνω τι ακουστικα να παρεις διοτι δεν ξερω τι γουστα εχεις στον ηχο , τι θες σε λεφτα και για τι ακούσματα μουσικη θες και αν είναι μεσα η εξω από το σπιτι.

 

Και για να σου αποδείξω τα λεγομενα μου … κανε αυτό εδώ το τεστ https://www.npr.org/sections/therecord/2015/06/02/411473508/how-well-can-you-hear-audio-quality?t=1541493929877… Εχει τα ιδια ακριβος τραγουδια σε 128kbps,320,flac βαλε καλα ακουστικα και αν καταλάβεις διαφορα ελα πες μου … προσωπικα και με μεγαλη εμπειρια αν και 40 χρονων , καταλαβα μονο τα 128kbps με μεγαλη δυσκολια.

Οποτε καταλαβαίνεις ότι όλα είναι ένα παραμυθι , αν η ηχογράφηση είναι κακη και FLAC να είναι... αστα να πανε θα ακούγεται .

Edited by Spell
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρόσεξα ότι έχω βάλει να αναγνωρίζει μόνιμα την φόρτιση όταν το συνδέω με τον υπολογιστή...

Σε πια ρύθμιση πάω για να καθαρίσω την cache......

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εννοεις να μην φορτιζει οταν το συνδεεις με υπολογιστη νομιζω πως δεν υπαρχει δυνατότητα.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις να μην φορτιζει οταν το συνδεεις με υπολογιστη νομιζω πως δεν υπαρχει δυνατότητα.
Δεν νομίζω να μην γίνεται....

Κάπου υπάρχει αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ

 

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν νομίζω να μην γίνεται....

Κάπου υπάρχει αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ

 

Το έχεις κάνει ποτέ; Γιατί αυτό που ζητάς... Δε γίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρόσεξα ότι έχω βάλει να αναγνωρίζει μόνιμα την φόρτιση όταν το συνδέω με τον υπολογιστή...

Σε πια ρύθμιση πάω για να καθαρίσω την cache......

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο G6 μου,αυτη την επιλογη του τι θα κανει το τηλεφωνο οταν συνδεεται με υπολογιστη,την εχω στο μενου "επιλογες προγραμματιστη"..μπαινω μεσα κ βρισκω την επιλογη "επιλεξτε διαμορφωση usb".

Εκει μου εχει διαφορες επιλογες οπως μονο φορτιση,PTP,MTP,RNDIS(USB ETHERNET) και audio

source.

Σιγουρα ξερω οτι φορτιση κανει ταυτοχρονα με τη ρυθμιση MTP..για τις αλλες δεν εχω δοκιμασει.

Link to comment
Share on other sites

Στο G6 μου,αυτη την επιλογη του τι θα κανει το τηλεφωνο οταν συνδεεται με υπολογιστη,την εχω στο μενου "επιλογες προγραμματιστη"..μπαινω μεσα κ βρισκω την επιλογη "επιλεξτε διαμορφωση usb".

Εκει μου εχει διαφορες επιλογες οπως μονο φορτιση,PTP,MTP,RNDIS(USB ETHERNET) και audio

source.

Σιγουρα ξερω οτι φορτιση κανει ταυτοχρονα με τη ρυθμιση MTP..για τις αλλες δεν εχω δοκιμασει.

Ακριβώς όπως τα λες Ευχαριστώ πολύ......

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά κατεβάζεις ένα add on για τον tasker, touchtask λέγεται. Το τρέχεις να ανοίξει σαν 1η φορά.

 

Ανοίγεις μετά τον tasker > tasks και πατάς το +.

Δίνεις ένα όνομα πχ tap menubar

Ξανά + να προσθέσεις κάποια ενέργεια.

Plugin > TouchTask> Actions.

Στο configuration πατάς το μολύβι πάνω δεξιά και συμπληρώνεις σύμφωνα με τη φώτο.

 

Μετά πας profiles και πατάς +.

Πατάς event>plugin>touchtask>overlay event.

Μετά μολύβι δίπλα στο configuration.

Επιλέγεις double tap και το τικ πάνω δεξιά.

Μετά πατάς το βελάκι πάνω αριστερά.

Και μετά επιλέγεις το task που έχεις φτιάξει στην αρχή με το όνομα tap menubar.

 

Είσαι έτοιμος.. Δοκίμασε και πες μου 79fefb07a9a67042c5b642a17355c5a0.jpg

 

Edit1

Αα θέλει και gesture στον nova. Κάτσε να το βρω και θα σου στείλω..

Σου δουλεύει πάντα κανονικά? Εμένα σήμερα σταμάτησε και το ξανασεταρα απ την αρχή, αλλά δεν θέλει να δουλέψει!

