Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχω κάρτα μνήμης. Επίσης, ο ήχος του ακουστικού ειναι πιο χαμηλός πλέον και δεν μπορώ να ακούσω καλά τον συνομιλητή μου αν βρίσκομαι σε εξωτερικό χώρο, ακόμα κι αν κολλησω το αυτί μου στο κινητό.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by skorosporos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μια αναβαθμιση που μου ηρθε τωρα αναφερει περι σταθεροτητας της καμερας. Το εκανε κανεις να καταλαβει τι ακριβως διορθωσε?

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Σε ολες τις αναβαθμισεις ασφαλειας αυτο γραφει.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδεία πήγα το τηλεφωνο στην Samsung και είχε κάψει πλακετα. Μου την αλλάξανε. Απαράδεκτο πάντως για τηλέφωνο ενός χρόνου με Όχι πολύ χρήσει. Τέλος πάντων ευτυχώς ήταν μέσα στην εγγύηση και δεν πλήρωσα τίποτα .το πρόβλημα που είχε ήταν δεν φορτίζει το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου χει ερθει καποια αναβαθμιση ακομα περι καμερας..

makis501 μια χαρα αδερφε τυχερος

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδεία πήγα το τηλέφωνο στην Samsung και είχε κάψει πλακέτα. Μου την αλλάξανε. Απαράδεκτο πάντως για τηλέφωνο ενός χρόνου με Όχι πολύ χρήσει. Τέλος πάντων ευτυχώς ήταν μέσα στην εγγύηση και δεν πλήρωσα τίποτα .το πρόβλημα που είχε ήταν δεν φορτίζει το κινητό

 

Πιστεύω ότι μια μηχανή η οποία κατασκευάζει εκατομμύρια εξαρτήματα έχει το δικαίωμα(ναι το έχει) να βγάλει και 10 σκάρτα..... Υποθέτω πως πρέπει να τα "βάλεις" με την τύχη σου και όχι με την sammy. Και στα λέει ένας antisammy. Σκεφτείτε προτού κατηγορήσετε.

 

Υ.Γ. Ξέρω ξέρω θα μου πεις δεν πέρασε τεστ;;;; Ναι πέρασε, και το πέρασε επιτυχώς.... Απλά έτυχε να χαλάσει μετά, δεν είμαστε Θεοί να γνωρίζουμε πότε θα χαλάσει ένα πράγμα. Δεν είναι χαζή η sammy να βγάλει ούτε ένα σκάρτο τηλέφωνο στην αγορά μετά από τόσα φιάσκο με τις μπαταριές κτλ.

 

Υ.Γ.2 Μπορείς να πεις ότι έχω δίκαιο ή απλά να πεις πως δεν έχω δίκαιο....Μην αρχίσεις όμως σφοδρή αντιπαράθεση, δεν έχω καθόλου όρεξη και δεν πρόκειται να μου αλλάξεις γνώμη γιατί πολύ απλά γνωρίζω πολλά πράγματα και ένα από αυτά είναι το πώς δουλεύει μια μηχανή παραγωγής ηλεκτρονικών κυκλωμάτων και τα ποσοστά "σκάρτων" αυτής όπως και πώς λειτουργεί ο έλεγχος αυτών(από ανθρώπους αλλά και μηχανών).

 

Φιλικά πάντα.

Edited by spysoumi
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως ειναι. Οτι και αν αγορασεις εχει τις πιθανοτητες να βγαλει προβλημα.. Απο οδοντογλυφιδα μεχρι αεροπλανο! Δεν ειναι αποκλειστικοτητα της Samsung η της Apple...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τα updates τι παιζει, μετα το pie δεν μου εχει ερθει τιποτα. Εκανα κατι λαθος με το odin? θυμαμαι ειχα βαλει το home csc.fmpEK52q_o.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι csc εχει το κινητο σου; Μηπως δεν εχει βγει ακομα το επομενο update?

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι, απο οτι βλεπω στο Sammobile. 17.3 η τελευταια ενημερωση.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ενταξη ειναι το firmware δεν εχει καμια διαφορα με καποιον που το εκανε over the air? γιατι εγω ειχα κατεβασει το γερμανικο κ του εβαλα το ελληνικο csc.yYx6E2Sr_o.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εισαι. Οταν ερθει OTA θα το παρεις κανονικα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κάνεις άλλος το πρόβλημα με τον χαμηλό ήχο στο ακουστικό; Πρέπει να το πάω στο service ή υπάρχει άλλη λύση;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω οχι κανενα προβλημα με τον ηχο..αλλα ακουστικα δοκιμασες?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι η πρώτη φορά που λέω να το δοκιμάσω και για να μη γίνει καμιά πατάτα και τρέχω, μπορεί κάποιος να μου πει αναλυτικά τα βήματα για να εγκαταστήσω μαύρο amoled θέμα σε stock Android Oreo S8 μέσω της εφαρμογής Swift Installer;

Θα πρέπει να εγκαταστήσω επιπλέον και την εφαρμογή Swift Black ή δεν χρειάζεται;

Υπάρχει κάποιο link να διαβάσω ή Yoube βίντεο που να παρουσιάζει αναλυτικά το τι πρέπει να κάνεις;

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Λεβεντη μου για ποιο λογο να βαλεις προγραμμα για να χεις Black Theme?Το ιδιο το κινητο μας εχει νυχτερινη λειτουργια που σου κανει μαυρο το φοντο απο ασπρο..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Λεβεντη μου για ποιο λογο να βαλεις προγραμμα για να χεις Black Theme?Το ιδιο το κινητο μας εχει νυχτερινη λειτουργια που σου κανει μαυρο το φοντο απο ασπρο..

 

 

αφου λεει oreo οχι pie

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες

 

σημερα και χωρις ποτε να εχει ερθει σε επαφη με νερο η ατμους μπανιου εβγαλε μηνυμα περι moisture detected...και δε φορτιζει εκτος αν κανω επανεκινηση και το προλαβω...ειναι καποιο bug?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Σκεφτομαι να αγορασω ενα s8 και θα ηθελα παρακαλω την γνωμη σας ως κατοχοι αυτης της πανεμορφης συσκευης.Θεματακια, προβληματακια, γενικα την γνωμη σας για το αν αξιζει η οχι να προχωρησω στην αγορα της.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Σκεφτομαι να αγορασω ενα s8 και θα ηθελα παρακαλω την γνωμη σας ως κατοχοι αυτης της πανεμορφης συσκευης.Θεματακια, προβληματακια, γενικα την γνωμη σας για το αν αξιζει η οχι να προχωρησω στην αγορα της.

 

Σε γενικες γραμμες θα σου μιλησω αναλογα με την δικη μου συσκευη..Το πηρα απο ενα παλικαρι μεσα απο ενα site αγοραπωλησιων σε αριστη κατασταση..Ειναι οντως πολυ ομορφο και αρκετα γρηγορο τηλεφωνο(παιχνιδια δεν το χω δοκιμασει γιατι το θεωρω γελιο να παιξω παιχνιδια σε κινητο).Η μπαταριουλα του κραταει γυρω στην μερα+ακομα μερικες ωρες και αναλογα με την χρηση την ιντερνετικη.Φωτογραφιες μια χαρα ειναι για την καμερες που εχει.Για μενα ειναι το ιδανικο μεγεθος στα 5.8''..κολληματα σε σχεση με το P20 Lite που ειχα οχι δεν εχω αντιμετωπισει..πιστευω να σε βοηθησα..αν καποιο αλλο παιδι εχει να επισημανει κατι ευχαριστως

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...