Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω την αντίστοιχη της nillkin

https://www.skroutz.gr/s/13924090/Nillkin-Nature-TPU-Διάφανο-LG-V30.html

 

Καθώς είναι πιο λεπτή και εφαρμόζει καλύτερα στην κάμερα και στις τρύπες γενικά, δεν αφήνει μεγάλα κενά σε σχέση με spigen που ήταν πιο μεγάλα. Τώρα για το αν κιτρινιζει, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να τη συγκρίνω με καινούρια, οπότε αν έχει πάρει λίγο δεν μπορώ να το καταλάβω. Θεωρώ ότι ίσως παίρνει αλλά λίγο.. Δεν γίνεται χάλι δηλαδή.

Στα σχόλια κάποιος αναφέρει ότι αν το αφήσεις με την οθόνη κάτω ακουμπάει η οθόνη και ότι δεν έχει καλή προστασία , ισχύει?

 

Edit τώρα κατέβασα την εικόνα νομίζω ότι δεν προστατεύει όσο πρέπει απλά σίγουρα είναι απ τις λεπτοτερες

078a3109839baca05c4773540c9f6841.jpg

 

Και παρακάτω φαίνεται η spiegen

 

f90f42bfcc410e61b1b5ec1397905c4f.jpg

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα σχόλια κάποιος αναφέρει ότι αν το αφήσεις με την οθόνη κάτω ακουμπάει η οθόνη και ότι δεν έχει καλή προστασία , ισχύει?

 

Ναι γιατί η θήκη είναι απολύτως εφαρμοστη στο σασί, δεν πετάνε σιλικόνες πιο πάνω πιο έξω κλπ. Η οθόνη πάλι κάνει κουρμπα πιο πάνω άρα δεν μπορείς να το βάλεις έτσι. Αν αυτό είναι θέμα για σένα τότε μην την παρεις. Για μενα είναι πλεονέκτημα γιατί η θήκη είναι σαν να μην υπάρχει. Αντίθετα η spigen το μεγαλώνει πολύ αλλά προστατεύει πιο πολύ

 

Αν θες στη στέλνω φώτο ή και βίντεο σε viber κλπ να δεις πως είναι.

 

Edit: όπως φαίνεται στις εικόνες είναι.. Εγώ πχ όλο αυτό το πράγμα γύρω γύρω δεν μπορώ να το βλέπω. Επίσης προσεχω αρκετά και δεν έχω πτώσεις. Η θήκη για μενα είναι για αποφυγή γρατζουνιάς κυρίως και αντε κάνα χτύπημα από μικρό πτώση πχ όταν πας να το αφήσεις στο τραπέζι και μπορεί να σου φύγει πιο απότομα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί η θήκη είναι απολύτως εφαρμοστη στο σασί, δεν πετάνε σιλικόνες πιο πάνω πιο έξω κλπ. Η οθόνη πάλι κάνει κουρμπα πιο πάνω άρα δεν μπορείς να το βάλεις έτσι. Αν αυτό είναι θέμα για σένα τότε μην την παρεις. Για μενα είναι πλεονέκτημα γιατί η θήκη είναι σαν να μην υπάρχει. Αντίθετα η spigen το μεγαλώνει πολύ αλλά προστατεύει πιο πολύ

 

Αν θες στη στέλνω φώτο ή και βίντεο σε viber κλπ να δεις πως είναι.

Ναι κατάλαβα, θα το κοιτάξω, σίγουρα θα μ αρέσει η πιο λεπτή απλά δεν ξέρω για προστασία, ευχαριστω!
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κοίτα εγώ που δούλεψα το Mate 10 pro πριν το v30 αυτό διαπίστωσα ήταν ότι με το Mate είδα πολύ περισσότερα προβλήματα. Δηλαδή αν υπήρχε ένα κινητό που κολλαγε και έτρωγε σκαλωματα αυτό ήταν το Mate. Όμως αυτό όχι σε καθημερινή χρήση. Μιλάω για χρήση με σύνδεση στο αμάξι να παίζει μουσική πχ και να δέχεσαι κλήση ή να γράφεις μήνυμα και να σκαλωνει. Επίσης μενού για κλάματα. Σίγουρα μιλάμε για γρήγορο τηλέφωνο αλλά είχε τόσα θέματα στο sw που είπα δε θα ξανά πάω..

Απλές ρυθμίσεις να μην τις βρίσκω. Μόνο αγγλικά και αναζήτηση με έσωσε.

Τώρα το v30 σίγουρα θέλει 6gb ram αλλά εμένα δουλεύει άριστα.

Τι bugs έχεις εντοπίσει δηλαδή ?