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εικονίδιο πάνω αριστερά του tasker είναι γκρί ή έγχρωμο? Αν είναι γκρί κρατά το πατημένο μέχρι να γίνει έγχρωμοd56ebad4fa60e906f199b472c714942f.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου δουλεύει πάντα κανονικά? Εμένα σήμερα σταμάτησε και το ξανασεταρα απ την αρχή, αλλά δεν θέλει να δουλέψει!

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Τσέκαρε το touchtask τις επιλογές μήπως έχει φάει σκάλωμα αυτό. Επίσης δες και στο accessibility να είναι και το tasker και το touchtask στο ΟΝ.

Επίσης αν πατήσεις πάνω στο task και μετά το play κάτω αριστερά, σβήνει η οθόνη;;

Link to comment
Share on other sites

@ Spell, σε δική σου απάντηση έλπιζα. Θα κάνω σίγουρα το τεστ, αν και αρκετά πάνω από 40. Τα ακουστικά τα θέλω για τρέξιμο, περπάτημα και βόλτα σκύλου σε σχετικά ήσυχη γειτονιά, οπότε το Noice Cancellling δεν είναι αναγκαίο άλλα επικίνδυνο, με διαφορετικά είδη μουσικής από διάφορες δεκαετίες, άρα και αρχεία από διαφορετικές πηγές. Έχω προσέξει ήδη ότι η διαφορά 24 vs 16 bit είναι πλασματική και γνωρίζω για τα κόλπα των players (όπως του Lg music) και το πόσο σημαντική είναι η εγγραφή και η πηγή. Γι' αυτό άλλωστε δημιουργήθηκε και η απορία μου. Το Amazon.uk έχει σε προσφορά αυτά και θα ήθελα τη γνώμη σου Sony WI-H700 h.ear Series Wireless αλλά κοιτάω και ProStereo H2 Bluetooth. Thank you anyway
Link to comment
Share on other sites

@ Spell, σε δική σου απάντηση έλπιζα. Θα κάνω σίγουρα το τεστ, αν και αρκετά πάνω από 40. Τα ακουστικά τα θέλω για τρέξιμο, περπάτημα και βόλτα σκύλου σε σχετικά ήσυχη γειτονιά, οπότε το Noice Cancellling δεν είναι αναγκαίο άλλα επικίνδυνο, με διαφορετικά είδη μουσικής από διάφορες δεκαετίες, άρα και αρχεία από διαφορετικές πηγές. Έχω προσέξει ήδη ότι η διαφορά 24 vs 16 bit είναι πλασματική και γνωρίζω για τα κόλπα των players (όπως του Lg music) και το πόσο σημαντική είναι η εγγραφή και η πηγή. Γι' αυτό άλλωστε δημιουργήθηκε και η απορία μου. Το Amazon.uk έχει σε προσφορά αυτά και θα ήθελα τη γνώμη σου Sony WI-H700 h.ear Series Wireless αλλά κοιτάω και ProStereo H2 Bluetooth. Thank you anyway

 

 

Με τιμάει αυτό που λες , (ελπιζα σε δικη σου απαντηση) …

Στο θεμα μας τωρα … Εφόσον τα ακουστικα τα θες για τρεξιμο , βολτα σκυλου και περπατημα , θες οπωσδήποτε καποια βασικα εργονομικα πραγματα που είναι ποιο αναγκαια σε σχεση με την ποιοτητα του ηχου .

Πρεπει να είναι IP certified και να αντεχουν τον ιδρωτα , πρεπει να εχουν ear HOOKS όπως και διποτε διοτι θα σου πέφτουν από το αυτι σιγουρα , ο μονος τροπος να κατσει ακουστικο στο αυτι μας διχως να εχεις EAR HOOKS είναι να βαλεις FOAM ear tips τα οποια όταν ανοιγουν μεσα στο αυτι κλειδωνουν , όμως εχουν 2 μειονεκτιματα με το καιρο καταστρέφονται , δεν αντεχουν όπως τα silicone tips και επισης θελουν 1 λεπτο να τα πιεσεις και να περιμενεις να ανοιξουν στο αυτι σου μεσα , α και επισης δεν αναπνέουν τα αυτια σχεδόν καθολου.

Έν κατακλείδι τα SONY WI-700 ( τα εχω ακουσει και δοκιμασει σς κατάστημα) Δεν σου κανουν σε καμια περιπτωση , και ένα λογος ακομα είναι ότι είναι NECK BAND θα σου σπασει τα νευρα θα κουνανε περα δοθε και θα φευγουν συνεχεια , να ξερεις τα NECK band (τα περισσοτερα) Είναι Επαγγελματικής χρησης για κατω από το γιακα του πουκαμισου και την ωρα που δουλευεις να ακους μουσικη να κανεις και τα τηλ σου . Δεν κανουν για περπατημα , τρεξιμο κτλ .