 

Για το Mate 10 Pro δεν έχω γνώμη οπότε έτσι θα είναι όπως τα λες. Για το μενού στις ρυθμίσεις όντως είναι χαοτικό αλλά συνηθίζεται. Όσο για τα bags δεν μιλάω για τπτ σοβαρό. Ένα είναι για παράδειγμα οι μετρήσεις της μπαταρίας που το πρόγραμμα τρώει συχνά κολλήματα. Επίσης μου έχει τύχει ένα πρωί να μην χτυπήσει το ξυπνητήρι (χρησιμοποιώ το μαμά). Τέλος στους 2 μήνες που το έχω 3 φορές παρατήρησα μια εφαρμογή (διαφορετική κάθε φορά) να καταναλώνει πολλή ενέργεια στο παρασκήνιο με τη λύση να δίνεται με reboot. Σε γενικές γραμμές όμως ειμαι ευχαριστημένος μην τρελαθούμε τελείως μιλάμε για υπερπλήρες κινητό. Αυτό που πραγματικά με έχει εντυπωσιάσει είναι η αυτονομία του σε σχέση με το μέγεθος της μπαταρίας.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Για το Mate 10 Pro δεν έχω γνώμη οπότε έτσι θα είναι όπως τα λες. Για το μενού στις ρυθμίσεις όντως είναι χαοτικό αλλά συνηθίζεται. Όσο για τα bags δεν μιλάω για τπτ σοβαρό. Ένα είναι για παράδειγμα οι μετρήσεις της μπαταρίας που το πρόγραμμα τρώει συχνά κολλήματα. Επίσης μου έχει τύχει ένα πρωί να μην χτυπήσει το ξυπνητήρι (χρησιμοποιώ το μαμά). Τέλος στους 2 μήνες που το έχω 3 φορές παρατήρησα μια εφαρμογή (διαφορετική κάθε φορά) να καταναλώνει πολλή ενέργεια στο παρασκήνιο με τη λύση να δίνεται με reboot. Σε γενικές γραμμές όμως ειμαι ευχαριστημένος μην τρελαθούμε τελείως μιλάμε για υπερπλήρες κινητό. Αυτό που πραγματικά με έχει εντυπωσιάσει είναι η αυτονομία του σε σχέση με το μέγεθος της μπαταρίας.

 

Χμμ, ξυπνητήρι επειδή το έχω κάθε μέρα δε με έχει πουλήσει. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση. Μήπως το έκλεισες στον ύπνο σου και δεν το θυμάσαι? Μου έχει τύχει, και μου το είπε η γυναίκα μου. :)

Τώρα αυτό για τα στατιστικά δεν το έχω δει γιατί δεν τα κοιτάζω εφόσον η αυτονομία είναι εκεί που πρέπει αλλά για να το λες..

Μήπως να έκανες μια επαναφορά να το στήσεις από την αρχή ? Το έχεις στήσει με επαναφορά back up?

Μπαταρία όντως και εγώ έπαθα πλάκα..ειναι κορυφή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χμμ, ξυπνητήρι επειδή το έχω κάθε μέρα δε με έχει πουλήσει. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση. Μήπως το έκλεισες στον ύπνο σου και δεν το θυμάσαι? Μου έχει τύχει, και μου το είπε η γυναίκα μου. :)

Τώρα αυτό για τα στατιστικά δεν το έχω δει γιατί δεν τα κοιτάζω εφόσον η αυτονομία είναι εκεί που πρέπει αλλά για να το λες..

Μήπως να έκανες μια επαναφορά να το στήσεις από την αρχή ? Το έχεις στήσει με επαναφορά back up?

Μπαταρία όντως και εγώ έπαθα πλάκα..ειναι κορυφή

 

Χάχα λες να έκανα κάτι στον ύπνο μου;

Με το που το αγόρασα του πέρασα κατευθείαν την oreo και το έστησα από την αρχή. Πρόσφατα διαπίστωσα ότι είχα γεμίσει 2.gb cache και την έσβησα. Λογικά θα βοηθήσει. Εντάξει είναι και πολύ φορτωμένο το κινητό οπότε μερικά θεματάκια τα δικαιολογώ.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Χάχα λες να έκανα κάτι στον ύπνο μου;

Με το που το αγόρασα του πέρασα κατευθείαν την oreo και το έστησα από την αρχή. Πρόσφατα διαπίστωσα ότι είχα γεμίσει 2.gb cache και την έσβησα. Λογικά θα βοηθήσει. Εντάξει είναι και πολύ φορτωμένο το κινητό οπότε μερικά θεματάκια τα δικαιολογώ.

 

Κατάλαβα. Μπορεί να φτιάξει τώρα όντως. Που και που θέλει ένα καθάρισμα. Ποτέ δεν ξέρεις όμως αν είσαι κομμάτια τι έκανες, το έχω διαπιστώσει.

Πάντως το κινητό για τα λεφτά του είναι άψογο και πλήρες. Το s9 plus για μενα είναι η καλύτερη επιλογή μετά από αυτό που στα λεφτά που παίζει δεν έχει κανένα ελάττωμα ή έλλειψη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Μπορεί να φτιάξει τώρα όντως. Που και που θέλει ένα καθάρισμα. Ποτέ δεν ξέρεις όμως αν είσαι κομμάτια τι έκανες, το έχω διαπιστώσει.

Πάντως το κινητό για τα λεφτά του είναι άψογο και πλήρες. Το s9 plus για μενα είναι η καλύτερη επιλογή μετά από αυτό που στα λεφτά που παίζει δεν έχει κανένα ελάττωμα ή έλλειψη.

 

Η έλλειψη ραδιοφώνου για μένα είναι σχεδόν deal breaker. Οπότε το s9 plus δεν θα με κάλυπτε!

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Η έλλειψη ραδιοφώνου για μένα είναι σχεδόν deal breaker. Οπότε το s9 plus δεν θα με κάλυπτε!

 

Πάω πάσο εκεί..από όταν έφυγα από Αθήνα δεν ξανά άκουσα μέσω fm..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, επειδή σκέφτομαι να δώσω το G6 και να πάρω το V30 παρακολουθώ το νήμα.

για το ραδιόφωνο δεν ήξερα ότι δεν έχει, αφού το GSMarena λέει ότι έχει και μάλιστα με RDS :(

βρήκα όμως αυτό--> http://nextradioapp.com/supporteddevices/

Το δοκίμασε κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, επειδή σκέφτομαι να δώσω το G6 και να πάρω το V30 παρακολουθώ το νήμα.

για το ραδιόφωνο δεν ήξερα ότι δεν έχει, αφού το GSMarena λέει ότι έχει και μάλιστα με RDS :(

βρήκα όμως αυτό--> http://nextradioapp.com/supporteddevices/

Το δοκίμασε κανείς?

Ραδιόφωνο έχει :)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, επειδή σκέφτομαι να δώσω το G6 και να πάρω το V30 παρακολουθώ το νήμα.

για το ραδιόφωνο δεν ήξερα ότι δεν έχει, αφού το GSMarena λέει ότι έχει και μάλιστα με RDS :(

βρήκα όμως αυτό--> http://nextradioapp.com/supporteddevices/

Το δοκίμασε κανείς?

 

Έχει κανονικότατα ραδιόφωνο

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Στα σχόλια κάποιος αναφέρει ότι αν το αφήσεις με την οθόνη κάτω ακουμπάει η οθόνη και ότι δεν έχει καλή προστασία , ισχύει?

 

Edit τώρα κατέβασα την εικόνα νομίζω ότι δεν προστατεύει όσο πρέπει απλά σίγουρα είναι απ τις λεπτοτερες

078a3109839baca05c4773540c9f6841.jpg

 

Και παρακάτω φαίνεται η spiegen

 

f90f42bfcc410e61b1b5ec1397905c4f.jpg

 

 

Ειχα και τις 2 , τελικα η Spigen είναι πολύ ανωτερη , όμως ποιο ακριβη , αν ενδιαφέρεστε μπορω να στειλω φωτος να δειτε πως είναι. και ναι εχει airbump σε γωνιες και όταν το βαζεις τουμπα το προστατευει , μου εχει πεσει πολες φορες κατω από 1.5 μετρο σχεδόν και δεν εχει παθει τιποτα, όμως σε πλακακι , σε ευθεια επιφανεια .

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γι' αυτό έλπιζα στη δική σου απάντηση :respect: Τα reviews για τα ProStereo H2 είναι οκ, αλλά προβληματίζει η ποιότητα κατασκευής. Σίγουρα μου έδωσες πολύ διαβασμα. Ευχαριστώ

 

Αν τα παρεις από Ελλαδα ,και εχουν 2 χρονια εγγυηση , τοτε μην σε αγχώνει κατι . Αν είναι από amazon κτλ , δεν ξερω αν η διαδικασία αλαγης είναι ευκολη . Αν τα παρεις πες μας εντυπώσεις .

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και τις 2 , τελικα η Spigen είναι πολύ ανωτερη , όμως ποιο ακριβη , αν ενδιαφέρεστε μπορω να στειλω φωτος να δειτε πως είναι. και ναι εχει airbump σε γωνιες και όταν το βαζεις τουμπα το προστατευει , μου εχει πεσει πολες φορες κατω από 1.5 μετρο σχεδόν και δεν εχει παθει τιποτα, όμως σε πλακακι , σε ευθεια επιφανεια .

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν τα παρεις από Ελλαδα ,και εχουν 2 χρονια εγγυηση , τοτε μην σε αγχώνει κατι . Αν είναι από amazon κτλ , δεν ξερω αν η διαδικασία αλαγης είναι ευκολη . Αν τα παρεις πες μας εντυπώσεις .