Τα RBH Edition ProStereo H2 Δεν τα γνωρίζω καθολου δεν τα εχω ακουσει και για την ακριβεια πρωτη φορα τα βλεπω …. ΟΜΩΣ τα χαρακτηριστικα τους είναι ΑΚΡΙΒΟΣ αυτά που θες , εχουν ear hooks είναι αδιάβροχα , εχουν APTX support , δεν είναι neck band , εχουν μια λογικη μπαταρια ( δεν είναι σαν τα FRee wireless που κρατανε 2-3 ωρες) είναι ελαφρυα είναι σιγουρα η επιλογή που πρεπει να κανεις στο επιπεδο χαρακτηριστικόν. Αυτό όμως που ΔΕΝ μπορω να σου πω είναι το πως ακούγονται και γενικοτερα τι ποιοτητα ηχου εχουν , εκει θα πρεπει η να τα δοκιμασεις η να διαβασεις κανα REVIEW .

 

Οσο εχει να κανει με την δικη μου επιλογή σε ακουστικα για αυτό που θες , θα ελεγα ότι πρεπει για αυτό που θες να εχουν ουτε FLAT ουτε V shaped ηχο , πρεπει να εχουν Αρκετο μπασο να πανε χαμηλα σε συχνότητες και να είναι FLAT σε mids και Highs , ο λογος είναι ότι όταν τρεχεις θες να εχεις ένα μπασο στο αυτή σου να σε διεγείρει όμως δεν θες να εχεις τονισμενα highs να σου τρυπανε τα αυτια διοτι αναγκαστικα δεν μπορεις να χαμηλώσεις την ενταση …. ΠΧ στα Bayerdynamic που είναι V shaped μπορεις να χαμηλώσεις την ενταση στο σπιτι σου και να απολαυσεις τα HIGHS , όταν όμως εισαι εξω στο δρομο και ΔΕΝ εχεις noice cancelling θες οσο γινετε περισοτερο flat ηχο και αρκετο μπασο .

 

Τα καλυτερα ακουστικα για την δουλεια που θες κατά την γνωμη μου είναι τα BOSE soundsport wireless ( ΟΧΙ ΤΑ FREE) θα παρεις αυτά με το καλωδιο , Εχουν τα θετικα ότι είναι σιγουρα και με διαφορα τα ποιο μαλακα silicone tips που εχω δοκιμασει , ΔΕΝ μπαινουν εντελος μεσα στο αυτι όπως είναι αυτά που μου εδειξες σε αποτέλεσμα να μην κουραζουν μεσα το αυτι και επισης αφινουν να μπει ηχος από εξω οποτε ακους το περιβαλον και δεν κινδυνεύεις , άλλο ένα καλο είναι ότι λογο του ότι ο Driver τους είναι μακρια από το αυτι σου δινουν την αισθηση ότι ακους μεγαλυτερο soundstage , είναι αδιάβροχα , εχουν σιγουρα το καλυτερο ηχο κατά την γνωμη μου ακομα και από πολύ ακριβότερες λυσεις , εχουν ζεστο ηχο με αρκετο μπασο που παει πολύ βαθια και δεν εχει τονισμενα τα highs .

Το κακο τους είναι όμως ότι είναι αρκετα μεγαλα σε μέγεθος (αν και καθολου βαρια) και όταν τα πρωτο βαλεις θα νιώθεις ότι θα σου φυγουν όμως δεν φευγουν με τιποτα τα ear hooks τους είναι κορυφαια.

Από εκει και περα μπορεις να δεις και καποια V-moda Forza metallo wireless , Jaybird X , JBL reflect mini 2 , Κτλ κτλ αναλογα τι κοστος θες. Μακαρι να ειχα ακουσει τα PROSTEREO να σου απανταγα 100% . Αν μπορεις τουλάχιστον στειλε mail σε αυτους και ρωτα τους τι EQ sound signature εχουν ?

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό έλπιζα στη δική σου απάντηση :respect: Τα reviews για τα ProStereo H2 είναι οκ, αλλά προβληματίζει η ποιότητα κατασκευής. Σίγουρα μου έδωσες πολύ διαβασμα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ξενερώσει. Πώς μπορούμε να έχουμε στο κουρτινάκι και την μπάρα του ήχου όπως έχουμε και την μπάρα της φωτεινότητας; Είμαι root, Xposed, κτλ..

Ξερουμε κανα module;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...