 

οταν λες ανωτερη η spigen, εννοεις ως προς προστασια? ως προς κιτρινιλα΄? ή κατι αλλο? γιατι μπορει να μην ειχα spigen εδω, την ειχα στο Note 8 Ομως, και προσωπικα τη θεωρω κακασχημη. Ναι, σε σωζει σε ενα πεσιμο, αλλα αν δεν εισαι απο αυτους που τους πεφτουν τα κινητα (εχει να μου πεσει χρονια συσκευη) και αν εισαι απο αυτους που θελουν την τελεια εφαρμογη, τοτε η Nillkin ειναι καλυτερη.

Αν κιτρινισε η μια και οχι η αλλη δεν το ξερω και παω πασο εκει αφου εχεις εικονα και για τις 2.

Παντως η Nillkin δεν ειναι κακη θηκη, ισα ισα επειδη στο Note 8 ειχα και τις 2 (αντιστοιχη Nillkin και spigen) οι τρυπες τις spigen ηταν πιο μεγαλες, που σημαινει οτι αφηναν κενα, ενω η nillkin ειχε τρυπες ακριβως οσο ηταν η αναγκη του κινητου (ειτε για ηχεια, ειτε καμερες ειτε δαχτυλικο).

Κρατημα ειχαν και οι 2 καλο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και τις 2 , τελικα η Spigen είναι πολύ ανωτερη , όμως ποιο ακριβη , αν ενδιαφέρεστε μπορω να στειλω φωτος να δειτε πως είναι. και ναι εχει airbump σε γωνιες και όταν το βαζεις τουμπα το προστατευει , μου εχει πεσει πολες φορες κατω από 1.5 μετρο σχεδόν και δεν εχει παθει τιποτα, όμως σε πλακακι , σε ευθεια επιφανεια .

.

 

Από κιτρινισμα πως πάνε και πόσο καιρό τις έχεις?

Αν μπορείς βάλε καμία φωτο Ευχαριστώ!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Μα τι ωραία αυτονομία!268429b9d20b4ee43154eec59c8015b1.jpg

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πως έγινε αυτό;;;;;!!!
Κάνω αρκετές φορές 9άρια. Ο μέσος όρος μου είναι στις 8 ώρες SOT.

Καινούργια συσκευή.

Λίγες εφαρμογές που πραγματικά χρειάζομαι.

Έχω παγώσει με titanium κάποιες διεργασίες που τρέχουν στο παρασκήνιο και εχω απενεργοποιήσει όποιες μαμά εφαρμογές δεν χρησιμοποιώ.

Φωτεινότητα στο 40% την μέρα και το βράδυ στο κρεβάτι την ρίχνω στο 20% και comfort view (πραγματικά ξεκουράζει τα μάτια πριν τον ύπνο. Αν και κανονικά δεν πρέπει να βλέπουμε καμία οθόνη 1 ώρα πριν την πέσουμε)

WiFi και data ανοιχτά πάντα.

Αυτόματοι συγχρονισμοί κλειστοί.

AOD απενεργοποιημένο.

Εννοείται τα εφέ κίνησης είναι στο x0. (Απορώ γιατί να υπάρχουν. Κάνουν τη συσκευή ποιο αργή. Χωρίς τα εφέ υπάρχει μια σβελτάδα και πιο γρήγορη απόκριση)

Φεϊσμπούκια και μεσσεντζέρια δεν έχω. Μόνο viber.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το σκέπτομαι κυρίως για την κάμερα, καθώς και για ραδιόφωνο και Minijack. Είναι αντάξια του P20 pro η κάπως κοντά?
Link to comment
Share on other sites

Το night mode του p20 pro δεν παίζεται..

Παιδιά το σκέπτομαι κυρίως για την κάμερα, καθώς και για ραδιόφωνο και Minijack. Είναι αντάξια του P20 pro η κάπως κοντά?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το σκέπτομαι κυρίως για την κάμερα, καθώς και για ραδιόφωνο και Minijack. Είναι αντάξια του P20 pro η κάπως κοντά?
Θα Πρέπει βάλεις την Gcam του Cstarks (software που έχουν τα pixel) για να έχεις και portrait mode και καλό HDR+
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, έχασα το κινητό μου και αποφάσισα να κάνω υπέρβαση αγοράς και έχω προβληματιστεί γενικά.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, έχασα το κινητό μου και αποφάσισα να κάνω υπέρβαση αγοράς και έχω προβληματιστεί γενικά.
Τι Είχες πριν?
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

αυτη η wide παντως τι τρελα που ειναι ρε παιδια ..ωρες ωρες δεν μπορεις χωρις αυτη ...

32026370328_68009bfd61.jpg2018-09-30 12.43.49 by φρεντυ dyfre, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...